Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában


Akkora egy szar ez a skrill, hogy az már elmondhatatlan. Mi az, hogy a világ legnagyobb online pénztárcája lassan heti több alkalommal órákig használhatatlan?! Csak tudnám, hogy mi a szarért fizetek akkor a tranzakciókért! Most sem sokon múlott, hogy 70 €-s fogadásom fedezetlenül maradjon, mert ezek basszák átutalni a szájbacseszett pénzt! Én meg kapjak idegbajt ezek miatt. Hát nem fogok. De az ügyfelük se leszek így sokáig, az is biztos.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 13, 2014, 12:20:31
Szerintem azokkal az árfolyamokkal számolnak, amelyek fel vannak tüntetve az oldalon (Currency conversion / wholesale exchange rate), de ehhez hozzá jön az apróbetűs költség:

**We add 2.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD or PLN currencies. 3.99% for transfers between USD, GBP, EUR, CAD, PLN and any other currency. 4.99% for transfers involving any other currency.

Ez alapján az EUR/HUF váltás 3,99% költséggel jár, azaz majdnem pont 4%-kal kevesebb pénzt kapunk, mint amennyit az árfolyam mutat...

Most éppen 310,27 lenne, akkor 310,27 x 0,9601 = 297,89 lehet a mai "nettó" árfolyam.

Én is erre jutottam.

Sziaztok! Kis segítség kellene. Forintos Skrillem van már utaltam rá de tavaly. Nem is volt semmi gond. Bankszámlárol utalok. Ma voltam a bankba es az accomon már egy rövidített számom van es azt mondták hogy ez így deviza átutalás lesz mert DE vel kezdődik a számla amire utalni akarok szóval német bankba. Így min. 5 euros lesz az utalási költség. De a rövidített számot sem értette a nő a bankba. Valami tipp?

Idézetet írta: Alibi Dátum március 17, 2014, 10:37:08
Sziaztok! Kis segítség kellene. Forintos Skrillem van már utaltam rá de tavaly. Nem is volt semmi gond. Bankszámlárol utalok. Ma voltam a bankba es az accomon már egy rövidített számom van es azt mondták hogy ez így deviza átutalás lesz mert DE vel kezdődik a számla amire utalni akarok szóval német bankba. Így min. 5 euros lesz az utalási költség. De a rövidített számot sem értette a nő a bankba. Valami tipp?


Ha ezt a a teljes számlaszámot adod meg a bankodban, akkor az biztosan elegendő nekik:
IBAN   DE39590100660901586661  (plusz:  SWIFT    PBNKDEFF590)

Ez tartalmazza a Skrill oldalán megadott Account numbert és Sort code-ot is.

Valóban német számlára megy a pénz, hiába forintot utalsz forint számlára, így sajna magasabb költségekkel számolhatsz.

Köszi a vàlaszt. Szóval akkor lesz az 5 juro átutalási költség plusz a bank valamennyivell váltja  a forintomat jurora?

Szeretnék kérni egy kis segítséget. A Skrill-nél találtam olyan lehetőséget, hogy email cím szerkesztés. Itt azt jelenti, hogy lecserélhetem a régit, vagy pedig hozzáadhatok egy 2. emailt?
Köszönöm.

Idézetet írta: jostir Dátum március 18, 2014, 18:17:57
Szeretnék kérni egy kis segítséget. A Skrill-nél találtam olyan lehetőséget, hogy email cím szerkesztés. Itt azt jelenti, hogy lecserélhetem a régit, vagy pedig hozzáadhatok egy 2. emailt?
Köszönöm.


Először hozzá kell adnod egyet (többet is hozzáadhatsz), majd kiválaszthatod, hogy melyik legyen az elsődleges.
Bármelyikre jöhet pénz, attól függetlenül, hogy az elsődlegesnek van-e megadva, így viszont nem kell mindenhol ugyanazt használnod, ha nem akarod.
A kimenő tranzakcióknál viszont az elsődleges email-címed fog látszani.

Mai két pénzfelvét:
Kezdő: 84.000 HUF (forintos Skrill, automatánál HUF-os elszámolás, kártya EUR-os)
Felvét: 75.000 HUF
Aktuális: 5395 HUF
Költség: 3605 HUF
--------------------------------
Kezdő: 262.34 EUR (EUR-os Skrill, automatánál HUF-os elszámolás, kártya EUR-os)
Felvét: 75.000 HUF
Aktuális: 18.83 EUR
Költség: nem tudom mennyi az Euro, így adta:-)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum március 19, 2014, 09:34:19
Mai két pénzfelvét:
Kezdő: 84.000 HUF (forintos Skrill, automatánál HUF-os elszámolás, kártya EUR-os)
Felvét: 75.000 HUF
Aktuális: 5395 HUF
Költség: 3605 HUF
--------------------------------
Kezdő: 262.34 EUR (EUR-os Skrill, automatánál HUF-os elszámolás, kártya EUR-os)
Felvét: 75.000 HUF
Aktuális: 18.83 EUR
Költség: nem tudom mennyi az Euro, így adta:-)

A "láthatatlanság" megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard

Idézetet írta: nasgur Dátum március 19, 2014, 09:48:43
A "láthatatlanság" megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard
MOndjuk én pont leszarom a láthatatlanságot, de azonnal kellett. Nem egy nagy biznisz ilyen költségekkel, egy komolyabb uzsorás "kamataival" dolgoznak:-))

Beírom ide is, hátha többen olvassák :D

Ki aktivált mostanában skrill kártyát?
Megküldték a pin kódot is, a kísérő levélben van egy útmutató az aktiváláshoz.

-login to skrill.com eddig stimmel
- click on "My MasterCard" na itt a gondom mert ilyen menüt nem találok, hogy az én kárgyám,  olyan menü van, hogy "Skrill Card" ezt megnyitva megjelenik a kártya fotó mellette az adataim, pénznem stb. de a levélben írt "activate your card" lehetőség  sehol.
-activate your card így idáig el sem jutottam

Na, szóval, hogy a túróba kell ezt aktiválni? Kérem, ha valaki tudja segítsen.

Kösssssz :beerchug:

Én ezta  kurva Mobil hitelesíteést nem találom.. minden kiutalásnál jön az sms hogy írjam be ezt a kódot hogy hitelesítsema  mobilszámom.. de sehol nem találom hova lehetne ezt beírni.. egyszerűen vicc

Ti tudtok most valami promóról? Már második számlámmal "sikerült" feliratkoznom valamire, amikor épp befizettem egy irodához (marathon, 188), de se email, se semmi egyéb infó.

Múlt hét kedden utaltam bankon keresztül a skrillemre de még.mindig nem jött meg. Létezik? Amig itthoni bankba utaltam mindig megjött a 3. napon a pénz. Ennyivel lassabb a deviza utalás?

Idézetet írta: Alibi Dátum március 24, 2014, 13:38:19
Múlt hét kedden utaltam bankon keresztül a skrillemre de még.mindig nem jött meg. Létezik? Amig itthoni bankba utaltam mindig megjött a 3. napon a pénz. Ennyivel lassabb a deviza utalás?

Belföldi utalás munkaidőben 4 órán belül teljesül, deviza utalásnál nincs ilyen kötöttség, ráadásul az, hogy a Skrill gyűjtőszámlájára érkezik a pénz, még nem jelenti azt, hogy egyből rá is könyvelik a te pénztárcádra, ez is hozzáadhat az utalási időhöz.