Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában


Át váltási költségek usd számla és azonos pénznemű kártya, pénz felvételénél ha jól értelmezem van Magyarországon. Ami 3% de ez változik VIP szinteknél plusz a fix Készpénz felvételi dij. Ma délelőtt vettem fel kp-t 223,8/1$ vont le skrill. Pénteken 224 főlé ment picivel nyilván azzal számoltak még, de korábban is tapasztaltam ezt Takarékos ATM-nél. Mintha nem vonnák le egyik felsorolt költséget sem. Tapasztalta közületek ezt valaki, vagy tévesen értelmeztem.

Engem egy kicsit mellbe vágott a mai pénzfelvétel után 1484Ft-ot vett le a Skrill. Ez sehogy sem 1,8 euró. :crazy: :twak_125:

Azonos pénznemű kártya+számla esetén nincs átváltási dij. Az ATM-nél a Mastercard vált, vagy egyes bankok nagyon fos árfolyamon (de erre rákérdez, mindig HUF-ot kell választani).

Idézetet írta: bendehal Dátum április 28, 2014, 11:10:14
Át váltási költségek usd számla és azonos pénznemű kártya, pénz felvételénél ha jól értelmezem van Magyarországon. Ami 3% de ez változik VIP szinteknél plusz a fix Készpénz felvételi dij. Ma délelőtt vettem fel kp-t 223,8/1$ vont le skrill. Pénteken 224 főlé ment picivel nyilván azzal számoltak még, de korábban is tapasztaltam ezt Takarékos ATM-nél. Mintha nem vonnák le egyik felsorolt költséget sem. Tapasztalta közületek ezt valaki, vagy tévesen értelmeztem.


Sziasztok!

Következő a történetem, eddig OTP-s Mastercarddal töltöttem fel a Skrillt, semmi probléma nem is volt, most hozzáadtam a K&H-s Visa Elektront, ennél is simán ment a verifycation, majd amikor töltöttem volna fel,akkor előbb a k&hnál kellett aktiválnom egy biztonsági kódot, okés megcsináltam. Utána viszont a skrill nem enged feltölteni,azt írja,h válasszak másik befizetési opciót...

kérlek titeket,ha vki járt így, írjon vmi megoldást :(, van olyan aki K&H-s bankkártyával tölti fel?, vagy van vmi ötlete mi a fene gondja lehet? A napokban mindenképp fel kellene töltenem,így nem érek rá másik bankba menni,stb (am se lenne nyitva semmi sem)...

köszönöm előre is a válaszokat! (term írtam nekik is,de még nem jött válasz, hátha itt előbb kiokosít vki)


Idézetet írta: MrElegant Dátum május 01, 2014, 12:15:19
Sziasztok!

Következő a történetem, eddig OTP-s Mastercarddal töltöttem fel a Skrillt, semmi probléma nem is volt, most hozzáadtam a K&H-s Visa Elektront, ennél is simán ment a verifycation, majd amikor töltöttem volna fel,akkor előbb a k&hnál kellett aktiválnom egy biztonsági kódot, okés megcsináltam. Utána viszont a skrill nem enged feltölteni,azt írja,h válasszak másik befizetési opciót...

kérlek titeket,ha vki járt így, írjon vmi megoldást :(, van olyan aki K&H-s bankkártyával tölti fel?, vagy van vmi ötlete mi a fene gondja lehet? A napokban mindenképp fel kellene töltenem,így nem érek rá másik bankba menni,stb (am se lenne nyitva semmi sem)...

köszönöm előre is a válaszokat! (term írtam nekik is,de még nem jött válasz, hátha itt előbb kiokosít vki)

Elvileg Visa Electront hozzá sem adhattál volna, a Skrillnél nem szerepel az "Accepted cards" pontban, mikor regisztrálod a kártyádat.
Általában az Electron kártyák nem is használhatóak internetes tranzakciókhoz.

(abban sem vagyok biztos, hogy másmilyen K&H bankkártyával tudnál úgy befizetni Skrillre, hogy utána játékoldalhoz használhasd a pénzt. Úgy emlékszem, hogy a K&H ezt nem engedi...)


Köszi az infót!

Nem valami biztató, am úgy rémlik,h egy időben az OTP-nél is Visa Elektronom volt,és azzal is működött, szóval valószínű az lesz a gond,h a K&H nem engedi :( Bár akkor nem értem miért csak annyit írt,h biztonsági kódot aktíváljam, mert ezek szerint hiába tettem.

köszi még1x

Idézetet írta: MrElegant Dátum május 01, 2014, 15:00:18
Köszi az infót!

Nem valami biztató, am úgy rémlik,h egy időben az OTP-nél is Visa Elektronom volt,és azzal is működött, szóval valószínű az lesz a gond,h a K&H nem engedi :( Bár akkor nem értem miért csak annyit írt,h biztonsági kódot aktíváljam, mert ezek szerint hiába tettem.

köszi még1x
A K&H nem engedi.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2014, 14:25:31
Általában az Electron kártyák nem is használhatóak internetes tranzakciókhoz.
Ez nem épp igy van, nekem is Electron van hozzáadva és működik. Bankfüggő inkább. A legtöbb online fizetésnél megy az Electron sima Visaként.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 02, 2014, 13:47:33
Ez nem épp igy van, nekem is Electron van hozzáadva és működik. Bankfüggő inkább. A legtöbb online fizetésnél megy az Electron sima Visaként.

Nekem csak sok évvel ezelőtt volt Visa Electronom, akkoriban több helyen is szívtam ez miatt.

Abban biztos vagyok, hogy ahol Electront elfogadnak, ott a dombornyomott Visa kártyát is, fordítva viszont nem mindenhol működik, ami már a kereskedőn/szolgáltatón múlik. (egyik oka lehet, hogy Visa Electront 13-18 évesek is használhatnak...)

Alapvetően tényleg a bank dönti el, hogy az Electront használhatod-e online, de ha igen, az sem garancia rá, hogy tudsz vele fizetni a neten.
Az oddsportal.com-on pl. a bukiknál külön-külön jelezve van, hogy milyen kártyatípusokat fogadnak el, messze nem szerepel mindenhol a Visa Electron.
(Persze ez a kimutatás sem feltétlenül pontos, a Sportingbetnél pl. régebben fizettem be Electronnal emlékeim szerint és itt csak Visát ír.)

Ha tudtatok Electronnal befizetni a Pinnacle, 5Dimes, Titanbet, TheGreek stb. irodákhoz, akkor elég az olcsóbb Electront tartani, addig viszont azért van kockázata.

Pl. az OTP Eelectronja működik ezeknél az irodáknál sima Visaként?!

#1464 május 02, 2014, 19:18:08, vmlinuz
Pinnaclehoz nekem ment az Electron.

http://bins.pro/ itt a kártya első 6 számjegyét beirva meg lehet tudni pár adatot a kártyáról. Biztos van olyan Electron, ami Prepaidként szerepel az adatbázisban és azt lehet visszadobják sok helyen.

Haverom ma BetVictorhoz akart befizetni Skrillről (volt balance bőven), erre minden áron a bankkártyáját kérte...
Semmilyen módon nem engedte kikerülni...

A Visa Electronnal nekem sem volt eddig semmi gondom.

Jól értelmezem, hogy a Skrill VIP szinteket elég csak elérni? Úgy értem eléred a Silver levelt, de attól függetlenül hogy később kisebb forgalom bonyolódik a számládon, nem vágnak vissza Bronze-ra?

Idézetet írta: dynand Dátum május 07, 2014, 02:28:37
Jól értelmezem, hogy a Skrill VIP szinteket elég csak elérni? Úgy értem eléred a Silver levelt, de attól függetlenül hogy később kisebb forgalom bonyolódik a számládon, nem vágnak vissza Bronze-ra?
De visszavágnak Bronzra,saját tapasztalat nekem is változik folyamatosan.Talán a bronzból már nem lehet kiesni ,vagyis a VIP tagságból

Hónapról hónapra, minimum ugyan akkora forgalmat kell generálni.