Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2014, 17:26:12
Akkor a forexes oldalon lesz a váltás. Valószínűleg a számlavezető bankjuk árfolyamait használják majd, de ez lehet egy "tetszőleges" árfolyam is, amit ők határoznak meg.
Ha a pénzed az ő dolláros skrilljükre kerül át, akkor valószínűleg a skrilles költségek, árfolyamok alapján írják majd jóvá a pénzt.

Ha van rá lehetőséged, akkor kisebb összeggel próbáld ki először, hogy megtudd az aznapi árfolyamot!
Az biztos, hogy fogadóirodáknál nagyon nagy a szórás hasonló esetben, simán bukhatsz 3-4%-ot is egy ilyen befizetéssel, de éveken keresztül láttunk rá példát, hogy középárfolyamon vált egy iroda, ha rajta múlik. (Unibet)

Köszönet  :beerchug:

Sziasztok!

Melyik irodánál lehet, olyat csinálni, hogy befizetek skrillről és az egész összeget egyből leutalom a bankszámlámra? Unibeten meg lehetett oldani, de már ott nem lehet skrillről befizetni, bet365-nél meg elvileg skrillről befizetett pénzt csak oda lehet visszautalni. Más irodánál meg nem játszok, ezért érdekelne, hol lehet ezt megcsinálni?

Köszi előre is!

Szinte mindnél meg lehet ezt..Bár én ilyet sose csináltam, de a bankszámlás hazautalás minden irodánál engedélyezett akkor is ha még sosem volt befizetésed. Vagyis ezt a lehetőséget szinte minden iroda automatikusan felajánlja.

Idézetet írta: Lufu Dátum december 12, 2014, 14:12:32
Sziasztok!

Melyik irodánál lehet, olyat csinálni, hogy befizetek skrillről és az egész összeget egyből leutalom a bankszámlámra? Unibeten meg lehetett oldani, de már ott nem lehet skrillről befizetni, bet365-nél meg elvileg skrillről befizetett pénzt csak oda lehet visszautalni. Más irodánál meg nem játszok, ezért érdekelne, hol lehet ezt megcsinálni?

Köszi előre is!

Sportingbeten szerintem megpróbálhatod.(heti egy kifizetés ingyenes alapból, a további kifizetések 300Ft-ba kerülnek, 120.000Ft felett mind ingyenes)

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 12, 2014, 14:19:12
Szinte mindnél meg lehet ezt..Bár én ilyet sose csináltam, de a bankszámlás hazautalás minden irodánál engedélyezett akkor is ha még sosem volt befizetésed. Vagyis ezt a lehetőséget szinte minden iroda automatikusan felajánlja.

Réges-rég megcsináltam ezt a Titanon. Ha van ott számlád. Mondjuk az jó pár éve volt.

Több mint 1 hete megbuktam a bankkártyáról való befizetésnél, mivel a random feltöltött pénz értékét nem tudtam megadni, így a bankkártyám nem tudom használni feltöltés céljából. Egyből írtam nekik a problémáról, de azóta semmi. Ennyire lassúak, vagy egyáltalán nem is válaszolnak?

De válaszolni fognak, csak az átfutási idő 1-2 hónap. Saját tapasztalat! Az 1 hónap a minimum. Azalatt csak vip tagoknak!

Nekem most írtak, bocsánatkérő levelet,
mert az összes novemberi kártyásvásárlásom kétszer vonták le :o
Csodálkoztam is hogy két Samsug LCD tvét vettem, meg két pár cipőt :D

Állítólag kapok fájdalomdíjként Karácsonyra valamit+ visszateszik a manit :great:

Idézetet írta: Lufu Dátum december 12, 2014, 14:12:32
Sziasztok!

Melyik irodánál lehet, olyat csinálni, hogy befizetek skrillről és az egész összeget egyből leutalom a bankszámlámra? Unibeten meg lehetett oldani, de már ott nem lehet skrillről befizetni, bet365-nél meg elvileg skrillről befizetett pénzt csak oda lehet visszautalni. Más irodánál meg nem játszok, ezért érdekelne, hol lehet ezt megcsinálni?

Köszi előre is!

Üdv! Nagyon kevés irodánál megoldható. A lehetőség adott szinte mindenhol, de jön majd az email a szokásos elutasításos szöveggel.

Yogano: elvileg működik, de nincs tapasztalatom.

Sportingbet: többször működött több személyazonossággal is, de sohasem friss pár napos regisztrációkkal, kellett x idő és forgalom.

Marathonbet: mindig ment, elég volt a befizetés kis részét feltenni néhány 1.01-es odds-ra. Kb 14 nap mire megérkezik a pénz, eur-os marathon számláról eur-os devizaszámlára engedett csak kiutalni.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum december 12, 2014, 21:59:12

Yogano: elvileg működik, de nincs tapasztalatom.


Nálam a yogano simán visszadobta a kifizetési kérelmet, mikor a befizetés nem volt teljesen megforgatva.
Pedig ugyanoda kértem ki, ahonnan bement. (netellerre)
Ha ezt figyelik, akkor szerintem bankszámlára sem fogják engedni a kifizetést.

Idézetet írta: Gake Dátum december 11, 2014, 16:35:58
Köszönöm Knapp!
Nem bankba küldeném, hanem az egyik forex számlámat akarom feltölteni
és az $-os.

hello

a forex bróker sokkal jobban vált, mint a bank vagy a skrill, általában az aktuális forex vételi/eladási áron...

pl. múlt héten akartam utalni egyik brókerhez, az erste (prémium áron tudok váltani náluk) 246,50-ért adta volna a dollárt, a brókerhez kitoltam forintos kártyáról és ők 244,65-ért adtak dollárt.

ez nem egyedi (véletlen) - a brókernél alkalmazott spreadek sokkal szűkebbek, mint a rabló bankok által alkalmazott vételi/eladási árfolyamok

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 12, 2014, 23:46:05
hello

a forex bróker sokkal jobban vált, mint a bank vagy a skrill, általában az aktuális forex vételi/eladási áron...

pl. múlt héten akartam utalni egyik brókerhez, az erste (prémium áron tudok váltani náluk) 246,50-ért adta volna a dollárt, a brókerhez kitoltam forintos kártyáról és ők 244,65-ért adtak dollárt.

ez nem egyedi (véletlen) - a brókernél alkalmazott spreadek sokkal szűkebbek, mint a rabló bankok által alkalmazott vételi/eladási árfolyamok

Kössszi! :beerchug:

Jó dolog a skrillnek ez a "raffis" megoldás.
Csüt. délután utaltam itthonról, tegnap reggel már rajta volt a lé :ok:

Idézetet írta: Gake Dátum december 10, 2014, 13:27:31
Sziasztok!

Mióta van a Skrillnek Raiffeisen Bank-os magyar számlája?
Mikor utoljára feltöltöttem akkor egy Frankfurt am Main-i DEUTSCHE POSTBANK AG-s
számlára kellet utalni a pénzt.
Változott valami esetleg olcsóbb lett v. drágább, gyorsabb?
:beerchug:
Apropó ha már szóbakerült valaki legyen szíves irja már be ezt a Raiffen-es számla számot mert én még a Kommerz bankos időszakban utaltam utóljára.   Köszi.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum december 13, 2014, 05:57:29
Apropó ha már szóbakerült valaki legyen szíves irja már be ezt a Raiffen-es számla számot mert én még a Kommerz bankos időszakban utaltam utóljára.   Köszi.

Számlatulajdonos   Skrill Ltd.
Bank   Raiffeisen Bank Zrt.
Város / város   Budapest
Ország   HUN
Számlaszám   12001008-01406220-00200001
SWIFT   UBRTHUHB
IBAN   HU79120010080140622000200001
Számla pénzneme   Ft
Hivatkozás   Ide írod az ügyfél azonosítószámod (= Your Customer ID)

De ha belépsz a számládba: deposit, ott a banki utalás menü, és ott megtalálsz mindent.