Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában


Hali! Szeretném kérdezni, hogy Skrill számlámról (GBP) indítottam utalást saját bankszámlámra ( bankszámla hitelesítve van) utalásra azt írta 2-5 nap viszont az utalás költségét már előre le is vonta a bankszámláról. Ez létezik és így szokás? Én nem értem, hogy az utalás miért tarthat akár 5 napig is, ha a költségét azonnal levonja.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 19, 2015, 10:21:25
Én nem értem, hogy az utalás miért tarthat akár 5 napig is, ha a költségét azonnal levonja.

Kb. azért, mint amikor a postán kifizeted a levélfeladást, de mégsem kapja meg abban a pillanatban a címzett a levelet, lehet, hogy csak 5 nap múlva érkezik majd meg...
Itt a számlapénz elektronikus adatként vándorol a bankok között, a bankok pedig nem azonnal valós időben és nem közvetlenül számolnak el egymással, hanem csak "időszakonként" a különböző elszámolási rendszereken keresztül.

Eleve úgy kezdődik az utalásod, hogy a skrill jóváhagyja a kiutalási igényedet (ez nem tudom, mennyire automatizált), aztán értesíti a számlavezető bankját, hogy neked majd utaljon.
Nekem pl. a bankom nem is végez devizaváltást, egy másik bankkal váltatja, így akár 3-4 "kézen" is átmehet a pénz, mire a bankszámlámra kerül. (pl. 1. skrill, 2. skrill valamelyik banknál vezetett GBP számlája, 3. váltást végző bank, 4. te bankod. És mindezt bonyolítja, hogy egyre több különböző elszámolási rendszer van, más-más átfutási idővel és költséggel. /GIRO, VIBER, SEPA, PriEuro/)

Ennek ellenére így is elég lehet rá egyetlen munkanap (én kettővel számolnék), de azért írnak 2-5-öt, hogy addig se zaklasd őket, ha még nem kaptad meg a pénzed.  :)

#2057 március 20, 2015, 19:00:07, r.smyth
Hali!

Lejárt a régi viza kártyám az újat akarnám regisztráltatni, de már a kártya hozzáadásnál hibát ír ki amikor a gamblingot választom a non gamblingot meg nem akarnám választani ilyenkor mi van?
kép csatolva.
Itt  bepöttyöztem a gamblingot de a válasz transaction failed vajon miért?
Lehet, hogy az OTP már nem engedi a gamblingot, de ez meg azért nem ok mert a betclicre tudtam befizetni kártyáról.
A non gamblingra nem merek rá pöttyözni ne hogy  ne tudjam szerencsejátékra használni.
Valaki járt így mostanság otpsek?

Banki átutalás

Withdrawal confirmation: ma reggel 6:46
Your withdrawal has been processed: 14:22
számlán a pénz: 15:33

Nyulas játékal van valakinek tapasztalata, nekem mindig ezt írja (Locked: form cannot be submitted)

Idézetet írta: bendehal Dátum március 22, 2015, 09:25:15
Nyulas játékal van valakinek tapasztalata, nekem mindig ezt írja (Locked: form cannot be submitted)

Nekem is csak harmadjára sikerült. Először azt szúrtam el hogy ID kell, nem a skrilles mail. Aztán meg van ott egy tojás, amit a kosárba kell tenni, bizonyítván hogy nem gép vagy. Próbáld ki ezeket, sztem ezek között lesz a hiba nálad is.

A Neteller anyavállalata, az Optimal Payments Plc bejelentette, hogy megállapodást kötött a Sentinel Topco Limiteddel, vagyis a Skrill tulajdonosával a vállalat átvételéről. A vállalatot a fordított átvétel módszerével szerzik meg - amikor egy kisebb cég vásárol fel egy nagyobbat külső forrásokból finanszírozva. Az átvételért 1,1 milliárd eurót fizetnek.

A Sentinel Topco Limited a CVC Capital magántőke-befektető csoport leányvállalata. A CVC Capital 2013-ban, 600 millió euróért vásárolta meg a Skrill (Moneybookers) többségi tulajdonrészét.

Az Optimal Payments Plc-vel megkötött üzletet várhatóan 2015 harmadik negyedévében véglegesítik. A vállalat, a Neteller és Skrill tulajdonosaként, a legnagyobb branddé válik az online pénztárcák piacán.

A Skrill 2001-ben kezdte meg működését Moneybookers néven. Az egyik vezető online pénztárcának számít, elsősorban az online szerencsejátékosok körében népszerű. Az Optimal Payments elmondása szerint az üzletre épp azért volt szükség, mert a Skrill változatosabbá teheti profilját, jelenleg ugyanis túlságosan függ az online szerencsejáték piactól.

Az Optimal Payments elnöke, Dennis Jones elmondta, az ilyen jellegű átvétel ritkának számít, ugyanakkor, ennek eredményeként, a bevétel már az első pénzügyi évben növekedhet. Az Optimal Payments jelentése szerint a vállalat 59 millió dollár adózás előtti profitot ért el 2014-ben, ami 80%-os növekedés 2013-hoz mérten. A Skrill bruttó bevétele 216 millió euró volt 2013-ban és 249 millió euró 2014 első kilenc hónapjában.

A bejelentéssel a londoni tőzsdén jegyzett Optimal Payments részvény árfolyama jelentősen emelkedett.


Nem tudom eldönteni, hogy ennek most örülni kellene-e...

Monopolhelyzetben lesznek ez szerintem nekünk nem jelent jót.

A nyúl katapulttal nyert már vki? Én az utóbbi egy hétben minden nap próbáltam, de semmi.  :P

Idézetet írta: bendehal Dátum március 26, 2015, 08:28:21
Monopolhelyzetben lesznek ez szerintem nekünk nem jelent jót.

Nem lesz ezzel semmi gond. Szerintem jó lesz számunkra is.  :beerchug:

Idézetet írta: dynand Dátum március 26, 2015, 07:52:38
Nem tudom eldönteni, hogy ennek most örülni kellene-e...
Hatha vegre sikerul osszehozni egy support-ot ami valaszol is a problemaidra meg ugyanabban a naptari evben amikor felteszed oket.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 26, 2015, 11:01:17
A nyúl katapulttal nyert már vki? Én az utóbbi egy hétben minden nap próbáltam, de semmi.  :P
A T&C-ben olvashato nyeremenykiosztas alapjan annyira random az egesz, amellett hogy tenylegesen nincs is olyan sok nyeremeny, hogy csodalkoznek ha valakinek innen sikerul behuznia valamit, de hajra.

Idézetet írta: bendehal Dátum március 26, 2015, 08:28:21
Monopolhelyzetben lesznek ez szerintem nekünk nem jelent jót.

Ez elvileg igaz, de nekem úgy tűnt, hogy eddig sem nagyon versenyeztek egymással a költségekben.  :)
A Skrill pl. a "versenyhelyzet" ellenére simán megdrágította a skrill-skrill utalásokat.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 26, 2015, 11:01:17
A nyúl katapulttal nyert már vki? Én az utóbbi egy hétben minden nap próbáltam, de semmi.  :P

Nekem sikerült behajintani a nyulat pont a céltábla közepébe :great: :great:
:ok:
50 0000€ nyertem ;D
:cya: :cya: :cya:


Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 26, 2015, 15:21:53
Nekem sikerült behajintani a nyulat pont a céltábla közepébe :great: :great:
:ok:
50 0000€ nyertem ;D
:cya: :cya: :cya:

Jóváírják a számládon?