Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


jött a válasz, beállítják  8)

Will do that! It will be set up shortly (today or tomorrow).

Just please know that when you request withdrawals to this bank account in the future, you may receive an automatic message that it will be processed in EUR. Just ignore it, it is automatic and cannot be changed for bank accounts that are manually set up to receive withdrawals in a given currency.

Any doubt you might have about this, just let me know, no worries!

Új kártyám lett, elcsesztem az összeg megadását, nem is engedi így már megerősíteni a kártyám. Mi ateendő, hogy tudjam a kártyámat használni Skrillen, vagy ennek már lőttek, meg az összegnek is amit levont?

#2177 június 01, 2015, 18:45:03, bryan_65
Valaki nem tudja miért kapom ezt a hiba üzenetet azonosításkor? OTP junior kártya miatt lehet?
Egyik családtagom kártyáját megpróbálnám (neki nem junior) azt mennyire díjazzák? Nem ajánlott?

Van rajta pénz? Mert azonosításkor levesz 2 euró körüli összeget ha jól emlékszem, ami a számládra kerül
A sajátodén kívül más kártyájával ne próbálkozz

Idézetet írta: dynand Dátum június 01, 2015, 19:41:58
Van rajta pénz? Mert azonosításkor levesz 2 euró körüli összeget ha jól emlékszem, ami a számládra kerül
Igen van. Lehet megpróbálom az "Instant Bank Transfer"-t talán az menne.

Imádom a szarkazmusodat..xd  ;D

Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 02, 2015, 12:28:09
Tud valaki segíteni, nagyon megköszönném :ok::

Az természetesen alap, hogy nem olvasok vissza 5-15 oldalt, az én időm se végtelen, így egyszerűbb.
Nyitottam egy Skrill számlát, először a haverom kártyájával akartam feltölteni, de nem sikerült.
Aztán nyitottam K&H-s számlát, és kártyát, de a K&H-s kártya nem jó.

Aztán végre sikerült Raiffeiesenessel, de amikor verifikálni akartam, nem sikerült. Az első próbálkozásnál nagymamát kértem meg, hogy tippeljen. Nem lett jó, így a másodiknál a heti lottószámokból állítottam össze egy számot, de nem lett jó. A harmadikra már okosabb (?) voltam, megpróbáltam kiszámolni a napi banki árfolyam alapján, de ez sem lett jó.

Mit tudok most tenni? Gondolkodom, hogy hagyom az egészet, mert ha ennyit nem tudok megoldani, akkor mit akarok én a sportfogadástól?

Azért ha van valakinek ötlete, köszönöm a választ.

Amennyiben nekem szólt, tényleg segíthetnétek... Mellesleg sehol nem írja a skrill, hogy 3 szor lehet próbálkozni.

#2182 június 02, 2015, 17:54:08, junglefever
Nevermind...

Idézetet írta: bryan_65 Dátum június 01, 2015, 18:39:51
Valaki nem tudja miért kapom ezt a hiba üzenetet azonosításkor? OTP junior kártya miatt lehet?
Egyik családtagom kártyáját megpróbálnám (neki nem junior) azt mennyire díjazzák? Nem ajánlott?

Ugyanez van nekem is. Nem akarja az igazságot...

Esetleg azt még megmondanád, hogy milyen email címre írjak? Előre is köszi!


Sziasztok!

Ma a Raiffeiesen-nél vettem le a kártyámról pénzt,    57356.22  volt fent,  54-et írtam be, gondoltam 1000-1500 a levé +  az átváltás  a 2,6%-a a levett pénznek, de nem engedte,  53-at már igen! Fent maradt  543 forint... , tehát az egész hajcihő kb. 3800 ft-be került, ez kicsit sok,  úgy tudtam a levét 1000 ft + 2,6%-a a levett pénznek..  de   lehetőségeknél   konvertáció átváltás nélkülre mentem..(valami ilyesmi, mindig 2 lehetőséget ad minden ATM, én a 2.-ra mentem a "nélkülösre". mert forintos a skrill számlám, valakinek ötlet hogy ne  vegyen le ennyit? Más bank, vagy átváltással olcsóbb?  Számlám már nem tudom  forintosról USD-re állítani, mert úgy nem venne le az átváltásért pénzt, nem?

Ha forintos a szamlad egyszerubb hazakuldeni az otthoni forintszamladra alkalmankent harom euroert a manit, mint ilyenkor lenyelni a jarulekos koltsegeket pluszban. De ez lehet csak szerintem van igy.

Idézetet írta: lukator Dátum június 24, 2015, 16:06:59
Sziasztok!

Ma a Raiffeiesen-nél vettem le a kártyámról pénzt,    57356.22  volt fent,  54-et írtam be, gondoltam 1000-1500 a levé +  az átváltás  a 2,6%-a a levett pénznek, de nem engedte,  53-at már igen! Fent maradt  543 forint... , tehát az egész hajcihő kb. 3800 ft-be került, ez kicsit sok,  úgy tudtam a levét 1000 ft + 2,6%-a a levett pénznek..  de   lehetőségeknél   konvertáció átváltás nélkülre mentem..(valami ilyesmi, mindig 2 lehetőséget ad minden ATM, én a 2.-ra mentem a "nélkülösre". mert forintos a skrill számlám, valakinek ötlet hogy ne  vegyen le ennyit? Más bank, vagy átváltással olcsóbb?  Számlám már nem tudom  forintosról USD-re állítani, mert úgy nem venne le az átváltásért pénzt, nem?

Szia!
Legkeveseb költséged akkor van ha a számla és a kártya azonos pénznembe van.

Idézetet írta: junglefever Dátum június 24, 2015, 16:37:04
Ha forintos a szamlad egyszerubb hazakuldeni az otthoni forintszamladra alkalmankent harom euroert a manit, mint ilyenkor lenyelni a jarulekos koltsegeket pluszban. De ez lehet csak szerintem van igy.



Jah, én is így csináltam, kiutaltam a saját bankhoz, csak valaki mondta h ez így nem lesz jó, mert nav utánatud nézni...

Ezért használom a skrill kártyámat, és mindig más atm, más banknál!