Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Idézetet írta: ronaldo1215 Dátum március 20, 2016, 05:21:47
Üdv!
Skrill számlával kikerülhető a nav 2016-ban?
Azt olvastam hogy a számla létrehozàsa ingyenes, utalás fogadás ingyenes, utalás 1.8 euró. Gondolom ha forint alapu a skrillem akkor ezt az 1.8 eurót aktuális árfolyamon számolja. Ha 500ftot, ha 80 500ftot utalok akkor is 1.8 euró? Várnám tapasztaltabbak hozzászólását.

Nem, nem kerülhető ki. Ha nyersz, akkor adózni kell.

Ha még egyszer felteszed ezt a kérdést, akkor elbúcsúzunk tőled.

Ti is úgy értelmeztétek a legutóbbi skrilles hírlevelet, hogy május 17-től 1.75% lesz a kp felvét költsége az 1.8 euró helyett?

Ez azoknak rossz hír, akik 100 eurónál nagyobb összegeket szoktak kivenni.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 20, 2016, 16:35:50
Ti is úgy értelmeztétek a legutóbbi skrilles hírlevelet, hogy május 17-től 1.75% lesz a kp felvét költsége az 1.8 euró helyett?

Ez azoknak rossz hír, akik 100 eurónál nagyobb összegeket szoktak kivenni.

Állítólag a másik cégnél is ennyire emelnek.
Ezért jó, hogy egy kézbe került mindkettő, mert így versenytárs hiányában, emelhetnek orrba-szájba...  :noway:  :noway:

Megváltoztattam a Skrill számlám pénznemét, az alábbi pontok szerint:

1)  Close your current account: Settings>>Personal Info>>Account Status>>Close
2)  Register a new Skrill account, choosing HUF as its currency. Please bear in mind that you need to use a new email address - the email address associated with your current account will not be available for registration.
3) Get back to us via the primary email address associated with your newly registered account and we will make the necessary arrangements to enable your payment instruments for registration again and transfer any previous verifications   

Hozzá akarom rendelni a bankszámlám számát, amely természetesen ugyanaz, mint az általam bezárt számláé, de nem engedi:

"Your bank account is already registered on another Skrill account"

Esetleg lehet az oka, hogy a Netellernél is ugyanez szerepel?

Más email címmel kellett nyitnom az újat, ezt sem engedi visszaállítani az eredetire:

"Your email address is already registered on another Skrill account"

Nem, nem kerülhető ki. Ha nyersz, akkor adózni kell.

Ha még egyszer felteszed ezt a kérdést, akkor elbúcsúzunk tőled.


Üdv sziasztok!

Bár én nem fogadok online.De mennyi az adózás mértéke egyébként online nyeremény után?Hogyan adózunk ha az országunkban elvileg tiltott oldalon van nyereményünk?Kicsit képzavarba vagyok az online fogadás hazai viszonyaival.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 20, 2016, 16:35:50
Ti is úgy értelmeztétek a legutóbbi skrilles hírlevelet, hogy május 17-től 1.75% lesz a kp felvét költsége az 1.8 euró helyett?

Ez azoknak rossz hír, akik 100 eurónál nagyobb összegeket szoktak kivenni.

Akik 100 euronál nagyobb összegeket vesznek le rendszeresen, azok szerintem leszarják:)

Idézetet írta: six Dátum március 23, 2016, 06:36:30
Nem, nem kerülhető ki. Ha nyersz, akkor adózni kell.

Ha még egyszer felteszed ezt a kérdést, akkor elbúcsúzunk tőled.


Üdv sziasztok!

Bár én nem fogadok online.De mennyi az adózás mértéke egyébként online nyeremény után?Hogyan adózunk ha az országunkban elvileg tiltott oldalon van nyereményünk?Kicsit képzavarba vagyok az online fogadás hazai viszonyaival.
Szia,
erre a NAV szívesen válaszol Neked, írd meg nekik.
Üdv

Idézetet írta: six Dátum március 23, 2016, 06:36:30
Bár én nem fogadok online.De mennyi az adózás mértéke egyébként online nyeremény után?Hogyan adózunk ha az országunkban elvileg tiltott oldalon van nyereményünk?Kicsit képzavarba vagyok az online fogadás hazai viszonyaival.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.0.html

Idézetet írta: six Dátum március 23, 2016, 06:36:30
Nem, nem kerülhető ki. Ha nyersz, akkor adózni kell.

Ha még egyszer felteszed ezt a kérdést, akkor elbúcsúzunk tőled.


Üdv sziasztok!

Bár én nem fogadok online.De mennyi az adózás mértéke egyébként online nyeremény után?Hogyan adózunk ha az országunkban elvileg tiltott oldalon van nyereményünk?Kicsit képzavarba vagyok az online fogadás hazai viszonyaival.

Ugyanúgy adózol, mint bármilyen jövedelem után.  :cya:

Köszönöm a válaszokat és a linket!

Viszont engem még egy dolog érdekelne,hogy mi a helyzet a tiltásokkal,mármint ugye az ország törvényei szerint,csak a Zrt-nél lehet fogadni legálissan.Most akkor pl bet365 oldalon,legális vagy illegális a fogadás?Már olvasgattam ezzel kapcsolatban más fórumon is,de nem igazán tiszta a kép.Köszi előre a válaszokat!

Idézetet írta: six Dátum március 23, 2016, 18:34:18
Köszönöm a válaszokat és a linket!

Viszont engem még egy dolog érdekelne,hogy mi a helyzet a tiltásokkal,mármint ugye az ország törvényei szerint,csak a Zrt-nél lehet fogadni legálissan.Most akkor pl bet365 oldalon,legális vagy illegális a fogadás?Már olvasgattam ezzel kapcsolatban más fórumon is,de nem igazán tiszta a kép.Köszi előre a válaszokat!

A Zrt. rendelkezik engedéllyel, így elméletileg csak náluk lehet fogadni, de a gyakorlatban ha a bet365-nél vagy bármely egyéb online irodánál játszol azért nincs büntetés.

Az iroda számára illegális magyarországi ügyfelektől fogadást elfogadni, reklámozni stb. Magyarország területén. Játszani nem illegális, semmilyen törvény nem mond ilyet. 100%-ban legális akkor vagy vele, ha a nyereményeket leadózod.

Értem,köszönöm a válaszokat!

Megmondom őszintén kicsit tartok ettől az online fogadástól,miközben tudom,hogy sokkal jobb profitot lehet elérni.Számolgattam kicsit és bizony több 10-100 ezer ft-okkal is több lehet a hónap végi profit,persze ha valaki nagyobb tétben játszik.Zrt oddsai általában megfigyeléseim alapján,átlagban 0,2-0,4 között kisebbek mint egyéb online irodáé.Ami azt jelenti,hogy egy jó hónap után,ha sok a találat,nagyobb összegbe fogadás esetén,pl 10 ezer ft/fogadás esetén,Zrt-s fogadás esetén akár 100-200 ezer ft-al kevesebb profitot hoz,de még lehet hogy keveset is mondtam.Na de kicsit eltértem a témától ebbe a topicban.Köszönöm a válaszokat

milyen biztonsági tokken-t használjak telefon vagy tokken?

Üdv
Tegnap be tudtam lépni skrill-re adott jelszóval.
Ma lépnék be ugyanazzal, erre kiírja, hogy helytelen, hogy az istenbe lehet ez ?
Biztos nem írtam el, de sebaj kértem emlékeztetőt, megadtam a tel számom hogy kapjak sms-t, ezt megpróbáltam 4x de 1 sms se jött.
Elképzelhető, hogy mivel fizettem be rá pénzt amit most vissza utaltattam ide máshonnan és még nem vagyok hitelesítve, ezért kéri ezt ?