Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában


Úgy tűnik rájöttek az idióták hogy inkább hagyni kéne ezt a nem működő új ellenőrző rendszert, szóval visszaállítottak mindent, most megint lehet sima ID-val is regelni, de hát nyilvánvaló hogy már nem sokáig.

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 13, 2017, 23:10:20
Nekem is megjelent napközben ez a verifikálásos izé, de aztán most belépve eltűnt. Sőt, a skrill-es kártyával már 275 ezret tudok felvenni és több, mint 800 ezret tudok levásárolni, a többi limit nem változott. Másnál is előfordult ez, hogy ennyire megugrott a skrill kártyás limit? Eddig az atm-es felvétel 70-80 ezer volt, fura az egész.

Nekem pont ugyanez a helyzet. De eddig történtek alapján nagyon nem fogok meglepődni, ha holnap belépve majd megint az fogad, hogy "verifikálj, please"  :laugh: :bash:

Én meg úgy döntöttem nesze nektek, az új személyimet feltöltöm nektek.
Ez 10 perce volt, már jött is a levél:

"Dear Tamas Balazs
   
We're pleased to let you know that your Skrill account has been successfully verified.

Your outgoing account limits on future transactions has been increased.

More information about your Skrill account limits is available in the 'Limits and Verification' section of your account.

Thank you for using Skrill.
   
Best Regards,"

Current account limits:
Per transaction ? NO LIMIT
Cumulative/Overall ? NO LIMIT
Withdrawal ? NO LIMIT

Remélem ezentúl minden ilyen egyszerűen fog menni velük. ;)

Nekem ez a valasz jott:

Dear XY,
Thank you for contacting the Skrill Help Team.

We would like to confirm, that your account is currently verified, active and operational.

Should you have additional questions, please contact us.

Kind regards,
Vladimir
Skrill Help Team
.

Szanalom. Mondjuk a fentiekbol mind3 igaz, de azert ez az egesz igy vicces egy ekkora cegtol.

Card limits
Currently available for purchase: HUF 826227 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: HUF 275409 (10 transactions remaining)

Ez oké, de mi ez az 50 transactions meg 10 transactions remaining? Ezt most naponta vagy havonta vagy hogy érti?

Idézetet írta: Labs Dátum július 14, 2017, 18:11:25
Card limits
Currently available for purchase: HUF 826227 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: HUF 275409 (10 transactions remaining)

Ez oké, de mi ez az 50 transactions meg 10 transactions remaining? Ezt most naponta vagy havonta vagy hogy érti?

Na igen... Ezt akartam kérdezni én is. Kipróbálni sajnos most nemtudom  :redchug:

Mindegyik 24 oras idointervallumra vonatkozik. Az osszegek es az alkalmak szama is.

Idézetet írta: Alk Dátum július 14, 2017, 19:28:47
Mindegyik 24 oras idointervallumra vonatkozik. Az osszegek es az alkalmak szama is.

Az akkor elég fasza!  Köszi.   ;)

Idézetet írta: r.smyth Dátum július 07, 2017, 16:59:38
Én is ezzel a 2 lépcsős cuccal szenvedek. Eddig a telomra nem tudtam letölteni a szükséges appot erre ma sikerült de a harmadik lépcsőnél elakadtam. kéri hogy írjam be a a képen látható szavakat  de itt kettő van és sehogy sem fogadja el ha egybeírom ha külön ha vesszővel akkor mi van ?????
A security tokenhez mit kellet volna beírni? Aki emlékszik
Végre rájöttem mi ez a token végre be is tudtam lépni erre ez a 15 perces faszság miatt nem tudtam végig vinni a 2 lépcsős cuccot, közben többször be kellett lépjek így a tokenek elfogytak és máshogy meg nem tudok belépni na ilyenkor mi van??? Soha az életbe nem tudom végig vinni ezt a 2 lépcsős szarságot  és akkor látom már az újabb akadályt gondolom én is szembetalálkozok vele ha egyszer betudok lépni valaha mert -emailon elérni őket lehetetlenség.

#2739 július 15, 2017, 13:34:15, Tomikaa
Gyerekek én nem tudom nektek mi van, hetek óta olvasom hogy szoptok a skrill biztonsági szarjaival, de nekem az ég világon nincs semmi ilyesmi. Soha nem jött fel semmi ablak hogy bármit is be kellett volna írnom, vagy változtassak valamit, vagy újra verifikáljak vagy pin kódot változtassak vagy másodlagos/harmadlagos címet vagy bármi.
A limitem mindnél korlátlan és ennyi (nem vagyok vip vagy bármi, havi 30ezer ft megy keresztül és ennyi). Tudok be/kifizetést csinálni. (6 éves accountom van)

Eddig áldom az eget hogy én kimaradtam ebből, de ha elér engem is rábaszok. Viszont a Ti hibáitokból és azokból hogy ezt itt leírjátok remélem tanulok és ha elér a vég engem is tudom mit szabad s mit nem! Köszönöm szépen mindenkinek aki megossza a fejleményeket!!!

Tomikaa, nem feltétlen minden esetben az itt kommentelők töketlenkedéséből, vagy hibájából akadnak problémák. Nekem például év elején ellenőrzésként kérték, hogy erősítsem meg ismét scannelt formában az személyazonosító okmányaimat stb. El is küldtem nekik, erre 3 hetet vett nekik igénybe, de lehet volt egy hónap is, mire megcsinálták! Természetesen eleinte hetente bombáztam őket a leveleimmel, aztán ahogy telt az idő napi szinten b.szogattam őket. Már-már ott voltam, hogy telefonon is kénytelen leszek nyomást tolni rájuk, de szerencsére nagy kegyesen elvégezték a feladatukat...a legbosszantóbb pedig az volt, hogy az ő trehányságukból kifolyólag sem be-, sem kifizetést nem tudtam addig végezni. Szóval tényleg imádkozz, hogy ne kelljen velük kommunikálnod, mert az esetek többségében rendkívül lassú az ügyfélszolgálat.

Sziasztok!

Tyű én is ezzel szívok. Ki se tudok lépni a fiókból, be se tudom zárni ezt a szart...

Sziasztok!

Segített rajtam router12 privátban!
Nagyon köszönöm, megoldódott.

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:
A skrill azt írta ha 07.21-ig megerősíted az adataid,(szg./jogis feltöltés) kapsz 10 €-t (vagy dollárt már nem tudom).
Valaki megkapta a "pénzjutalmát", vagy nekem kerülte el valami a figyelmem?

Idézetet írta: MagicVic Dátum július 20, 2017, 10:15:10
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:
A skrill azt írta ha 07.21-ig megerősíted az adataid,(szg./jogis feltöltés) kapsz 10 €-t (vagy dollárt már nem tudom).
Valaki megkapta a "pénzjutalmát", vagy nekem kerülte el valami a figyelmem?

Ilyent hol írtak?