Foci-vb Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum december 04, 2022, 22:06:14Akkor minek tippeltél? Gyorsan csinálj egy reget, azt meg van oldva!

Szórakozásból játszani már nem is lehet?  :o


Japán - Horvátország: @grof19 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Brazília - Dél-Korea: @Yvcsy (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Marokkó - Spanyolország: @HT (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Portugália - Svájc: @Davids26 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Idézetet írta: Admin Dátum december 07, 2022, 10:22:06Marokkó - Spanyolország: @HT (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Portugália - Svájc: @Davids26 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

És igen! Eljött az igazság órája. Eddig bírta ez az álszent, diszkriminatív randor.org program az ellenállást, de végül megadta magát. Napok óta figyeltem a nyertesek a listáját, és bár azt hitték, hogy nem tűnik fel, de még az alvó vak embernek is azonnal szemet szúrt, hogy egyetlen olyan játékos sem volt eddig a nyertesek között, akinek a felhasználó neve 2 betűből állt. Ugye-ugye? Hoppá-hoppá. Ez nem lehetett véletlen.

De tovább megyek. Egyetlen nyertes neve nem végződött eddig T-re (mint nekem). Tudjátok, hogy mennyire erre az esély? Mintha 22-szer egymás után 5-ösöm lenne a lottón. És az már csak hab volt a tortán – bár ezt is biztos kiszúrtátok azonnal –, hogy H betűvel kezdődő nyertes is mindössze 2 (értitek? kettő!!!) volt. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy az a kettő is csak azért került be, hogy eltereljék a figyelmét a lényegről. De az én eszemen nem jártak túl. Én láttam a háttérben azt a konspirációt, ami itt zajlott ennél a random.org nevű fedőszervezetnél.

De úgy látszik, eddig bírták csak, mert végül belátták, hogy hasztalan az ellenállás.
Ettől függetlenül követelem, hogy Soros azonnal távozzon a random.org vezérigazgatói posztjáról, Gyurcsány azonnal mondjon le az elnöki tagságáról, és követelem az összes jóváhagyott brüsszeli szankció befagyasztását, a már befagyasztott szankcióknak pedig az azonnali felolvasztását.

Ja, és mellesleg köszönöm a nyereményt!  :beerchug:

Idézetet írta: HT Dátum december 07, 2022, 10:37:40És igen! Eljött az igazság órája. Eddig bírta ez az álszent, diszkriminatív randor.org program az ellenállást, de végül megadta magát. Napok óta figyeltem a nyertesek a listáját, és bár azt hitték, hogy nem tűnik fel, de még az alvó vak embernek is azonnal szemet szúrt, hogy egyetlen olyan játékos sem volt eddig a nyertesek között, akinek a felhasználó neve 2 betűből állt. Ugye-ugye? Hoppá-hoppá. Ez nem lehetett véletlen.

De tovább megyek. Egyetlen nyertes neve nem végződött eddig T-re (mint nekem). Tudjátok, hogy mennyire erre az esély? Mintha 22-szer egymás után 5-ösöm lenne a lottón. És az már csak hab volt a tortán – bár ezt is biztos kiszúrtátok azonnal –, hogy H betűvel kezdődő nyertes is mindössze 2 (értitek? kettő!!!) volt. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy az a kettő is csak azért került be, hogy eltereljék a figyelmét a lényegről. De az én eszemen nem jártak túl. Én láttam a háttérben azt a konspirációt, ami itt zajlott ennél a random.org nevű fedőszervezetnél.

De úgy látszik, eddig bírták csak, mert végül belátták, hogy hasztalan az ellenállás.
Ettől függetlenül követelem, hogy Soros azonnal távozzon a random.org vezérigazgatói posztjáról, Gyurcsány azonnal mondjon le az elnöki tagságáról, és követelem az összes jóváhagyott brüsszeli szankció befagyasztását, a már befagyasztott szankcióknak pedig az azonnali felolvasztását.

Ja, és mellesleg köszönöm a nyereményt!  :beerchug:




Véletlenül se vagy semmilyen összeesküvés elméleti vagy gyakorlati eleme, ugye?  :D  ;D

FRISS, mint a kenyér!

Szeretnélek értesíteni benneteket, hogy az Unibet jóváírta az ingyenes fogadásokat azon játékosoknak akik azon kívül, hogy sikeresek voltak, megadták az Unibetes azonosítószámukat is.

Használjátok egészséggel!  :beerchug:

Horvátország - Brazília: @MessiÁs (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Hollandia - Argentína: @curpy82 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Marokkó - Portugália: @Knapp (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Anglia - Franciaország: @LosGabos (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Argentína - Horvátország: @roccsa (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)


Franciaország - Marokkó: @Sakkattack (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Felkerült a legutolsó két játék:

Horvátország - Marokkó mérkőzéstipp játék (nyeremény: 5000 forint értékű ingyenes fogadás Unibeten)

Argentína - Franciaország mérkőzéstipp játék (nyeremény: 5000 forint értékű ingyenes fogadás Unibeten)

Bronz:

Horvátország - Marokkó: @Nyuszika10 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Döntő:

Argentína - Franciaország: @LuckyBeny (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Megjelent az 5000 Ft ingyen fogadás az Unibetnél. Január 22.-ig érvényes.