bwin segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet most hülyeséget fogok kérdezni. Az este folyamán akarok levenni pénzt bwin-ről ( végre valahára  :) ) és kéri a fénymásolatát a személyinek. Most hogy ha ez megvan, és elküldöm e-mailbe nekik, akkor kell valamit még mellé írni?

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 12, 2007, 18:03:13
Lehet most hülyeséget fogok kérdezni. Az este folyamán akarok levenni pénzt bwin-ről ( végre valahára  :) ) és kéri a fénymásolatát a személyinek. Most hogy ha ez megvan, és elküldöm e-mailbe nekik, akkor kell valamit még mellé írni?

Nem kell semmit sem irni.

Esetleg csak annyit, hogy: Itt küldöm a kért másolatokat.

Here are the requested documents....igy is irhatod.

Idézetet írta: Just Dátum október 09, 2007, 20:07:16
Üdv.
Nem tudja vki, hogy akkor mit kell csinálni, hogyha a bwin az elözöleg megadott idöpontot megadva (2 - 5 nap) nem utalta át
a pénzt..?
ill. ez normális..? vagy csak én nem kaptam meg...?

a válaszokat elöre is t.H.x

Idézetet írta: Just Dátum október 09, 2007, 20:07:16
Üdv.
Nem tudja vki, hogy akkor mit kell csinálni, hogyha a bwin az elözöleg megadott idöpontot megadva (2 - 5 nap) nem utalta át
a pénzt..?
ill. ez normális..? vagy csak én nem kaptam meg...?

a válaszokat elöre is t.H.x

Just te megkaptad már a pénzt a Bwinről mert nekem is azt irták 2-5 nap???

Szevasztok! Október 13-án, azaz lassan 1,5 hete hogy megkíséreltem kivenni egy kisebb összeget bwin-ről! Elküldtem nekik a személyim fénymásolatát, erre az e-mail-re érkezett is egy automatikus válasz, hogy, idézem " Levelét megkaptuk, de sajnos a megnövekedett e-mail forgalom miatt csak később tudunk kérésével foglalkozni", valami ilyesmi volt. Nem tudom hogy csak a legelső kifizetésnél váratnak ennyit, vagy általában mindig??? Légyszi olyanok írjanak már akiknek  ezelőtt volt már kifizetése a bwin-nél!!! Válaszaitokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: crossas13 Dátum október 19, 2007, 18:05:58
Idézetet írta: Just Dátum október 09, 2007, 20:07:16
Üdv.
Nem tudja vki, hogy akkor mit kell csinálni, hogyha a bwin az elözöleg megadott idöpontot megadva (2 - 5 nap) nem utalta át
a pénzt..?
ill. ez normális..? vagy csak én nem kaptam meg...?

a válaszokat elöre is t.H.x

Ha eltelt több, mint 7 munkanap, akkor fordulj hozzájuk egy levéllel.

Hát ahogy számoltam még nem telt el 7 munkanap, de ha eltelik mit írjak abban a levélben?

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 22, 2007, 19:54:35
Hát ahogy számoltam még nem telt el 7 munkanap, de ha eltelik mit írjak abban a levélben?

Tőled kértek fénymásolatot, ezért nem olyan egyszerü, s amint irták felhalmozodott a sok levél....hogy miért nincs már egy rendes ügyfélszolgálatuk??? Ez érthetetlen...


Az első kifizetést ma kaptam meg a hitelkártyámra a bwintől!!!  Igénylés kezdete okt 09, okt 13 kérik a személyit, okt15 email 2-5 munkanap most happy

Nálam ez úgy ment hogy október 13-án elküldtem az e-mail-t, majd pedig okt. 19-én lekértem az összeget, azóta várok a válaszukra! Remélem már a héten lesz valami!!!!!!!!! De az ugye mind1 hogy milyen sorrendben történt? Mert ugye crossas, te azt írtad hogy először a lekérést indítottad el!

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 22, 2007, 21:10:11
Nálam ez úgy ment hogy október 13-án elküldtem az e-mail-t, majd pedig okt. 19-én lekértem az összeget, azóta várok a válaszukra! Remélem már a héten lesz valami!!!!!!!!! De az ugye mind1 hogy milyen sorrendben történt? Mert ugye crossas, te azt írtad hogy először a lekérést indítottad el!

Ha nem kérnek fénymásolatot akkor ne is küldj.

Jó így utólag tudom már én is, de gondolom nincs semmi abban ha elküldöm ha nem is kérik! Baj csak nem lehet belőle! Remélem!

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 22, 2007, 21:41:07
Jó így utólag tudom már én is, de gondolom nincs semmi abban ha elküldöm ha nem is kérik! Baj csak nem lehet belőle! Remélem!

Baj nincs ahogy legyen, de ha 19-én kérted le az összeget, akkor azt kb. péntekre várd.

Értem és már csak egy utolsó kérdésem lenne: Nem kellene majd nekik küldeni 1 e-mailt hogy megkaptuk levelét, ellenőriztük hogy tényleg betöltötte 18. életévét, vagy valami hasonlót????

Idézetet írta: tommy_boy88 Dátum október 22, 2007, 21:54:22
Értem és már csak egy utolsó kérdésem lenne: Nem kellene majd nekik küldeni 1 e-mailt hogy megkaptuk levelét, ellenőriztük hogy tényleg betöltötte 18. életévét, vagy valami hasonlót????

De, lehetséges, hogy küldenek, de ez attól függ, hogy mennyi idejük van...