"Rangadók a köbön" - bemutatás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Rangadók a köbön" - Mi van???

Szigo javaslatára a mai naptól indul egy új kategória, melyben minden egyes focirangadó előtt megnyitunk egy témát, s abban a témában lehet osztani az észt a két csapatról.
Igazából ez akkor működik valójában ha mindkét csapattól van legalább egy rajongó/szurkoló, s akkor egymás csapatját lehet fikázni.

Ezt a témát csak tiszta szórakozás szempontjából nyitjuk, amiket ide leírunk azokat nem kell komolyan venni, akinek nincs humorérzéke, meg hamar besértődik azt meg megkérjük, hogy ne olvassa ezt (van egyéb érdekes dolog is ezen a fórumon).

Tehát gyenge idegzetűeknek, s szívbajosoknak nem ajánlott!  ;D

Minden rangadónak külön témát nyitunk!

Ami megengedett:

- csapatok blamálása
- játékosok, vezetők blamálása

Ami tilos:

- fórumtagok személyes sértegetése


Figyelem: Ezen témákban nem mindig a legszebb magyar szavak fognak elhangzani, ezért aki a hasonlót nem tolerálja az ne olvassa!  :police:

S ne felejtsétek: mindenek mellett ezt csak foci, ez csak egy szórakozás, s nem világvége ha kikap a kedvenc csapat!  

Hajrá!  :beerchug:

Egy kicsit azért én is elmondanám, hogy mi is a tervem ezzel az egész topiccal. Szerettem volna egy kicsit viccesebb hangvétellel kifigurázni az nagy ellenségeskedést az ilyen rangadók előtt, és egy helyen olvastam már ilyeneket, gondoltam, kipróbálom itt is.

Néha-néha kiválasztanék egy érdekesebb meccset, olyanokat, amelyeket rangadónak nevezünk, és felkérnék egy-két embert, hogy írjanak a csapatuk kapcsán néhány gondolatot, amiben jól elküldik a fenébe a másikat, magukat meg istenítik. Aztán amikor a pro és kontra elhangzott a két úgymond "vezérszurkolótól", akkor indlhatnak a kommentek, és lehet fikázni tovább a másik csapatát. Nagyjából ez vezérelt, mert szeretnék jókat röhögni, mert rá lehet unni a sok fogadásra... Tehát néha pihenjünk meg itt, és szedjük elő káromkodó énünket, küldjük el a mocskos újpestieket, interistákat, katalánokat, vörös ördögöket és bőrgatyósokat a fenébe!

Ha néha megkeresek valakit priviben, ne utasítson már el! :cya:

Magyarország legnagyobb futball-magazinja lenyúlta az ötletet:

Azért némi humor is kellett volna

Aki pedig néhány vicces pillanatot szeretne magának, olvasson bele nagy szerelmem, Audrey blogjába, ahol én is hozzászóltam a témához:

Még szerencse, hogy nem agresszívek a lengyel ultrák

Idézetet írta: Szigo Dátum október 19, 2010, 18:49:20
Magyarország legnagyobb futball-magazinja lenyúlta az ötletet:

Azért némi humor is kellett volna

Aki pedig néhány vicces pillanatot szeretne magának, olvasson bele nagy szerelmem, Audrey blogjába, ahol én is hozzászóltam a témához:

Még szerencse, hogy nem agresszívek a lengyel ultrák

Szégyeljék magukat...

Hamarosan jön az új párharc: Milan Vs. Gery185, azaz Ac Milan Vs. Real Madrid.

A héten a következő csapatok szurkolóit várnám:

Leverkusen - Atletico Madrid
Juventus - Manchester City
Sevilla - Dortmund
Debrecen - Sampdoria
Milan - Roma
Fiorentina - Inter
Manchester United - Chelsea
Espanyol - Barcelona

Külön kérem a ROMa szurkolóit, hogy tömegével bombázzanak privivel!