Bwin - Regisztráció törlése?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kellene egy hozzáértő segítsége! A regisztrációm szeretném érvényteleníteni/törölni/megsemmisíteni a bwin-ről. Mindegy hogyan csak eltüntetni az adatbázisukból magam. De hogyan?

Aki adna valami érdemi választ mihamarabb az a vendégem egy virtuális sörre!  :beerchug:

Előre is köszi!

Egyszer régebben olyan szinten felidegesítettek, hogy két héten át mindennap leveleztem velük. A végén arra jutottam, hogy töröljék még a létezésemet is! Persze folyamatosan mellé beszéltek, mint a vitás ügyünkben is. Egyszerűen nem bírtam elérni, hogy töröljenek!!! Mindegy mit csináltam, vagy mondtam, nem bírtam elérni!!! Valami felfüggesztésről karattyoltak, de az nem egyenlő a törléssel...
Szóval nem látok reményt...
Hacsak nem szívatod meg őket piszkosul valamivel. És akkor nemkívánatos személy leszel. Csak az a baj, hogy akkor meg azért fognak nyilvántartani, hogy tudják, hogy nemkívánatos ügyfél vagy!  :D

azért annyira nem szeretném ha elfajulna a dolog, hogy nem kívánatos személy legyek az oldalon, csak egyszerűen nem szeretném, ha esetleges újbóli beregisztrálás alkalmával (az azonos adatok miatt: pontos évszám, lakcím stb...) gondol legyenek, összekeveredjenek a régivel. Netán ne engedjék ismét, hogy regeljek náluk, mondván már "a felhasználó létezik, válasszon másik nevet". De nem tudnék, mert ha egyszer úgy hívnak ahogy.... + a bankkártyás adatok kitöltésekor is beleköthetnek.

...kellemetlen lenne, ha pl. 1000 USD-t nem tudnék levenni valami hülyeség miatt...

Idézetet írta: isaper Dátum október 28, 2009, 21:54:29
azért annyira nem szeretném ha elfajulna a dolog, hogy nem kívánatos személy legyek az oldalon, csak egyszerűen nem szeretném, ha esetleges újbóli beregisztrálás alkalmával (az azonos adatok miatt: pontos évszám, lakcím stb...) gondol legyenek, összekeveredjenek a régivel. Netán ne engedjék ismét, hogy regeljek náluk, mondván már "a felhasználó létezik, válasszon másik nevet". De nem tudnék, mert ha egyszer úgy hívnak ahogy.... + a bankkártyás adatok kitöltésekor is beleköthetnek.

...kellemetlen lenne, ha pl. 1000 USD-t nem tudnék levenni valami hülyeség miatt...

De miért kell törölnöd az azonositód, hogyha majd úgyis akarsz regisztrálni valamikor hozzájuk. Ez nekik is gyanús lehet, nem gondolod?

Idézetet írta: Milan Dátum október 29, 2009, 15:53:33
Idézetet írta: isaper Dátum október 28, 2009, 21:54:29
azért annyira nem szeretném ha elfajulna a dolog, hogy nem kívánatos személy legyek az oldalon, csak egyszerűen nem szeretném, ha esetleges újbóli beregisztrálás alkalmával (az azonos adatok miatt: pontos évszám, lakcím stb...) gondol legyenek, összekeveredjenek a régivel. Netán ne engedjék ismét, hogy regeljek náluk, mondván már "a felhasználó létezik, válasszon másik nevet". De nem tudnék, mert ha egyszer úgy hívnak ahogy.... + a bankkártyás adatok kitöltésekor is beleköthetnek.

...kellemetlen lenne, ha pl. 1000 USD-t nem tudnék levenni valami hülyeség miatt...

De miért kell törölnöd az azonositód, hogyha majd úgyis akarsz regisztrálni valamikor hozzájuk. Ez nekik is gyanús lehet, nem gondolod?

Gondolom bónusz miatt :-\

Idézetet írta: Milan Dátum október 29, 2009, 15:53:33
Idézetet írta: isaper Dátum október 28, 2009, 21:54:29
azért annyira nem szeretném ha elfajulna a dolog, hogy nem kívánatos személy legyek az oldalon, csak egyszerűen nem szeretném, ha esetleges újbóli beregisztrálás alkalmával (az azonos adatok miatt: pontos évszám, lakcím stb...) gondol legyenek, összekeveredjenek a régivel. Netán ne engedjék ismét, hogy regeljek náluk, mondván már "a felhasználó létezik, válasszon másik nevet". De nem tudnék, mert ha egyszer úgy hívnak ahogy.... + a bankkártyás adatok kitöltésekor is beleköthetnek.

...kellemetlen lenne, ha pl. 1000 USD-t nem tudnék levenni valami hülyeség miatt...

De miért kell törölnöd az azonositód, hogyha majd úgyis akarsz regisztrálni valamikor hozzájuk. Ez nekik is gyanús lehet, nem gondolod?

attol, hogy torlod magad nem felejtenek el, nem fogjak engedni, h ujra regizz. foleg a bonuszt nem lehet ujra kihasznalni.

Egy kicsit utána néztem. Tiszta jogi útvesztő az egész, csak sokan nem olvassák el a kisbetűs részt. Én is ha előbb olvasom el, máshogy csináltam volna.
Különben szó sincs arról, hogy a bónuszok miatt csinálnám. Nálam egy kicsit összetettebb a dolog. De lehet tanulni belőle.
Én ukrán állampolgár vagyok, itt is élek, tehát értelemszerűen ukrán nyelvű (cirill betűs) személyes okmányokkal rendelkezem. Nade, én magyarul töltöttem ki a regisztrációs úrlapokat a bwin-re regisztráláskor, ellentétben a deviza hitelkártya ukrán nyelvű igénylésével szemben.
Tehát, hiába vagyok egyik helyen Nagy András, másik helyen már viszont Нодь Андрий lettem. Ez bizony gáz.

Nyitottam hát egy új profilt a helyes adatokkal, a régihez pedig hozzá sem kell nyúlnom, ha nem lépek be xy ideig, törlik automatikusan.

Ez remélem egyedi eset, legyen ez az én keresztem.

Idézetet írta: isaper Dátum október 29, 2009, 20:05:42
Egy kicsit utána néztem. Tiszta jogi útvesztő az egész, csak sokan nem olvassák el a kisbetűs részt. Én is ha előbb olvasom el, máshogy csináltam volna.
Különben szó sincs arról, hogy a bónuszok miatt csinálnám. Nálam egy kicsit összetettebb a dolog. De lehet tanulni belőle.
Én ukrán állampolgár vagyok, itt is élek, tehát értelemszerűen ukrán nyelvű (cirill betűs) személyes okmányokkal rendelkezem. Nade, én magyarul töltöttem ki a regisztrációs úrlapokat a bwin-re regisztráláskor, ellentétben a deviza hitelkártya ukrán nyelvű igénylésével szemben.
Tehát, hiába vagyok egyik helyen Nagy András, másik helyen már viszont Нодь Андрий lettem. Ez bizony gáz.

Nyitottam hát egy új profilt a helyes adatokkal, a régihez pedig hozzá sem kell nyúlnom, ha nem lépek be xy ideig, törlik automatikusan.

Ez remélem egyedi eset, legyen ez az én keresztem.

Hát elég "hülye helyzet" valóban... Mondanám hogy próbálj meg velük zöld ágra vergődni, de biztos vagyok benne , hogy felesleges... Ilyesmi őket nem érdekli. Csak azt hajtogatnák: Nem stimmel a név. Illetve még ezt sem mondanák, mert nem mondanának semmit, csak hümmögnének, hogy nem jó, próbálkozz átutalással. Inkább ez a gáz! Sok szerencsét az ügyletekhez!

Most már világos, hogy miről is van szó. Szerintem ezt velük is elintézhetted volna, azért annyira nem fafejüek...attól eltekintve, hogy lassan válaszolnak az e-mailekre.