Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum július 11, 2014, 18:40:45
Ted fell a zenmate-et és kész, már ha chromeot használsz.
Nem használok chromeot és lövésem sincs mi az a zenmate.De természetesen kikerülöm majd a blokkolásokat valamilyen biztonságos megoldással.Ha harc hát legyen harc!
Aggodalmam csupán odáig terjed hogy maguk az oldalak ne tiltsanak ki mint magyart.

Nálam UPC van. Megy mind a kettő.

Idézetet írta: Wezli Dátum július 11, 2014, 18:40:45
Ted fell a zenmate-et és kész, már ha chromeot használsz.
Van Operára is...


OFF


...ami szerintem egy jobb, gyorsabb böngésző

Idézetet írta: butyi Dátum július 11, 2014, 17:53:34
Ahogy talán már tudja, a magyar hatóságok a jövőben blokkolhatnak bizonyos szerencsejáték-honlapokat. Amennyiben nem tudja elérni a számláját, hogy kezelje az ott rendelkezésre álló összeget az egyenlegéből, kérjük, lépjen be a www.betclic.biz oldalon.
Amint azt látni fogja, a magyar nyelvi opció már csak korlátozott ideig lesz elérhető a honlapjainkon.
Felhívjuk figyelmét, hogy a pénze biztonságban van nálunk, és miközben fontos számunkra az Ön európai fogyasztói jogainak a tiszteletben tartása, elkötelezetten tudomásul vesszük a magyar hatóságok szabályozással kapcsolatos döntéseit.

Ha bármilyen kérdése lenne, kérjük, keressen minket a [email protected] címen.

Üdvözlettel,
Betclic

Én is megkaptam ezt a levelet, jól kibaszt@k a blokkolással. Hiába, ha Desailly és Dárdai tanítja a védekezést  :)

Én se tudok belépni egyik oldalra sem Digi-Debrecen
De pl. a betclic-re innen már sikerült belépnem:https://pt.betclic.biz/

Idézetet írta: tsabigo Dátum július 11, 2014, 18:49:02
Nálam UPC van. Megy mind a kettő.

Debrecen, UPC, blokkolva van már bet-at-home és betclic is. Erről az egészről amúgy mindig az jut eszembe, hogy "kotkodács, minden napra egy tojás". De nem?
Holnap lehet a unibet lesz az a tojás?

Idézetet írta: leroi Dátum július 11, 2014, 18:51:03
Van Operára is...


OFF


...ami szerintem egy jobb, gyorsabb böngésző

Hát én ezzel úgy vagyok, hogy kinek mi. Én amúgy Comodo Dragont használok.

Budapest, Telekom, betclic.com:

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1858447690 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

A bet-at-home-nál pedig csak tölt, és tölt... az oldal nem elérhető.

A Tippmixpronál melyik pártnak van érdekeltsége? :police:

Szolnok DIGI - egyik sem elérhető.

Mikor VPN-nel be akarok lépni betclic.com-ra a magyar felhasználónevemmel, átvált a betclic.biz-re :(

Szeged - Telekom : se betclic se bet-at-home.. !

VPN-nel a betudtam lépni a bet-at-home-ra 

Idézetet írta: demode Dátum július 11, 2014, 19:29:01
Mikor VPN-nel be akarok lépni betclic.com-ra a magyar felhasználónevemmel, átvált a betclic.biz-re :(

És az miért baj? A betclic.biz-n nem lehet fogadni? Ahhoz vpn se kell.

Akkor eljött az ideje annak, hogy "hivatalosan" is meglehet kérdezni az irodákat, hogy VPN-el lehet fogadni náluk vagy ők is tiltják a magyar játékosokat. (Sajnos az utóbbi a valószínűbb)

Idézetet írta: demode Dátum július 11, 2014, 19:29:01
Mikor VPN-nel be akarok lépni betclic.com-ra a magyar felhasználónevemmel, átvált a betclic.biz-re :(

Mondjuk ez alap volt. Mivel a regisztrációnál kiválasztottad, hogy magyar vagy és a betclic a magyarokat oda irányítja.