TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában


Idézetet írta: precike123 Dátum október 25, 2023, 10:54:04Elég nevetséges. Gondoltam bemutatom, hogy a náluk nyert pénzből fizettem be. :D

Gyanítom, hogy a pénzmosás elleni törvénynek kívánnak csak megfelelni, és az általad beküldött doksikat szimplán csak lefűzik. De értelmesebb lenne a szűrőjük működése, ha nem a nagy nyerők mini depojait vizsgálnák, hanem a nagy befizetők pénzforrásait, na ott lehet még lenne is valamilyen fogásuk.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 24, 2023, 19:27:04Kapott már valaki hasonló kérést kifizetéshez tippmixpro-n?

a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó utolsó lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó bankszámlanyitási szerződés összes oldalának a másolatát
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az elért nyereményhez kapcsolódó befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni.*
személyi igazolványa mindkét oldalának a másolatát
lakcímkártyája lakcímet tartalmazó oldalának a másolatát
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve

Ez eléggé túlzásnak tűnik. :D

Ennyit arról, mennyivel jobb és biztonságosabb magyar irodánál játszani...

Azért én simán megírnám nekik, hogy valóban szükségesek-e ezek, nyugodtan nézzék meg a tranzakciótörténetben, hogy mekkora befizetéseid voltak és hogy az összeg ezekből származik.

A banki számlatörténetedhez semmi közük...
Még ahol számlakivonatot kérnek, ott is felhívják rá a figyelmet, hogy a tranzakciók kitakarhatóak.
Egyébként mit is bizonyítana az?!
Több bankszámlád is lehet, nem feltétlenül arra érkezik a jövedelmed, amit mondjuk náluk használsz befizetésre.
Általában a terrorizmus finanszírozását sem a fő folyószámlánkról oldjuk meg.   ;D

Ha a pénz forrását akarják ellenőrizni, akkor meg nem a mostani lenne érdekes, hanem a befizetéskori számlakivonat.

Tudom, hogy nagy összegnél nem akar velük összeakaszkodni az ember, de udvariasan rá lehet kérdezni, hogy ezekre miért is van szükség, mikor láthatóan egy teljes listát küldtek, nem személyre szabottat.
(ha azonosított ügyfél vagy, akkor a személyi és a lakcímkártya már megvan nekik...)

Egyébként egy irodánál sem szabad nagyobb összeget bent hagyni, bármi történhet...
Blokkolás, csőd, tulajdonosváltás, kifizetéskori szívatás...
Ha meg tényleg pénzmosáshoz használtad, akkor arra a papíros tippmix a jó.   :)

#1712 október 25, 2023, 12:06:46, precike123
Idézetet írta: Knapp Dátum október 25, 2023, 11:41:13Ennyit arról, mennyivel jobb és biztonságosabb magyar irodánál játszani...

Azért én simán megírnám nekik, hogy valóban szükségesek-e ezek, nyugodtan nézzék meg a tranzakciótörténetben, hogy mekkora befizetéseid voltak és hogy az összeg ezekből származik.

A banki számlatörténetedhez semmi közük...
Még ahol számlakivonatot kérnek, ott is felhívják rá a figyelmet, hogy a tranzakciók kitakarhatóak.
Egyébként mit is bizonyítana az?!
Több bankszámlád is lehet, nem feltétlenül arra érkezik a jövedelmed, amit mondjuk náluk használsz befizetésre.
Általában a terrorizmus finanszírozását sem a fő folyószámlánkról oldjuk meg.   ;D

Ha a pénz forrását akarják ellenőrizni, akkor meg nem a mostani lenne érdekes, hanem a befizetéskori számlakivonat.

Tudom, hogy nagy összegnél nem akar velük összeakaszkodni az ember, de udvariasan rá lehet kérdezni, hogy ezekre miért is van szükség, mikor láthatóan egy teljes listát küldtek, nem személyre szabottat.
(ha azonosított ügyfél vagy, akkor a személyi és a lakcímkártya már megvan nekik...)

Egyébként egy irodánál sem szabad nagyobb összeget bent hagyni, bármi történhet...
Blokkolás, csőd, tulajdonosváltás, kifizetéskori szívatás...
Ha meg tényleg pénzmosáshoz használtad, akkor arra a papíros tippmix a jó.   :)

Nem kötekedek velük, mert nem is biztos, hogy megértenék miről beszélek. Nagyobb összeget meg nem szoktam bent hagyni, de mivel konzisztensen nyerek, így nem akarok hetente kifizetést kérni, nagyjából 1 havonta szoktam. Persze legközelebb már inkább hetente kifizettetek, ha lesz még olyan kínálat az új verzión, amire tudok fogadni. :D

Szerk.: Alig várom, hogy a vegas.hu is kérjen majd valami hasonlót.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 24, 2023, 20:51:53Negyvenezer forintot fizettem be hónapokkal ezelőtt, meg kb. 8 éve volt még egy tízezer forintos befizetésem hozzájuk.

8 évvel ezelőtt is ugyanarról a banktól fizettél be ?


#1714 október 25, 2023, 14:24:54, Schleck
Tőlem is kértek be tavaly számla-kivonatot, idén pedig vagyonforrás nyilatkozatot.

Írtam püt.

Mondjuk egy Babkszámlanyitási szerződést a másik fél hozzájárulása nélkül, jogilag elég aggályos kiadni.

Nyilván nem lesz belőle semmi gond, de akkor is.

Idézetet írta: csucsu Dátum október 25, 2023, 12:40:348 évvel ezelőtt is ugyanarról a banktól fizettél be ?



Igen.

Megkérdezhetem, hogy mennyi az a pénz, amit már összesen kifizettek nektek? Az érdekelne, hogy egy ilyen iroda meddig enged elmenni.

Én náluk nem tudtam tartósan profitálni a szűk kínálat miatt, de reménykedem hogy a megújulás után sikerülni fog.

Az is jó, ha privátban írjátok, meg azt is megértem, ha nem mondjátok el.

Idézetet írta: Schleck Dátum október 25, 2023, 13:21:01Tőlem is kértek be tavaly számla-kivonatot, idén pedig vagyonforrás-nyilatkozatot. Mindig milliós kiutalások után, és általában ez azzal járt együtt, hogy korlátoztak arra a piacra, amin sokat nyertem. Azóta már a harmadik piacon nyerek sokat rendszeresen, de se dokumentum bekérés se korlát..

Az volt még a másik okom, hogy nem fizettettem ki rendszeresen, hogy hátha elkerülöm a limitálást. Remélem én megúszom, bár most új rendszer lesz, ki tudja mi lesz.
Milyen korlátozásokat kaptál? Csak stake limitet?

Kedves játékosok!

Az alábbi eset történt meg velem, amelyet szeretnék veletek megosztani.
Nyár elején feltöltöttem a tippmixpro egyenlegemet összességében több, mint 2 millió forinttal.
Kb. 30 eseményen (top bajnokságok mérközésein és EB selejtezőkön) kb. 7 millió forintot nyertem.
Ekkor úgy döntöttem kifizetést kezdeményezek, ezután jött a fekete leves.
Pár órával a kifizetés kezdeményezése után már nem engedtek fogadni. Majd nem sokkal később zárolták a számlámat.
Majd a következő személyes adatokat kérték, itt talájátok a teljes leírást:
- a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó utolsó lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
- a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó bankszámlanyitási szerződés összes oldalának a másolatát
- a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az elért nyereményhez kapcsolódó befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni.*

Ezen kívül küldtek egy Vagyonforrás nyilatkozat egyéb dokumentumot, amiben a következő adatokat kellett megadni:

1. A vagyon forrására vonatkozó információk:
- ingatlan tulajdon (résztulajdon is) gépjármű
- egyéb nagyértékű ingóság
- készpénz
- pénzintézeti számlakövetelés, értékpapír, más pénzeszköz, virtuális fizetőeszköz
- immateriális és vagyoni értékű javak, így  különösen szellemi termékek felhasználási joga, bérleti jog
- gazdasági társaságban fennálló tulajdoni részesedés becsült piaci értéke

2. Nyilatkozat tartozásokról
Kérjük, nyilatkozzon a megelőző naptári év végén (pénzintézetekkel, magánszemélyekkel stb. szemben) fennálló tartozásokról, legalább 3 millió Ft értékben azáltal, hogy a lenti táblázatban megjelöli az összértéknek megfelelő nagyságrendi kategóriá(ka)t.

3. Nyilatkozat a jövedelemről
Kérjük, nyilatkozzon a megelőző adóévben megszerzett, 3 millió Ft-ot meghaladó rendszeres – így különösen jövedelem – és rendkívüli – így különösen örökség, nyeremény – bevételének nettó összegéről azáltal, hogy megjelöli az összértéknek megfelelő nagyságrendi kategóriá(ka)t.

#########################################


Minden dokumentumot és adatot a rendelkezésükre bocsátottam pár órán belül, majd vártam. Hónapokig semmi sem történt, a következőkre hivatkoztak:

"Tájékoztatjuk, hogy az ellenőrzés folyamatban van, az eredményről írásban fogjuk értesíteni a vizsgálat lezárását követően.
A vizsgálat lefolytatásáig a fiókját felfüggesztettük, a korábbi levelünkben hivatkozott Részvételi Szabályzatok I. Belső egyenleg felfüggesztésebekezdés alapján, amelyből kiemeljük, hogy
[...] ,,A felfüggesztés időtartama alatt a belső egyenleg nem szüntethető meg. A felfüggesztés időtartama a 180 napot nem haladhatja meg."
A Részvételi Szabályzatok az alábbi linkre kattintva érhetők el:https://bet.szerencsejatek.hu/szabalyzatok
A vizsgálat idejére szíves megértését és türelmét kérjük!"


Telefonon szintén erre hivatkoztak és nem tudtak tájékoztatást adni. Az ellenőrzési osztállyal nem lehetett beszélni.
Majd négy (!!!!) hónap után megérkezett a pénzem és feloldották a tippmixpro számlámat, így újra be tudtam lépni. A számlámra 500 forintos fogadási limitet állítottak be, így lényegében letiltottak.

Szerintetek ez normális?

Mivel elfogadtad a felhasznalasi felteteleket igy igen.
De azt azert hozzateszem hogy biztos engem is bosszantana ha igy jarnek

Es egy ujabb de..

A tippmixpro egy nagyon egyszeru penzmosasi modszer lett azzal hogy adomentes. Befizeted az illegalis forrasbol szerzett adozatlan penzed es kifizetve adomentes legalis, tiszta jovedelem. (Fiktiv pelda, nem azt allitom hogy a befizetesed nem legalis jovedelem)
Szoval valamilyen szinten ertheto hogy megkerdezik honnan van 3milliod. Ha legalis uton mert mondjuk orokoltel, vagy 1,5milliot keresel havonta es van 50millia megtakaritasod akkor az ugy teljesen oke. Megkapod a nyeremenyed, meg ha eszmeletlenul sok idobe is telik. De ha teszem azt egy nincstelen lennel akinek nincs vagyona, nem orokolt, minimalbert keres akkor vajon honnan lenne 3milliod befizetni? Nem lehet hogy eppen valakinek penzt mosol?

Jogos, amit írsz. Az esetemben kb. 30 millió forint eredetét igazoltam. Mellesleg az általad említett keresetem is megvan. Teljesen egyértelmű, hogy szívatni akartak, aminek az okát azóta sem értem. Ha valaki ránézett a papírokra, akkor kétség sem merülhetett fel benne, hogy pénzmosásról lenne szó. Az 500 forintos limittel teljesen világos, hogy itt nem a pénzmosás gyanúja volt a probléma. Négy hónap rengeteg idő. Azalatt az idő alatt nem éreztem azt, hogy nagyon biztonságban lenne náluk a pénzem. Mellesleg a 15-20%-os inflációs környezetben ezzel több százezer forinttal megkárosítottak (kb. 400 ezret kamatozott volna a pénz állampapírban).

Idézetet írta: agyonut Dátum október 25, 2023, 15:57:18Jogos, amit írsz. Az esetemben kb. 30 millió forint eredetét igazoltam. Mellesleg az általad említett keresetem is megvan. Teljesen egyértelmű, hogy szívatni akartak, aminek az okát azóta sem értem. Ha valaki ránézett a papírokra, akkor kétség sem merülhetett fel benne, hogy pénzmosásról lenne szó. Az 500 forintos limittel teljesen világos, hogy itt nem a pénzmosás gyanúja volt a probléma. Négy hónap rengeteg idő. Azalatt az idő alatt nem éreztem azt, hogy nagyon biztonságban lenne náluk a pénzem. Mellesleg a 15-20%-os inflációs környezetben ezzel több százezer forinttal megkárosítottak (kb. 400 ezret kamatozott volna a pénz állampapírban).

Az hogy lekorlatoztak az annak szol hogy nyertel, sokat.

Es biztos hogy a penzmosas elleni nemzetkozi torvenyek miatt van. Fent leirtam milyen konnyu penzt mosni.

Megertem a duhomet, de sajnos az irodak kb barmit megtehetnek velunk. Ha kell visszatartjak a penzt fel evig. Megtehetik mert beleirjak az aszfbe.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 25, 2023, 14:06:54Igen.

8-10 éves banki szerződést, honnan  lehet elővenni ?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 25, 2023, 16:10:28Az hogy lekorlatoztak az annak szol hogy nyertel, sokat.

Es biztos hogy a penzmosas elleni nemzetkozi torvenyek miatt van. Fent leirtam milyen konnyu penzt mosni.

Megertem a duhomet, de sajnos az irodak kb barmit megtehetnek velunk. Ha kell visszatartjak a penzt fel evig. Megtehetik mert beleirjak az aszfbe.

Mert nem azért játszik itt az ember, mert nyerni akar? Mégpedig sokat? Azért ez elég kisstílűség, hogy 500 Ft-ra korlátoz az SZRT. egy sikeres tippelőt. Gondolom féltik a sokmilliárdos profitjukat. Még jó hogy nem ássák el a sivatagban azokat  akik sokat nyernek...