Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


olvastam itt valahol az 1,40-es strategiarol valaki kiprobalta elesben?aki irta legeloszor asszem azt irta h ket tippel szokta osszehozni kosar tenisz vagy kezilabda tippek akltalaban.de mi a hejzet a foci 1,40-es tippekkel?es mejiket erdemesebb jatszani az 1,30-1,40-es oddsok kozul?azt h egy esejesebb csapat nyer hazai palyan egy gyengebbel?vagy egy kielezettebb meccsen megrakni az 1X-et es ugyancsak plpl 1,35 az odds.szerintem mindkettonek ugyanaz az eselye h a favorit csapat nyer a gyengebb ellen vagy a rangadon nem kap ki a hazai csapat,vagy tevedek?egy haverommal osszevesztem ezen mert o az mondta h a rangadoval tobb az eselyem mert ott ket variansom van az 1 es az X is de szerintem az eselyt nem a variansok szamaban kell szamolni hanem egy bizonyos szazalekban

Idézetet írta: pachuca Dátum október 11, 2010, 08:17:36
olvastam itt valahol az 1,40-es strategiarol valaki kiprobalta elesben?aki irta legeloszor asszem azt irta h ket tippel szokta osszehozni kosar tenisz vagy kezilabda tippek akltalaban.de mi a hejzet a foci 1,40-es tippekkel?es mejiket erdemesebb jatszani az 1,30-1,40-es oddsok kozul?azt h egy esejesebb csapat nyer hazai palyan egy gyengebbel?vagy egy kielezettebb meccsen megrakni az 1X-et es ugyancsak plpl 1,35 az odds.szerintem mindkettonek ugyanaz az eselye h a favorit csapat nyer a gyengebb ellen vagy a rangadon nem kap ki a hazai csapat,vagy tevedek?egy haverommal osszevesztem ezen mert o az mondta h a rangadoval tobb az eselyem mert ott ket variansom van az 1 es az X is de szerintem az eselyt nem a variansok szamaban kell szamolni hanem egy bizonyos szazalekban

Ha ezzel a stratégiával akarsz játszani, akkor olyan sportágat válassz, ami nem három lehetséges eredményről indul, ill. a pontok, gólok, kosarak száma miatt jobban kijön a csapatok közötti különbség... jaaas is ezért írta annak idején a teniszt, kézilabdát, kosárlabdát.

valamivel tobb mint 1ev h fogadok es az utolso bukko szeriam elott osszesen kb15000 ft volt megteve tetnek es egy ev alatt kb 8000 ft -val voltam pluszba,de sajna elment a plussz es egy jokora minuszt is sikerult osszehozni az eszetlen fogadassal es a hirtelen akart visszanyeressel.pedig sokszor megfogadtam magamnak h nem jatszok live-ot aztan egy kis szunet utan megint rakok es par nyertes tipp utan elkap a hev es rakom tovabb akar nagyobb tettel is addig amig persze vesztek.a ket honappal ezelotti bukoszeriam elott meg jobban alltam kb 50000 ft-al alltam plusszban akkor is elment es nullaztam aztan visszatornaztam +8000-re,de aztan jott a mult hetvege.a hetvegi tippeimmel kb2750 ft-al voltam pluszba de miko hazaertem a kocsmabol ahunn neztuk a haverokkal a meccset meg ett a fene h rakjak 3 meccset mivel mar keso volt nem volt foci igy raktam a hetfoi tenisz meccsekbol Francesca Schianova nyert Ana Ivanovici nyert persze en megkellett rakjam a Maria Sarapovat is aki niccs elete formajaban de gondoltam most csak nyer 1,20  volt a szorzoja hat kikapott igy eluszott az akkori bankom kb 6800 ft.na masnap mergemben beraktanm megint 6800at s vissza akartam nyerni pl 2 fogadassal ugy h folrakom az egeszet valasztottam is egy esti kosar es egy foci meccset azok be is jottek de 3. tippnek valasztottam egy live-ot azsiai BL meccse volt felidoben 1-0 under 3,5 gol.na persze ez 60. p 1-1 70. p 1-2 es a 86. p 1-3 igy uszott a bankom,es ha itt leallok akkor is pluszban lettem volna vagy max nullan de en nem tudtam leallni,folraktam 25000 ft-ot h tuti tippekkel visszanyerem azta 2-x6800 ft-t,raktam 3live meccset egyiken over 0,5 masikon under 4,5 ezek bejottek es akkor megkellet rakjam a huje bosznia-bol persze az nelkul h utana nezzek a Travnik-Slavija meccset under 5,5 gol hat 2-0 volt a felidoben aztan a 58. perctol szepen 5-3 lett a vege es egy 1,02-es szorzo elvitte a penzem,talan ha utana neztem volna nem rakom meg de a ket e;ozo 2800-as bukkas elvette az agyam es rogton vissza akartam nyerni,mert  a Travnik az elozo hazai meccset is hozta 5-1 re es akkor talan elgondolkodtam volna a tippemen igy most jokora minuszban vok 

a tetemelos strategiaval lehetne nyerni csak azabaj h irto nagy toke kell hozza es annak is lehet h csak 1 szazalekos profitot csinalna az ember,es ha volna 1 milio forintom akkor nem erdekelne h csinaljak par szaz vagy par ezer forintot es ojan sokat kockaztassak,de mivel max 10000 ft-ot tudok berakni es azt se minden honapban igy az nem eleg egy tet duplazos strathoz es a nyeremeny is csak par 10 ft lenne jo persze evek alatt fel lehet ezt vinni de nics annyi turelmem.vegyuk pl a tenisz meccseket kb azon kepessegu jatekosokra tennek pl a meccs szorzoi altalaban 1,72 a 2,00-al s en az ijen meccsekre mindig a 2-es szorzot tennem meg es pl 1 milio forintal 100as tettel kezdve 12 vesztes tippet tudnek megtenni mert ha a 13. nem jonne be akkor mar elvesztettem 820000 ft-t,es akkor minden nyertes tipp utan kezdenem elolrol,nagyon keves az esely h 13 mecsbol mindig az ellenkezoje jonne be ez egyenlo avval mintha en mindig az 1,72-es szorzora tippelnek es lenne egy 13 meccses nyero szeriam ami meg az 1,25 alatti szorzokkal is nehez elerni.gondoltam egy probat megerne mongyuk csak az egy tizedevel 82000 ft-al es 10 ft kezdo tettel de nem tudom mert ahol en fogadok ott a minimalis tet kb 70 ft-nak megfelelo penzosszeg ami evvel a szeriaval a 13 meccsig kellene legyen kb 600000 ft-om ami nics.valaki probalta a tet duplazos stratot es volt h elment a bankja mielott jott volna a nyertes tipp?

de rajottem h eza strat nem igazan valosithato  meg mert nem ugy vannak a meccsek h egymas utan vannak,mert van tobb meccs egy idoben,pl elvesztettem az elso 3at ami kulonbozo idoben van es jon a kovetkezo duplazas de pl 3 meccs van egy idoben en csak egyikre tudom megrakni a dupla tetet es ha csak egyik jon akkor eleve 33 szazalek h nyerek vagy ha 2 akkor 66 szazalek,de ha a 3 meccskulonbozo idoben van es akar egy is bejonne akkor valamejik duplazaskor megvan a nyeres de mivel egy idoben vannak igy nem lehet vinni ezt a stratot,ugyanez a hejzet ha az egelokat keresnem a serie-bol ha minden meccs mas idoben volna akkor hosszu tavon biztos jonne az egal de mivel van h 8 meccs is van egyszerre de en csak egyre tudom rakni a dupla tetet es pl 2 egel jon  a 8-bol akkor csak 25 szazalek h sikerul a duplazas,szoval a fogadoirodak evvel vedve vannak mert nem lehet egy tokeletes szeriat vigig vinni,ha meg csak egy csapatot valasztok es minden forduloban az x-et rakom rajuk az sem jo mert van ojan csapat aki hozza a 3-4 meccsenkenti egalt mongyuk a 20bol tegyuk fel 15 csapat de van ojan is pl  a Juve tavaly csinalt egy 14 meccses szorozatot h nem csinalt egalt,itt pl a csapat kivalasztason mulik de ott van aza akar legyen csa15 szazalek esely is h ojat valasztasz h veszitesz hosszu tavon

kicsit be vagyok panikolva mert ijen sokat meg nem buktam azert irok annyi hujeseget ide.mar azo gondolkodom h vegleg nem fogadok de azt nem birom ki. jo volt egy nagyobb bukasom is az amiko elment a 40000 ft de akkor az tiszta nyeresegbol ment amit lenulaztam egy buko szeria alkalmabol.csak az nem volt az en penzem illetve igen m mar megvolt nyerve csak nem vettem ki,de ugy szo szerint nem sajat zsebbol ment el,de eza mostani 30000 az a sajat megtakaritott penzem volt,kb fel fizetesem pedig ezt is tudom h torveny h nem rakom fol az egesz bankomat megis megtettem.kerlek mondjatok valami velemenyt tanacsot mennyi idobe telik ez nekem h vissza szerezzem?ha csinaltatok ennyi profitot hosszu tavon de gondolom kell egy ev vagy tobb is?persze fugg h mennyi tokevel kezdesz es abbol mennyit kockaztatsz.
pl en max 5000 ft-al tudnek belevagni a kovetkezo fizukor

Idézetet írta: pachuca Dátum október 11, 2010, 12:22:59
.kerlek mondjatok valami velemenyt tanacsot mennyi idobe telik ez nekem h vissza szerezzem?ha csinaltatok ennyi profitot hosszu tavon de gondolom kell egy ev vagy tobb is?persze fugg h mennyi tokevel kezdesz es abbol mennyit kockaztatsz.
pl en max 5000 ft-al tudnek belevagni a kovetkezo fizukor

Én úgy látom nem neked való ez a biznisz,felejtsd el hogy "nagy" tétekben fogadsz,maradj komfortzónádon belül  :nu: ,fogadj 100ft-okkal ha annyira játszani akarsz és ne emeld a tétet........
Keress rá Titti7 fórumtársunkra és kövesd inkább az ő tippjeit inkább mint a sajátod,és idővel ha talán megerősödsz anyagilag és lelkileg akkor emelheted a tétet,ez az én tanácsom.
Sok sikert az életben  :pimp:


Nem akarlak elkeseríteni, de még nagyon az elején vagy ennek a "biznisznek". Abban a szakaszában, amit mindenki végig jár: most fizeted meg a tanulópénzt és még ez egy néhány évig így is lesz. Ne akard az elvesztett pénz visszanyerni, mert nem fog sikerülni! Csak még többet vesztesz!!! Figyelj, olvass, tanulj és csak kis téten játssz. Ne akarj ebből meggazdagodni, mert az nem fog sikerülni, mint ahogy nagyon-nagyon keveseknek sikerült... Próbálgasd, hogy mi az, ami "fekszik" neked: melyik sportág, milyen fogadási típus és azzal foglalkozz többet. És türelem, türelem...

Ja, és: ne keress nyerő stratégiát, mert olyan nem létezik!!!

Idézetet írta: Jóember Dátum október 11, 2010, 12:38:45
Ja, és: ne keress nyerő stratégiát, mert olyan nem létezik!!!
ezzel vitatkoznék,megnéztem a naplód és egy fogadást leszámitva az egész oldal zöld,csak van valami ,ja és gratulálok  :great:

Idézetet írta: pachuca Dátum október 11, 2010, 12:22:59
kicsit be vagyok panikolva mert ijen sokat meg nem buktam azert irok annyi hujeseget ide.mar azo gondolkodom h vegleg nem fogadok de azt nem birom ki. jo volt egy nagyobb bukasom is az amiko elment a 40000 ft de akkor az tiszta nyeresegbol ment amit lenulaztam egy buko szeria alkalmabol.csak az nem volt az en penzem illetve igen m mar megvolt nyerve csak nem vettem ki,de ugy szo szerint nem sajat zsebbol ment el,de eza mostani 30000 az a sajat megtakaritott penzem volt,kb fel fizetesem pedig ezt is tudom h torveny h nem rakom fol az egesz bankomat megis megtettem.kerlek mondjatok valami velemenyt tanacsot mennyi idobe telik ez nekem h vissza szerezzem?ha csinaltatok ennyi profitot hosszu tavon de gondolom kell egy ev vagy tobb is?persze fugg h mennyi tokevel kezdesz es abbol mennyit kockaztatsz.
pl en max 5000 ft-al tudnek belevagni a kovetkezo fizukor

Busz, nő és pénz után ne fuss! Busz és nő úgyis jön megint, de a pénz már kényesebb dolog. Ha rohansz a pénzed után, elveszítheted a fejedet, és még nagyobb gondba kevered a pénztárcádat. A sportfogadásban szerintem nem a tőke az ami elsődleges, hanem a türelem. Türelem nélkül lehet bármekkora bankod, ha elfogy a szerencséd. Olvasd el Jóember aláírását, és akkor meg fogod ezt érteni. Szerintem csodaszép eredmény az, ha vki össze tud hozni egy hónap alatt 20%os profitot a teljes bankjára. Egy ilyen eredménnyel, évek lefolyása alatt, de stabil hátteret lehet varázsolni. Hosszútávon kell gondolkodni, és nem másfél - két órás időintervallumban.
Ha nem tudod kezelni ezt a helyzetet, nekem is az a véleményem h hagyd az egészet. Nem megsérteni akarlak, csak a pénztárcád helyzetét menteni. Igazán, 100%osan nyerő sportfogadási stratégia nem létezik, hiszen gyarló emberek vagyunk, akiknek lehetnek rossz tippei, ami akár egy hosszabb sorozatban is megmutatkozhat. Sokan esküdnek a martingale-ra, és hogy ha egy csapat 5 meccsen keresztül nem játszik döntetlent, akkor tétemeléssel nyomni kell az x-re a pénzt. Nem is olyan régen a Sporting Gijon talán a spanyol bajnokság utolsó fordulójában hozta le az x-et. Nincs akkora bank, ami ezt képes lenne levédeni, és nincs olyan buki, amelyik ilyen nagy tétet felvenne. Természetesen a martingale-sok ilyenkor mondják azt, h max 5-6 meccsig rakják az x-et, és ha nem jön, kiszállnak, de ezt nem tudom elhinni. Tudom, én vagyok a fasz.
A másoktól átvett tippekkel meg bánj óvatosan. Nincs annál rosszabb, amikor úgy érzed, h más tippével vesztettél. Olvasd el, mit írnak az elemzésekben, itt nagyon sok olyan tipster van, akik remek elemzéseket írnak, és tényleg, szinte minden sportágban találsz elemzőket. Böngészd végig az SfGuru-s játékok topikjait, részletesen le vannak írva a tippek miértjei is. De azt se szabad elfelejtened, h hiába van egy két oldalas elemzés egy meccsről, attól még a tipp elmehet, mert a játékosok nem olvassák azt el, h mit ír a tipsterünk a meccsről.

Minden jót, és gondold át, h érdemes e folytatnod ;)

mindenkinek kosz a tanacsokat es velemenyeket elgondolkodom vagy abbahagyom ha nem tudom kontrolalni magam vagy megprobalok turelmes lenni,mert amiko turelmes voltam es jozan esszel fogadtam vagy csinaltam egy kis pluszt vagy keves minuszt,pl 10000 ft-al egyik hetvegen megraktam 10 kombis szelvenyt 2-2 meccset mindegyikre 1,40 koruli szorzokkal ugy h az odds 1,80-2,20 kozott jojon ki szelvenyenkent akkor pl 6szelveny volt kulonbozo csapatokkal es a maradek 4 szelvenyt ugyanazokkal a csapatokkal kombiztam ossze akkor pl csak 8000 jott visza evel a taktikaval de egy meccsen mult ami 2 szelvenyt is elvitt h ha az bejott volna akkor mar 12500 jott volna vissz szoval nem voltak rossz tippjeim csak miko vesztek nem tudok nyugi lenni hanem 1 oran belul vagy talan tobb de minel hamarabb vissza akarom szerezni a veszteseget ez tudom nagy  hiba
valaki probalta ezta stratot legutobb nekem pluszba jott ki 6500 ft-om volt 4 ijen szelvenyt raktam 2 mecs 1,40 koruli szorzok amibol 3 bejott es  1 elment igy elertem a 10000-et bejohetett volna a 12000 is ha a Liverpool-Blackpool 1-2 hejett a City-Newcastle 2-1 meccset valasztom de nekem nem volt ez eleg es folraktam az egesz bankom ara a 3 tenisz mecsre amit meseltem es elvitte Sarapova vesztese

ehez a strathoz mit szoltok?2 vagy 3 esemennyel 1,2-1,40 kozti oddsokkal osszehozni a kb 2-es szorzot es pl van 4000 ft megrakni 4 szelvenyt amibol ugye ha 2 el is megy akkor 0-an vagyok vagy ha 3 megy el akkor is maradok 2000el de ha 3 kijon mint legutobb akkor mar 6000re ugrik a bankom vagy ha piszok szerencsem van akkor 4nyertessel duplazodik a bankom valaki probalta ezta stratot?


Sziasztok.Sajna lenullázódtam bwinen és mivel most nem tudok feltölteni nem tud valaki olyan lehetőséget mint pl bet at home-on volt az 5 euró ingyen tőke? Örülnék a segítségeteknek

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 23, 2010, 14:01:02
Sziasztok.Sajna lenullázódtam bwinen és mivel most nem tudok feltölteni nem tud valaki olyan lehetőséget mint pl bet at home-on volt az 5 euró ingyen tőke? Örülnék a segítségeteknek

A bwin meg szokott dobni némi bónuszal. Én mikor legutóbb nulláztam náluk, alig telt el 3 hét, és jött egy mail, hogy ha befizetek 2500-at, akkor adnak hozzá 1250-et. Befizettem, adtak.  :)
Nem nagy összeg, de két jól elhelyezett all innel rögtön 5900 lett belőle.