Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


üdv.
olvasgatom itt a stratégiákat.én még most kezdtem ezt az egészet. 30 nap alatt lenne szükségem 170 ezer ft-ra. soknak hangzik... élö sportfogadásokkal probálkoznék bwinen. napi 10 órába játszanék.
csak nem tudom h milyen stratégia szerint.írnátok pár tanácsot? elég élet halál kérdés lenne.
elöre is kösz a válaszokat!!!

Idézetet írta: sabene Dátum október 27, 2010, 12:02:27
üdv.
olvasgatom itt a stratégiákat.én még most kezdtem ezt az egészet. 30 nap alatt lenne szükségem 170 ezer ft-ra. soknak hangzik... élö sportfogadásokkal probálkoznék bwinen. napi 10 órába játszanék.
csak nem tudom h milyen stratégia szerint.írnátok pár tanácsot? elég élet halál kérdés lenne.
elöre is kösz a válaszokat!!!

Szia! Ha ilyen motivációval kezdessz bele ("30 nap alatt lenne szükségem 170 ezer ft-ra" és "elég élet halál kérdés lenne") nembeszélve arról, hogy  "én még most kezdtem ezt az egészet " .. szóval azt javaslom, hogy ne kezdj bele, mert a meglévő pénzedet is elveszíted 1-2 nap alatt... Hidd el, jót akarok Neked.

 Szevasztok!
Én lassan bő 1 éve fogadok.Ezalatt volt nemkevés bukó  :'( és nyerő  ;) szériám,de nem adtam fel.  :laugh:
Aztán lassan kitaláltam a saját stratégiámat( kb 600 ezrem bánta),mire kialakult a dolog.
Az elmúlt 3 hónapban már elmondhatom,hogy megélek a fogadásokból,nem is rosszul(napi 100e), otthagytam a fősulit,ebből akarok megélni.
Érdekelne 1-2 öreg róka véleménye,meg van-e esetleg olyan,aki meg tud élni a fogadásokból?

Őszintén szólva erre kíváncsi lennék. És ne haragudj, de szerintem hülye vagy ha otthagytad a sulit. Persze nem akarlak kioktatni és megsérteni sem.

Teljesen egyetértek liticarb-bal. Az, h otthagytad a fősulit, a lehető leghülyébb döntés. A pénzedet bármikor elvesztheted, de a tudásodat nem.
Az, h egy 3 hónapos időintervallum miatt, ki mered jelenteni, h ebből meg tudsz majd élni hosszútávon is, szerintém szintén butaság.
A napi 100 rugódat is fenntartásokkal kezelem. Nem azért, mert ez nagy összeg lenne, hanem azért, mert minden fogadónak vannak veszteséges napjai. Természetesen a stratégiádtól függ, h mennyit buksz, de ha felfedezted a martingale rendszert, akkor inkább menj vissza szerintem tanulni.

Természetesen a teljes képformáláshoz nem elég ennyi információ, mert sarkalatos pont, h milyen stratégiád van, h emészti a pénzedet; mire fogadsz, milyen sportágakban vagy otthon, ill milyenekre mersz fogadni; mekkora bankkal dolgozhatsz, s mennyi tétegységre bontod szét.

Szerintem nem azt kellene tudakolnod, h mások meg tudnak e ebből élni, mert szerintem ezt senki nem fogja elmondani szívesen. Ha mégis, akkor elég nagy az esély arra, h az illető csak fel akar Neked vágni.

A legfontosabb, h a Magad dolgaiddal légy tisztában, és én a helyedben, hagytam volna még futni ezt a nyerő stratégáit. Mert 3 hónapos profit, még szart se ér. Ha viszont felsülsz vele, akkor nem elég h a pénzedet bukod, de még a sulidat is (kivéve ha passzív féléven vagy).

Ez a helyzet kb olyan, mint ejtőernyőzni ernyő nélkül. De azért sok sikert!

Nem Martingale-rendszerrel fogadok,arra már régen rájöttem,h az nem működik,vagy sok pénz kell hozzá.
Leginkább focira fogadok,néha teniszre is.Hétfőtől-péntekig 0,1-0,5%-al fogadok, a tippek erősségétől függően, hétvégén 1-3%-al.
Pl Jelenleg a bankom 2 millió,így meccsenként annyit rakok fel,hogy 10ezret nyerjek.A meccsek kiválasztásánál 1,6-2-es szorzó közöttieket keresem,leginkább hazai pályán játszókat.
Bukó széria meg lényegében nincs is,mivel a bankom kis százalékával fogadok,könnyen visszanyerem.

#936 október 28, 2010, 00:39:54, jaaas
Pff, szerintem ki kellene szállnod a sportfogadásból.

IdézetJelenleg a bankom 2 millió

IdézetHétfőtől-péntekig 0,1-0,5%-al fogadok

Idézethétvégén 1-3%

Szóval, a bankod 2 millió (bár 3 hónapja napi 100 rugót nyersz, ami barátok között is 9 millió, de ezt a "kis" 7 milliós eltérést betudhatjuk annak, h drága a kenyér, és ki kellett venned a forgótőkédből):

Hétfőtől péntekig ezek szerint a téted 2,000 Ft-tól megy fel egészen 10,000 Ft-ig.
Hétvégén pedig 20,000 Ft-tól 60,000 Ft-ig.

Idézetannyit rakok fel,hogy 10ezret nyerjek

IdézetA meccsek kiválasztásánál 1,6-2-es szorzó közöttieket keresem

Ahhoz, h egy tippen nyerj egy 10est, ahhoz a szorzóid alapján, a legkisebb téted 10,000 Ft-nak kell lennie (2,00ás odds), a legnagyobbnak pedig 16,666 Ft-nak. Most visszatérnék egy előző mondatodhoz: Hétfőtől-péntekig 0,1-0,5%-al fogadok. Fentebb olvasható, h ez, a mostani bankodnál egy 2,000től 10,000ig terjedő összeget jelent. Most mégis azt látjuk, h elképzelhető, h 16,666 Ft-ot kell tenned egy meccsre. És szerintem ez a 16,666 Ft több, mint a maximális 10,000 Ft-os téted hétköznaponként.

Tehát leszögezhetjük, h nincsen money management-ed.  

IdézetBukó széria meg lényegében nincs is,mivel a bankom kis százalékával fogadok,könnyen visszanyerem.

És nem elég h MM-ed nincsen, de mégcsak önkontrollod sincsen. Ráadásul ebből a mondatodból feltételezhető, h egy vesztes tippel elvesztett összeget gyorsan vissza akarsz nyerni, a téted növelésével. És itt jön a történet csattanója:

IdézetNem Martingale-rendszerrel fogadok,arra már régen rájöttem,h az nem működik,vagy sok pénz kell hozzá.

Sportfogadói szempontból még nagyon amatőr vagy, de ez egy 1 éves rutinnal a hátad mögött nem is csoda. Én azt ajánlom Neked, h ne nagyon éld még bele magadat, h meg tudsz majd ebből élni. MM és önkontroll nélkül ezek a perc-csodák semmit se érnek, és hosszútávon nagy mínuszba fogsz kerülni. És még csak diplomád se lesz mellé.

Egy kérdésem még lenne: melyik irodánál nyomod?

Minden jót, és sok sikert a dolgaid átgondolásához :ok:





hááát igen érdekes sztori mondjuk a napi 100e nembiztos hogy ezer HUf lehet siman EUR is ugy mar hihetobb egy pöttyet

amugymeg én pl 2 éve nyerek és pont most fogom befejezni a foiskolat,mielott elvegezném :D :D :D
de mindig nyitni kell uj dolgok fele pl tozsde ha a fogadas esetleg eppen nemmegy valamibol legyen masnap is kenyérre valo

Diverzifikáció emberek! :)

Szerintem meg igencsak 100,000 HUF a 100e-je. Azt írja, 2 milliós bankról dolgozik, és meccsenként 10 rugót akar nyerni. Szóval szvsz az 100,000 HUF.

Idézetet írta: sabene Dátum október 27, 2010, 12:02:27
üdv.
olvasgatom itt a stratégiákat.én még most kezdtem ezt az egészet. 30 nap alatt lenne szükségem 170 ezer ft-ra. soknak hangzik... élö sportfogadásokkal probálkoznék bwinen. napi 10 órába játszanék.
csak nem tudom h milyen stratégia szerint.írnátok pár tanácsot? elég élet halál kérdés lenne.
elöre is kösz a válaszokat!!!

Helló!

Akármilyen bajban is vagy, a sportfogadás csak rontani fog a helyzeteden, bele ne kezdj!
Fogadásnál (is) mindenki megfizeti a tanulópénzt, nincsenek csodák.

A másik szálba nem kapcsolódnék be, jaaas korrektül leírt mindent.

Én magam néhány éve kezdtem el fogadni, de sokáig csak alkalomszerűen, komolyabban úgy pár hónapja, és még mindig ott vagyok, hogy a hibáimat igyekszem felderíteni, és kiküszöbölni. Mert vannak. És biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem, de legtöbbünknek is. Szóval csak óvatosan!

kösz a válaszokat!
még azt kérdezném h melyik iroda nyújtja a legtöbb élö fogadást??

#941 október 28, 2010, 15:15:09, Salvio
Idézetet írta: sabene Dátum október 28, 2010, 15:01:19
kösz a válaszokat!
még azt kérdezném h melyik iroda nyújtja a legtöbb élö fogadást??

a Bet365 élő fogadásban verhetetlen

Köszi a gyors válaszokat jaas.
Egyébként nem azt írtam,hogy 3 hónapja keresek napi 100 ezret,a héten jutottam el oda h annyit keresek, kicsit pontatlanul foglalkoztam :(.3 hónap kellett ahhoz,hogy feltornázzam 2 millióra.Közben pedig tényleg kellett kenyérre is. ;)
A money management-em pedig az pl hétköznap  bankom 0,5%-át akarom nyerni(10e) 1,6-os szorzónál,ahogy te is írtad 16666-at rakok fel,ha nyer akkor 2m+10e-nek a 0,5-át akarom nyerni,ha nem akkor megint 10ezret akarok,ha ez nyer akkor pedig 16666-ot akarom visszanyerni(amit elbuktam az 1 fogadással).Remélem így már érthető ;).Nem 1ből akarom visszanyerni amit buktam.1 nap kb 15-20 meccset rakok meg,amiből 10-12-15 meccs jön,így jön ki a 100ezer.
A sportingbet-nél tolom,de ezzel kapcsolatban lenne is kérdésem,mert szeretnék irodát váltani,de nem tudom melyiket válasszam, a betfairon gondolkodok a magasabb odds-ok miatt,de ahogy néztem kicsi a választék.A bet365 tűnik nekem a legjobbnak.

szét kell osztani a bankot több irodához. két gurigánál ez nem okozhat fennakadást, főleg ha ehhez viszonyitva ilyen kis tétekkel tolod.
betfair, pinnacle, bet365 kombo szerintem a legideálisabb.

Idézetet írta: motocrossman Dátum október 28, 2010, 20:11:04

A money management-em pedig az pl hétköznap  bankom 0,5%-át akarom nyerni(10e) 1,6-os szorzónál,ahogy te is írtad 16666-at rakok fel,ha nyer akkor 2m+10e-nek a 0,5-át akarom nyerni,ha nem akkor megint 10ezret akarok,ha ez nyer akkor pedig 16666-ot akarom visszanyerni(amit elbuktam az 1 fogadással).Remélem így már érthető ;).Nem 1ből akarom visszanyerni amit buktam.1 nap kb 15-20 meccset rakok meg,amiből 10-12-15 meccs jön,így jön ki a 100ezer.

nem kötözködni akarok,de kérem mi ez, ha nem egy martingale(szerű) stratégia és ez nem lesz sikeres hosszútávon
pl mi van akkor,ha a 15-20 meccsből csak napi 5 nyertes van? vagy esetleg 2-3? és egymás után 5 napig?
a veszteséget el kell fogadni és úgy kell hagyni. nem szabad "üldözni", hogy visszanyerd. a veszteség is hozzátartozik egy jó stratégiához ;)
a veszteséget csak minimalizálni lehet