Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: sirdond Dátum október 29, 2010, 14:09:46a veszteséget el kell fogadni és úgy kell hagyni. nem szabad "üldözni", hogy visszanyerd. a veszteség is hozzátartozik egy jó stratégiához ;)
a veszteséget csak minimalizálni lehet

Ez a mondatod minden sportfogadó szeme előtt kellene, hogy lebegjen! Örök igazság!   :ok:

Idézetet írta: Jóember Dátum október 29, 2010, 14:15:36
Ez a mondatod minden sportfogadó szeme előtt kellene, hogy lebegjen! Örök igazság!   :ok:

Hát igen! Ezt nagyon sok sportfogadó tudja csak éppen nem tartja be! ;)

nálam is nagyon sokáig tartott mire realizálódott a dolog
de tényleg, ez egy szükséges lépcsőfok a siker felé és ezt vagy saját hibáinkból vagyunk kénytelek megtanulni, vagy elhisszük másoknak ;)

Idézetet írta: sirdond Dátum október 29, 2010, 14:55:57és ezt vagy saját hibáinkból vagyunk kénytelek megtanulni, vagy elhisszük másoknak ;)

Ez az egyik dolog, amit a tanulópénzen megveszünk..., én sem hittem másoknak és nem vagyok egyedül :'(

Idézetet írta: motocrossman Dátum október 28, 2010, 20:11:04
Köszi a gyors válaszokat jaas.
Egyébként nem azt írtam,hogy 3 hónapja keresek napi 100 ezret,a héten jutottam el oda h annyit keresek, kicsit pontatlanul foglalkoztam :(.3 hónap kellett ahhoz,hogy feltornázzam 2 millióra.Közben pedig tényleg kellett kenyérre is. ;)
A money management-em pedig az pl hétköznap  bankom 0,5%-át akarom nyerni(10e) 1,6-os szorzónál,ahogy te is írtad 16666-at rakok fel,ha nyer akkor 2m+10e-nek a 0,5-át akarom nyerni,ha nem akkor megint 10ezret akarok,ha ez nyer akkor pedig 16666-ot akarom visszanyerni(amit elbuktam az 1 fogadással).Remélem így már érthető ;).Nem 1ből akarom visszanyerni amit buktam.1 nap kb 15-20 meccset rakok meg,amiből 10-12-15 meccs jön,így jön ki a 100ezer.
A sportingbet-nél tolom,de ezzel kapcsolatban lenne is kérdésem,mert szeretnék irodát váltani,de nem tudom melyiket válasszam, a betfairon gondolkodok a magasabb odds-ok miatt,de ahogy néztem kicsi a választék.A bet365 tűnik nekem a legjobbnak.

Én még mindig tartom az álláspontomat, azaz ülj vissza az iskolapadba.
Úgy érzem, és ez tényleg csak vélemény, hogy nincs stratégiád. Ezek a mondatok, h megpróbálom visszanyerni a pénzemet, már egy rosszul kezdődő történet bevezetője. Volt egy szerencsés három hónapod, ezen pedig el akarod baszni a diplomádat. Nem tudom milyen fősulira jártál, h volt e ott matematika tanítás, de hszről hszre módosítottad a dolgaidat, és igazából alap matektudás nélkül, nem lehet a nyerő oldalra állni. A szerencse nem tart örökké, és mint ahogy sirdond is írta, jön egy hosszabb vesztes szériád, és a martingale-ed bedől. Akkor se pénz, se diploma. Szerintem nem éri meg.
Mint látod, nem csak én vagyok ezen a véleményemen, és hidd el, nem bántani akarlak, csupán segíteni szeretnék. 

Tudom,hogy nem bántani akartál,én mindig elfogadom az építő jellegű kritikát.Amúgy villamosmérnöknek tanulok(értek a matekhoz ;),most passzív féléven vagyok.
Amúgy nem szerencsés 3 hónapom volt hanem 10hónap,ennyi ideje vezetek naplót a fogadásaimról(itt a fórumon olvastam.hogy érdemes vezetni),és ezalatt a leghosszabb bukószériám az akkor volt, amikor 3 meccs ment el egymás után(buktam a bankom 1,7%át!!!!).Sztem indítok 1 naplót,ott majd érthető lesz,hogy is csinálom(időm mint a tenger ;D).
Mellesleg régebben én is úgy gondoltam,hogy a veszteséget hagyni kell,de sztem nem kell,ha a bankunk kis százalékával fogadunk.van olyan,aki a bankja 10%-ával fogad,hát ott nem is lehet üldözni a veszteséget,de én a bankom fél %-ával fogadok.

Érdeklődéssel várom a naplódat!
További sok sikert!

Köszi!
Regisztrálok vmelyik másik irodához és kisebb összeggel nekiállok,talán majd a jövő héten nekiállok.

Addig is jöhetnek a tippek!

Sok sikert  :ok:

Idézetet írta: motocrossman Dátum október 29, 2010, 22:51:39
Köszi!
Regisztrálok vmelyik másik irodához és kisebb összeggel nekiállok,talán majd a jövő héten nekiállok.

Idézetet írta: motocrossman Dátum október 29, 2010, 22:23:40
Tudom,hogy nem bántani akartál,én mindig elfogadom az építő jellegű kritikát.Amúgy villamosmérnöknek tanulok(értek a matekhoz ;),most passzív féléven vagyok.
Amúgy nem szerencsés 3 hónapom volt hanem 10hónap,ennyi ideje vezetek naplót a fogadásaimról(itt a fórumon olvastam.hogy érdemes vezetni),és ezalatt a leghosszabb bukószériám az akkor volt, amikor 3 meccs ment el egymás után(buktam a bankom 1,7%át!!!!).Sztem indítok 1 naplót,ott majd érthető lesz,hogy is csinálom(időm mint a tenger ;D).
Mellesleg régebben én is úgy gondoltam,hogy a veszteséget hagyni kell,de sztem nem kell,ha a bankunk kis százalékával fogadunk.van olyan,aki a bankja 10%-ával fogad,hát ott nem is lehet üldözni a veszteséget,de én a bankom fél %-ával fogadok.

Kollega úr, érdemesebb megcsinálni azt a diplomát, én már az MSc-t csinálom ezen a szakon,gyorsan rájöttem,hogy sportfogadásból nem fogok megélni. :D

Bár nem állítom, hogy valaki ebből nem tud,lehet Neked sokkal jobban megy. Kíváncsi lennék,milyen a találati arányod van,mert 1,7 körüli szorzóval már 59-60%-os találati arány felett nyereséges lehet lenni, 1-2%-os tétekkel.

Na már most ha az állítod, napi 15 tippből 10 legalább bejön minden nap, 66,66%-os találati arány(!!!), akkor kérlek vezess itt naplót, oszd  meg másokkal is,mert akkor valami nagy dolgot találtál!

(Megjegyezném, ezt a módszert olvastam máshol is,követtem is egy darabig, egy nyáron át volt sikeres kb. 2 hónapig,és azóta is tart a vesztőszéria.)

Mi alapján választasz tippeket? Ha magadtól,akkor egy portguru lehetsz,vagy piszok szerencsés.

Nem hiszem,hogy folytatni fogom az egyetemet,nincs sok kedvem hozzá :).
Hát a találati arányt két felé választva számolom,mert hétköznap nagyon rosszul tippelek,gyakorlatilag mindenre fogadok 2,5 alatt/fölött,meccsek végeredményére minden bajnokságra,de tényleg minden bajnokságra.Reggeltől estig rakom a meccseket,még éjszaka is fennmaradok.így hétköznap 54-55%-al tippelek,ezért fogadok csak a bankom fél százalékával.
Hétvégén olyan 75-80%-os aránnyal tippelek,ezért magasabbak is a tétek.Leginkább a nagyobb választék miatt.Volt olyan hétvégém,amikor 24 meccsemből 22 jött.Volt 11es nyerő szériám is,bukóból pedig a leghosszabb az 3 meccs volt.Talán azért tippelek hétvégén mert majd minden meccset élőben nézek 10-15 perc után pedig megrakok vmit 2,5 alatt/fölött,győztest,hendikep stb.
Mondták már, hogy szerencsés vagyok ;).
A naplót pedig majd jövő héten indítom,most költözök albérletbe,sok dolgom van(papírokat intézem stb  :-\).
Leírhatnád,h mire tippelsz meg milyen tétekkel,mert nekem nincs bukó szériám,mert a vesztes szelvényeket is visszanyerem.

#957 november 02, 2010, 11:46:23, pachuca
Velemenyem roviden annyi h a csupan 3 honap nyero szeria utan ne eld bele magad en is megjartam beraktam a fizum 20 szazalekat es egy nyero szeriaval 3 het alatt meg otszoroztem a bankom csinaltam egy plussz fizut arra a honapra es gondoltam h ez igy fog menni tovabb is de aztan meg jott egy buko szeria eluszott a meghatszorozott bankom plussz meg beraktam a fizum 75 szazalekat es elment az is.en is valami hasonlo gondolattal nyomtam csak enkis szorzokkal nyomtam 1,10 koruliekkel es a bankom 1 szazalekat raktam fol ha netan vesztettem akkor kovetkezo lepesben folraktam a bankom 10 szazalekat h visszanyerjem a veszteseget ha netan azis eluszott akkor folraktam az egessz maradek bankom.
nem is volt gond addig amig nem jott egy 3as buko szeria es eluszott a bankom amit addig termeltem.
a szerencse forgando vannak jo es rossz szeriak pl egy penz ermevel is ha elkezdesz jatszani h fej vagy iras persze hosszutavon kijon az 50-50 szazalek de kozben azert elofordulhatnak szeriak pl nekem volt h 10bol 8szor irasra esett.evvel azt akarom mondani h a te szorzoid az 1,70-2,00 kozottiek 50 szazalek krul jonnek be pl ha veszed az expekt.com rol a listarol egy napra az osszes 1,7-2,0 kozti szorzot es lekoveted es csinalsz egy elemzest kijon h 50 szazalek alatt jonnek be a meccsek holott neked az folotti talalati arany kell h plusszban legy ezt en kielemeztem az 1,20-1,40 kozti szorzokkal is ott h plusszban legyek 70 szazalek folotti talalati arany kellene de ahogy lekovettem egyik nap 64 masiknap 68 szazalekkal jott azon meccsek.
a te szorzoid 50 szazalek korul mozognak tehat nagyon konnyen elofordulhat egy hosszabb bukko szeria es eluszhat a bankod
erre egy tanacsot adnek hogy elore hatarozd meg kosd ki magadnak h ha bukko szeriaban vagyakkor nem jatszassz addig amig elfogy a bankod hanem h pl ha eluszik a bankod mongyuk25-30szazaleka akkor  akkor vonalat huzol es megpihensz es elorol kezded es igaz hosszab tavon de visszanyerheted  azta 25-30 szazalekos veszteseget epp ugy ahogy azelott is nyertel
ez az en velemenyem h 25-30 szazalekos vesztesegnel el kell fogadnod h vesztettel mert nincs nyremeny veszteseg nelkul es ha nem allsz le akkor csak megtobbet fogsz veszteni

Hello!


Tanácsot szeretnék kérni mert elszeretnék kezdeni játszani és kis pénzel szeretnék kezdeni számomra szerintem olyan stratégia lenne a legkedvezőbb amivel lassan kis pénzt de biztosan nyernék.

Ha tudtok valami okosságot akkor írjatok ;)

Bocsi azt elfelejtettem írni hogy főleg focira szeretnék fogadni...