Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nem is tudom hová írjam, talán ide passzol a legjobban.

Gondolkodtatok már az alábbiakon?

Biztos sokan próbáltatok már ilyen ingyenes fogadó oldalakat, ahol zsetonért, érmékért, akármiért lehet játszani, és ha eljutsz valameddig, netán valódi pénzre is válthatod a nyereményed. FSB, InsideNation, hogy az ismertebbeket említsem.

Namármost szerintetek miért van az, hogy sokkal sikeresebb vagyok játékpénzekkel, mint a saját igazi pénzemmel?  ::)
Illetve összességében nem, mert gyakran nullázással végződik egy ilyen történet, de addig szép sikerek vannak. Például nemrég kétszer is elértem, hogy 1 hónapon belül meg tízszereztem a kezdő összeget! Ha ez valaha előfordulna valódi pénzzel, azonnal kiveszem, de sajna még nem volt ilyen...
A szép az, hogy többféle módszerrel is elértem már ezt: az egyik folyamatos all-inek, nyilván ismerjük ezek hátulütőit, előbb-utóbb be is jött a bukta, hiába az 1.05-ös odds, de ezzel is elértem már 10x bankot.

A másik módszer pedig szinte ugyanaz mint amit igazi fogadásoknál is csinálok, megfontolt tippek, MM, stb. Így is megvolt a 10x, sőt ez a része még megy tovább, csak a másiknál jött most egy nullázás.  :)

Szóval ennek az okait kutatom most magamban, de nem találom...

hat ha nullazas van az nem sikeres :D
amugy nagyon durva hatasa van a félelemnek és a kapzsiságnak az igazi pénzzel való kereskedésnél lehetetlen azt jatekpenzzel szimulalni

Idézetet írta: harvy666 Dátum november 29, 2010, 16:03:02
hat ha nullazas van az nem sikeres :D
amugy nagyon durva hatasa van a félelemnek és a kapzsiságnak az igazi pénzzel való kereskedésnél lehetetlen azt jatekpenzzel szimulalni

Igen, ezért is írtam úgy, hogy siker, aztán mégsem.
Én is erre tudom fogni jelenleg, hogy tudat alatt mégis nagyon megkülönböztetem a kettőt, bármennyire is próbálom komolyan venni a játékpénzt is, hiszen abból később igazi pénzt tudnék csinálni.
Lehet azt kéne megfogadnom igaziból is, amit játékpénzzel?  :D

Üdv! Én is ugyanigy vagyok,játékpénzel sokkal sikeresebb vagyok.. Gondolkodtam miért lehet igy,azt hiszem az ember bátrabban játszik nagyobb szorzos meccseket,például van pár olyan tipp amit élesben tuti nem raknák. :cya:

szerintetek az hülyeség ha teniszben esélyesebb játékosra fogadok hogy elveszi esélytelenebb adogatását.
tudom egy szettben nem sok ilyen van de ahol van tudáskülönbség, minimális ott van adogatásvesztés.
Ilyenekre adtak múltkor 5.00-ös szorzót a Djoko-nadal meccsen és nadal elég sokszor elvette tőle, jó a végén kisebbek ezek a szorzók.+ ezt kombinálni egy tétemelős figurával, idő van rá nem úgy mint amikor élőben pontokra fogad az ember
???

Idézetet írta: betörő Dátum november 30, 2010, 13:11:58
szerintetek az hülyeség ha teniszben esélyesebb játékosra fogadok hogy elveszi esélytelenebb adogatását.
tudom egy szettben nem sok ilyen van de ahol van tudáskülönbség, minimális ott van adogatásvesztés.
Ilyenekre adtak múltkor 5.00-ös szorzót a Djoko-nadal meccsen és nadal elég sokszor elvette tőle, jó a végén kisebbek ezek a szorzók.+ ezt kombinálni egy tétemelős figurával, idő van rá nem úgy mint amikor élőben pontokra fogad az ember
???

én próbáltam  már ezt a módszert tétemeléssel mérkőzésekre bontva. én női meccseket játszottam mert ott elég sok a break és egy ideig nagyon is jól ment de itt fokozottan igaz a jó meccsválasztás és mivel tétemeléssel csináltam (martingale) így volt hogy 5-6 game-et már all in-be kellett raknom.
Persze itt a tétek az elején még lassan emelkednek a 3,5-5 közötti oddsok miatt de nem ritka hogy az első break csak a második szettben jön el. Én ezt úgyjátszottam hogy a pénzem 1%-a volt a kezdőtét a következő tét pedig a bukott összeg+ elsőtétnél megállapított nyeremény ,de ezzel kétszer is nulláztam a bankom egyszer verdasco kapott ki egyszer meg sharapova és igen jól kezdték a meccset...
Én ezt a stratégiát esetleg bónusz forgatásra javasolnám arra kiváló.
Remélem ,ha kipróbálod nálad azért működni fog :ok:

én ezt próbáltam pontokra papíron és tv előtt ott ment, de élesben lassú gép mellet biztos halál.Nincs időd megtenni az összes pontot.
ebben többet láttam/látok már csak a technika végett is, megpróbálom és lesz ami lesz

Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, hogy egy stratégiát mikortól nevezünk sikeresnek? Konkrétan arra gondolok, hogy mekkora ROI-tól érdemes hosszabb időt is eltölteni vele? 5-10-15-20% vagy több?

igen jó az az 5%, de pár ezerrel nem sokat ér.

Idézetet írta: zsolt72 Dátum december 02, 2010, 21:05:15
Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, hogy egy stratégiát mikortól nevezünk sikeresnek? Konkrétan arra gondolok, hogy mekkora ROI-tól érdemes hosszabb időt is eltölteni vele? 5-10-15-20% vagy több?
Egyszerű: ha pluszt termelsz, akkor az sikeres.  :)

én inkább azt mondanám, hogy, ha hosszú távon profitot termel, akkor sikeres
ha mondjuk olyan 500 vagy 1000 fogadás után profitot termel, akkor azt a stratégiát érdemes továbbfejleszteni,hogy minél nagyobb legyen a roi

de minél hosszabb távon sikeres, annál biztonságosabb a stratégiád

Sziasztok!Én nem rég találtam rá az oldalra!8éve fogadok!Voltak szép nyereményeim de voltak nagy pofáraeséseim is!
Az én véleményem az az erről az egészről hogy szinte az összes jóó!És én szerintem nem a rendszerekkel van a baj hanem velünk emberekkel
egyszerűen kapzsik vagyunk és képtelenek vagyunk megőrizni sokszor a hidegvérünket!Mos a hét4en elkezdtem jégkorongal foglalkozni arra játszok h nem lessz döntetlen!2mecset játszok 1 szelvényen az átlag odds 1.3 de ha van vmi jóó foci azt is berántom:D!A cél az az hogy heti 10%kal növeljem a a tökémet!amennyiben bukta van 3 egységgel növelem a tétemet!Ha nyerek egyet visszaveszek mindig amig vissza nem érek az alap tökéhez!Eddig működő képesnek tünik a dolog!Aztán majd kiderül!!!! :D

jók lehetnek ezek a téteemelős dolgok, ha nincs nagy szórás.Én ilyeneket próbálok keresni a piacon.
Első negatív szériáig mindenképp érdemes emelgetni,osztani-szorozni aztán lesz ami lesz

Idézetet írta: Suvi Dátum május 17, 2010, 15:08:30

Ha veszítünk 2,50-szeres téten megismételjük a fogadást félelem nélkül egy másik meccsre, amely megfelelt az előzetes kritériumoknak.
üdv:Suvi
Szia!
Engem az érdekelne, hogy akkor mivan, hogyha a meg két és félszerezett tét is bukott? akkor megint emelünk?

Idézetet írta: Thomaskaa Dátum december 23, 2010, 13:18:50
Szia!
Engem az érdekelne, hogy akkor mivan, hogyha a meg két és félszerezett tét is bukott? akkor megint emelünk?

Így van, emelünk. És utána bukunk szépen, szóval a tétemelést el lehet felejteni nyugodtan. Nem is értem, hogy ajánlhat vki ekkora baromságot.