Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


érdekesnek tünik,de én nem látom át,egy konkrét példa jó lenne ;)
Idézetet írta: kocs1717 Dátum április 08, 2011, 19:04:14
Sziasztok, szeretnék segítséget kérni teszteléshez, véleményt a szisztémáról...(elképzelhető hogy nem én írom először)

szisztéma:

1.: Csinálunk 6db szelvényt..egyenként 4es szorzóval...(ez lehet 5-ös...6-os..tetszés szerint)

2.: megjátszuk őket 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6 -os kombinációban...100ft-tal.

     Ez összesen 63 szelvény...==> 6300ft

3.: Számításaim szerint a következő képpen alakulna:

                               4-es szorzóknál                           5-es szorzóknál                           6-es szorzóknál

     1 jó szelvény            400ft                                                 500ft                                            600ft

     2 jó szelvény            2400ft                                               3500ft                                          4800ft

     3 jó szelvény            12400ft                                             21500ft                                        34200ft

     4 jó szelvény            61000ft                                             130000ft                                      240000ft

     5 jó szelvény            215000ft                                           777500ft                                      1700000ft

     6 jó szelvény            1600000ft                                         4665000ft                                    12300000ft

4.: Van egy olyan extra lehetőség is, hogy úgy állítod össze a szelvényeket, hogy mondjuk 2 nap alatt játszák őket. az első nap menjenek le a nagyobb oddsú meccsek...és minden szelvényből egy-egy meccs maradjon a második napra, lehetőség szerint két esélyes események....és ne fedjék egymást időben...ezáltal lehetőséged lesz biztosító fogadásokat is kötni...
      pl.: az első nap után 4 szelvényed állva maradt...2 elment...   
            a második napon a 4-ből már 2 bejött, egy elment..és még van egy pl. 1.33 as kosármeccsed...
            ha a példánkban 4es szorzójú szelvényekkel játszunk, akkor ugye ha bejön a 3. meccs, nyerhetünk 12400ft-ot..
            a kosárlabdameccsünk másik szorzója mondjuk 3*...így megrakjuk 4100ft-tal......így akármi lesz a kosármeccs    nyertünk 2000ft-ot ...(nem nagy pénz, de ha ugyanezt megcsinálod a 4.várható győztes szelvénnyel az már jóó)


Lényegében ennyi lenne...várom esetleges véleményeteket....továbbá szerintetek mi lenne az ideális meccsösszetétel egy 4-es szorzójú szelvényhez??? (2.00*2.00......vagy...2.00*1.50*1.35.....vagy stb.)

Ezt én se értem  :o

Egyébként régebben én is gondolkoztam ilyeneken ,voltak ötleteim,amik papíron nagyon jól mutattak :laugh:
De gyakorlatban mindegyik lefőtt.....  :'(
Ki van ez találva, hogy ne legyen sehogy se jó&kifizetődő .

Idézetet írta: igalj Dátum április 21, 2011, 11:09:48
érdekesnek tünik,de én nem látom át,egy konkrét példa jó lenne ;)
Idézetet írta: igalj Dátum április 21, 2011, 11:09:48
érdekesnek tünik,de én nem látom át,egy konkrét példa jó lenne ;)

ez nem lenne rossz, csak mi van akkor, ha egy szelvény, illetve egy eseményt sem találsz el?
akkor bukott az egész?!

Érdekes... de ezzel az erővel meg lehet tenni mindig az esélytelenebbet,s vagy bejön v. nem :)

Idézetet írta: gammer Dátum május 20, 2011, 01:11:55
Van jó módszer, csak valahogy nem áll rá az emberek keze. Ki kell szemelni valakit, és kontrázni kell folyamatosan.Úgysem lesz nyerőben az illető, és ha 2,00-esnél kisebb oddsokat játszik, akkor az ellen oldallal egészen biztosan nyerők leszünk.
Bármelyik napló ideális erre a játékra, ahogy láttam, nem sokan vannak pluszban, szerencsére egy nagy homokozónak tűnik az egész, és csak hobbi tippek vannak szórakozásból, mikrotéten, így nagy anyagi káoszt nem okoznak.
Csinálnék szívesen egy nyilvános tesztet, de egy ilyet nyilvánosan geciség publikálni, így csak a háttérben lehet ezt megoldani. (Mondjuk elég sok a kombi tipp, így nehezebb lúzert választani, de azért megoldható)
Gondolkodjatok rajta. Én régebben fasza mínuszban voltam hosszútávon, pedig azt hittem, én szartam az NBA-t és a focitippeket is, szerencsére ennek már vége, most már nem rakok ilyen szarságokat.
Vélemény? Ellenvélemény?

(Kutyázni, fikázni nem kell, nem azért született a hozzászólás)

Érdekes elgondolás. Szerintem próbáld meg nyugodtan, akár nyilvánosan is. Engem például nem zavarna, ha én lennék a célpont, sőt ha rossz úton járok, még figyelmeztetően is hatna. Nem tudom ki hogy van ezzel.

Idézetet írta: gammer Dátum május 20, 2011, 01:11:55
Van jó módszer, csak valahogy nem áll rá az emberek keze. Ki kell szemelni valakit, és kontrázni kell folyamatosan.Úgysem lesz nyerőben az illető, és ha 2,00-esnél kisebb oddsokat játszik, akkor az ellen oldallal egészen biztosan nyerők leszünk.
Bármelyik napló ideális erre a játékra, ahogy láttam, nem sokan vannak pluszban, szerencsére egy nagy homokozónak tűnik az egész, és csak hobbi tippek vannak szórakozásból, mikrotéten, így nagy anyagi káoszt nem okoznak.
Csinálnék szívesen egy nyilvános tesztet, de egy ilyet nyilvánosan geciség publikálni, így csak a háttérben lehet ezt megoldani. (Mondjuk elég sok a kombi tipp, így nehezebb lúzert választani, de azért megoldható)
Gondolkodjatok rajta. Én régebben fasza mínuszban voltam hosszútávon, pedig azt hittem, én szartam az NBA-t és a focitippeket is, szerencsére ennek már vége, most már nem rakok ilyen szarságokat.
Vélemény? Ellenvélemény?

(Kutyázni, fikázni nem kell, nem azért született a hozzászólás)

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=6713.0

Idézetet írta: realmadrid70 Dátum április 12, 2011, 18:10:21
Üdv mindenkinek! Engem az érdekelne, hogy mekkora tőkével lenne értelme belevágni Martingale-es stratégiába. Illetve egy X tőkének kb hány százaléka termelhető ki kb havi profitként. Én úgy számoltam a 10%-os profit havonta az biztonságosan hozható lenne. Pl  100.000 HUF-ból havi 10.000 HUF minimum és biztonságosan teljesíthető. Érdekelne néhány profi sportfogadó véleménye. Csak lehetőleg ne azt írjátok, hogy végtelen mennyiségű pénz kell hozzá. 8) :cya:

Nem! A végtelen az kicsit sok lenne, hisz nem lenne vége..
De az én elméletem szerint van az a szorzó amivel bele lehet vágni eme elméletbe.
Ám 1 iroda nem elég hozzá..:)

Idézetet írta: manyman Dátum május 20, 2011, 16:35:20
Nem! A végtelen az kicsit sok lenne, hisz nem lenne vége..
De az én elméletem szerint van az a szorzó amivel bele lehet vágni eme elméletbe.
Ám 1 iroda nem elég hozzá..:)

Én tétemeléssel tesztelek. Nézd meg a naplómat. Viszont nem az első tesztsorozatom és eddig mindig bukott....... :-\ Az biztos, hogy nagyon jól kell tudni tippet választani, és nagyon alacsony téten kell kezdeni. Valamint minimum 50% körül el kellene találni a tippeket és nagyon kis szórással. Ha ez mellé még élőben tudsz a meccsre fogadni és vészhelyzetben fedezni a felvett pozíciót az jó.

Idézetet írta: executor Dátum május 20, 2011, 19:54:17
Én tétemeléssel tesztelek. Nézd meg a naplómat. Viszont nem az első tesztsorozatom és eddig mindig bukott....... :-\ Az biztos, hogy nagyon jól kell tudni tippet választani, és nagyon alacsony téten kell kezdeni. Valamint minimum 50% körül el kellene találni a tippeket és nagyon kis szórással. Ha ez mellé még élőben tudsz a meccsre fogadni és vészhelyzetben fedezni a felvett pozíciót az jó.

Én úgy gondolom.. és nem csak gondolom, hogy ezt le lehet egyszerűsíteni, így a kockáztatás már olyan minimális, h szinte nincs is...
De persze ez csak az én gyakorlatelméletem.

Idézetet írta: gammer Dátum május 20, 2011, 01:11:55
Van jó módszer, csak valahogy nem áll rá az emberek keze. Ki kell szemelni valakit, és kontrázni kell folyamatosan.Úgysem lesz nyerőben az illető, és ha 2,00-esnél kisebb oddsokat játszik, akkor az ellen oldallal egészen biztosan nyerők leszünk.
Bármelyik napló ideális erre a játékra, ahogy láttam, nem sokan vannak pluszban, szerencsére egy nagy homokozónak tűnik az egész, és csak hobbi tippek vannak szórakozásból, mikrotéten, így nagy anyagi káoszt nem okoznak.
Csinálnék szívesen egy nyilvános tesztet, de egy ilyet nyilvánosan geciség publikálni, így csak a háttérben lehet ezt megoldani. (Mondjuk elég sok a kombi tipp, így nehezebb lúzert választani, de azért megoldható)

Ahogy szumos is linkelte valami ilyesmibe fogtam bele, de le is álltam vele. Publikusan ezt nem lehet hosszabb távon csinálni, mert egy idő után ez befolyással is lehetne a célpontra. Magam részéről most felejtőssé vált a dolog, mert nem is olyan egyszerű ez az ellenfogadás, igen csak "melóssá" tud válni. Ha valakire ráállsz tétemeléssel, akkor minden tippjét tolni kell; nem lehet lemaradni. Ha esetleg belevágsz, kíváncsi lennék, hogy mire jutottál.

u.i.: Szerintem ha már nagy ritkán megszólalsz, akkor azon részeket kihagyhatnád, amivel belerúgsz azokba, akik szeretnek itt "homokozni" :redchug:

Most hogy szóba jött ez más naplójából való kukázás :), leírom hogy ez alapján az oldal egyik legjobb hanem a legjobb fogadójának a naplóját böngészve felfigyeltem a jó sorozatokra. Gyakran előfordult a 10X a 20X 30X sőt volt egy 120x egy 450x és egy 1440x-ezés is és csak kb 10-15 oldalát lapoztam át a naplójának. Mindenesetre elgondolkodtató , nem azt mondom hogy így kell játszani de egyfajta BR építési stratégiának kiváló lehet kis tétekkel aminek elvesztése nem fáj annyira. Aztán persze gondolkoztam hogy megfelelő bankkal én is simán elkezdem mondjuk a br 1% -val a sorozatot. Legyen az 100ft vagy 10m-nál 100ezer ft tök mindegy. Csak hát br-t építeni nehézkés egy kicsit.

A martingale módszernél mindenképpen kell egy tartalékbank is.Sokan játszanak úgy hogy az erre szánt összeg felével kezdenek el fogadni,mondjuk 1%-os induló téttel,majd ha belefutnak egy hosszabb nyeretlenségi sorozatba és már nem tudnák folytatni a tétemelést akkor a bank tartalékából még futja pár körre.Így csak extrém esetben bukják el a teljes bankot(mondjuk 9-10 bukó szelvény egymás után-ez tényleg extrém,talán 1x ha előfordult az évek alatt ilyesmi-de persze ez is benne van).
A másik módszer hogy ha már nagy pénzt kellene felrakni akkor 2-3 lépcsőben probáljuk meg visszanyerni,nem 1x-re.
Ez is elég jól müködödik.
Ha vannak még ötletek szívesen várom én is,mert jelenleg is egy ilyen stratégiát csiszolgatok,a feljebb említett módszereket alkalmazva jelenleg.

Idézetet írta: BBrandi Dátum április 13, 2011, 20:02:23
A Wikipédia azt írja (amivel mélységesen egyetértek):
A martingale-módszer "csak akkor működne, ha a játékosnak végtelen sok pénze lenne, és bármilyen sokáig, és bármekkora tétekkel játszhatná a játékot. A valóságban előbb-utóbb bekövetkezik egy olyan hosszú vereségsorozat, ami alatt elfogy a pénze, vagy eléri a megengedett maximális feltehető összeget. Így a martingale-t játszók általában sok kis nyereség után egy katasztrofális veszteséggel fejezik be a játékot."


Sziasztok!

A következő stratégián gondolkodom:
Egy focimeccs elején - nincs piroslap:kb 1,35
                                   nincs tizenegyes: kb 1,4
                                           össz: 1,75

Kötésben megrakom és kezdem 1000ftal, ha nyer az egészet felrakom megint ugyanígy. Terveim szerint 5x tenném meg.
Így az 1000ft-ból lesz 16.400ft ha bejön az 5ös sorozat.

Szerintetek bejöhet ez 5 meccsen keresztül?  Persze lehet több meccs is de nagyobb a kockázat.
Próbálta már valaki?



Idézetet írta: mukusz745 Dátum május 28, 2011, 13:37:02
Sziasztok!

A következő stratégián gondolkodom:
Egy focimeccs elején - nincs piroslap:kb 1,35
                                   nincs tizenegyes: kb 1,4
                                           össz: 1,75

Kötésben megrakom és kezdem 1000ftal, ha nyer az egészet felrakom megint ugyanígy. Terveim szerint 5x tenném meg.
Így az 1000ft-ból lesz 16.400ft ha bejön az 5ös sorozat.

Szerintetek bejöhet ez 5 meccsen keresztül?  Persze lehet több meccs is de nagyobb a kockázat.
Próbálta már valaki?




nem igazán lenne szerintem akkor sem működőképes mégha két eseményt ugyanarra a meccsre tudnál is kötésbe tenni...