Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok.

Tudom nem igazán ide kellene írnom, de nem találok erre megfelelő topicot.

  Fociról lenne szó. A meccsek hány százalékában esik gól a 0-15. perc között. Tudna ebben vki segíteni?

  Mely statisztikai weboldalon tudnék nézelődni ebben a témában?

Előre is köszönöm.


Idézetet írta: ManUtd1015 Dátum január 24, 2011, 21:01:29
Sziasztok!! Én most azzal próbálkozok,h a nagyon kis (és elvileg tuti) tippeket játszom meg. Általában meccsek végén fogadok a 82.-83. perc környékén,h nem lesz az adott meccsen MÉG 2 gól.Ekkor olyan 1.09-1.06 az odds. Ha a 88-89.percig nincs találat akkor visszaadom 1.01es szorzóval. Ha esetleg ebben az időszakban találnának be a csapatok akkor is már csak a 2-3perces hosszabítást kell kihúznom gól nélkül. Most 200 euróval játszom meccsenként. Eddig egész jól gyarapodik a bankom. Vélemények? Van aki próbálkozott ehhez hasonlóval?

Szia hogy haladsz?
Csak azért mert annó, mikor én is elkeztem neten fogadni, úgy gondoltam, ez a legjobb
nyerési lehetőség. TÉVEDTEM
Ha már live fogadsz próbáld épp az ellenkezőjét, legalább 200*-os banki limittel,
hidd el nyereségesebb minden szempontból..de ez csak az én tapasztalatom :)
see ya

Megpróbálok elindítani egy láncot.

A jelenlegi stratégiám sikeressége 2011.02.01

Hali!! 

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ez a módszer szerintetek beválhat e :)  Aki használja esetleg az feltétlen írjon!

Tegyük fel hogy Elkezdem minimum 100.000 ft al  és körübelül és megfogadok egyenként kb napi 5db  1.01 est, kinek mennyi elég...:D   jah meg persze lehet magasabb összeggel is, kinek mennyi a tőkéje és mennyit szán rá!!  Véleményeket előre is köszi!

ez hosszú távon egyáltalán nem fog nyereséget termelni.

GRAMMAR NAZI ROVATUNK KÖVETKEZIK:

Gyerekek, azért ne süllyedjünk le kolompárék üzenőfalának színvonalára. Kis-, nagy kezdőbetűk, írásjelek, meg itt ugyan nem találhatunk rá példát, de a helyesírást is megemlíteném. Személy szerint elvárnám, hogy a napiszar hozzászólásainál azért kicsit igényesebben fogalmazzuk meg mondandónkat. Igen, tudom, 2 hónapja vagyok itt.


Grigor! Érdemes lenne átnyálaznod ezt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=921.0
Amúgy meg ne várd a sült galambot, teszteld, aztán úgyis meglátod.

Sziasztok!

Nemrég regisztráltam az oldalra és ahogy olvastam a fórumot megakadt a szemem ezen a témán. Végigolvastam és elég sok stratégiát megismertem. Volt amelyik első olvasásra jónak tűnt de a tesztelés során már nem. Sztem van sok stratégia amit élesben lehetne használni és hozna is profitot csak sajnos ezek mind a meccsek kiválasztásától függenek illetve tétemeléssel ami egy hosszabb rossz sorozat után lenullázhatja a bankot.

Olvasás közben egy stratégiát emelnék ki ami sztem profitot is hozhatna. Ha jól emlékszem Timanid és szumos írt róla és szumos elég szép összeget nyert vele. A stratégia lényege hogy egy meccs minden kimenetelt megfogadunk tehát rakunk H-ra D-re és V-re is egyidőbe. Azokat érdemes amelyeknek a szorzója egymáshoz hasonló pl. H:2,45 D:3,1 V:2,55. Amelyik bejön azt újra alaptéttel rakom meg a többit pedig a Bookie Buster 5-ös stratégia alapján számolja ki a tétet. Próbáltam tesztelni is de nem sok sikerrel. Lehet hogy csak én vezettem rosszul.

Valaki tudna erről adni több infót? Hogy érdemes vezetni? Akinek van ezzel a stratégiával vmilyen tapasztalata légyszi segítsen.

Előre is köszönöm

Szia!

Az említett stratégia nem használható 1 irodánál.
Ezt sokan több irodánál részesítik előnyben, hisz irodánként lehet
akkora eltérés, hogy összességében profittal zárj.
Ám ha egyik irodánál nyersz, akk 2 másiknál veszítesz 3 kimenetel
esetében.
Ezért nem hiszem, hogy ez egy igazán jó stratéga lenne...

zolta, amiről te beszélsz azt arbitrázsnak/sure bet-nek nevezik és sokak szerint működő stratégia.
Van külön topikja is ha érdekel: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3386.msg99256#msg99256

Nem arra a sure bet-re gondolok

Mondjuk egy irodánál vagy csak egynél és fogadsz egy meccsre ahol A játszik B ellen. A-ra van 2,55-ös odds B-re 2,45-ös és X-re 3,1-es. Megrakod ennél az irodánál A-t is B-t is és az X-et is alaptéttel. A 3-ból egyértelműen 1 lesz nyerő 2 pedig nem. Innen jön bele vhogy a buster 5-ös stratégia csak nem tudom hogy. Ha jól emlékszem szumos és Timanid írt erről ők biztos jobban el tudnák magyarázni.

Idézetet írta: zolta Dátum július 07, 2011, 19:35:51
Sziasztok!

Nemrég regisztráltam az oldalra és ahogy olvastam a fórumot megakadt a szemem ezen a témán. Végigolvastam és elég sok stratégiát megismertem. Volt amelyik első olvasásra jónak tűnt de a tesztelés során már nem. Sztem van sok stratégia amit élesben lehetne használni és hozna is profitot csak sajnos ezek mind a meccsek kiválasztásától függenek illetve tétemeléssel ami egy hosszabb rossz sorozat után lenullázhatja a bankot.

Olvasás közben egy stratégiát emelnék ki ami sztem profitot is hozhatna. Ha jól emlékszem Timanid és szumos írt róla és szumos elég szép összeget nyert vele. A stratégia lényege hogy egy meccs minden kimenetelt megfogadunk tehát rakunk H-ra D-re és V-re is egyidőbe. Azokat érdemes amelyeknek a szorzója egymáshoz hasonló pl. H:2,45 D:3,1 V:2,55. Amelyik bejön azt újra alaptéttel rakom meg a többit pedig a Bookie Buster 5-ös stratégia alapján számolja ki a tétet. Próbáltam tesztelni is de nem sok sikerrel. Lehet hogy csak én vezettem rosszul.

Valaki tudna erről adni több infót? Hogy érdemes vezetni? Akinek van ezzel a stratégiával vmilyen tapasztalata légyszi segítsen.

Előre is köszönöm

A következő stratégia amiről írtam, az éppen ez. Milan nemsokára kiteszi! :)

Köszönöm szépen szumos remélem úgy már megértem és hasznosítani is tudom majd :)

Idézetet írta: zolta Dátum július 07, 2011, 19:58:22
Nem arra a sure bet-re gondolok

Mondjuk egy irodánál vagy csak egynél és fogadsz egy meccsre ahol A játszik B ellen. A-ra van 2,55-ös odds B-re 2,45-ös és X-re 3,1-es. Megrakod ennél az irodánál A-t is B-t is és az X-et is alaptéttel. A 3-ból egyértelműen 1 lesz nyerő 2 pedig nem. Innen jön bele vhogy a buster 5-ös stratégia csak nem tudom hogy. Ha jól emlékszem szumos és Timanid írt erről ők biztos jobban el tudnák magyarázni.

Játszottam egy időbe de felejtős, némelyik oszlop simán elmegy 7-8ig.

#1064 július 08, 2011, 10:33:26, benson
Idézetet írta: zolta Dátum július 07, 2011, 19:58:22
Nem arra a sure bet-re gondolok

Mondjuk egy irodánál vagy csak egynél és fogadsz egy meccsre ahol A játszik B ellen. A-ra van 2,55-ös odds B-re 2,45-ös és X-re 3,1-es. Megrakod ennél az irodánál A-t is B-t is és az X-et is alaptéttel. A 3-ból egyértelműen 1 lesz nyerő 2 pedig nem. Innen jön bele vhogy a buster 5-ös stratégia csak nem tudom hogy. Ha jól emlékszem szumos és Timanid írt erről ők biztos jobban el tudnák magyarázni.

Ha nem surebet, akkor mindig az iroda oldalán van a profit, akár emelsz tétet, akár nem. A tétemelés csak arra "jó", hogy késlelteti ennek a felismerését.
Ha surebet, akkor persze mindig a te oldaladon van a profit.  ;)