Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tudna valaki segíteni abban,hogy kell kiszámítani egy háromesélyes fogadás ellenoddsát? Pl. ha én meg szeretnék rakni egy meccset H-ba és D-be hogy tudom azt kiszámolni hogyha a V-t is megraknám egy kis idő elteltével akkor nyereséggel zárjak.

Előre is köszi

Idézetet írta: zolta Dátum augusztus 10, 2011, 18:55:04
Tudna valaki segíteni abban,hogy kell kiszámítani egy háromesélyes fogadás ellenoddsát? Pl. ha én meg szeretnék rakni egy meccset H-ba és D-be hogy tudom azt kiszámolni hogyha a V-t is megraknám egy kis idő elteltével akkor nyereséggel zárjak.

Előre is köszi

NEm tökéletes, de lehet arra használni amire szeretnéd!

Idézetet írta: zolta Dátum augusztus 10, 2011, 18:55:04
Tudna valaki segíteni abban,hogy kell kiszámítani egy háromesélyes fogadás ellenoddsát? Pl. ha én meg szeretnék rakni egy meccset H-ba és D-be hogy tudom azt kiszámolni hogyha a V-t is megraknám egy kis idő elteltével akkor nyereséggel zárjak.

Előre is köszi

Nem én találtam ki, de én ezt így csinálnám:

odds és ellenoddsa példával:  1,45 ellenoddsa(amely fölött tuti a nyereség) :1,45/0,45 =2,22222
(két kimetelnél  általában akkor lehetséges  profit, ha a két odds szorzata nagyobb összegüknél)

Tehát a 2.3-as "H"-t és a 3.2-es "D"-t összevonnám a kb 1.35-ös "HD"-re, majd a képlet alapján kiszámolnám, hogy : 1.35/0.35=3.86 vagyis (bekövetkezése estén) kb 3.9-es "V" szorzó felett nyereséges lehet a teória. Akkor persze szivacs, ha mindjárt a meccs elején  "V"-re fordul az állás...


helyesen: 1,45/0,45 =3,22222


Idézetet írta: Tiedes Dátum augusztus 09, 2011, 23:10:01
Szívesen várok jelentkezőket PÜ-ben, hogy közösen összedugjunk a fejünket, és a lehető legjobb stratot összedobjuk.
Nekem már eléggé sok van megcsinálva excelben progi.
Sok mindent kipróbáltam már, és sokféle alap lehetőséggel.

Aki szívesebben fogadnak szisztémával, mint hogy soloban tegyen tippeket, az nyugodtan megkereshet az ötletekkel, én pedig segíteni neki kidolgozni.
Esetleg az enyémek közül is kérhettek párat, de van 1-2 ami nem publikus, de nagy részét szívesen megosztom

Olyan szisztémákkal probálkozom mostanában amit rá lehetne húzni majd minden meccsre, sok fogadás kis nyeremény (sok kicsi sokra megy alapon) de annyira jól ki vannak számítva az esélyek, hogy nehéz rést találni a bukik pajzsán.

Idézetet írta: zolta Dátum augusztus 10, 2011, 18:55:04
Tudna valaki segíteni abban,hogy kell kiszámítani egy háromesélyes fogadás ellenoddsát? Pl. ha én meg szeretnék rakni egy meccset H-ba és D-be hogy tudom azt kiszámolni hogyha a V-t is megraknám egy kis idő elteltével akkor nyereséggel zárjak.

Előre is köszi

Eddig úgy látom nem kaptál teljesen jó válaszokat :)
Akkor én feltöltöm az enyémet, én másra használom, de neked megfelel, a felső része kell neked.
A 2 oddsot beírod, mind1 melyiket hova, egyik ami megraksz elsőnek, aztán idő elteltével, vagy gól után a másikat alá.
A tétet csak a felsőt változtasd meg, az alsót ahhoz állítja hozzá, hogy mind a 2 kimenetellel ugyan annyit nyerj
%-ban írja a profitot is hogy átláthatóbb legyen :)

Jól ki halt lett ez a topic, pedig sok értelme volt eddig :)

Kéne még egy pár matekos ide : D

Valaki valami ötlet mostanság? Én inkább már csak a régiket fejleszgetem

ja ja szerettem/szeretem is olvasgatni.
Ötletem sincs.
Talán nagy bank 51%-os tal. arány

Sziasztok
Van itt olyan aki szögletekre rak? :)
Mert hallottam akik komolyan nyomják azok statisztika és persze élőben meccs alakulás alapján raknak race to 7 vagy over 10.5 szöglet-re
Aki csinálja vagy próbálta leírná mit kell ezekeről tudni és melyik irodánál érdemes?

Idézetet írta: whitedragon Dátum szeptember 03, 2011, 17:27:39
Sziasztok
Van itt olyan aki szögletekre rak? :)
Mert hallottam akik komolyan nyomják azok statisztika és persze élőben meccs alakulás alapján raknak race to 7 vagy over 10.5 szöglet-re
Aki csinálja vagy próbálta leírná mit kell ezekeről tudni és melyik irodánál érdemes?

Annyi biztos, hogy a bet365-ön élőben nagyon jó a szöglet kínálat, de a többi irodánál nem vagyok annyira otthon, hogy erről nyilatkozzak. Expekten is szokott lenni néha szöglet, de az csak a nagyobb mérkőzéseknél és nem csak élőben.

bet365-ön igen elég jó a kínálat ezen a téren.
a statisztika itt is számít, de az is előfordul hogy folyamatosan rugdosnak a kapura és többször is szöglet lesz belőle.
Volt meccs amit én is megraktam így, eléggé furcsáltam is. 55. percig volt  1;3 szöglet. aztán a 70. percben már 7;4 volt

A szögletre fogadás nem jobb és nem is rosszabb, mint más fogadás.
Ugyanolyan statisztika, mint a gólok száma vagy akármi.

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum szeptember 04, 2011, 13:45:36
A szögletre fogadás nem jobb és nem is rosszabb, mint más fogadás.
Ugyanolyan statisztika, mint a gólok száma vagy akármi.
Ez teljesen így van, egyetértek, bár talán a 10 egység környéke ideálisabb a statisztika számára, mint a gól 0-4 egysége vagy a kosárlabda 1xx egysége.

A focira fogadás tényleg csak pénznyelő? Korábban és most is állandó téma, hogy mire érdemes fogadni.

Sokaktól hallom, hogy focira nem igazán érdemes. Miért? Mert sok a meglepetés stb.
Én azért ezt nem így látom. Szerintem minden sportágban ugyanannyi a meglepetés, csak fociban feltűnőbb, mert arra a legtöbb a kínálat és jóval több mérkőzést játszanak.
De arányaiban nem hinném, hogy több lenne a bukta. Egy jó tipp az minden sportágban egy jó tipp.

Sziasztok
A szomszéd Betfair topikban olvastam azt a módszert, hogy félidőben layelem a correctscore-n a jelenlegi állást. 4 napja írogatom a meccseket, és elég jónak tűnik, biztos voltam benne, hogy veszteséges lesz, bár még most is sejtem, ha hosszú távon csinálnám, lehet veszteséges lenne. Sok bajnokságra kiírtam, első, és másodosztály, bl, el, stb.. kivéve a kupákat. (szinte az összes meccset kiírtam ami estefelé volt).

83-at írtam ki, ebből 9 bukott, átlag 1,3-as oddson (back szorzóra átváltva). Ez így 16%-os nyereség. Ezt még egy ideig írogatni fogom. Mit gondoltok?