Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: rain91x Dátum szeptember 29, 2011, 23:07:03
Sziasztok
A szomszéd Betfair topikban olvastam azt a módszert, hogy félidőben layelem a correctscore-n a jelenlegi állást. 4 napja írogatom a meccseket, és elég jónak tűnik, biztos voltam benne, hogy veszteséges lesz, bár még most is sejtem, ha hosszú távon csinálnám, lehet veszteséges lenne. Sok bajnokságra kiírtam, első, és másodosztály, bl, el, stb.. kivéve a kupákat. (szinte az összes meccset kiírtam ami estefelé volt).

83-at írtam ki, ebből 9 bukott, átlag 1,3-as oddson (back szorzóra átváltva). Ez így 16%-os nyereség. Ezt még egy ideig írogatni fogom. Mit gondoltok?

Félidőben, átlag 1,3-as oddson (back szorzóra átváltva)? Hogy van ez?

Idézetet írta: sleve Dátum október 03, 2011, 21:13:38
Félidőben, átlag 1,3-as oddson (back szorzóra átváltva)? Hogy van ez?

Tehát ha pl. valamit 4-es oddsal tudok layelni, akkor az azt jelenti, mint ha backelém azt, hogy nem lesz gól, 4/3-as oddsal, azaz 1,33-as oddson.
Pl. lay-nél 10$ a tétem, a kockázat 30$, és 10$ a profit, ha nyerek.
ugyan ez backnél: ugye akkor 30$ a tétem, ez a kockázat, és 1,33-as oddsal 10$ ugyan úgy a profit.

De ez nem lényeg, csak így könnyebb számolni, de végülis teljesen mindegy.

A mai napig bezárólag kiírtam 276 meccset, az átlag lay odds 4,96 lett, és kb. -2%-ot vesztettem volna (az összes téthez képest)
A hétvége nagyon lehúzta, de még  a mai nap is, szóval ez szerintem megbukott.

A másik viszont, amit észre vettem, hogy ha egy meccsen félidőben még 0-0 az állás, meg tudjuk rakni, hogy lesz még gól, kb. 1,3-as szorzón. A statisztikám szerint ez 81 meccsből 67 meccsen össze is jött volna. Erre szerintetek lehetne építeni? Sima fogadást, esetleg valami kevésbé kockázatos martingale módszert?

A sima martingale-t nem nagyon lehetne ráépíteni, túl kicsi a szorzó, minden vesztes fogadás után kb. 4x akkora tétet kellene rakni, mint az előzőnél. Nem vállalnám be :)
Létezik valami jobb megoldás szerintetek? Pl. az első fogadásnál a tétem 1$, ezt elbukom, utána a tétem 4$, ha ezt is elbukom, maradok a 4$ tétnél, ha megnyerem, a következőnél is 4$ lesz a tétem, majd ha ezt is nyerem, akkor kezdhetem újra 1$-ról?
Vagy erre nem érdemes építeni? A tétemelős stratégiáktól kicsit félek,  de ha hosszútávon megraknám simán, hogy lesz még gól a 0-0 HT után, szerintem kb. 0-ra jönne ki, nem?

Sziasztok!

Mi a véleményetek fociban a döntetlenekre való fogadásról? mondjuk kettes kombóban? Próbálta már valaki? Gondolom a szórás picit nagy lehet.

Idézetet írta: rain91x Dátum október 04, 2011, 14:41:21
A sima martingale-t nem nagyon lehetne ráépíteni, túl kicsi a szorzó, minden vesztes fogadás után kb. 4x akkora tétet kellene rakni, mint az előzőnél. Nem vállalnám be :)
Létezik valami jobb megoldás szerintetek? Pl. az első fogadásnál a tétem 1$, ezt elbukom, utána a tétem 4$, ha ezt is elbukom, maradok a 4$ tétnél, ha megnyerem, a következőnél is 4$ lesz a tétem, majd ha ezt is nyerem, akkor kezdhetem újra 1$-ról?
Vagy erre nem érdemes építeni? A tétemelős stratégiáktól kicsit félek,  de ha hosszútávon megraknám simán, hogy lesz még gól a 0-0 HT után, szerintem kb. 0-ra jönne ki, nem?

Péntek-szombaton csináltam élesben egy gyors tesztet. A 6. után abbahagytam, mert megbukott...  :'(    A hat meccs félidejében vagy 46-60. perc között fogadtam 0:0-ás állásnál . Az oddszok 1.26-1.5 közöttiek voltak. Az első három tipp szépen jött, aztán a második 3 csúnyán elment. Szépen egymásután, persze tétemeléssel. Szerencsére kis pénzben tesztelek...

(csak a hitelesség kedvéért: Olimpo,Liverpool,Ordunspor talált, Zenit, Getafe, Toulouse bukott.
Érdekesség: a Real félideji 0:0-jára csak 1.10-et kínáltak.)


Volt, ahol csak 1.25-öt adott az Unibet, tehát merev, rugalmatlan martingale-lel nem jó a módszer.A martingale legnagyobb ellensége a sorozat. Hiába van meg az átlagtalálat, a sorozatos nyerő nem hoz eleget, a sorozatos vesztő meg elvisz mindent...






Idézetet írta: Timanid Dátum október 15, 2011, 23:55:31
Péntek-szombaton csináltam élesben egy gyors tesztet. A 6. után abbahagytam, mert megbukott...  :'(    A hat meccs félidejében vagy 46-60. perc között fogadtam 0:0-ás állásnál . Az oddszok 1.26-1.5 közöttiek voltak. Az első három tipp szépen jött, aztán a második 3 csúnyán elment. Szépen egymásután, persze tétemeléssel. Szerencsére kis pénzben tesztelek...

(csak a hitelesség kedvéért: Olimpo,Liverpool,Ordunspor talált, Zenit, Getafe, Toulouse bukott.
Érdekesség: a Real félideji 0:0-jára csak 1.10-et kínáltak.)


Volt, ahol csak 1.25-öt adott az Unibet, tehát merev, rugalmatlan martingale-lel nem jó a módszer.A martingale legnagyobb ellensége a sorozat. Hiába van meg az átlagtalálat, a sorozatos nyerő nem hoz eleget, a sorozatos vesztő meg elvisz mindent...

Igen, nálam is megbukott, az elején szépen jöttek is, de a hétvégéhez közeledve nagyon sok piros volt. Tegnap óta nem írogatom, más szisztémákat nézek.

sziasztok!Bár én arbitrázsból élek,az alábbi szisztéma szerintem működik:
meccs előtti fogadás-1. over1,5 100dollárx1,35 vagy több
----------------------2. correct score:0-0 14dollárx10 vagy több
ha 0-0 26 dollár nyereség
ha több mint 2 gól 21 dollár nyereség
élőben az első gól után még van 21 dollárod,hogy befogadod és lezárod,vagy kivársz és kockáztatsz,esetleg kiváltod valamivel--tudni kell lezárni minuszban is--az utolsó 5 percben ha arra fogadsz,hogy lesz még gól egy 4,5-5 közötti szorzót még el lehet csípni--és mindjárt nem annyi az esetleges minusz.ha valakinek van kedve próbálja ki.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum október 16, 2011, 23:09:51
sziasztok!Bár én arbitrázsból élek,az alábbi szisztéma szerintem működik:
meccs előtti fogadás-1. over1,5 100dollárx1,35 vagy több
----------------------2. correct score:0-0 14dollárx10 vagy több
ha 0-0 26 dollár nyereség
ha több mint 2 gól 21 dollár nyereség
élőben az első gól után még van 21 dollárod,hogy befogadod és lezárod,vagy kivársz és kockáztatsz,esetleg kiváltod valamivel--tudni kell lezárni minuszban is--az utolsó 5 percben ha arra fogadsz,hogy lesz még gól egy 4,5-5 közötti szorzót még el lehet csípni--és mindjárt nem annyi az esetleges minusz.ha valakinek van kedve próbálja ki.
Szerintem meg nagyon nem működik. Mit csinálsz, ha az 58.percben lesz mondjuk 1-0. Aztán még a 80.percben is 1-0. Hogy hozod vissza a felrakott 114 dollárt? Sehogy. Ez nem szisztéma, ez egy sima over 1,5-es fogadás 0-0-s védéssel.

Sziasztok én 2 napja a következö szisztémát próbálgatom. 2.5 gól felett  , alattra teszek  tétett természetesen mind a kettö
kimenetelre .Tételezük fel van egy meccs  ahol 2,5 gól felett/ alatt  egyforma odssot adnak Pl  alatt 1.90  felett 1.90 a két csapatt
végeredményét 8-10 meccsig vissza nézzem ,ha ugy látom hogy mind a kettö csapatt 2.5 gól felett fejezi be a meccseit akkor
2.5 gól alattra rakok egy egységnyi pénzt a 2,5 gól felettre 2.5 egységnyi pénzt ha bejön akkor egy picivel többet nyerek mint egy
egységnyi pénz viszont ha nemjönbe akkor viszont valamivel több mint 1.5 egységett bukunk kockázat ebben is van 12 meccsböl
2 ment el a többi viszont profitott hozzott igaz én nagyon kis pénzben játszom ,de a profit az igy is megvan.

Idézetet írta: Dezmop Dátum október 22, 2011, 23:43:19

2.5 gól alattra rakok egy egységnyi pénzt a 2,5 gól felettre 2.5 egységnyi pénzt
Egyszerűbb, ha nem raksz semmit az 2,5 gól alattra, és 1,5 egységnyit raksz a 2,5 gól fölöttre ;D ;D ;D

 :great:Teljesen igazad van ! :beerchug:

Itt egy másik elmélet amit lehet ,hogy megcáfoltok ,de most még nem láttok hibát benne.Keresünk egy meccset amelyben mi
biztosak vagyunk ,hogy nem lesz döntetlen és nem rúg a nyertes fél a vesztesfélnek 3 gólnál többet.a mai  ilyen mecs a Bristol
City - briminghem City volt amit kiválasztotam. Mindegyik tétre egy egységnyi tét ment  0-1 6,5 odds, 0-2 10 odds, 1-2 9 odds,
0-3 22 odss ,1-3 18odds, 2-3 25 odds volt.Igaz elkövettem egy hibát 0-1 re nem raktam tétet de a 90-ik percben ezis megoldodot
a második golját belötte  igy 10 es oddsra jött a 10 egységnyi pénz . Tét igy 5 egység  nyereség 10 egység  ;D Igaz van benne koc
kázatt és viszonylag pénzigényes ,de egy 1.25 odds mecsnél bátran kiprobálható amit meg is tettem  tegnap és igy egy 14 odds os
találatom lett  :D  Javitás Bristol -Briminghem   0-2 . :beerchug: :great: :redchug:

Dezmop ennek a stratégiának nem igazán látom, hogy mi értelme. Ha már biztos, hogy nem dönti vagy nem rúg hármat a győztes, akkor egyszerűbben is lehetne fogadni. Sőt a példádban csak az egyik fél győzelmére rakosgattál. Akkor ez alapján, mért nem sima 1x2?

#1109 október 24, 2011, 12:20:30, Milan
Idézetet írta: Dezmop Dátum október 23, 2011, 23:00:10
Itt egy másik elmélet amit lehet ,hogy megcáfoltok ,de most még nem láttok hibát benne.Keresünk egy meccset amelyben mi
biztosak vagyunk ,hogy nem lesz döntetlen és nem rúg a nyertes fél a vesztesfélnek 3 gólnál többet.a mai  ilyen mecs a Bristol
City - briminghem City volt amit kiválasztotam. Mindegyik tétre egy egységnyi tét ment  0-1 6,5 odds, 0-2 10 odds, 1-2 9 odds,
0-3 22 odss ,1-3 18odds, 2-3 25 odds volt.Igaz elkövettem egy hibát 0-1 re nem raktam tétet de a 90-ik percben ezis megoldodot
a második golját belötte  igy 10 es oddsra jött a 10 egységnyi pénz . Tét igy 5 egység  nyereség 10 egység  ;D Igaz van benne koc
kázatt és viszonylag pénzigényes ,de egy 1.25 odds mecsnél bátran kiprobálható amit meg is tettem  tegnap és igy egy 14 odds os
találatom lett  :D  Javitás Bristol -Briminghem   0-2 . :beerchug: :great: :redchug:

...

Gratulálunk diord. Elérted amit akartál. Ki vagy tiltva!

(Írta: Milan)