Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


10 dollár  correct score half time:3,3=33 dollár
19 dollár over 0,5 half time 1,72--kb 10 perc múlva=32,68-------
ha 20 dollárt teszel az overre:34,4 és az under0,5(0-0)a kevesebb 3 dollár haszonnal
totál feltét:29 dollár

4--3,68 dollár a haszon kimenettől függően

aki bátrabb,szerencsésebb az jobban kivárhat:)

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum november 13, 2011, 11:03:02
10 dollár  correct score half time:3,3=33 dollár
19 dollár over 0,5 half time 1,72--kb 10 perc múlva=32,68-------
ha 20 dollárt teszel az overre:34,4 és az under0,5(0-0)a kevesebb 3 dollár haszonnal
totál feltét:29 dollár

4--3,68 dollár a haszon kimenettől függően

aki bátrabb,szerencsésebb az jobban kivárhat:)

Oké már megvilágosodtam! Köszi!  :) Mi alapján választasz meccset?

Idézetet írta: executor Dátum november 13, 2011, 11:15:24
Oké már megvilágosodtam! Köszi!  :) Mi alapján választasz meccset?

Azért kérdezem, mert például most a Bet365-nél van olyan, hogy

Jagellonia ifi - Lechia ifi a 15 percben az over 0,5 még csak 1,44

vagy van olyan is asszem grúz meccs, hogy a 17 percben 0:0-nál az over 0,5  még csak  1,50.


10 perc után nem is szokott 1.72 lenni az over!!! hiába keresed, 24. oerc körül lesz annyi

Sampdoria-Vicenza meccsen nem fogadnék erre--nem azért mert kevés az esély hanem azért mert a 0-0 félidőben nagyon kevésről indul : 3-as szorzó.Ennél sokkal jobbakat lehet találni,bár az is igaz,hogy az under is 1,44-ről indul,de az kezdéskor a B365-n először esni fog.Az ázsiaiaknál viszont a 10-12 perc körül szinte minden meccsen 1,7 körüli szorzók lesznek.A 3,2-3,3 feletti o-o-al már tökéletes.Holland 2-ben viszont nem játszanám el:)Semmilyen szorzónál....de szerintem nem is  a meccs a lényeg,hanem a hosszú sorozat,valamint az,hogy itt kevés pénzből sokat lehet nyerni,és keveset bukni.Surebetnél 3-400 dollárt "kockáztatok" "pár" dollárért,itt csak 10-et.És ez azért nem mindegy szerintem:ha meghúzod a határvonalat,befejezed időben a fogadást,elviseled,hogy nem mindegyik lesz nyerő akkor szerintem szép haszonnal lehet dolgozni,nagyon kevés pénzzel.De ha valaki tud jobbat a surebetnél,illetve van szisztémája ami működik a sima sportfogadásnál akkor szívesen várom az észrevételeit,hozzászólásait.Gondolom ezzel nem vagyok egyedül:)

Mivel csak próbálgatom,meccs előtti szorzók alapján tettem eddig.Ahol jó volt az under0,5.az én meglátásom szerint a 24 perc körül már 1,90 és 2,1 között van a szorzó.

A jag-Lechia meccsen 3,5-ös szorzó volt az under0,5.Az 1,5-ös over szorzóval már nem olyan rossz.

Spanyol 3.osztály csak hirtelen benéztem a 12 betre:
22 perc az over 0,5 szünetben 2,17
roquetas-puertollano a meccs.

Az a kérdés, hogy olyat enged-e a Bet365, hogy meccs előtt berakom félidő under 0.5-re, meccs közben meg megrakom a félidő over 0.5-t, vagy mindenképpen két iroda kell hozzá.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 13, 2011, 16:57:20
Az a kérdés, hogy olyat enged-e a Bet365, hogy meccs előtt berakom félidő under 0.5-re, meccs közben meg megrakom a félidő over 0.5-t, vagy mindenképpen két iroda kell hozzá.

Természetesen engedi, miért ne engedné???

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum november 14, 2011, 08:51:03
Természetesen engedi, miért ne engedné???

Haver mesélte, hogy kétszer próbált ilyet, mindkétszer érvénytelenítve lett az egyik, ezért gondoltam :o

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 09:03:24
Haver mesélte, hogy kétszer próbált ilyet, mindkétszer érvénytelenítve lett az egyik, ezért gondoltam :o

Ha így lenne, az élőfogadás értelmét veszítené! Napi rendszerességgel rakok ugyanarra a kosármeccsre over és under fogadásokat, negyedekre!!! Még egyszer sem érvénytelenítették...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum november 14, 2011, 09:27:39
Ha így lenne, az élőfogadás értelmét veszítené! Napi rendszerességgel rakok ugyanarra a kosármeccsre over és under fogadásokat, negyedekre!!! Még egyszer sem érvénytelenítették...

Akkor csak neki volt pehcje ;)
Köszi!

Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan tudom kiszámolni egy kétesély ellenoddsát?
Pld. van egy 1.33/2.37-s odds-szal ellátott meccsem, megteszem az 1.33-t, mekkora oddsnál érdemes megtenni a másik kimenetelt, hogy biztosan nyerjek? Kerestem kalkulátorokat a neten, de egyik sem volt az igazi.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 10:39:27
Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan tudom kiszámolni egy kétesély ellenoddsát?
Pld. van egy 1.33/2.37-s odds-szal ellátott meccsem, megteszem az 1.33-t, mekkora oddsnál érdemes megtenni a másik kimenetelt, hogy biztosan nyerjek? Kerestem kalkulátorokat a neten, de egyik sem volt az igazi.

odds / (odds-1)

vagyis 1.33 / 0.33 = 4.03