Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum november 14, 2011, 10:58:05
odds / (odds-1)

vagyis 1.33 / 0.33 = 4.03

Köszi. Ilyen esetben viszont nyilván nem azonos összeggel érdemes megtenni a két kimenetelt, igaz?

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 11:14:58
Köszi. Ilyen esetben viszont nyilván nem azonos összeggel érdemes megtenni a két kimenetelt, igaz?

Nem. Ha mondjuk kiszámoltad hogy 1.5-re az érték benson képlete alapján 3, és mondjuk az 1.5-ön 10 euród van akkor a 3-as oddsra (10*1.5)/3 azaz 5 eurót raksz (ebben az esetben 0 a profit mindkét kimenetel esetén).

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2011, 11:19:11


Nem. Ha mondjuk kiszámoltad hogy 1.5-re az érték benson képlete alapján 3, és mondjuk az 1.5-ön 10 euród van akkor a 3-as oddsra (10*1.5)/3 azaz 5 eurót raksz (ebben az esetben 0 a profit mindkét kimenetel esetén).

Öööö, a 10 és az 5 euró az nálam két különböző összeg ;D

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 11:27:19
Öööö, a 10 és az 5 euró az nálam két különböző összeg ;D

Ha pontosabban megfogalmazod mit nem értesz, segíthetek. Amúgy a gyakorlatban pontosan hogyan akarod ezt használni?

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 11:27:19
Öööö, a 10 és az 5 euró az nálam két különböző összeg ;D

Ha 1.5-ös odds-on 10 euró a tét, akkor hogy 0-ra hozd ki, 3-as odds-on 5 eurót kell raknod...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2011, 11:40:11
Ha pontosabban megfogalmazod mit nem értesz, segíthetek. Amúgy a gyakorlatban pontosan hogyan akarod ezt használni?

3-4 hozzászólással korábban leírtam mit szeretnék, két konkrét odds-szal. Olvasgattam a topikot és valaki (talán éppen benson) írta korábban, hogy ilyen módon fogad két kimeneteles eseményekre, arra gondoltam kipróbálom, de nem tudom hogy induljak el.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 14, 2011, 11:48:26
3-4 hozzászólással korábban leírtam mit szeretnék, két konkrét odds-szal. Olvasgattam a topikot és valaki (talán éppen benson) írta korábban, hogy ilyen módon fogad két kimeneteles eseményekre, arra gondoltam kipróbálom, de nem tudom hogy induljak el.

Ha az "először under, majd kicsit később over" típusú stratégiára gondolsz, akkor azt kell, hogy mondjam, én már rég nem művelem ezt. Arbmachfrei írt mostanában erről. Hosszú távon szerintem nem igazán tud nyereséges lenni, bizonyos esetekben talán még az is jobban megéri, hogy "under 0,5 az első 10 percre" fogadást raksz, ezt persze nem kínálja minden iroda (talán bwin, bet365 igen).

Idézetet írta: benson Dátum november 14, 2011, 12:06:24
Ha az "először under, majd kicsit később over" típusú stratégiára gondolsz, akkor azt kell, hogy mondjam, én már rég nem művelem ezt. Arbmachfrei írt mostanában erről. Hosszú távon szerintem nem igazán tud nyereséges lenni, bizonyos esetekben talán még az is jobban megéri, hogy "under 0,5 az első 10 percre" fogadást raksz, ezt persze nem kínálja minden iroda (talán bwin, bet365 igen).

Franc, papíron pedig olyan jól nézett ki :'(

Azóta csinálgatom,eddig plusszos,de befejezem mert kész idegbaj.A 12bet,sbobet sokszor csak a 20.perc körül hozza elő az over 0,5-t,addig pedig a számítás alapján nem szabad várni.A bwin b365,uni meg közel sem olyan jó overekben mint az ázsiai irodák.mindegy 64 fogadás után 109 dollár plusszal befejezem.nem ér ennyi szenvedést.ha egyből beadná az ázsiai oldal az over 0,5-t akkor semmi gond nem lenne,de így nagyon kockázatos.Most új dolgot tesztelek,ha valami konkrétabb eredmény lesz megosztom azzal aki kiváncsi rá.


surebetet több mint 2 éve csinálom.abból élek.Másra gondoltam.

abból még meg lehet élni? Akkor minek húzza le mindenki

Idézetet írta: betörő Dátum december 02, 2011, 20:01:47
abból még meg lehet élni? Akkor minek húzza le mindenki

Kétlem, hogy abból meg lehet élni, vagy ha milliókkal csinálja valaki, akkor esetleg. Mivel ugye a surebet mivoltából adódóan csak minimális összegeket lehet nyerni.

Üdv.
A napokban kezdtem el egy stratégiát,ami azon alapul,hogy papirforma meccseket rakok meg tippmixen 10ezerrel.
Általában 1,20-1,50-ig rakok, figyelve hogy az esélytelennek is legalább 7-10-ig legyen az oddsa.
Ha bejön meg van a napi zsebpénzem,ha nem duplázok. Martingale szerint.

Várom a véleményeket

Idézetet írta: Tomasz Dátum december 07, 2011, 19:13:11
Üdv.
A napokban kezdtem el egy stratégiát,ami azon alapul,hogy papirforma meccseket rakok meg tippmixen 10ezerrel.
Általában 1,20-1,50-ig rakok, figyelve hogy az esélytelennek is legalább 7-10-ig legyen az oddsa.
Ha bejön meg van a napi zsebpénzem,ha nem duplázok. Martingale szerint.

Várom a véleményeket

Ha 10k-t tudsz martingale módszerrel duplázni, akkor amúgy is vastag vagy :angel:
Gondolj bele 10-20-40-80-160-320k, martingale csak annak éri meg, akinek nagy a bankja.