Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippmixen tolom,amin ha jól tudom max 100-at adhatsz fel. Többet nem szóval nem tudnám végtelenségig nyomni a martingale-t.
Meg max 40 ezerig mennék szerintem.
:)

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, van két stratégia leírás amit meg szeretnék szerezni. Az egyik az All by the book nevezetű stratégia, ez lóversenyhez való: http://www.allbythebook.com/ Lehet olvasni róla értékeléseket (sajnos csak angol nyelvűt találtam) például itt: http://horseracingman.com/2010/04/all-by-the-book-review/ vagy itt: http://laytheodds.com/review-summary/2010/11/03/all-by-the-book-review/?PHPSESSID=ae738c1e309bdfe6e449a9cba3179967 ezekben nagyon jó értékelést kapott, viszont a probléma az hogy 87 angol fontba kerül, és azért azt egy kicsit sokallom érte (illetve örömmel kipengetném ha biztos lenne hogy működik, de hát ugye honnan tudnám ha még nem próbáltam ki).
A másik amivel ugyan ez a helyzet: http://www.profitatfootball.com/index.html , ez footballhoz való.
A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki honnan lehet megszerezni ezeket, illetve ismeri-e valaki ezeket a stratégiákat aki tudna róluk véleményeket írni?
Előre is köszi!

Idézetet írta: aPityesz Dátum december 12, 2011, 18:12:52
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, van két stratégia leírás amit meg szeretnék szerezni. Az egyik az All by the book nevezetű stratégia, ez lóversenyhez való: http://www.allbythebook.com/ Lehet olvasni róla értékeléseket (sajnos csak angol nyelvűt találtam) például itt: http://horseracingman.com/2010/04/all-by-the-book-review/ vagy itt: http://laytheodds.com/review-summary/2010/11/03/all-by-the-book-review/?PHPSESSID=ae738c1e309bdfe6e449a9cba3179967 ezekben nagyon jó értékelést kapott, viszont a probléma az hogy 87 angol fontba kerül, és azért azt egy kicsit sokallom érte (illetve örömmel kipengetném ha biztos lenne hogy működik, de hát ugye honnan tudnám ha még nem próbáltam ki).
A másik amivel ugyan ez a helyzet: http://www.profitatfootball.com/index.html , ez footballhoz való.
A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki honnan lehet megszerezni ezeket, illetve ismeri-e valaki ezeket a stratégiákat aki tudna róluk véleményeket írni?
Előre is köszi!

Inkabb olvazsd vegig mit beszeltek itt az emberek es a vegere szerintem kepes leszel egy sajat strategiat kidolgozni , ami idovel mukodni is fog ha mindent jol csinalsz . En ijesmire nem adnak ki penzt , semmi ertelmet nem latom .

Sziasztok!
Elég új vagyok. Próbálkozok :)

Íme egy stratégia ami lehet, hogy létezik, ettől függetlenül magától fogalmazódott meg bennem.
Az is lehet, hogy hülyeség.

Olvasgattam vissza pár oldalt, és feltűnt ez a név "Martingale".
Ha jól értem ez arról szól, hogy duplázni duplázni addig amíg be nem jön.
De ugye ehhez elég nagy bank kell. Főleg ha nyerni is akar az ember nem pedig 100 Ftokkal b*ziskodni. :)

Látta e már valaki a világ legjobb csapatait kikapni... Még szép!
Látott e már valaki a világ legjobb csapatai ellen 2-esnél kisebb oddsot? Hát NEM. Sőt... olykor elérik a 9-14es oddsot is ahogy figyeltem.

Látott e már valaki olyat, hogy egy csapat végig csak nyer... Elég kicsi rá az esély.
Valamikor úgyis veszítenek.

Tehát a stratégia az az, hogy mindig a papírforma ellen kell fogadni... Kiválasztani egy csapatot és nyomon követni minden egyes meccsét, és mindig ellene fogadni.
Túl sok pénz sem kell hozzá, kezdhető az egész akár 50Ftal.

Tegyük fel a Barcelona (nincs kedvenc csapatom) már zsinórban nyeri a 4. meccsét. Aláz mindenkit. Elkezdünk 50ftal ellene fogadni.
nem nyer
100 Ft
nem nyer
200 Ft
nem nyer
400 Ft
nem nyer

Már a Barcelona a 8. meccsét nyeri zsinórban...

800 Ft
nem nyer
1600 Ft
tegyük fel itt törik meg a veretlensége... Mondjuk egy kisebb odds (6-7) ellen.

Bekockáztattunk 3100 Ftot, és 9600 a nyeremény.
Arról nem beszélve, hogy ha következőleg nyer vagy azután vagy azután... csak bírjuk tőkével. Meg persze legyen türelmünk :)

Sőt az ilyen mérkőzéseknél általában még a kétesélyesnél is 2 feletti oddsot ad a papírforma elleni csapatra.

Nos mi a véleményetek erről? Elég nagy hülyeség? :D Várom a válaszokat :)

És mivan ha nem kikap,hanem döntetlenezik,aztán újra indul a nyerő szériájuk?

Bár végülis nem rossz elgondolás,de ebből sokat nem lehet szerintem profitálni.

azért írtam, hogy a kétesélyesnél is bőven 2 felett van az odds általában.

Meg ha döntetlent játszik azután is ellene kell fogadni addig amíg ki nem kap. :) még én se próbáltam ki, meg ez nem is 1 hetes ugye. Ezért kérek véleményt tapasztaltabbaktól :)

Illetőleg mi van akkor ha a favorit csapat egy másik favorittól kap ki. Ott már nem lesz jó odds. Jó példa erre mondjuk a Real aki a Barcától kapott ki és az odds 2,akármennyi volt vagy a Manchester City aki meg a Chelsea ellen kapott ki és ott is  2, akármennyi volt az odds, nem pedig 11-12. Hmmm?

ha kettő felett van, mindenképp pénzednél maradsz. de egyébként igazad van persze... benne van.

Juventus 16 meccse veretlen. Porto+Benfica 13 meccs, Milan 11. A Celtic most nyerte meg zsinórban a 9-et. A Barca tavaly kb a 30-ra kapott ki.

Ha ezt próbálod játszani, inkább javaslom, hogy várd ki amíg egy nagycsapat lenem játssza  várható nyerő szériájának első részét. Tehát ne nulláról indulj, hanem várd meg, amíg jópár meccs óta veretlen. Pl most kezdesz el játszani a fenti csapatok ellen, így megspórólsz jónéhány duplázást. Szerintem eléggé kétséges a siker. kis haszonért sok pénzed áll benne.

#1179 december 29, 2017, 18:11:16, jsph07
Sziasztok!

Sok rágódás után veszem a bátorságot, hogy megosszam Veletek
az ötletemet.
Eleinte Martingale alapú stratégiákkal próbálkoztam, de
be kellett látnom, hogy nem vagyok elég tőkeerős ezekhez a
stratégiákhoz.
Igazából azon kezdtem el agyalni, hogyan tudom gazdaságosabbá
tenni a dolgot.
Az alapgondolatot jaas stratégiája adta, ezúton is nagy köszönet érte.

Minden nap felteszek egy egységet, az odds nem lehet kisebb mint 3.00 és
3-as kombinál nem teszek nagyobbat.
pl. foci döntetlen - 1 meccs, under/over 2-3 meccs, mindkét csapat lő gólt
- 2-3 meccs, hendikepes kosárlabda - 2 meccs, jégkorong - 2meccs)
Amennyiben nyerek, a fentebbi szabályok alapján (3-as odds, max. 3 meccs)
felteszem az egész nyereményt, illetve az alábbi szabályok alapján
folytatom:

1. fogadás 1x - nyeremény 3x
2. fogadás 3x - nyeremény 9x
3. fogadás 8x (tehát innen ingyen játszom) - nyeremény 24x
4. fogadás 20x (picit már nyertem is) - nyeremény 60x
5. fogadás 60x - nyeremény 180x
6. fogadás 160x - nyeremény 480x

vagy egy biztonságosabb verzió:

1. fogadás 1x - nyeremény 3x
2. fogadás 2x (tehát innen ingyen játszom)- nyeremény 6x
3. fogadás 6x - nyeremény 18x
4. fogadás 15x (picit már nyertem is) - nyeremény 45x
5. fogadás 45x - nyeremény 135x
6. fogadás 135x - nyeremény 405x

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem "találtam fel" az aranytojás
tojó tyúkot. Én "Sziszifusz-projektnek" kereszteltem el ezt a tétrakási
szabályrendszert, hiszen ilyen szériát nem könnyű véghezvinni 3-as odds
mellett, de az én pénzügyi lehetőségeim mellett is megmarad az esély
egy nagyobb nyereményre. Persze ez elég nagy türelmet igénylő dolog.
Én 3 hónap alatt kétszer értem fel 5-ös szintig (és hatodikra el is buktam,
volt öröm >:( ), de egy tapasztalt fogadó hátha tudja alkalmazni.
(ha nyer vele valaki szívesen megadom a Neteller azonosítómat  ;)
Az odds nagysága a fogadások száma és hogy melyik fogadásnál veszed ki az
alaptéted tetszőlegesen változtatható, ez igazából fogadási stílus függvénye.


Kiváncsi vagyok a véleményetekre és hogy fogad-e valaki hasonló szisztémával?

Idézetet írta: jsph07 Dátum december 29, 2011, 18:43:30
Sziasztok!

Sok rágódás után veszem a bátorságot, hogy megosszam Veletek
az ötletemet.
Eleinte Martingale alapú stratégiákkal próbálkoztam, de
be kellett látnom, hogy nem vagyok elég tőkeerős ezekhez a
stratégiákhoz.
Igazából azon kezdtem el agyalni, hogyan tudom gazdaságosabbá
tenni a dolgot.
Az alapgondolatot jaas stratégiája adta, ezúton is nagy köszönet érte.

Minden nap felteszek egy egységet, az odds nem lehet kisebb mint 3.00 és
3-as kombinál nem teszek nagyobbat.
pl. foci döntetlen - 1 meccs, under/over 2-3 meccs, mindkét csapat lő gólt
- 2-3 meccs, hendikepes kosárlabda - 2 meccs, jégkorong - 2meccs)
Amennyiben nyerek, a fentebbi szabályok alapján (3-as odds, max. 3 meccs)
felteszem az egész nyereményt, illetve az alábbi szabályok alapján
folytatom:

1. fogadás 1x - nyeremény 3x
2. fogadás 3x - nyeremény 9x
3. fogadás 8x (tehát innen ingyen játszom) - nyeremény 24x
4. fogadás 20x (picit már nyertem is) - nyeremény 60x
5. fogadás 60x - nyeremény 180x
6. fogadás 160x - nyeremény 540x

vagy egy biztonságosabb verzió:

1. fogadás 1x - nyeremény 3x
2. fogadás 2x (tehát innen ingyen játszom)- nyeremény 6x
3. fogadás 6x - nyeremény 18x
4. fogadás 15x (picit már nyertem is) - nyeremény 45x
5. fogadás 45x - nyeremény 135x
6. fogadás 135x - nyeremény 405x

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem "találtam fel" az aranytojás
tojó tyúkot. Én "Sziszifusz-projektnek" kereszteltem el ezt a tétrakási
szabályrendszert, hiszen ilyen szériát nem könnyű véghezvinni 3-as odds
mellett, de az én pénzügyi lehetőségeim mellett is megmarad az esély
egy nagyobb nyereményre. Persze ez elég nagy türelmet igénylő dolog.
Én 3 hónap alatt kétszer értem fel 5-ös szintig (és hatodikra el is buktam,
volt öröm >:( ), de egy tapasztalt fogadó hátha tudja alkalmazni.
(ha nyer vele valaki szívesen megadom a Neteller azonosítómat  ;)
Az odds nagysága a fogadások száma és hogy melyik fogadásnál veszed ki az
alaptéted tetszőlegesen változtatható, ez igazából fogadási stílus függvénye.


Kiváncsi vagyok a véleményetekre és hogy fogad-e valaki hasonló szisztémával?


Hmm, lássuk jól értelmezem-e, mert ha igen, akkor ne haragudj de nem látok nagy jövőt benne :'(

1. fogadás 100 Ft/Odds: 3.0/Nyeremény: 200 Ft
2. fogadás 300 Ft/Odds: 3.0/Nyeremény: 600 Ft
stb....

3.0-s odds mellett nagyon kevés van rá, hogy ne bukd el már a 2. vagy 3 tétnél, de ezt Te is írtad

Szia!

A 100 Ft-os példánál maradva:

1. fogadás 100 Ft - nyeremény 300 Ft - megállás esetén tiszta nyeremény: 200 Ft
2. fogadás 300 Ft - nyeremény 900 Ft - megállás esetén tiszta nyeremény: 800 Ft (hiszen csak az első fogadásban feltett 100 Ft a kiadásom, a többit már a nyeremény összegéből teszem fel)
3. fogadás 800 Ft  - nyeremény 2400 Ft
(a tiszta nyeremény is ennyi mert kivettem 100 Ft-ot a tétfelrakásnál + 400 Ft biztos nyeremény. mert ennyivel kevesebbet teszek fel a következő körben)
4. fogadás 2000 Ft - megállás esetén a (tiszta) nyeremény 6000 Ft (+ 400 Ft)
5. fogadás 6000 Ft - megállás esetén a (tiszta) nyeremény 18000 Ft (+ 400 Ft)
6. fogadás 18000 Ft - megállás esetén a (tiszta) nyeremény 54000 Ft (+ 400 Ft)

Tudom, hogy nehéz véghezvinni, de első számú szempontom a tervezhető kiadás.
Ha egy éves periódust nézek, akkor minden nap játszva 365X100Ft =36500 Ft a maximum kiadásom.
Ha csak egyszer is véghezviszem a 6 "szintet" 54000 Ft-ot nyerek, ez akkor is 17500 Ft  haszon, ha csak az időszak utolsó napján nyerek. Emellett ahányszor megnyerem a 2. fogadásomat, ingyen jászom, ha a 3. fogadást is behúzom 400 Ft-tal a tőkémet "duzzasztom".

Ahányszor elérem a 6 sikeres fogadást a bankomat újra 365 részre osztom és az új alaptéttel játszom tovább.
Amint elérem a bankom eredeti összegének háromszorosát, a fenti példából kiindulva 54000 Ft-hoz már csak 5 fogadást kell teljesítenem (persze akkor az alaptét is háromszoros).

Hangsúlyozom, hogy ez hosszú távú elképzelés, de időm az van..:-) és ha egyszer bejön egy évben már pluszban vagyok.

Üdv!

Mostanában a kombinációkat vizsgálgatom. Még nem éles, csak teszt: Kiválasztok 4 jégkorong meccset D-be (rendes játékidő!) (ez lesz az alaptipp), ezt megrakom 4/2-be és sima 4-es kötésben. Meghatározom ezen a meccseken a 2. esélyt és ezt a 4 tippet megrakom 4/2-be. (biztosításnak)
Magyarul 4 kétesélyt kell eltalálni, lehet fociban is alkalmazni, mondjuk meglepetésekre, de én inkább európai jégkorong bajnokságokból válogatok, ahol jó kiválasztással meg lehet csípni a D-t.
Megfelelő átlagodds és tétmeghatározás esetén lehet eredményes.
Egy excel táblát fejlesztettem tovább hozzá, mert az alapból csak két kimenetelű eseményeket kezelt.
Hátha hasznos lesz!
Minden jót!
:cya:

Sziasztok

Ennek a stratégiának van értelme, és ha van, hogyan folytatnátok a 2. lépcsőt?

Átlag odds 2.0, pl. odd or even, vagy over/under

Van egy alaptétem, pl. 25$, ezt rárakom 5 meccsre, azaz 5$/meccs.

Itt, ha bukok, akkor -5$/-15$/-25$. Attól függ mennyi jön be. A következő lépcső ugyan így 2-es oddsokkal, de más tétekkel, attól függően mennyi pénz  jött vissza az előző lépcsőnél.

Idézetet írta: rain91x Dátum január 02, 2012, 10:49:25
Sziasztok

Ennek a stratégiának van értelme, és ha van, hogyan folytatnátok a 2. lépcsőt?

Átlag odds 2.0, pl. odd or even, vagy over/under

Van egy alaptétem, pl. 25$, ezt rárakom 5 meccsre, azaz 5$/meccs.

Itt, ha bukok, akkor -5$/-15$/-25$. Attól függ mennyi jön be. A következő lépcső ugyan így 2-es oddsokkal, de más tétekkel, attól függően mennyi pénz  jött vissza az előző lépcsőnél.

Lásd Roulette Piros/Fekete vagy Páros/Páratlan vagy 1-18/19-36, mert az elve szerintem ugyanaz. (és valószínüleg pont úgy "működik", legalábbis ha csak hasraütésre csinálja az ember)