Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Micuka Dátum július 10, 2012, 12:29:34
Nem olyan rossz gondolat, de az azonos időben kezdődő, vagy egymást időben átfedő meccseket hogyan kezeled?

Több szálat kell futtatni, és külön kezelni mindegyiket :D

Nincs valakinek egy exceles bet trackerje, amin nyomon követi a fogadásokat pár stattal? Esetleg linket tudtok olyanról, ami lehetőleg nincs levédve, agyon bonyolítva, nem ausztrál sportokra van, stb.

Idézetet írta: umekumek Dátum július 10, 2012, 18:57:18
Nincs valakinek egy exceles bet trackerje, amin nyomon követi a fogadásokat pár stattal? Esetleg linket tudtok olyanról, ami lehetőleg nincs levédve, agyon bonyolítva, nem ausztrál sportokra van, stb.

Betmagnet.com? Én azt használom már egy éve, van HUF is a pénznemek között, elég egyszerű, de a célnak tökéletesen megfelel.

4 db 2 es odds körüli meccset milyen startégiával a legjobb megjátszani? A találati arány 60% körül van...

Ha te 100 db 2,00x-es oddsból 60-at eltalálsz, akkor bárhogy játszod meg, nyereséges leszel!  ;D :D Nem, mert igazából a kötések behozzák a szerencsefaktort is, így egyértelműen single beteket érdemes játszani.  :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 17, 2012, 13:10:54
Ha te 100 db 2,00x-es oddsból 60-at eltalálsz, akkor bárhogy játszod meg, nyereséges leszel!  ;D :D Nem, mert igazából a kötések behozzák a szerencsefaktort is, így egyértelműen single beteket érdemes játszani.  :ok:

THX  :great:

#1281 július 17, 2012, 15:17:32, csacsa44
Idézetet írta: fuhi12 Dátum július 17, 2012, 11:40:21
4 db 2 es odds körüli meccset milyen startégiával a legjobb megjátszani? A találati arány 60% körül van...
Mindenképpen single. A kötés a kötéskedvelőknek való. 8)

Idézetet írta: rensenbrink Dátum július 17, 2012, 14:27:55
Mindenképpen single. A kötés a kötéskedvelőknek való. 8)

Pl. nagymamáknak, szobahőmérsékleten.  ;D


Idézetet írta: benson Dátum július 18, 2012, 09:18:53
Pl. nagymamáknak, szobahőmérsékleten.  ;D
jaja,már csak azt kéne megtudni, hogy a ki a fa**om csacsa44, hogy átírja a hozzászólásomat. Semmi csúnyát nem írtam.

#1285 július 24, 2012, 05:58:40, csacsa44
Idézetet írta: rensenbrink Dátum július 18, 2012, 10:59:36
jaja,már csak azt kéne megtudni, hogy a ki a fa**om csacsa44, hogy átírja a hozzászólásomat. Semmi csúnyát nem írtam.

Te kis nagyképű ........, nem írtál csúnyát, csak éppen lelúzereztél mindenkit, aki kötésben mer fogadni. Majd, ha visszaveszel az arcodból és normálisan tudsz kommunikálni, akkor majd nem lesz átírva a nyomoronc hozzászólásod.

Idézetet írta: fuhi12 Dátum július 17, 2012, 11:40:21
4 db 2 es odds körüli meccset milyen startégiával a legjobb megjátszani? A találati arány 60% körül van...

Milyen gyakran van telitalálat egy napon?

Húha, itt háború készül gyerekek! Én pártatlan vagyok, bárkinek szívesen adok el fegyvert némi haszon reményében  ;D   :D

#1288 július 24, 2012, 05:59:17, csacsa44
Idézetet írta: rensenbrink Dátum július 18, 2012, 18:10:53
Stratégiáról volt szó, ez a véleményem. Válaszolni kellett volna, és akkor lehet normálisan eszmét cserélni, ha más a véleményed, de átírni más hozzászólását, csak azért mert moderátor vagy, nagyon nem korrekt.

Egyébként meg a .................... Majd mutasd meg a pici lányodnak ezt a hozzászólásodat, ha tud majd olvasni, biztos büszke lesz a faszagyerek apjára.

Neked az volt a véleményed, amit ugye kimoderáltam, hogy aki kötésben fogad az lúzer. Azt nem kell ecsetelnem, hogy hányan fogadnak kötésben akár itt a fórumon, akár máshol, ennél fogva te sértegetted ezeket az embereket, ezért moderáltam. Ez a dolgom. Csak, hogy mindenki lássa miről volt szó. Egyébként korábban is volt már itt fogadó, akinek a szellemi szintjét vontad kétségbe, volt aki szerinted rinyált, és még folytathatnám a sort, sose érnék a végére. Anyám köszöni szépen jól van, forgott egyet a sírjában, a kislányom pedig valóban büszke az apjára, már amennyire ezt megteheti 4 évesen. Nem lett volna itt semmi gond, ha azt írod, hogy te a single fogadásokat javaslod, mert nem szereted a kötéseket, ilyen-olyan okok miatt.
A buzeráns féle válaszomnak meg volt az alapja / ki a fa.zom ez a csacsa44 /, de valóban lehettem volna bölcsebb is, mert egyszerűen törölnöm kellett volna a hozzászólásod, és aztán minden ilyen jellegű hozzászólásod, mindaddig míg a tiltás végére nem érünk. Ilyen egyszerű ez, és lesz is a későbbiekben.  ;)  :cya:

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 18, 2012, 18:33:19
Húha, itt háború készül gyerekek! Én pártatlan vagyok, bárkinek szívesen adok el fegyvert némi haszon reményében  ;D   :D

Előbb lesz itt egy megüresedett hely, mint háború..  ;)