Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Sziasztok!

Van egy elképzelésem,vagyis a barátomnak és erről szeretném kikérni a véleményeteket. Az elképzelés a következő lenne. Kizárólag olyan focimeccsekre fogadok, ahol az odds mindkét csapat esetében 2-nél nagyobb(Pl.: First Wien-Hartberg 2.63    3.40     2.55. ) Tehát bármelyik csapat nyer, akkor én profitálok, ha netalán meg az eredmény X lenne, akkor minden körben duplázom a tétet. Tudom, hogy ez a duplázós stratégia nagy bankrollt igényel,viszont szerintem nem alakulhatnak ki hosszas sorozatok. A kérdés az, hogy valaki próbálta már ezt a stratégiát?

Véleményeket,tippeket szívesen várok!

Előre is köszönöm!

Idézetet írta: Pikaa Dátum október 05, 2012, 19:04:19
Sziasztok!

Van egy elképzelésem,vagyis a barátomnak és erről szeretném kikérni a véleményeteket. Az elképzelés a következő lenne. Kizárólag olyan focimeccsekre fogadok, ahol az odds mindkét csapat esetében 2-nél nagyobb(Pl.: First Wien-Hartberg 2.63    3.40     2.55. ) Tehát bármelyik csapat nyer, akkor én profitálok, ha netalán meg az eredmény X lenne, akkor minden körben duplázom a tétet. Tudom, hogy ez a duplázós stratégia nagy bankrollt igényel,viszont szerintem nem alakulhatnak ki hosszas sorozatok. A kérdés az, hogy valaki próbálta már ezt a stratégiát?

Véleményeket,tippeket szívesen várok!

Előre is köszönöm!


Szia!

Ha jól értem az elképzelésedet akkor pl.:
1. kör:1000Ft H 1000 Ft V  eredmény: X bukó
2. kör:2000Ft H 2000 Ft V eredmény: X bukó
3, kör:4000Ft H 4000 Ft V eredmény: H 2.63 nyert
levonva a kiadásokat:10520-(8000+4000+2000)= -3480

Ha nem az első körben nyersz, a tétduplázással még mínuszban maradsz sajnos....

Idézetet írta: jsph07 Dátum október 05, 2012, 20:22:47

Szia!

Ha jól értem az elképzelésedet akkor pl.:
1. kör:1000Ft H 1000 Ft V  eredmény: X bukó
2. kör:2000Ft H 2000 Ft V eredmény: X bukó
3, kör:4000Ft H 4000 Ft V eredmény: H 2.63 nyert
levonva a kiadásokat:10520-(8000+4000+2000)= -3480

Ha nem az első körben nyersz, a tétduplázással még mínuszban maradsz sajnos....

A tétet mindig úgy számold ki, hogy "Kívánt nyereség/ (odds-1)"
A duplázás nem azt jelenti, hogy csak az előző kör dupláját kell feltenni hanem az addigi összes veszteség dupláját (kettes szorzónál).

Idézetet írta: Pikaa Dátum október 05, 2012, 19:04:19
Sziasztok!

Van egy elképzelésem,vagyis a barátomnak és erről szeretném kikérni a véleményeteket. Az elképzelés a következő lenne. Kizárólag olyan focimeccsekre fogadok, ahol az odds mindkét csapat esetében 2-nél nagyobb(Pl.: First Wien-Hartberg 2.63    3.40     2.55. ) Tehát bármelyik csapat nyer, akkor én profitálok, ha netalán meg az eredmény X lenne, akkor minden körben duplázom a tétet. Tudom, hogy ez a duplázós stratégia nagy bankrollt igényel,viszont szerintem nem alakulhatnak ki hosszas sorozatok. A kérdés az, hogy valaki próbálta már ezt a stratégiát?

Véleményeket,tippeket szívesen várok!

Előre is köszönöm!

Ezt másnéven dupla esélynek nevezik az irodák.
Pl. szombat
1x2:             VfB Stuttgart v Bayer Leverkusen      2,5-3,3-2,62
Dupla esély:  VfB Stuttgart And Bayer Leverkusen   1,25

Ha 1,25-ös oddsot akarsz "duplázni" ahhoz minimum 4,1x ni kell a tétet hogy 1 nyeréssel pluszba kerülj ami kb. öngyilkosság.

Viszont ezt lehet varriálni.
Mondjuk hogy X esetén, teszel X-re(0-0,1-1) arányosan egy kis pénzt.
Vagy a még jobb ha Teszel Hazaira és külön-külön 0-0,1-1, és 2-2re és még biztosítani pontosabban veszteséget csökkenteni egy arányos vendég téttel.
Vagy csak simán az előző és vendég tét nélkül.
Át kell azért számolnom.

Baromság amit írtam, viszont ha hazait és x-t teszel akkor ugye ott a magasabb x odds és a statisztikailag több x mint vendéggyőzelem miatt, talán ez jobb verzió lehet
pl. Chievo-Sampdoria

WH2,62
pinnacle :3,22 a döntetlen

Szia Pikaa!

Ezen stratégiát nem régóta tesztelem de tétemelés kizárva, Nem ajánlom mert mivel itt egyszere
két kimenetelre fogadsz dupla téttel mint a normál fogadásnál  a bevétel minimális ezen stratégiánál
hacsak nem majdnem minden esetben a magasabb szorzót találod el , és ha jön a bukósorozat
a tétemelés azért nem jó ennél a stratégiánál  mert az 1.20 -max 1.50 szorzók abszolult
alkalmatlanok az eféle fogadásokra.Viszont ha eljátszol a gondolatal lehetsz nyereséges a kétesélyes fogadás is föleg úgy is ,hogy kiszimatolod hol lesz meglepetés mondjuk egy 4.00 vendég odds nál
azt mondod ez lesz a nyerő de azért be akarod biztositani magad ott a hazaira még1.7 1.8 odds ot
meg lehet csipni igy az 1.8 ra megy 1000 ft   a vendégre 800ft  ha a hazai nyer téted visszajön
ha a vendég nyer akkor van 3200 ft -1800  nyereség 1400 ft  döntetlen esetén gumiszoba.
Ezt lehet variálni kicsit több megy a hazaira vendégre kevesebb   stb... de a lényeg az hamar
rá fogsz jönni hogy a kétesélyes fogadásoknál egyik  2.00 - 2.20  a másik oldolon  2.80 - 4.00
szorzóknál igazából a nagyobb szorzó eltalálása a lényeg a 2.00 meg jó tét biztositásnak  evvel
a stratégiával nem mondom hogy messze jutottam de sokkal nagyobb mértékben növekszik
a bankom mint amikor csak sima háromesélyest játszottam de itt is fontos a jó választás mert külömben padlón találja magát az ember igaz lassabban mint a háromesélyes fogadásoknál .

Halihó, valaki rak lovakra vagy más állatokra betfair-en? :D
Erről vélemény? :)
laying the field strategy
Easy way to make money (laying the field) - Betfair Trading

Idézetet írta: whitedragon Dátum október 08, 2012, 13:22:47
Halihó, valaki rak lovakra vagy más állatokra betfair-en? :D
Erről vélemény? :)
laying the field strategy
Easy way to make money (laying the field) - Betfair Trading

Tanaka a professora ennek a tudományágnak. Bár most mintha szünettett tartana.

Jók ezek a videok de ez csak akkor működik ha szoros a futam és pár száz futammal a hátam mögött bátran állíthatom ,hogy erre a módszerre leginkább a nagy versenyek érvényesek ahol magas a pénzdíj és közel azonos kvalitású lovak futnak. És persze még ott sem garantált a szoros befutó. Úgyhogy a módszer jó de csak akkor ha párosul megfelelő tudással is a dolog ,hogy ki tudd választani azokat a futamokat ahol jó esély van akár egy célfotóra is.

Idézetet írta: whitedragon Dátum október 08, 2012, 13:22:47
Halihó, valaki rak lovakra vagy más állatokra betfair-en? :D
Erről vélemény? :)
laying the field strategy
Easy way to make money (laying the field) - Betfair Trading

Idézetet írta: Wezli Dátum október 08, 2012, 13:46:39
Jók ezek a videok de ez csak akkor működik ha szoros a futam és pár száz futammal a hátam mögött bátran állíthatom ,hogy erre a módszerre leginkább a nagy versenyek érvényesek ahol magas a pénzdíj és közel azonos kvalitású lovak futnak. És persze még ott sem garantált a szoros befutó. Úgyhogy a módszer jó de csak akkor ha párosul megfelelő tudással is a dolog ,hogy ki tudd választani azokat a futamokat ahol jó esély van akár egy célfotóra is.

és akkor esetleg ehelyett valami más stratégiát tudsz javasolni? :)

Igen, ne fogadj lovakra :)

Hello.A kulonbozo irodak alltal  ajanlott elso befizetesi  bonuszok kiporgetesehez szeretnek egy vagy tobb mukodo strategiat ( amivel  rovid ido leforgasa altt kiporgethetem a bonuszt) minimalis veszteseggel.Arra is kivancsi lennek h szerintetek mejik irodanal a legerdemesebb ,legegyszerubb es legnagyobb a kiporgetheto bonusz.Elore is koszonoma  valaszaitokat.

Szia!
Az elmúlt 4-5 hónapban sikeresen pörgettem ki bónuszokat a következő irodáknál: Bet365 min 1.5, bwin min 1.7, expekt min 2.0, fortunawin min 3.0 oddsokon az alábbi módszerrel.
A szisztémát a foci eb óta játszom, jelenleg is két irodánál pörgetek.
A lényeg, hogy 1x és x2-es kimeneteleket játszom kizárólag! Viszont megfogadom mindkét kimenetelt. Képben kell lenni, óvatos mérkőzésválogatással, hogy mely csapatok biztosan nem nyernek! A minimum oddsnak 2.0-nak kell lennie!
Leírom példaként a keddi napom játékait, mindent 1 egységgel rakok a példa szerint:
Galata-Cluj 2 5.25 bukó -1
Galata-Cluj x 3.70 nyer +1.70
Szpartak-Benfica 2 2.45 bukó +0.70
Szpartak-Benfica x 3.45 bukó -0.30
Backpool-Nottingham x 3.25 nyer +1.95
Backpool-Nottingham 2 3.25 bukó +0.95
Ipswich-Derby x 3.20 bukó -0.05
Ipswich-Derby 2 3.00 nyer +2.95
Barnsley-Crystal Palace x 3.25 nyer +6.25
Barnsley-Crystal Palace 2 2.90 bukó +5.25
Peterbourogh-Huddersfield x 3.20 bukó +4.25
Peterbourogh-Huddersfield 2 2.30 bukó +3.25

Tehát megforgattam 12 egységnyi bónuszt úgy hogy 13.25 a bónusszal együtt a napi plusz! Ez nem mindig ilyen rózsás, de a napi minimál plusz vagy a minimál bukta adott! Látható, hogy 12 kimenetelből azaz 6 meccsből csak 4 jött be, de ha csak 3 jött volna akkor is pluszos a nap!

További sansz, hogy pl fortunawinnél a minimum odds a 3.00, így össze kell kötni az eseményeket, ha nem 3.00 fölötti alapban az odds! Ez rizikós, de hosszú távon, jó meccsválasztással profitot hozhat! A gyakorlatban ez így néz ki, pl.:

1. meccs
kimenetel 1x
2. meccs
kimenetel x2

4 darab fogadás:
1 meccs 1-es kötve 2. meccs x
1 meccs 1-es kötve 2. meccs 2-es
1 meccs x kötve 2. meccs x
1 meccs x kötve 2. meccs 2-es

Itt vigyázni kell, hogy az eredő odds minimum 4-es kell legyen ezért 2.00 a minimum odds egy-egy meccs bármilyen kimenetelére. A döntő itt, hogy milyen találkozókat párosítunk. Sokszor van benn nagy kaszálás, de akár zsinórban 3-4 kötés bukásával szorulhatunk, ezért én minimum téten 0.5 euróval szoktam forgatni az kombinként 2 euró! Viszont ezzel a módszerrel a forgatás végére mindig jelentős haszonnal, zártam! Volt, hogy bedupláztam a bónuszt!
Holnap is pörgetek az első módszerrel az alábbi meccseken:
Young Boys-Udinese x2
Liverpool - Anzsi x2
Vidi-Basel 1x
Rosenborg-Metalist x2
Pana-Lazio x2
Genk-Sporting 1x

A 6 - ból, ha három jön már jó vagyok!





Idézetet írta: Galt88 Dátum október 23, 2012, 23:25:29
Hello.A kulonbozo irodak alltal  ajanlott elso befizetesi  bonuszok kiporgetesehez szeretnek egy vagy tobb mukodo strategiat ( amivel  rovid ido leforgasa altt kiporgethetem a bonuszt) minimalis veszteseggel.Arra is kivancsi lennek h szerintetek mejik irodanal a legerdemesebb ,legegyszerubb es legnagyobb a kiporgetheto bonusz.Elore is koszonoma  valaszaitokat.
Én amikor konkrétan foglalkoztam vele hogy mikor pörög ki(mostanában eleget fogadok hogy kipörögjön hamar anélkül hogy figyelnék rá,valamint mostanában nem is fizettem be),akkor úgy csináltam hogy vettem egy aránylag biztos tippet 1,20 körül és megjátszottam egy kosármeccs pontok száma párossal,majd egy pontok száma páratlannal is kötésben.Így mindenképpen plusszos voltál ha jött az 1,20-as tipp,és forgattad a bónuszt is.
(ez akkor müködik ha az iroda 1,50 és 2,00 közötti oddsokon várja el a forgatást,ha felette pl. fortunawin akkor oda már kevés)