Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsolti25 Dátum november 24, 2012, 11:55:08
3 Kétesély: h (hazai) d(döntetlen)  tehát H D H  Ez egy 3as kötés ami lehet  h v wagy v d terméxetesen,csak az egyxerüség kedwéjért!! :) tehát 12 szelo 3 csoportban,találatnál 2csop jön mindig,ezért wan 2x minden kombi,a 6 helyett 12!! max 1 wagy 2fixel játxwa nagyon jo profitot termel!

Nem vágom. Ha jól értem, eleve kimarad a V kimenetel, hisze Hazai és Döntetlen van, nem? Ha 2 kimenetel van, akkor meg nem fogsz 2.00 feletti oddsot kapni, az hétszentség.

Tisztelt Tipsterek,

Több hónapot töltöttem külföldön, ott találkoztam egy szimpatikusnak tűnő szisztémával.
Az ún. H/V stratégiával.
A lényege a következő:
pl. a mai Newcastle-Wigan  oddsok: H:2,00 D:3,4 V:4,00
Az esélyesebb csapatra fogadok 1000 Ft-al
A13. percben a hazai csapat megszerzi a vezetést ok virtuálisan 2000 FR-nál tartok.
Ekkor a dupla esély X2-nél felugrik 6,00, ekkor megteszem 2. tétemet 1000/5 tehát 200 Ft-al.
Ebben az esetben biztosítottam a H/V lehetőséget, mert a Newcastle győz profit: 1000, Ha X, vagy Wigan akkor 1200 a profit
Tehát a össz. tét: 1200 Ft ; H győzelemnél profit 800 Ft ; X2 esetén profit 0 Ft, de legalább a bónusz pörgött.

Szeretném ha véleményeznétek a szisztémát!

Üdv. Cyber


Ez szép de mi van ha nem szerez vezetést a Kasztli hanem kikap (jó tegnap szerzett) vagy 0-1-ről lesz 1-1 stb.?


Idézetet írta: cyberzozo Dátum december 03, 2012, 21:58:44
Tisztelt Tipsterek,

Több hónapot töltöttem külföldön, ott találkoztam egy szimpatikusnak tűnő szisztémával.
Az ún. H/V stratégiával.
A lényege a következő:
pl. a mai Newcastle-Wigan  oddsok: H:2,00 D:3,4 V:4,00
Az esélyesebb csapatra fogadok 1000 Ft-al
A13. percben a hazai csapat megszerzi a vezetést ok virtuálisan 2000 FR-nál tartok.
Ekkor a dupla esély X2-nél felugrik 6,00, ekkor megteszem 2. tétemet 1000/5 tehát 200 Ft-al.
Ebben az esetben biztosítottam a H/V lehetőséget, mert a Newcastle győz profit: 1000, Ha X, vagy Wigan akkor 1200 a profit
Tehát a össz. tét: 1200 Ft ; H győzelemnél profit 800 Ft ; X2 esetén profit 0 Ft, de legalább a bónusz pörgött.

Szeretném ha véleményeznétek a szisztémát!

Üdv. Cyber

Idézetet írta: cyberzozo Dátum december 03, 2012, 21:58:44
Tisztelt Tipsterek,

Több hónapot töltöttem külföldön, ott találkoztam egy szimpatikusnak tűnő szisztémával.
Az ún. H/V stratégiával.
A lényege a következő:
pl. a mai Newcastle-Wigan  oddsok: H:2,00 D:3,4 V:4,00
Az esélyesebb csapatra fogadok 1000 Ft-al
A13. percben a hazai csapat megszerzi a vezetést ok virtuálisan 2000 FR-nál tartok.
Ekkor a dupla esély X2-nél felugrik 6,00, ekkor megteszem 2. tétemet 1000/5 tehát 200 Ft-al.
Ebben az esetben biztosítottam a H/V lehetőséget, mert a Newcastle győz profit: 1000, Ha X, vagy Wigan akkor 1200 a profit
Tehát a össz. tét: 1200 Ft ; H győzelemnél profit 800 Ft ; X2 esetén profit 0 Ft, de legalább a bónusz pörgött.

Szeretném ha véleményeznétek a szisztémát!

Üdv. Cyber

Ez nem más, mint a fogadásod biztosítása. Hasznos dolog. A tétet variálhatod úgy is, hogy a profit egyforma legyen mindkét oldalon. Majdnem olyan, mintha arra fogadnál 1.5-ös oddson (tétek: 1000 és 333,33, bruttó nyeremény mindkét esetben. 2000), hogy a hazai csapat szerzi az első gólt. Ez az odds valószínűleg alacsonyabb, mint ami valójában volt erre a fogadásra a meccs előtt, viszont cserébe ha mégsem a hazai csapat szerzi az első gólt, nem bukod rögtön a fogadásod, hiszen a fordítás még lehetséges (vagy ha megvan legalább az egyenlítés, kevesebb veszteséggel még kiszállhatsz).

Sziasztok.

Nemzetközi fórumon találtam pár dolgot amit nem vágok...(azért nem vágom, mert nem az alapoktól indul a dolog).

-   Fogadórobotok meg ,,mesterséges iq" ami az adott szisztémának (többféle opció lehet) megmutatja hogy mire kell fogadni és mennyivel...ez valami olyasmi lehet mint a tőzsdés progik vajon?(Vagy mint a Galaxis útikalauznál, h betáplálok pár adatot és hosszas gondolkodás után kidobja hogy 42?)

-   Poisson eloszlás és a sportfogadás kapcsolata(?)

-   ELO értékelőrendszer focira (ha jól értelmeztem ez a sakkból jön) és az alapján tippelés, de hogy?

Akinek van több infója kérem segítsen...

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 27, 2012, 13:41:53
Nem vágom. Ha jól értem, eleve kimarad a V kimenetel, hisze Hazai és Döntetlen van, nem? Ha 2 kimenetel van, akkor meg nem fogsz 2.00 feletti oddsot kapni, az hétszentség.
Az egyszerüség kedvéjért inditok uj naplot erre netes fogadáshoz: zsolti25 3kétesély néven,ott majd nyomon tudjátók köwetni!! és késöbb meg jöwök a mixen játszhato 12 szeló leirásával!!  :cya:

Idézetet írta: benson Dátum július 08, 2008, 12:22:35
Ha hiszed, ha nem, én azzal "pötyörésztem"! Nem kell megijedni tőle! Kétesélynél egy odds "ellenoddsa":
odds / (odds - 1)
Megteszed a fogadást odds-szal, aztán rögtön kiszámolod a fenti értéket, s vársz, míg az ellenodds el nem éri ezt.
Focinál azért nem félpercenként változnak az oddsok, vagyis kapkodni sem kell. Ennyi.

Ja igen, mindezt számítógép nélkül is csinálhatod, elég egy mobil.
Ezt egy élő focimeccs példával kérhetném!

#1357 december 29, 2012, 00:39:17, benson
Idézetet írta: mikisun Dátum december 26, 2012, 21:49:55
Ezt egy élő focimeccs példával kérhetném!

Mivel jelenleg nincs élő meccs, vegyük a holnapi (ill. most már mai) Sunderland-Tottenham meccset a bet365-nél!

Kezdés előtt megteszed mondjuk az under 3,5 gólt, 1.3 oddson (ennek valójában 1.2857 a szorzója, de az ázsiai hendikep piacon a "további gólok száma" fogadásnál 1.3-ért adják ugyanezt), a tét legyen 100€. Ennek az ellenoddsa: 1.3 / 0.3 = 4.3333. Meg kell várni, amíg élőben felmegy eddig az over 3,5 gól szorzója, és innentől már profittal ki lehet szállni. Pl. eléri a 4.5-öt, így az overre 130 / 4.5 = 28.89€-t kell tenni, 1.11€ a profit. Ha közben (amíg várunk) gól esik, akkor sincs veszve semmi, legfeljebb többet kell várni. Ha az 1. félidőben berámolnak mondjuk hármat a csapatok, akkor már szinte a meccs végéig kell várnunk (kb. 85-87. perc környékéig), hogy az over 3,5 oddsa elérje a 4.34-et. A 4. gólnál persze vége a dalnak, 100€ veszteséggel. Illetve kevesebb veszteséggel is biztosíthatunk, ha a 3. gól után úgy érezzük, hogy lesz itt még 4. is (veszteségminimalizálás). Lehet persze overrel is kezdeni, ekkor rögtön az első gól után kell visszafogadni (under), feltéve persze, hogy az 1. gól nem túl későn jön.

A leghatékonyabban több iroda alkalmazásával lehet ezt csinálni. Pl. meccs előtt under 3,5 @ 1.33 Betfred, így élőben elég egy 4-es körüli oddsig várni az overre, ezt viszonylag hamar lecsaphatjuk majd pl. a Willhill-nél, ahol már most meccs előtt 3.75-ért adják ezt.

Idézet
Hello!
erre wan 1 xixtéma de csak tippmixen alkalmazhato szerintem!  csoportositani kell a 3 kétesélyt! a b c csoportra!! A csop: hdh,hhd,dhh,ddh  B.csop: hdh,ddh,hdd,dhd  C.csop: dhd,dhh,hdd,hhd  namár most eltalált 2esélyeknél mindig 2 csoport jön,ami csop nem jön,azt a köw.fogadásnál duplázni!! elég xép eredményeket hoz! :cya: :great:

Ez egy réges-régi Bánkuti-féle stratégia, még a fő Tippmixes időkből. Akkor jégkorong meccsekre alkalmazva találta ki, ahol ritkább a D kimenetel, H-V oddsok pedig viszonylag magasak. 2 hoki + 1 focimeccs volt benne.

Idézetet írta: flamman Dátum december 29, 2012, 20:56:32
Ez egy réges-régi Bánkuti-féle stratégia, még a fő Tippmixes időkből. Akkor jégkorong meccsekre alkalmazva találta ki, ahol ritkább a D kimenetel, H-V oddsok pedig viszonylag magasak. 2 hoki + 1 focimeccs volt benne.
Na végre vki aki ismeri!! :ok:  én focira alkalmazva kaptam meg,de lehet jégkorira is ! szerintem nagyon jo!!

#1360 december 30, 2012, 18:43:27, betörő
áááááááááááááááááááááááááááááááá

Sziasztok! Kipróbáltam a benson által leírt gólos stratégiát, pontosabban kipróbáltam volna, mert az ellenfogadást a meccs végén nem sikerült megtennem. Sportingbet-nél akartam, de a piac 4,00 oddsnál bezárt, a meccs 85. perce körül, másik meccsnél is ugyanez volt. Kérdésem az  lenne mely fogadóirodát ajánlanátok e célra? Hol tartanak legtovább nyitva a piacok?

Idézetet írta: rodeoshow Dátum december 30, 2012, 19:37:33
Sziasztok! Kipróbáltam a benson által leírt gólos stratégiát, pontosabban kipróbáltam volna, mert az ellenfogadást a meccs végén nem sikerült megtennem. Sportingbet-nél akartam, de a piac 4,00 oddsnál bezárt, a meccs 85. perce körül, másik meccsnél is ugyanez volt. Kérdésem az  lenne mely fogadóirodát ajánlanátok e célra? Hol tartanak legtovább nyitva a piacok?

Betfair

Köszi a választ  :) . Majd megnézem, azt az irodát még nem próbáltam, remélem lesz keretem befizetni!