Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Idézetet írta: benson Dátum december 29, 2012, 00:35:57
Mivel jelenleg nincs élő meccs, vegyük a holnapi (ill. most már mai) Sunderland-Tottenham meccset a bet365-nél!

Kezdés előtt megteszed mondjuk az under 3,5 gólt, 1.3 oddson (ennek valójában 1.2857 a szorzója, de az ázsiai hendikep piacon a "további gólok száma" fogadásnál 1.3-ért adják ugyanezt), a tét legyen 100€. Ennek az ellenoddsa: 1.3 / 0.3 = 4.3333. Meg kell várni, amíg élőben felmegy eddig az over 3,5 gól szorzója, és innentől már profittal ki lehet szállni. Pl. eléri a 4.5-öt, így az overre 130 / 4.5 = 28.89€-t kell tenni, 1.11€ a profit. Ha közben (amíg várunk) gól esik, akkor sincs veszve semmi, legfeljebb többet kell várni. Ha az 1. félidőben berámolnak mondjuk hármat a csapatok, akkor már szinte a meccs végéig kell várnunk (kb. 85-87. perc környékéig), hogy az over 3,5 oddsa elérje a 4.34-et. A 4. gólnál persze vége a dalnak, 100€ veszteséggel. Illetve kevesebb veszteséggel is biztosíthatunk, ha a 3. gól után úgy érezzük, hogy lesz itt még 4. is (veszteségminimalizálás). Lehet persze overrel is kezdeni, ekkor rögtön az első gól után kell visszafogadni (under), feltéve persze, hogy az 1. gól nem túl későn jön.

A leghatékonyabban több iroda alkalmazásával lehet ezt csinálni. Pl. meccs előtt under 3,5 @ 1.33 Betfred, így élőben elég egy 4-es körüli oddsig várni az overre, ezt viszonylag hamar lecsaphatjuk majd pl. a Willhill-nél, ahol már most meccs előtt 3.75-ért adják ezt.
Köszönöm Benson! ;) :)

Idézetet írta: flamman Dátum december 29, 2012, 20:56:32
Ez egy réges-régi Bánkuti-féle stratégia, még a fő Tippmixes időkből. Akkor jégkorong meccsekre alkalmazva találta ki, ahol ritkább a D kimenetel, H-V oddsok pedig viszonylag magasak. 2 hoki + 1 focimeccs volt benne.

Szia!

Ki tudnád fejteni ezt részletesebben?

köszi

Hello!

Magasabb tőkével (3-5millió) rendelkező befektetőket keresnék egy sportfogadási rendszerhez. Havi 15-20%-os átlagprofit, minimális rizikó mellett, 50%-os találati aránnyal, átlag 3 fölötti oddsokon. Előre leszögezem, hogy semmi átverés nincs benne, egy fillért nem kérek például előre. Ha valakit esetleg érdekelne, írjon privát üzenetet.

Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 12:53:04
Hello!

Magasabb tőkével (3-5millió) rendelkező befektetőket keresnék egy sportfogadási rendszerhez. Havi 15-20%-os átlagprofit, minimális rizikó mellett, 50%-os találati aránnyal, átlag 3 fölötti oddsokon. Előre leszögezem, hogy semmi átverés nincs benne, egy fillért nem kérek például előre. Ha valakit esetleg érdekelne, írjon privát üzenetet.

csak nem a gönczi holding?:) új leányvállalata?:)

Ha képes vagy 50% hozni 3 ods felett  :o , akkor minek befektető,pár év és milliomos vagy.  :ok:

Idézetet írta: Attischa Dátum január 03, 2013, 13:18:47
Ha képes vagy 50% hozni 3 ods felett  :o , akkor minek befektető,pár év és milliomos vagy.  :ok:

a válasz nagyon egyszerű, ott van a kérdésedben is. 15-20% profit mellett, ahhoz, hogy elfogadható szinten keress és meg tudj belőle élni az mellett, hogy fejlődj is, komolyabb tőke kell.

Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 13:47:59
a válasz nagyon egyszerű, ott van a kérdésedben is. 15-20% profit mellett, ahhoz, hogy elfogadható szinten keress és meg tudj belőle élni az mellett, hogy fejlődj is, komolyabb tőke kell.

Sokmindent hallottam már, de hogy valaki 50%ban hozza a hármas oddsokat olyat még nem.... Ember ez egy sportfogadó oldal, mindenki ezt csinálja, ennek él, itt akarsz ilyen olcsó dumával bevágódni? :D

Feltételezem azért hogy van legalább 50K tőkéd ha már ilyen jó százalékban találod el a nagy oddsokat, akkor meg hol a probléma? 10K-val megtolod az első 3as oddsot ha bukta lesz, a másodikat úgyis eltalálod akkor meg +10k hasznod van. Napi 10K nem elég a megéléshez+fejlődéshez???

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2013, 13:57:34
Sokmindent hallottam már, de hogy valaki 50%ban hozza a hármas oddsokat olyat még nem.... Ember ez egy sportfogadó oldal, mindenki ezt csinálja, ennek él, itt akarsz ilyen olcsó dumával bevágódni? :D

Feltételezem azért hogy van legalább 50K tőkéd ha már ilyen jó százalékban találod el a nagy oddsokat, akkor meg hol a probléma? 10K-val megtolod az első 3as oddsot ha bukta lesz, a másodikat úgyis eltalálod akkor meg +10k hasznod van. Napi 10K nem elég a megéléshez+fejlődéshez???

Pont  ezt akartam írni, hogy ilyen találati aránnyal ilyen oddsok mellett, kb. 100.000 tőkéből biztonságosan hozható egy napi 10-20 ezer profit. Az pedig egy szolid középosztálybeli élethez bőven elég.
Vagy csak nem valaki aki csatlakozni akar a gentleman + bukiszamuráj + gonczi féle triumvirátushoz negyediknek?  ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum január 03, 2013, 14:02:34
Pont  ezt akartam írni, hogy ilyen találati aránnyal ilyen oddsok mellett, kb. 100.000 tőkéből biztonságosan hozható egy napi 10-20 ezer profit. Az pedig egy szolid középosztálybeli élethez bőven elég.
Vagy csak nem valaki aki csatlakozni akar a gentleman + bukiszamuráj + gonczi féle triumvirátushoz negyediknek?  ;D

;D Nagyon úgy fest, hogy megjött az oldal negyedik bohóca

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2013, 13:57:34
Sokmindent hallottam már, de hogy valaki 50%ban hozza a hármas oddsokat olyat még nem.... Ember ez egy sportfogadó oldal, mindenki ezt csinálja, ennek él, itt akarsz ilyen olcsó dumával bevágódni? :D

Feltételezem azért hogy van legalább 50K tőkéd ha már ilyen jó százalékban találod el a nagy oddsokat, akkor meg hol a probléma? 10K-val megtolod az első 3as oddsot ha bukta lesz, a másodikat úgyis eltalálod akkor meg +10k hasznod van. Napi 10K nem elég a megéléshez+fejlődéshez???

igen, "látszik", hogy ennek élsz és ezt csinálod. látni, hogy nagyon komoly, profi szinten gondolkodsz és bankmenedzselésről még hírből sem hallottál!

a másik dolog: mégis mi hasznom lenne az olcsó dumából?

Semmi értelme magyarázkodni kamu az egész, 3as oddsot meg nem lehet hozni hosszú távon 50%ba ez teljesen nyilvánvaló.. De mondjuk az biztos hogy ő nem gönczi kolléga hiszen már használta volna a "pörgés" szót ^^ Na mindegy régebben én is írtam ilyet hogy befektetőt keresek de el is buktuk volna, pedig nagyon hittem benne.. igaz én akkor beértem volna 100e-vel. is 3-5 millió?:D ne röhögtess..

Ha annyira tuti a dolog vegyél fel hitelt csak nehogy a híd alá kerülj fél év múlva.

#1377 január 03, 2013, 14:27:13, Kagawa
Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 14:06:45
igen, "látszik", hogy ennek élsz és ezt csinálod. látni, hogy nagyon komoly, profi szinten gondolkodsz és bankmenedzselésről még hírből sem hallottál!

a másik dolog: mégis mi hasznom lenne az olcsó dumából?

Én nem fényezem magam szavakkal, én igyekszek megmutatni mire vagyok képes....

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=versenyek&id=87  -  verseny

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/index.php/topic,9380.0.html   - saját napló

Mindkettőben annyi plusszom van ami elég arra hogy ne kelljen befektetőket keresnem, meg hasonló hülyeségek... Ha olyan profi vagy mint amilyennek vallod magad akkor nem értem hogy-hogy nincs elegendő tőkéd hogy egy magasabb szintre lépj? - de úgy látom ez nem csak nekem nem világos

Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 12:53:04
Hello!

Magasabb tőkével (3-5millió) rendelkező befektetőket keresnék egy sportfogadási rendszerhez. Havi 15-20%-os átlagprofit, minimális rizikó mellett, 50%-os találati aránnyal, átlag 3 fölötti oddsokon. Előre leszögezem, hogy semmi átverés nincs benne, egy fillért nem kérek például előre. Ha valakit esetleg érdekelne, írjon privát üzenetet.
Idézetet írta: misk@ Dátum január 03, 2013, 14:02:34
Pont  ezt akartam írni, hogy ilyen találati aránnyal ilyen oddsok mellett, kb. 100.000 tőkéből biztonságosan hozható egy napi 10-20 ezer profit. Az pedig egy szolid középosztálybeli élethez bőven elég.
Vagy csak nem valaki aki csatlakozni akar a gentleman + bukiszamuráj + gonczi féle triumvirátushoz negyediknek?  ;D

Többieknek: na ne legyetek már egyből ilyenek. Miért ne lehetne olyan akinek kivételesen van működő stratégiája? Én ismerek is olyat és hiába hoz havi arányban százalékosan jó profitot ő sem tízezer ft-okban gondolkozik, hanem eurószázezrekben szintén befektetőkön keresztül.

De azt nem értem lovasz123, hogy mi az, hogy nem kérsz előre pénzt?  A tőkét csak elkéred. És hogy bizonyítod a teljesítményedet és hogy képzelted, hogy biztosítod azt, hogy később fair legyen mindkét félnek? (ne történjenek átbaszások). Máskülönben nem jó fórumra jöttél (ha nem vagy kamugép, ha te is akkor kapd be  ;D)

elég vicces ez az ellenséges hangulat miközben fogalmatok nincs miről van szó. csak vaktában lövöldöztök. akinek ekkora tőkéje van, nyilván többször is meggondolja mibe fekteti és ahhoz valamit fel is kell mutatni. semmi értelme nincs itt kamu szöveggel előjönnöm. ráadásul ahogy írtam, senki pénzét nem veszem el.

viszont egyikőtök sem vette a fáradtságot, hogy esetleg privátban kérjen egy felvilágosítást, ahol a kérdéseitekre választ kapnátok. szóval elég röhejes ez az egész, hogy "kamu" és "nyilvánvaló".

Kagawa nem vitatom senki eredményét ezen a fórumon, nem azért vagyok itt, de azt továbbra is fenntartom, bármekkora találati arányod is legyen, azok után amit leírtál (50k-ból 10k tét/fogadásonként) elég "nyilvánvaló", hogy érdekes bankmenedzselést folytathatsz.

ab_aevo kösz az első pozitív hangulató hozzászólást. privátban választ kaphatsz a kérdéseidre és ha nem tetszik "be is kapom"  ;)