Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 16:10:33
b@sszad meg, akkor én egy rohadt földönkívüli vagyok  ;D egyébként van-volt olyan ember. aki nekem is az ihletet adta ehhez az egészhez.

gondolom nem sportismeretre hanem valamiféle tippkiválasztási rendszerre támaszkodsz, ugye?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 03, 2013, 16:15:57
gondolom nem sportismeretre hanem valamiféle tippkiválasztási rendszerre támaszkodsz, ugye?

bingó

Tudod lovasz123 a legegyszerűbb az lenne ha kezdenél egy naplót csináld pár hétig mutasd meg a hatalmas tehetséged.   Jaj tudom félsz hogy ellessük a trükköt :)

De az hogy idejössz és első hozászolásba előadod az Uri Gellert, így senki nem fog neked hinni. Ha azt írtad volna szeretnél pár milliót mert úgy érzed van érzéked a fogadáshoz és képes vagy havi szinten 10-15% hasznot termelni nem lenének az emberek ennyire ellenségesek., mert valahol reális de ez az 50% 3-as odds, kis rizikó...:D


Mindegy többet nem szólok hozzá a dologhoz, de ha tényleg ennyire jó vagy bizonyítsd be, vakon senki se fog milliókkal megdobni.

Látom lemaradtam.
"Sokmindent hallottam már, de hogy valaki 50%ban hozza a hármas oddsokat olyat még nem.... Ember ez egy sportfogadó oldal, mindenki ezt csinálja, ennek él, itt akarsz ilyen olcsó dumával bevágódni? :D "

Kagawa kolléga rögtön rávágta a tutit. Egyébként igaza van nasgurnak az előző hsz-ben. Nyiss egy naplót, és ha akár egy hónapon keresztül képes vagy 3.00-as odds mellett 50-ot hozni, akkor én kérek elsőnek elnézést.

Idézetet írta: nasgur Dátum január 03, 2013, 16:22:20
Tudod lovasz123 a legegyszerűbb az lenne ha kezdenél egy naplót csináld pár hétig mutasd meg a hatalmas tehetséged.   Jaj tudom félsz hogy ellessük a trükköt :)

De az hogy idejössz és első hozászolásba előadod az Uri Gellert, így senki nem fog neked hinni. Ha azt írtad volna szeretnél pár milliót mert úgy érzed van érzéked a fogadáshoz és képes vagy havi szinten 10-15% hasznot termelni nem lenének az emberek ennyire ellenségesek., mert valahol reális de ez az 50% 3-as odds, kis rizikó...:D


Mindegy többet nem szólok hozzá a dologhoz, de ha tényleg ennyire jó vagy bizonyítsd be, vakon senki se fog milliókkal megdobni.

Ebben van valami, ameddig nem teszel le az asztalra eredményeket addig senki sem fog egy lyukas garast se beléd fektetni . Persze ha félted a sistemet én megértem  ;)
Viszont én továbbra is azt vallom, hogy mindenki mennyen a saját feje és saját zsebe után... Mert az a minimális rizikó is rizikó és ha bukó leszel akkor mi van? Kapod a nyakadba a befektetőd verőlegényeit. Az aztán a Happy end

ne keress társat, aztán osztoznod kell a profiton, emelt díjas SMS és lesz alapod:-)
by gonczistem :)

Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 16:04:32
ma van időm fórumozgatni, szóval egy próbát mindenképp megért, mivel mégiscsak sportfogadási rendszerről van szó és tudtommal ez a legnagyobb sportfogadó közösség, de ezen kívül is hasznos lett, hogy kiírtam.

benson ez szép számolás, de ebből levontad már a megélhetési költségeket is? éhenhalni mégsem szeretnék.  :) igen, tudom, hogy elég macerás a jogi helyzet most, szembemennek megint az unióval, ha minden igaz, de erre is van megoldás. ami a bizalmat illeti, sehol nem említettem, hogy nyitok egy számlát és oda kérem a befektető pénzét már holnap. ::) a befektetőnek megvan a lehetősége, hogy a saját nevére nyitott számláját ő maga használja és a megfelelő bankmenedzseléssel együtt lesz a dologból alacsony rizikó. 

misk@ az, hogy valahol van 50%-os találati arányod, még nem jelenti azt, hogy nagyobb (4-5 zsinórban) bukószéria ne jöhetne. sarkalatos példa tudom, mert elektronikus rendszer ellen játszol, de lásd a martingale módszert, ahol elméletben minden szép és jó, a gyakorlatban meg mégis belefutsz egy 10-es szériába (online rulettra gondoltam). 10-20%-os téteknél ez egy öngyilkosság, főleg ha ebből akarsz megélni.


Nem vontam le semmit. Minden befektetés, vállalkozás úgy működhet hosszútán is sikeresen, ha csak egy idő után veszi ki az ember a profitot. Ha te már egyből ki szeretnéd venni, akkor ez jó eséllyel egy helyben toporgás lesz, nem pedig növekedés. És ez független a tőke nagyságától. Nagy tőkénél persze a profit fedezheti a megélhetési költségeidet, akár már az elejétől is, viszont ezen a profiton meg osztoznod kell a befektetőiddel, nem?


Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2013, 16:30:37
Ebben van valami, ameddig nem teszel le az asztalra eredményeket addig senki sem fog egy lyukas garast se beléd fektetni . Persze ha félted a sistemet én megértem  ;)
Viszont én továbbra is azt vallom, hogy mindenki mennyen a saját feje és saját zsebe után... Mert az a minimális rizikó is rizikó és ha bukó leszel akkor mi van? Kapod a nyakadba a befektetőd verőlegényeit. Az aztán a Happy end

Én úgy emlékszem, hogy nem azt mondta, hogy vakon meg kell dobni zsével, hanem lehet érdeklődi privátba és tud eredményeket felmutatni, meg lehet normálisan megbeszélni a dolgokat. Én sem irogatnék fórumra egy hónapot, hogy random engem sértegető embereket meggyőzek az igazamról.

Gyerekek, hány éve nyomjátok már az ipart?

Hány rendszeren, tippszolgáltatón rágtátok át magatokat, mennyi irodalom olvasásán és értelmezésén vagytok túl?

Nincs olyan, hogy 3-as oddson valaki tartósan 50%-ot hozzon.

Az úriember célja a lenyúlás, és az ilyen csalók ellen az egyetlen fegyver a közöny. Sajnos mindig lesznek tapasztalatlan kollégák, akik benyalják, ez ellen nem tudunk tenni.

Kérlek, kedves lovász, erre ne reagálj, a fórum többi tagjának írtam, amit írtam, mint figyelmeztetést. Tudom, hogy Galilei, Einstein, Giordano Bruno, mind az ilyen szűklátókörű köcsögök miatt szenvedett, mint én.

Ha egyszerűen csak naív vagy és nincs elég mintád, akkor elnézést a durva szavakért, tudod mi itt már láttunk egyet, s mást, hogy ne várjunk olyan csodára, amiben te hiszel.

Idézetet írta: söprű Dátum január 03, 2013, 16:41:27
Gyerekek, hány éve nyomjátok már az ipart?

Hány rendszeren, tippszolgáltatón rágtátok át magatokat, mennyi irodalom olvasásán és értelmezésén vagytok túl?

Nincs olyan, hogy 3-as oddson valaki tartósan 50%-ot hozzon.

Az úriember célja a lenyúlás, és az ilyen csalók ellen az egyetlen fegyver a közöny. Sajnos mindig lesznek tapasztalatlan kollégák, akik benyalják, ez ellen nem tudunk tenni.

Kérlek, kedves lovász, erre ne reagálj, a fórum többi tagjának írtam, amit írtam, mint figyelmeztetést. Tudom, hogy Galilei, Einstein, Giordano Bruno, mind az ilyen szűklátókörű köcsögök miatt szenvedett, mint én.

Ha egyszerűen csak naív vagy és nincs elég mintád, akkor elnézést a durva szavakért, tudod mi itt már láttunk egyet, s mást, hogy ne várjunk olyan csodára, amiben te hiszel.

És hány olyan embert ismersz akik akár sportfogadásból akár betfair kereskedésből élnek és csinálnak óriási pénzeket legalábbis a fórumon található emberek számára? Pedig vannak és ők sem varázslók. Az viszont igaz, hogy ők nem ezen a fórumon (vagy akármelyik másikon) találhatóak meg.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 03, 2013, 16:05:33
Nincs ember a földön, aki 3.00-ás oddsokból 50%-ot átlagol ;D Persze itt olyanokra gondolok, akik nem tudják előre a jövőt...


Dehogynem. Csak elég kicsi minta kell hozzá. Pl. 2 fogadás.  ;D
Viccet félretéve: aki ezt hosszútávon (pl. 500 fogadás) tudja, az vagy "bennfentes" fogadásokban utazik, vagy pedig időgépe van.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 03, 2013, 16:33:35
ezt nem igazán értem.

telibe eltaláltad :) nem pedig bingózok  ;)

benson tisztában vagyok ezzel, ezért keresek befektetőt, hogy valamilyen szinten meg is éljek belőle és saját tőkét is fel tudjak halmozni, hogy utána saját lábra álljak. ez olyan elfogadhatatlan?

tudom, hogy amit kínálok, az nagyon jó. befektetői szemmel nézve is, így az igazamat nem fogom egy nyilvános naplóban bizonygatni. nem kérem senki pénzét a számlámra, így fogalmam sincs hogyan tudnák valakit lehúzni (az emelt díjas sms komoly?) megdolgoztam az ötletemért-rendszeremért, nagyon sok mindent feláldoztam érte és sokba került. most szeretném látni azt is, hogy jövedelmezik. én adom a rendszert, a tőkét pedig keresem hozzá. ennyi a történet. 

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 03, 2013, 16:45:53
És hány olyan embert ismersz akik akár sportfogadásból akár betfair kereskedésből élnek és csinálnak óriási pénzeket legalábbis a fórumon található emberek számára? Pedig vannak és ők sem varázslók. Az viszont igaz, hogy ők nem ezen a fórumon (vagy akármelyik másikon) találhatóak meg.

És hány keresett meg azzal, hogy fektess be, mert 50%-os találati arányt fog neked hozni hármas oddsokkal? Ne keverjük már a szezont a fazonnal, ab_aevo, a sikeres rendszerek nem ilyenek, mind a ketten tudjuk. A magam részéről befejeztem, szomorú, hogy egy ilyen régi motoros, mint te táptalajt ad ennek a hülyeségnek.

Kezd gönczi mester naplójához hasonlitani ez a fórum is, egyre többet nevetek rajta.  ;D  ab_aevo neked pedig kivánom hogy találj befektetőt a havernak és gazdagodjatok meg mindketten  :beerchug: