Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: söprű Dátum január 03, 2013, 16:50:41
És hány keresett meg azzal, hogy fektess be, mert 50%-os találati arányt fog neked hozni hármas oddsokkal? Ne keverjük már a szezont a fazonnal, ab_aevo, a sikeres rendszerek nem ilyenek, mind a ketten tudjuk. A magam részéről befejeztem, szomorú, hogy egy ilyen régi motoros, mint te táptalajt ad ennek a hülyeségnek.

Nem akarok neki táptalajt adni és egy szóval sem mondtam, hogy amit ő mond ez így van vagy hogy valaki fektessen be. És valóban nem így szoktak befektetőket keresni, bár ha nincs kapcsolat... Engem csak az bosszantott fel, hogy egyből mindenki le kell támadja a másikat, az itteni emberek 95%-a azt hiszi, hogy a fogadás és a kereskedés (márha hallott ilyenről) abból áll amit csinálnak, hogy száz-meg ezer ft-okkal bohóckodni, annak ellenére, hogy vannak akik igenis eurószázezrekkel foglalkoznak. Na meg ez a másik, hogy akkor miért nem 100ezer ft-ból akarsz meggazdagodni...

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 03, 2013, 16:56:22
Kezd gönczi mester naplójához hasonlitani ez a fórum is, egyre többet nevetek rajta.  ;D  ab_aevo neked pedig kivánom hogy találj befektetőt a havernak és gazdagodjatok meg mindketten  :beerchug:

én nem keresek neki befektetőt és nem a haverom. mindenesetre kösz.

Még annyi, hogy nálunk az emberek többsége egy 5 eurós kuponért leszopna egy lovat is, akinek van 3 millió ft-ja és jártas az ilyesmiben, nem hülye gyerek, nem fog csak úgy odaadni senkinek annyi pénzt, szóval nem félek tőle, hogy a kolléga be fog palizni valakit is innen.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 03, 2013, 16:45:53
És hány olyan embert ismersz akik akár sportfogadásból akár betfair kereskedésből élnek és csinálnak óriási pénzeket legalábbis a fórumon található emberek számára? Pedig vannak és ők sem varázslók. Az viszont igaz, hogy ők nem ezen a fórumon (vagy akármelyik másikon) találhatóak meg.

Én egyet se.

Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 16:50:23
benson tisztában vagyok ezzel, ezért keresek befektetőt, hogy valamilyen szinten meg is éljek belőle és saját tőkét is fel tudjak halmozni, hogy utána saját lábra álljak. ez olyan elfogadhatatlan? 

Nem elfogadhatatlan, hanem kivitelezhetetlen, mint ahogyan ab_aevo is jelezte.

söprű, tök igazad van. Az egyetlen fegyver a közöny, de ha valaki ekkora baromságot állít, hogy 3.00-as oddsokkal 50 %-ot hoz hosszútávon, azt nem lehet kibírni beszólás nélkül.  ;D




Szerintetek az működne, hogy beregisztrálok az összes létező irodába, ami nem tudom pontosan mennyi.
Fizetek is be ..bónusz miatt meg ilyenek. Aztán meg várom mindig az újabb bónusz ajánlatokat.
Azért sok irodánál ez nem rossz hobbyösszeg lenne.
Végül is arra akarok kilyukadni hogy meg lehetne valahogy valósítani a fogadásban azt amit a pókerben.
Ott ugye nullás a grafikonod és mégis veszel ki pénzt. Bónusz,rakeback,rakerace....és nem is keveset

Idézetet írta: betörő Dátum január 03, 2013, 20:25:52
Szerintetek az működne, hogy beregisztrálok az összes létező irodába, ami nem tudom pontosan mennyi.
Fizetek is be ..bónusz miatt meg ilyenek. Aztán meg várom mindig az újabb bónusz ajánlatokat.
Azért sok irodánál ez nem rossz hobbyösszeg lenne.
Végül is arra akarok kilyukadni hogy meg lehetne valahogy valósítani a fogadásban azt amit a pókerben.
Ott ugye nullás a grafikonod és mégis veszel ki pénzt. Bónusz,rakeback,rakerace....és nem is keveset
Nem mindegyik iroda kínál bónuszt sőt valamelyik egyáltalán nem kiván.Plusz nem igazán értem ezt:
"Aztán meg várom mindig az újabb bónusz ajánlatokat."
Ahogy én ezt gondolom te mindig megvárnád a jelenlegi bónuszodhoz a következő ajánlatot? egyszerre csak egy bónuszod lehet és azt is forgatni kell.Mindenhol van egy bizonyos idő a bónuszod forgatására.Ráadásul nincs sok iroda ami a magyaroknak kezdő bónuszt kínálna illetve akkor adnak közbe bónuszt ha sokat játszol az adott irodánál.

Kösz a gyors választ. Értem. Ennyivel azért mégiscsak jobb a póker. Persze ott is keményen dolgozni kell, hiába a rutin. Na pont ezért keresgélek a fogadás piacon, mert a pókerben teljesen kiégtem.

#1419 január 05, 2013, 01:55:32, Jaaas
Én most jutottam el oda, h végigolvastam a lovasz123-sagat.
Lehet, h az én nem hozzáértésemet mutatja a hozzászólásom, de azért lenne pár kérdésem. A srác mikor írt olyat, h egy eseményből hozza ezt össze, és nem parlay szelvényekről van szó? Mikor írt olyat, h minden nap fogad?
Még mielőtt támadás érne, h próbálom a barátom becsületét védeni, én sem hiszem azt, h ez működhet (legalábbis bizonyítás nélkül én biztosan nem fektetnék be ennyi Milkát, de még csak 10-20k HUF-ot sem), de mivel nem állok a srác mögött, így biztosra azt sem tudom mondani, h nem működhet az elképzelése. Einstein-t is támadták a maga korában sokan, mostanra mégis a legnagyobb lángelmeként van elkönyvelve. Hallottam olyan emberekről, sőt ismerek is olyanokat, akik igenis, képesek nagyon magas színvonalon megélni a sportfogadásból. Persze, Ők sem azért képesek erre, mert állandóan a favoritra játszanak, vagy mert azért, mert csak a meccs győztes piacot ismerik.
A mai napon például volt egy Fener - Siena Euroleague mérkőzés. A bookie-k többsége vitte le a szorzót a hazaiakra, 1,3 körülire. A vendégekre a legkisebb szorzó 3,00-ás volt. A euroleague.net elemzése szerint azonban 71,4 volt a hazaiak indexe, és 91,3 a vendégeké. Ilyen nagy eltérés a mai napi mérkőzések között az Ő véleményük szerint nem is volt máshol (Zalgiris - Unicaja 85,9 - 81,2; Alba - CSKA 75,4 - 90,9; Olympiacos - Besiktas 86,8 - 69,2). A Siena nyerte a mérkőzést, 98-92-re. Véletlenül találta volna el a hivatalos oldal az esélyeket, vagy valóban értenek hozzá (megjegyezném, mind a négy mérkőzésen az a csapat nyert, ahova Ők a magasabb indexet határozták meg) ?
A sportfogadók 95%-a veszít hosszútávon. Miért? Mert csak favoritban gondolkodnak. Rövidtávon lehetnek sikeresek ezzel, de amikor a Barca véletlenül nem nyer, oda minden.
Még egyszer hangsúlyozom, én sem hiszek abban, h lovasz-nak könnyedén összejönne a 15%-os plusz havonta, de ennek ellenére nem is zárom ki ennek az esélyét. Akinek van 3-5 felesleges Milkája, az úgyis le fogja informálni lovasz-t (bár meglepődnék, ha ezen a fórumon találna ilyet), és az Ő szisztémáját, akinek meg nincsen, annak a véleménye meg úgysem oszt vagy szoroz.
Én azért remélem, h lovasz valóban feltalálta a spanyol viaszt, és hosszútávon szép eredményeket ér majd el ebből.

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 05, 2013, 01:51:37
A Siena nyerte a mérkőzést, 98-92-re. Véletlenül találta volna el a hivatalos oldal az esélyeket, vagy valóban értenek hozzá (megjegyezném, mind a négy mérkőzésen az a csapat nyert, ahova Ők a magasabb indexet határozták meg) ?
A kérdésem az indexet hogy határozták meg?

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 05, 2013, 01:51:37
Én azért remélem, h lovasz valóban feltalálta a spanyol viaszt, és hosszútávon szép eredményeket ér majd el ebből.



Idejön egy srác 1. hozászolásába benyögi hogy 50%os találati arány 3as oddson, és neki semmit se kell bizonyítani mert tuti a módszere.  Igen valószínűleg pont ő az aki feltalálta a spanyol viaszt:)

Szerintem pörögjünk tovább  :D ahogy gönczi is tenné:)

Idézetet írta: nasgur Dátum január 05, 2013, 14:37:07


Idejön egy srác 1. hozászolásába benyögi hogy 50%os találati arány 3as oddson, és neki semmit se kell bizonyítani mert tuti a módszere.  Igen valószínűleg pont ő az aki feltalálta a spanyol viaszt:)

Szerintem pörögjünk tovább  :D ahogy gönczi is tenné:)

én nem hiszem, hogy azt írta, hogy semmit sem kell bizonyítania, hanem ellenkezőleg.

#1423 január 05, 2013, 15:53:28, nasgur
Idézetet írta: lovasz123 Dátum január 03, 2013, 16:50:23
telibe eltaláltad :) nem pedig bingózok  ;)

benson tisztában vagyok ezzel, ezért keresek befektetőt, hogy valamilyen szinten meg is éljek belőle és saját tőkét is fel tudjak halmozni, hogy utána saját lábra álljak. ez olyan elfogadhatatlan?

tudom, hogy amit kínálok, az nagyon jó. befektetői szemmel nézve is, így az igazamat nem fogom egy nyilvános naplóban bizonygatni. nem kérem senki pénzét a számlámra, így fogalmam sincs hogyan tudnák valakit lehúzni (az emelt díjas sms komoly?) megdolgoztam az ötletemért-rendszeremért, nagyon sok mindent feláldoztam érte és sokba került. most szeretném látni azt is, hogy jövedelmezik. én adom a rendszert, a tőkét pedig keresem hozzá. ennyi a történet.


De igazból mindegy :) még az is lehet hogy igaz amit írt. De ez már sose fog kiderülni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 05, 2013, 15:40:34
én nem hiszem, hogy azt írta, hogy semmit sem kell bizonyítania, hanem ellenkezőleg.

Jaaas-nak is és neked is köszönöm az objektív hozzáállást, hogy abból az információból amit kiírtam, nem kezdtetek el találgatni. nasgur pörögjél csak :)  :D