Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: parczo Dátum február 06, 2013, 21:06:26
in-play-ben: Over 1.5 @2.05
És ezt mikor tudod megtenni? Csak azért kérdezem, mert most például  a Francia-Német 35. percében 0-0-nál az O1,5 odds-sza 1,8. (azt akarom kissé körmönfontan mondani, hogy nagyon-nagyon sok időnek kell eltelnie gól nélkül, hogy ilyen magas legyen az odds-sza az Over 1,5-nek)

Idézetet írta: Coward Dátum február 06, 2013, 21:37:59
És ezt mikor tudod megtenni? Csak azért kérdezem, mert most például  a Francia-Német 35. percében 0-0-nál az O1,5 odds-sza 1,8. (azt akarom kissé körmönfontan mondani, hogy nagyon-nagyon sok időnek kell eltelnie gól nélkül, hogy ilyen magas legyen az odds-sza az Over 1,5-nek)
Ezt a példát (odds, esemény) csak a könnyebb szemléltetés miatt választottam, hogy bemutassam, mit is szeretnék. Lehet, hogy hatékonyabb, ha csak egy félidőre játszunk, vagy ha az egyik fele ázsiai piacon egész gól (over 2), de az is lehet, hogy nem is az under/over piac a legjobb terület ehhez...

A kérdésedre válaszolva: ha meccs előtt az under 2.5 2.35-ért fogtuk, akkor az 1.8 már jó nekünk...  ;D

Idézetet írta: zoliboli Dátum február 06, 2013, 13:39:54
Szia!
Nekem egy ilyen van:

http://data.hu/get/6174593/TmV.pdf

Remélem hasznát veszed!

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséget.

Sziasztok!

Már elég régóta hobbim a sportfogadás és elmondhatom, hogy - ha nem is vettem (még?) házat belőle -, de egész szép összegeket sikerült már nyernem. Kifejezett stratégiám nincs, bár próbálom tartani magam néhány szabályhoz, igaz, kevés sikerrel... Tehát igazából így már nem csak hobbi...

Remélem, jó helyre írok - még új vagyok ezen a fórumon -, szeretnék két általam "kitalált" stratégiát megosztani veletek, illetve kikérni a véleményeteket! Mindig vannak ad-hoc fogadásaim, nem bírok magammal, de most úgy gondoltam, hátha spanyol viaszra leltem...

Két alapelv azért lefektetésre kell, hogy kerüljön: "Biztos fogadás nincs!" és "Csak nagy téttel lesz nagy nyereményed - és/vagy nagy szorzóval!"  :beerchug:

I) Egy biztos és egy kockázatos megosztva

Vegyünk egy összeget, amivel fogadni szeretnél. Én általában a 10.000.- Ft-ot szoktam megcélozni. Ekkor kinézek egy olyan, relatíve "biztos" fogadást, amivel pontosan visszajön a felrakott 10 eFt. Pl. 1,38-as szorzónál ez 7246. A maradékot - 2754.- Ft - felteszem egy olyan fogadásra, amit amúgy alaphangon nem tennék meg, de mivel az első fogadás úgyis (?) visszahozza a feltett 10 ezret, így ezzel kockáztathatok. Ha esetleg még arra is odafigyelünk, hogy a 2. fogadás is min. 10 eFt-ot hozzon (jelen esetben 3,63-as szorzó), akkor, ha mégis elmenne az 1. fogadás, ezzel visszanyerjük az egészet. Még azzal is lehet fokozni az izgalmakat, hogy nem egymás ellen fogadsz (egy mérkőzésen belül), hanem egymás "kiegészítéseként", pláne, ha két mérkőzésen teszed meg őket! Így akár mindkettő is nyerhet.

Két konkrét példa (8.000.- Ft-tal megosztva a 2-2 fogadás):

1)
Stoke M. City 30. perc > 1. fi. gólok 0,5 alatt  :great:

Tét: 5096 > Szorzó: 1,57 > Várható nyeremény: 8008

2)
Stoke M. City 30. perc > Stoke gólok 1,5 felett  :bash:

Tét: 2904 > Szorzó: 8,0 > Várható nyeremény: 23232

Ennél a "biztos" jött csak be, pénzemnél maradtam.

1 )
Olympiakos v Giannina 15. perc 0:0 > félidő nyertese Olympiakos  :great:

Tét: 4709 > Szorzó: 1,72 > Várható nyeremény: 8133

2)
Olympiakos v Giannina 15. perc 2 szöglet > szögletek 12 felett  :great:

Tét: 3391 > Szorzó: 3,75 > Várható nyeremény: 12716

Ennél mindkettő bejött: HURRÁ!

Ezt mostanában kezdtem azzal feljavítani, hogy ha "csak" a "biztos" fogadás jönne be, ne csak pénzemnél legyek, hanem nyerjek is rajta, így kicsivel ezt a fogadást megtoldom, míg a kockázatosabból azt levonom.


II) Márpedig lő gólt (mindkettő)

Van olyan, hogy azt gondoljuk (szeretnénk, tudjuk, biztosak vagyunk benne...), hogy kedvenc csapatunk (vagy egy jó formában lévő/relatíve nagy csapat) egy adott mérkőzésen gólt fog lőni. Nem kell sok, elég egy is. Erre az alábbit találtam ki. A lényege, megfogadjuk a "csapatunk" győzelmét - alapul véve, hogy gólt fog lőni -, s mellette (nem ellenében) megfogadjuk, hogy mindkét csapat gólt lő. Így amennyiben meglőtte a gólt, akár győzhet is, de ha a másik csapat is betalált a másik fogadással mindenképpen nyertünk. A tétek arányát még csiszolni kell...

Egy példa tegnapról:

1)
Valencia - PSG > mindkét csapat gólt szerez  :great:

Tét: 15000 > Szorzó: 1,8 > Várható nyeremény: 27000

2)
Valencia - PSG > PSG győz  :great:

Tét: 10000 > Szorzó: 3,0 > Várható nyeremény: 30000

Itt a legjobb verzió alakult ki, mindkettő nyert!


Várom visszajelzéseteket a fentiekkel kapcsolatban! Szerintetek?

Sok nyertes fogadást mindenkinek!  :beerchug:

Idézetet írta: tturai17 Dátum február 13, 2013, 18:31:42
Sziasztok!

Már elég régóta hobbim a sportfogadás és elmondhatom, hogy - ha nem is vettem (még?) házat belőle -, de egész szép összegeket sikerült már nyernem. Kifejezett stratégiám nincs, bár próbálom tartani magam néhány szabályhoz, igaz, kevés sikerrel... Tehát igazából így már nem csak hobbi...

Remélem, jó helyre írok - még új vagyok ezen a fórumon -, szeretnék két általam "kitalált" stratégiát megosztani veletek, illetve kikérni a véleményeteket! Mindig vannak ad-hoc fogadásaim, nem bírok magammal, de most úgy gondoltam, hátha spanyol viaszra leltem...

Két alapelv azért lefektetésre kell, hogy kerüljön: "Biztos fogadás nincs!" és "Csak nagy téttel lesz nagy nyereményed - és/vagy nagy szorzóval!"  :beerchug:

I) Egy biztos és egy kockázatos megosztva

Vegyünk egy összeget, amivel fogadni szeretnél. Én általában a 10.000.- Ft-ot szoktam megcélozni. Ekkor kinézek egy olyan, relatíve "biztos" fogadást, amivel pontosan visszajön a felrakott 10 eFt. Pl. 1,38-as szorzónál ez 7246. A maradékot - 2754.- Ft - felteszem egy olyan fogadásra, amit amúgy alaphangon nem tennék meg, de mivel az első fogadás úgyis (?) visszahozza a feltett 10 ezret, így ezzel kockáztathatok. Ha esetleg még arra is odafigyelünk, hogy a 2. fogadás is min. 10 eFt-ot hozzon (jelen esetben 3,63-as szorzó), akkor, ha mégis elmenne az 1. fogadás, ezzel visszanyerjük az egészet. Még azzal is lehet fokozni az izgalmakat, hogy nem egymás ellen fogadsz (egy mérkőzésen belül), hanem egymás "kiegészítéseként", pláne, ha két mérkőzésen teszed meg őket! Így akár mindkettő is nyerhet.

Két konkrét példa (8.000.- Ft-tal megosztva a 2-2 fogadás):

1)
Stoke M. City 30. perc > 1. fi. gólok 0,5 alatt  :great:

Tét: 5096 > Szorzó: 1,57 > Várható nyeremény: 8008

2)
Stoke M. City 30. perc > Stoke gólok 1,5 felett  :bash:

Tét: 2904 > Szorzó: 8,0 > Várható nyeremény: 23232

Ennél a "biztos" jött csak be, pénzemnél maradtam.

1 )
Olympiakos v Giannina 15. perc 0:0 > félidő nyertese Olympiakos  :great:

Tét: 4709 > Szorzó: 1,72 > Várható nyeremény: 8133

2)
Olympiakos v Giannina 15. perc 2 szöglet > szögletek 12 felett  :great:

Tét: 3391 > Szorzó: 3,75 > Várható nyeremény: 12716

Ennél mindkettő bejött: HURRÁ!

Ezt mostanában kezdtem azzal feljavítani, hogy ha "csak" a "biztos" fogadás jönne be, ne csak pénzemnél legyek, hanem nyerjek is rajta, így kicsivel ezt a fogadást megtoldom, míg a kockázatosabból azt levonom.


II) Márpedig lő gólt (mindkettő)

Van olyan, hogy azt gondoljuk (szeretnénk, tudjuk, biztosak vagyunk benne...), hogy kedvenc csapatunk (vagy egy jó formában lévő/relatíve nagy csapat) egy adott mérkőzésen gólt fog lőni. Nem kell sok, elég egy is. Erre az alábbit találtam ki. A lényege, megfogadjuk a "csapatunk" győzelmét - alapul véve, hogy gólt fog lőni -, s mellette (nem ellenében) megfogadjuk, hogy mindkét csapat gólt lő. Így amennyiben meglőtte a gólt, akár győzhet is, de ha a másik csapat is betalált a másik fogadással mindenképpen nyertünk. A tétek arányát még csiszolni kell...

Egy példa tegnapról:

1)
Valencia - PSG > mindkét csapat gólt szerez  :great:

Tét: 15000 > Szorzó: 1,8 > Várható nyeremény: 27000

2)
Valencia - PSG > PSG győz  :great:

Tét: 10000 > Szorzó: 3,0 > Várható nyeremény: 30000

Itt a legjobb verzió alakult ki, mindkettő nyert!


Várom visszajelzéseteket a fentiekkel kapcsolatban! Szerintetek?

Sok nyertes fogadást mindenkinek!  :beerchug:
Hello.Erdekes amit irtal viszont a mindket csapat golt szerez opcional van egy kerdesem , " A lényege, megfogadjuk a "csapatunk" győzelmét - alapul véve, hogy gólt fog lőni -, s mellette (nem ellenében) megfogadjuk, hogy mindkét csapat gólt lő." ezt h mellette es nem elleneben ezt mire erted?Hisz tudtom szerint eggyik fogadoirodanal sincs lehetoseg arra h kombinalt fogadast tegyunk a nyertes csapat+ h mindket csapat golt szerez kombinaciora.Koszi a valaszodat. :)

A "nem ellenében"-t csak megerősítésnek írtam, természetesen két külön fogadásról beszélünk, ahogy a példában is láthatod.  :ok:

Idézetet írta: tturai17 Dátum február 17, 2013, 08:17:28
A "nem ellenében"-t csak megerősítésnek írtam, természetesen két külön fogadásról beszélünk, ahogy a példában is láthatod.  :ok:


Az alltalad emlitett peldaban a a szorzo arra h mindket csapat betlala 3 , az alltalam legnagyobb szorzo amit erre az opciora talatam 1.8 volt , vagy az opciot eloben fogadod meg amikor a szorzo novekszik?

Nálam is 1,8 volt a szorzó! A 3-as szorzó a PSG győzelemre volt! :ok:

Idézetet írta: zoliboli Dátum február 06, 2013, 13:39:54
Szia!
Nekem egy ilyen van:

http://data.hu/get/6174593/TmV.pdf

Remélem hasznát veszed!

Hanyadik oldalon található pontosan leírva ez a taktika a csatolt pdf-ben? Előre is köszi

Sziasztok!

A Facebook-on találtam egy érdekes újdonságot, egy újfajta csalássorozat vagy lehet benne valami?  ::)
Arról van szó, hogy egyes oldalak 100%-os, tuti tippeket árulnak, 100-150 euróért, pontos eredményekre, 20-30x odds-okra.
Azt állítják, hogy 1millió Ft-ért veszik, és "kiárusítják".  :o
Kinek mi a véleménye?  :D
(Ha valakit érdekel, elküldöm a linket, ide direkt nem raktam fel.)

Idézetet írta: Andrew76 Dátum február 23, 2013, 19:08:23
Sziasztok!

A Facebook-on találtam egy érdekes újdonságot, egy újfajta csalássorozat vagy lehet benne valami?  ::)
Arról van szó, hogy egyes oldalak 100%-os, tuti tippeket árulnak, 100-150 euróért, pontos eredményekre, 20-30x odds-okra.
Azt állítják, hogy 1millió Ft-ért veszik, és "kiárusítják".  :o
Kinek mi a véleménye?  :D
(Ha valakit érdekel, elküldöm a linket, ide direkt nem raktam fel.)

Arra vagy kíváncsi hogy kinek mi a véleménye?
Az enyém? :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Sziasztok!

Én a betfair és azon belül a "lay the draw" stratégiához kérnék kis segítséget. Olvastam, hogy ez a stratégia már nem tűnik olyan jónak, mert talán kisebbek az oddsok vagy valami ilyesmi és ha az esélytelenebb csapat szerez vezetést, akkor alig van odds változás. Esetleg azt letudná nekem valaki vezetni, hogy ha mondjuk 100 egységgel layelem a döntetlent 3,6 oddsnál és mondjuk a 2 nagyjából hasonló képességű csapat közül az idegenben lévő esélytelenebb szerez vezetést és felugrik az odds mondjuk 4.0-ra, akkor ha ott visszafogadok, a jutalékok levonása után mennyi pluszban leszek? Hallottam, hogy van jutalék is és az valamiből levonásra kerül.
Plusz milyen programokat tudtok ehhez ajánlani?

Idézetet írta: Andrew76 Dátum február 23, 2013, 19:08:23
Sziasztok!

A Facebook-on találtam egy érdekes újdonságot, egy újfajta csalássorozat vagy lehet benne valami?  ::)
Arról van szó, hogy egyes oldalak 100%-os, tuti tippeket árulnak, 100-150 euróért, pontos eredményekre, 20-30x odds-okra.
Azt állítják, hogy 1millió Ft-ért veszik, és "kiárusítják".  :o
Kinek mi a véleménye?  :D
(Ha valakit érdekel, elküldöm a linket, ide direkt nem raktam fel.)

Először is válaszolj magadnak egy-két kérdésre!
Amit ezek az emberek csinálnak az bűncselekmény (meccsek eredményének befolyásolása). Szerinted mi vezeti őket arra, hogy 100 eurókért a világba kiáltsák, hogy mit is követtek el? Valamint, ha tényleg befolyásolták, akkor miért akarják eladni 100 euróért az aranytojást tojó tyúkot??? Ha csak felteszik azt a százast 20,00 oddson már akkor van nekik belőle 2.000 euró, ami kb. 580.000 Ft. Nyilván nem egy százassal tolják...
Ha nem érzed egy kicsit ellentmondásosnak, akkor fizess nekik nyugodtan, sőt fizess nekik előre egyből 10 tippért! Azért ne csodálkozz, ha nem fognak jönni  ;D
Szerintem hülyegyerekek trükkje az egész, hogy leszedjék pár euróval a még náluk is hülyébb gyerekeket, akik még azt is elhiszik, hogy a Lánchidat estére betolják az Alagútba...

#1483 március 04, 2013, 17:39:21, vmlinuz
Sziasztok! Egy kicsit konszolidáltabb tipsterek oldalát szeretném górcső alá vetetni veletek, ha van információtok róluk.

link törölve

Ismeri valaki? A tippek oldalon mindennap közzétesznek tippeket, és van egy online skype csoport, ahol napi tipposztás van egyéb stratégiákra. egyszeri 5k-t kérnek a csoporthoz. Átverés vagy sem? Tudnátok segíteni.

Elnézést kérek, nem reklámnak szánom!

Átverés vagy sem?  Tuti tipp az egy nem létező fogalom. Minden szépet elmond magáról az illető de nekem ez tetszett a legjobban idézet   

"A tippekért felelősséget nem vállalunk!
Az oldalon szereplő összes tipp az általunk átnézett statisztikák, információk alapján készül el, NEM gép kalkulálja.,,

Egyet tudok akik árulják a tippjeiket egyik sem jó szándékból teszi  hanem pénzért , ha én tudnám a tutit valószinűleg 10 000 -ket tolnék rá és senkinek sem mondanám el. Szerintem nagyon fényezi magát az oldal ,nekem legalább is így tűnik. Ahogy mondani szokás puding próbája az evés .  ;D