Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Revolucion Dátum április 23, 2013, 09:17:48
Kösz a kimerítő választ.
A 2. stratégiádnál szerintem az a buktató, hogy ilyen magas oddsokat(1,7-2) csak kétesélyes meccseken lehet találni és itt a favorit nem is igazán favorit. A kb. 50%-os profit(biztosításnál!) viszont igen csábító! Mindenesetre gondolatébresztő stratégia.
Sok zöldet!

:great:

én elég szép számmal találok ilyeneket, ha nem hozza pedig lehet D-re játszani,
főleg 0:0-nál lesz jó,mert ha van biztosítás(0:0-t kb.min.7-akár 20-ig oddsal), akkor is bőven profit,
ha véletlen favorit mégis előnybe kerül persze, ha udog, akkor gatya,
de sztem megéri és mint fentebb írtam még akkor is bízhatunk,
h lehozzák min.X-re.... hazai pályán pedig 2-őt kapni :o szal
akár 1:1-re is mehet, de így persze kisebb profit

jelenleg csak tesztelem és figyelem,hogy alakulnak a meccsek...
mikor/milyen helyzetben kell imprózni, dönteni, hogy mit akarunk etc...

Tegnapi: Lanus, Slavia, Cambuur, FCKöln, Aarau, Bellizona, ArsenalKijev, Malmö, Brasov angol meccsek és még sorolhatnám párat a "szegényes" hétfői kínálatból amik közül szinte mindet kitudtam volna hozni profitra... 1-2 ment volna el, de azokat se biztosra" vettem

másik, hogy elég jó számmal jönnek az over/under tippjeim is, de nem tudom ,
hogy kellene kamatozni... kötés, single, 1-2 kombi ::)

akinek van hasonló tapasztalata azt szivesen fogadnám
(mindig elkeserít, hogy egy fórumon kb. 1-2 ember szól hozzá :( amikor egységben az erő aztán lehet egymást segíteni elemzés etc... több szem többet lát alapon,
mert ugye itt nem egymás ellen vagyunk, hanem az iroda ellen öhöm kivéve 1-2 siteot ;D )

köszi
FGY.

#1501 május 02, 2013, 15:44:00, Lacapi
Mivel mostanában messze nincs annyi időm fogadni, meg statisztikákat böngészni, mint régebben, kiagyaltam magamnak egy szisztémát: dupla esélyt játszok, minden meccsre a lehetséges háromból kettőt: 1X és X2-t. Ez több szempontból is előnyös:

- az iroda 3 tétlehetőséget kínál, tehát egy tuti vesztes fogadást kizársz (1X, X2, 12 közül csak kettő nyerhet: itt X esetén mindkettő nyer, nincs vesztes téted!)
- az egyik téted biztosan nyer (ugye háromnál kettő nyerne, de egy biztos veszítene)
- nem kell meccseket elemezni, lehet pakolni - bizonyos határok között- a következő meccset
- a martingale-nél kisebb tétemeléssel is lehet "szaporodni"

A lényeg: a táblázatot 50 meccsre készítettem, mindent számol automatikusan, aki igényli *.xlsx (Office 2007-től fölfelé) verzióban is el tudom küldeni, mert a képleteknél ez a verzió lehet hibázik. Ami kitöltendő, az a meccs, a bajnokság, az odds és a nyert/vesztett opció, valamint a táblázat végén a meccs rendes oddsai valamint a számszerű végeredmény mező. (a nyert/vesztett oszlopban 1: nyert; 2 vesztett; ennél nem tudtam jobbat, azaz vendég-győzelemnél az 1X részbe kerül kettes mivel az veszít olyankor). A lényeg: minnél több X-et találni, akkor nyer mindkét tippünk. Ha a meccs nem iksz, mondjuk nyert a hazai, akkor igyekeztem olyan tippet keresni következőnek, ahol a vendég az esélyesebb. Ez a kisebb odds miatt növeli ugyan a megjátszandó tétet, de ha a meccs X, akkor úgyis nyert, ha kettes a kimenetel, akkor a nagyobb pénz úgyis visszajön, és a következőnél valószínűbb hazait kell keresni. Ez a módszer csökkenti a tőkekockázatot, a 17-26 sorszámok között van is erre példa, amikor két-két egyes vagy kettes után csak váltani sikerült, de döntetlen nem jött.

Mivel kevés időm van, ezért április 10-től tegnap estig tartott az 50 meccses széria. Végigkövettem az eredményeket, az 50 meccs alatt 20 ikszbe futottam bele, az eredeti oddsok pedig sok mindent megmutatnak, mire érdemes X-et tenni. A meccsek között van kuvaiti, marokkói de még panamai meccs is, látható hogy tényleg nem válogattam. Ma indult az újabb sorozat, az eredményről majd beszámolok. Aki a táblázatot letölti, nyugodtan használja, ha hibát találtok benne, jelezzétek, mert biztos nem tökéletes, illetve ha egyszerűsítési lehetőséget tud valaki excel guru, azt is megköszönöm!  :cya: És kérdésekre is szívesen válaszolok!

Idézetet írta: Lacapi Dátum május 02, 2013, 15:40:43
Mivel kevés időm van, ezért április 10-től tegnap estig tartott az 50 meccses széria. Végigkövettem az eredményeket, az 50 meccs alatt 20 ikszbe futottam bele, az eredeti oddsok pedig sok mindent megmutatnak, mire érdemes X-et tenni. A meccsek között van kuvaiti, marokkói de még panamai meccs is, látható hogy tényleg nem válogattam. Ma indult az újabb sorozat, az eredményről majd beszámolok. Aki a táblázatot letölti, nyugodtan használja, ha hibát találtok benne, jelezzétek, mert biztos nem tökéletes, illetve ha egyszerűsítési lehetőséget tud valaki excel guru, azt is megköszönöm!  :cya: És kérdésekre is szívesen válaszolok!

Érdekes szisztéma Lacapi, de az egy kicsit ijesztő, hogy 2-3 vendég vagy hazai eredmény után már a bank felét fel kell rakni  :D

Azon gondolkoztam, hogy az előző kör veszteségét nem lenne jobb a 2 szálon egyenlően elosztani? Talán kisebb lenne a kockázat, igaz lassabban nőne a bank is.

[quote author
A lényeg: a táblázatot 50 meccsre készítettem, mindent számol automatikusan, aki igényli *.xlsx (Office 2007-től fölfelé) verzióban is el tudom küldeni, mert a képleteknél ez a verzió lehet hibázik. Ami kitöltendő, az a meccs, a bajnokság, az odds és a nyert/vesztett opció, valamint a táblázat végén a meccs rendes oddsai valamint a számszerű végeredmény mező. (a nyert/vesztett oszlopban 1: nyert; 2 vesztett; ennél nem tudtam jobbat, azaz vendég-győzelemnél az 1X részbe kerül kettes mivel az veszít olyankor). A lényeg: minnél több X-et találni, akkor nyer mindkét tippünk. Ha a meccs nem iksz, mondjuk nyert a hazai, akkor igyekeztem olyan tippet keresni következőnek, ahol a vendég az esélyesebb. Ez a kisebb odds miatt növeli ugyan a megjátszandó tétet, de ha a meccs X, akkor úgyis nyert, ha kettes a kimenetel, akkor a nagyobb pénz úgyis visszajön, és a következőnél valószínűbb hazait kell keresni. Ez a módszer csökkenti a tőkekockázatot, a 17-26 sorszámok között van is erre példa, amikor két-két egyes vagy kettes után csak váltani sikerült, de döntetlen nem jött.
[/quote]
Szia Lacapi!
Letöltöttem a táblázatodat és folytatásként írtam hozzá saját tippeket de sajnos nekem nem írja be automatikusan az adatokat, tudnál olyat feltenni ami ezt végre hajtja? lehet üres is.
köszi!

sziasztok :D

újabb stratégia ami remélem a végső állomás lesz :great:

kis oddsú események vagy amiben biztos vagyok, két esély, under/over etc...
mivel ezeket elég szép számmal eltalálom, de néha elmegy 1-2

vegyünk egy X$-os BR-t amiből akár egy vagy több szált kezdünk
(nagy kínálat miatt érdemes több szált).

pl: kezdődjön egy szál 10$-al. én 5-es osztom

10/5= 2$-al kezdjük az első szelvényt. A min. összoddsot 2-ben határoztam meg,
de ez lehet több is. pl: 4 db. 1,2-es oddsú esemény (1,2x1,2x1,2x1,2)

amennyiben bejön a szelvény még egy ilyen szelvényre feltesszük a megnyert 2x2(1,2*4)=
4$-t azaz 4$*2=8$

ezután visszaosztjuk a BR-hez ami 16$ lesz ekkor ismét osztjuk 5-l azaz legközelebbi sorozatunkat 3.2$-al kezdjük és így tovább.

amennyiben buknánk az első szelvényt vagy a másodikat, akkor -2$ azaz 8$ lesz BR.
Újra osztjuk 5-el 8/5=1,6$-al kezdjük az új sorozatot.

ekkor, ha bejön 1,6*2=3.2$*2=6,4$-1,6$=4,8$+8$=12.8$ lesz BR-unk,

ha itt is buknánk ismét 5-el osztva folyatjuk.

kérdéseim, hogy mit gondoltok erről a stratégiáról?
mennyire tartjátok optimálisnak az 5-ös visszaosztást... kevés, sok?
mit gondoltok az összoddsról és a két szelvényig való szálról?

FGY.

Idézetet írta: Fehérgyarmat Dátum május 03, 2013, 19:51:58
sziasztok :D

újabb stratégia ami remélem a végső állomás lesz :great:

kis oddsú események vagy amiben biztos vagyok, két esély, under/over etc...
mivel ezeket elég szép számmal eltalálom, de néha elmegy 1-2

vegyünk egy X$-os BR-t amiből akár egy vagy több szált kezdünk
(nagy kínálat miatt érdemes több szált).

pl: kezdődjön egy szál 10$-al. én 5-es osztom

10/5= 2$-al kezdjük az első szelvényt. A min. összoddsot 2-ben határoztam meg,
de ez lehet több is. pl: 4 db. 1,2-es oddsú esemény (1,2x1,2x1,2x1,2)

amennyiben bejön a szelvény még egy ilyen szelvényre feltesszük a megnyert 2x2(1,2*4)=
4$-t azaz 4$*2=8$

ezután visszaosztjuk a BR-hez ami 16$ lesz ekkor ismét osztjuk 5-l azaz legközelebbi sorozatunkat 3.2$-al kezdjük és így tovább.

amennyiben buknánk az első szelvényt vagy a másodikat, akkor -2$ azaz 8$ lesz BR.
Újra osztjuk 5-el 8/5=1,6$-al kezdjük az új sorozatot.

ekkor, ha bejön 1,6*2=3.2$*2=6,4$-1,6$=4,8$+8$=12.8$ lesz BR-unk,

ha itt is buknánk ismét 5-el osztva folyatjuk.

kérdéseim, hogy mit gondoltok erről a stratégiáról?
mennyire tartjátok optimálisnak az 5-ös visszaosztást... kevés, sok?
mit gondoltok az összoddsról és a két szelvényig való szálról?

FGY.



Ilyen teren ,,szuz kez" vagyok, de azt tapasztaltam eddig, hogy meg az 1.1 es odds is egesz konnyen elmehet :D ettol fuggetlenul sok sikert  ;)

Idézetet írta: Lacapi Dátum május 02, 2013, 15:40:43
És kérdésekre is szívesen válaszolok!

Úgy látom volt kérdés.

Idézetet írta: Fehérgyarmat Dátum május 03, 2013, 19:51:58
sziasztok :D

újabb stratégia ami remélem a végső állomás lesz :great:

kis oddsú események vagy amiben biztos vagyok, két esély, under/over etc...
mivel ezeket elég szép számmal eltalálom, de néha elmegy 1-2

vegyünk egy X$-os BR-t amiből akár egy vagy több szált kezdünk
(nagy kínálat miatt érdemes több szált).

pl: kezdődjön egy szál 10$-al. én 5-es osztom

10/5= 2$-al kezdjük az első szelvényt. A min. összoddsot 2-ben határoztam meg,
de ez lehet több is. pl: 4 db. 1,2-es oddsú esemény (1,2x1,2x1,2x1,2)

amennyiben bejön a szelvény még egy ilyen szelvényre feltesszük a megnyert 2x2(1,2*4)=
4$-t azaz 4$*2=8$

ezután visszaosztjuk a BR-hez ami 16$ lesz ekkor ismét osztjuk 5-l azaz legközelebbi sorozatunkat 3.2$-al kezdjük és így tovább.

amennyiben buknánk az első szelvényt vagy a másodikat, akkor -2$ azaz 8$ lesz BR.
Újra osztjuk 5-el 8/5=1,6$-al kezdjük az új sorozatot.

ekkor, ha bejön 1,6*2=3.2$*2=6,4$-1,6$=4,8$+8$=12.8$ lesz BR-unk,

ha itt is buknánk ismét 5-el osztva folyatjuk.

kérdéseim, hogy mit gondoltok erről a stratégiáról?
mennyire tartjátok optimálisnak az 5-ös visszaosztást... kevés, sok?
mit gondoltok az összoddsról és a két szelvényig való szálról?

FGY.
Nincs biztos odds, attól, hogy kicsi, még nem biztos. Naponta rengeteg 1,10-es odds bukik, csak szinte észre sem vesszük. Ha két gól van a 80.perc után, akkor az bizony 10-20 közötti odds, magyarán ilyenkor bukna az Under 1,5 gól, stb.
Félidőben két gól a 30.perc után, ez mind 10 fölött odds overben, az under tehát bukna 1,10-en, rengeteg ilyen van. Rengeteg szöglet race, over vagy under pici odds bukik, de bármit lehetne mondani.
A stratégiát igazából el sem olvastam:-))), csak a kis oddsra írtam ezeket, hogy csak az a tuti, ami tegnap volt.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 06, 2013, 17:09:02
Nincs biztos odds, attól, hogy kicsi, még nem biztos. Naponta rengeteg 1,10-es odds bukik, csak szinte észre sem vesszük. Ha két gól van a 80.perc után, akkor az bizony 10-20 közötti odds, magyarán ilyenkor bukna az Under 1,5 gól, stb.
Félidőben két gól a 30.perc után, ez mind 10 fölött odds overben, az under tehát bukna 1,10-en, rengeteg ilyen van. Rengeteg szöglet race, over vagy under pici odds bukik, de bármit lehetne mondani.
A stratégiát igazából el sem olvastam:-))), csak a kis oddsra írtam ezeket, hogy csak az a tuti, ami tegnap volt.

:great:

say hello not goodbye :cya:

Én is vissza osztom 4-5 re a bankomat. De én általában azt is részre osztom:
Én előben játszom.
Nézem a a meccset. Támadások, kapura rúgások  stb. plussz statisztika gólokra.
Ha volt , ha nem volt gól Én mindig csak a következő gólra teszek.
Pl 500 a tét. Úgy gondolom lesz még 1 gól. megrakom 100-al az I.fi-ben lesz még gólt mondjuk
2-3-as odds között. Ha nem lett a félidőben gól, akkor a félidő után megrakom 400-al
aminek az oddsa1,2-1,4 között van.Így kb a pénzemnél leszek.
Igaz így lassabban  jutok magasabb szintre de előttem még az élet. :)
Ui: a pl 400 tétet nem kell mindig megrakni, mert ha látod a meccset vagy követed
vagy úgy érzed akkor nem raod meg és csak 100-t buktál.

Nálam sokszor hiba, hogy sok meccset választok egyszerre én így nem tudom lekövetni mind.
Én 5 meccset szoktam követni egyszerre.

Sziasztok!

Egy kerdessel fordulok feletek. Van-e kozuletek barki, aki hosszu tavon sikeresnek tartja magat?
Ertem ezalatt, h minden honapban egy minimum 100ezres pluszt termel...nem muszaj itt valaszolni, nekem eleg a privat is...

Ha esetleg van ilyen szemely, akkor erdekelne a strategiaja...minden nap fogad-e, milyen merkozesekre fogad, milyen tipusu fogadasokat kot, eloben fogad-e, csak olyan esemenyekre fogad-e amit nez is eloben, milyen a money menedzsmentje stb...

Sajnos nekem nem jott eddig ossze a hosszu tavu sikeresseg, mindig jon egy nem vart eredmeny ami lenullazza az addig megszerzett profitot, de jo lenne "ellesni" a masnak bevalt receptet, hatha ez nekem is segitene.
Es ami elgondolkodtat, h a legjobb fogadok naploi se azt mutatjak h hosszu tavon folyamatos profitot termelnenek (ahol megis ugy tunik h igen, ott tul keves a tipp ahhoz h valos kovetkeztetest vonjon le belole az ember).

Idézetet írta: geddan Dátum május 09, 2013, 11:54:10
Sziasztok!

Egy kerdessel fordulok feletek. Van-e kozuletek barki, aki hosszu tavon sikeresnek tartja magat?
Ertem ezalatt, h minden honapban egy minimum 100ezres pluszt termel...nem muszaj itt valaszolni, nekem eleg a privat is...

Ha esetleg van ilyen szemely, akkor erdekelne a strategiaja...minden nap fogad-e, milyen merkozesekre fogad, milyen tipusu fogadasokat kot, eloben fogad-e, csak olyan esemenyekre fogad-e amit nez is eloben, milyen a money menedzsmentje stb...

Sajnos nekem nem jott eddig ossze a hosszu tavu sikeresseg, mindig jon egy nem vart eredmeny ami lenullazza az addig megszerzett profitot, de jo lenne "ellesni" a masnak bevalt receptet, hatha ez nekem is segitene.
Es ami elgondolkodtat, h a legjobb fogadok naploi se azt mutatjak h hosszu tavon folyamatos profitot termelnenek (ahol megis ugy tunik h igen, ott tul keves a tipp ahhoz h valos kovetkeztetest vonjon le belole az ember).


Jól oda kell tenni más megoldás nincs XD
Gönczi naplójába olvas bele rengeteg hasznos ötlete van a srácnak.


Komolyra fordítva a szót:

- Tippelj jól, nem kell átlag felett csak ne legyen túl hosszú vesztes szériáid.
- Ne akarj mindent visszanyerni a kövi mecsen.
- Légy türelmes
- Vesztes tipp után emelj  ~15-30%-ot a következő pár tippedre. ( odds kérdése)
És a legfontosabb:
- Lesz egy szint mikor sokat nyertél azt hiszed te vagy az isten és már nem bukhatsz.. ( akkor fogsz a legnagyobbat). Szállj vissza a földre.

Egyébként bárki leírhatja hogy ő mire fogad és hogyan, az rajtad nem fog segíteni. Ebbe a mókuskerékbe mindenre magadnak kell rájönni, hogy melyik sportág melyik fogadástipusai fekszenek neked a legjobban. Itt tényleg az évek és a rutin számít, ha ez megvan utána jöhetnek a fentebb sorolt dolgok, hogy egyántalán mentálisan készen állsz e rá hogy egy vesztes tipp után ami elviszi két napnyi ~10 óra munkádat hogyan dolgozod fel, és nem nyomsz e egy török liga 5 B csoportra 36.percbe félidő overt...   :cya:

Idézetet írta: nasgur Dátum május 09, 2013, 12:23:50

Jól oda kell tenni más megoldás nincs XD
Gönczi naplójába olvas bele rengeteg hasznos ötlete van a srácnak.


Komolyra fordítva a szót:

- Tippelj jól, nem kell átlag felett csak ne legyen túl hosszú vesztes szériáid.
- Ne akarj mindent visszanyerni a kövi mecsen.
- Légy türelmes
- Vesztes tipp után emelj  ~15-30%-ot a következő pár tippedre. ( odds kérdése)
És a legfontosabb:
- Lesz egy szint mikor sokat nyertél azt hiszed te vagy az isten és már nem bukhatsz.. ( akkor fogsz a legnagyobbat). Szállj vissza a földre.

Egyébként bárki leírhatja hogy ő mire fogad és hogyan, az rajtad nem fog segíteni. Ebbe a mókuskerékbe mindenre magadnak kell rájönni, hogy melyik sportág melyik fogadástipusai fekszenek neked a legjobban. Itt tényleg az évek és a rutin számít, ha ez megvan utána jöhetnek a fentebb sorolt dolgok, hogy egyántalán mentálisan készen állsz e rá hogy egy vesztes tipp után ami elviszi két napnyi ~10 óra munkádat hogyan dolgozod fel, és nem nyomsz e egy török liga 5 B csoportra 36.percbe félidő overt...   :cya:

Koszi az eszrevetelt.

- Egy atlagot siman hozok sztem, de ez nem nehez, hiszen egy atlagfogado a tippjei nagy reszet az eselyesebb kimenetelre teszi...megerezni h mikor lesz meglepetes?! arra azt mondom szerencse kerdese...
- Nem szoktam all in-t menni soha es nem jatszok Gonczis martingelt sem :)
- A turelem szerencsere jo tarsam az elet minden teruleten. Persze az elso bejegyzesem nem errol arulkodik, de mar kezd frusztralni h vmiert nem tudok raerezni a hosszu tavu siker izere...
- En is azt gondoltam h ez a titok nyitja, de 3 meccs utan profit nullazas van :( Erre kene kitalalni vmi megoldast...Ilyenkor van h napokat, heteket varok egy tuti biztosnak hitt tippre es sajnos messze nem 100% a talalati aranyom ezeknel a tippeknel...
- Az isteni szinten meg nem ereztem magam, de volt mar arra pelda h egy hosszabb nyertes szeria utan kicsit almodoztam...ez gondolom mar mindenkivel elofordult, de attol meg tudtam h nem minden papsajt...

Itt a kerdes csak, h kinek melyik fogadasi tipus fekszik a legjobban...ha 3bol 2 azt mondja h a felido 1.5over, akkor az ember elgondolkodik h mi lehet a titok es megprobal informaciot/statisztikat gyujteni ezen a teren...
Ha 5bol 4 azt mondja h neki az elo fogadas jott be, akkor pedig azon kell elgondolkodni, h lehet at kene pozicionalni magam az elo fogadasok iranyaba...

Leggyorsabban és a legtöbb pénzt nyerni szerintem élő fogadásokkal lehet, viszont itt is lehet a legtöbbet bukni a leggyorsabban.. Nekem a rekordom egy hétfői nap volt mikor -900at csináltam live-on mert semmi nem jött be..

Mérkőzés előtti fogadások: Nagyon lassan termeli a pénzt, de nem lehet vele túl sokat bukni egyszerre. Viszont szerintem nagyon nehéz megtippelni előre hogy mi lesz.. Próbálgattam egy időbe hogy csak a top bajnokságok első 3-4 csapatára fogadok, de csak akkor mikor pl az előző mérkőzésén nem szerzet gólt vagy kikapott stb... Elég jó arányba jött, hiszen mondjuk ritkán van hogy egymás után kétszer mondjuk a reál vagy a barca nem szerez gólt a 2. félidőbe.. Itt akár egy agresszívabb tétemelést is lehet alkalmazni mert elég kicsi a szórás, viszont az oddsok is többnyire kicsik.

Tomiszi félidős góljai is viszonylag jól hozták a pénzt egy ideig. De úgy gondolom a félidős gól kiszámíthatatlan statisztika ide vagy oda. A gól utáni 1,5over meg aztán maga a halál.. Van mikor szépen jönnek, de összességébe brutális minuszt lehet vele elérni, kerülni kell.

Mivel én gyerekkorom óta szinte csak focival foglalkoztam a többi sporthoz nem is igazán értek. Így nekem a foci az a sportág amiből tudok néha pénzt csinálni, de összességében egy nagy büdös 0.. Sajnos bennem nincs meg az a fajta türelem ami ehez kell.. talán egyszer.

Számomra talán a legkiegyensúlyozottabb fogadás a második félidő over, nagyon mellényúlni nem lehet mert a meccsek nagy részén van gól a szünet után. Nálam mindenképpen ez a favorit, esetleg overes bajnokságokban a félidő over. Erre a két fogadástipusra lehet építeni valami kis tétemelést nem sokat csak 10-30%os növekedést vesztes tipp után, pont ezért mert ritkán megy el..

Van még egy nagy nehézség a mohóság, szinte legyőzhetetlen akadály. Nagyon sokan azért bukják el a pénzt mert befizetnek 10-15ezret és képtelenek megelégedni naponta 2%os banknövekedéssel, holott ha ezt fél évig csinálnák már fél millió felett lenének.

( Ezeket többnyire a saját hibáimból és tapasztalataimból írtam. Ezen hibák nagy részét én is nap mint nap elkövetem, ezért nem jutok előrébb.) kicsit hosszú lett :)   :cya:

Üdv skacok!  :)

Találtam (vagyis a haverom) egy nagyon érdekes stratégiát. Jégkorong mérkőzéseknél arra fogadunk, hogy a hosszabbításban lesz gól. Néztem egy kis statisztikát, máj. 1 és máj.9 között. Összesen 19 mérkőzés volt, ahol volt hosszabbítás és ezekből csak 2 mérkőzésen nem született gól. Sajnos nincs tapasztalatom a jégkoronggal kapcsolatosan, ezért is lennék kíváncsi a ti véleményetekre.

Tapasztalaitokat,véleményeiteket szívesen várom!  ;)