Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

2 évre visszamenőleg vizsgálom a "3 esélyes meccsek"(a hazai vagy a vendég odds legalább 2,3 kell hogy legyen) kimeneteleit.
Ezeken meccseken 93-94%-ban van legalább 1 gól.
Kérdésem Hozzátok,hogy ez átlagosnak mondható,kiemelkedő, és lehet-e bármit kezdeni ezzel az adattal akár élő fogadás,még jobb lenne meccs előtti fogadás terén?
Ráhúzható-e bármilyen stratégia?
Tomiszi féle naplót elolvastam elejétől végéig,de nem tudok előrébb jutni.

Köszi a válaszokat:  üdv.climax

Sziasztok!
A véleményeteket kérném egy stratégiámról mielőtt elkezdeném használni élesben. Arra gondoltam hogy a tenisz tornákon következetesen buktatni fogom az első két helyen kiemelt versenyzőt. Az alábbi kritériumokkal:
- nem fogadok a legnagyobb tornákon (Wimbledon, US Open és többiek)
- nem fogadok hazai pályán szereplők kiemeltek ellen
- martin gélt ;) alkalmazok mert véges a lejátszható meccsek száma a játékosoknak egy-egy tornán
Nagy vonalakban néztem csak át az elmúlt időszak versenyeit volt hogy az első körbe kiesett mind a kettő(Bp. WTA) de úgy látom hogy különösen párosban nem szerepelnek fényesen a kiemeltek.
Ha tudtok adni egy linket ahol visszamenőleg át tudom nézni a versenyeket az idén megnézem hogy néz ki nagyobb szórásban.

Idézetet írta: Alibi Dátum július 23, 2013, 16:50:36
Sziasztok!
A véleményeteket kérném egy stratégiámról mielőtt elkezdeném használni élesben. Arra gondoltam hogy a tenisz tornákon következetesen buktatni fogom az első két helyen kiemelt versenyzőt. Az alábbi kritériumokkal:
- nem fogadok a legnagyobb tornákon (Wimbledon, US Open és többiek)
- nem fogadok hazai pályán szereplők kiemeltek ellen
- martin gélt ;) alkalmazok mert véges a lejátszható meccsek száma a játékosoknak egy-egy tornán
Nagy vonalakban néztem csak át az elmúlt időszak versenyeit volt hogy az első körbe kiesett mind a kettő(Bp. WTA) de úgy látom hogy különösen párosban nem szerepelnek fényesen a kiemeltek.
Ha tudtok adni egy linket ahol visszamenőleg át tudom nézni a versenyeket az idén megnézem hogy néz ki nagyobb szórásban.

Kerdez ra Tititol hogy neki a mi a velemenye errol a "strategiarol" o jartas a tenisz teren :cya:

Üdv Mindenkinek!

Olvasgattam a stratégiákat. Rengeteg közül lehet választani. :D

Bet365-nél szoktam játszani, bár most egy ideje nem nagyon van időm.

Csak kosárlabdával szoktam foglalkozni. 1. és 4. negyedre nem fogadok. Csak 2. és 3. Élőben.

Másodpercre pontosan visszaosztom a már esett pontokat a hátralévő időt figyelembe véve. Leginkább a negyedek fele után számolok. Gondolom valahogy így számolhatnak az irodánál is... Pl.: eltelt 5 perc (300 mp), esett 15 pont, 15/300×600=30 pont. Várhatóan 30 pont körül lesz a vége, várhatóan!!!!. Előfordul, hogy az iroda lassabban módosít. Volt olyan eset, hogy a negyed felénél még hasonló esetben csak 25,5-re lehetett overt fogadni. Megtettem. Simán jött.

Nyilván ez sem tuti. De folyamatos számolással, ahogy telik az idő, közelebb lehet kerülni a valós eredményhez.

Esetleg vélemény erről az elgondolásról?

Üdv,
zsuk.

Hello. Én úgy számoltam, hogy az adott csapat adott negyedbeli pontátlagával számol automatikusan; de van amikor módosítanak közben, ha nagyon indokolt a játékkép alapján, de nagyon ritkán.

Idézetet írta: zsuk500 Dátum augusztus 08, 2013, 11:21:44
Üdv Mindenkinek!

Olvasgattam a stratégiákat. Rengeteg közül lehet választani. :D

Bet365-nél szoktam játszani, bár most egy ideje nem nagyon van időm.

Csak kosárlabdával szoktam foglalkozni. 1. és 4. negyedre nem fogadok. Csak 2. és 3. Élőben.

Másodpercre pontosan visszaosztom a már esett pontokat a hátralévő időt figyelembe véve. Leginkább a negyedek fele után számolok. Gondolom valahogy így számolhatnak az irodánál is... Pl.: eltelt 5 perc (300 mp), esett 15 pont, 15/300×600=30 pont. Várhatóan 30 pont körül lesz a vége, várhatóan!!!!. Előfordul, hogy az iroda lassabban módosít. Volt olyan eset, hogy a negyed felénél még hasonló esetben csak 25,5-re lehetett overt fogadni. Megtettem. Simán jött.
eszik,
Nyilván ez sem tuti. De folyamatos számolással, ahogy telik az idő, közelebb lehet kerülni a valós eredményhez.

Esetleg vélemény erről az elgondolásról?

Üdv,
zsuk.
NBA-nél 4 pontokat számol percenként alapesetben. Nagyon picit felfelé módosítanak, mert az emberek overre szeretnek fogadni. Ligától függ ez persze, nőknél nyilván lejjebb veszik. Arra figyelj, hogy nagyon sokszor nem pontos a Bet365 órája, sokszor 20-30 másodperc különbség is van.

Idézetet írta: zsuk500 Dátum augusztus 08, 2013, 11:21:44
Üdv Mindenkinek!

Olvasgattam a stratégiákat. Rengeteg közül lehet választani. :D

Bet365-nél szoktam játszani, bár most egy ideje nem nagyon van időm.

Csak kosárlabdával szoktam foglalkozni. 1. és 4. negyedre nem fogadok. Csak 2. és 3. Élőben.

Másodpercre pontosan visszaosztom a már esett pontokat a hátralévő időt figyelembe véve. Leginkább a negyedek fele után számolok. Gondolom valahogy így számolhatnak az irodánál is... Pl.: eltelt 5 perc (300 mp), esett 15 pont, 15/300×600=30 pont. Várhatóan 30 pont körül lesz a vége, várhatóan!!!!. Előfordul, hogy az iroda lassabban módosít. Volt olyan eset, hogy a negyed felénél még hasonló esetben csak 25,5-re lehetett overt fogadni. Megtettem. Simán jött.

Nyilván ez sem tuti. De folyamatos számolással, ahogy telik az idő, közelebb lehet kerülni a valós eredményhez.

Esetleg vélemény erről az elgondolásról?

Üdv,
zsuk.


Szerintem ez életképes stratégia, de érdemes több irodánál is nézni ugyanazt a meccset, mert akkor kiválaszthatod az eltérő szorzók/ponthatárok közül a legkedvezőbbet!
A georgeboyd által írt óra problémában is segít, amikor hasonló dolgokra fogadok, mindig nézem az élő közvetítést is, ahol a képernyőn látható az óra!
Tehát nem az iroda meccsidejét és eredményközlését nézem, hanem a "tv"-t.

Én mondjuk hasonló alatt/felett tippet nem negyeden belül szoktam játszani, hanem egész meccsre (kézilabda vagy kosárlabda) és igazából ahhoz viszonyítok, hogy milyen periódusa volt a  csapatoknak:
pl. 58,5 kézilabdában a nyitó alatt/felett határ, de mondjuk bármikor a meccsen 8 perc alatt csak 3 gól esik, akkor 54,5 körülre esik a határ. Ez egy túlzottan gólszegény periódus, ezután overt játszom. (ha meg túl sok gól esik rövid időn belül, akkor felmegy a határ és "under-t" érdemes inkább rakni.)

Arra is gondoltam pont kosárlabdával kapcsolatban, hogy az irodák egész jól lövik be az "alatt/felett" határokat a meccsekre, így a meccs előtti határt tekinthetjük az élő fogadásaink alatt is viszonyítási alapnak!
Ha valamelyik irányba jelentősen elmozdul a határ, akkor érdemes lehet arra fogadni, hogy a meccs előtt "jósolt" határhoz fog ezután közelíteni a pontszám.

Üdvözlet!

Az automatikus pontátlag gyanús nekem is, de van amikor kicsit késlekedve módosítanak, de mivel én is átlagot számolok valahol egy irányba számolunk, számolok velük. Az óra az egy érdekes pontja a dolognak. Nekem néha meggyőződésem, hogy direkt hagyják futni az órát, mintha tényleg valóban telne az idő, majd miután kiszámolom mennyi az annyi és megteszem a tétet, visszaugrik 1,5 percet, és máris rossz a számítás... :(
Akkor jó az élő ha látom a valós futó órát a meccsen. Azt is megfigyeltem, néha alig láthatóan villog, vibrál az óra a bet-en... Ennek még nem jöttem rá az okára, de figyelem tovább...

Az egész mecces átlag valóban jó ötlet lehet irányadónak (mint a banki alapkamat)...

Azért hanyagolom az 1. és a 4.-et mert van amikor neki esenek egymásnak az elsőben, majd a 2. és a 3. szerintem játszanak "rendesen". A 4. sokszor már mindegy mindenkinek...

Folyt....

Üdv.
Zs.
:laugh:

Idézetet írta: zsuk500 Dátum augusztus 09, 2013, 11:32:54
Üdvözlet!

Az automatikus pontátlag gyanús nekem is, de van amikor kicsit késlekedve módosítanak, de mivel én is átlagot számolok valahol egy irányba számolunk, számolok velük. Az óra az egy érdekes pontja a dolognak. Nekem néha meggyőződésem, hogy direkt hagyják futni az órát, mintha tényleg valóban telne az idő, majd miután kiszámolom mennyi az annyi és megteszem a tétet, visszaugrik 1,5 percet, és máris rossz a számítás... :(
Akkor jó az élő ha látom a valós futó órát a meccsen. Azt is megfigyeltem, néha alig láthatóan villog, vibrál az óra a bet-en... Ennek még nem jöttem rá az okára, de figyelem tovább...

Az egész mecces átlag valóban jó ötlet lehet irányadónak (mint a banki alapkamat)...

Azért hanyagolom az 1. és a 4.-et mert van amikor neki esenek egymásnak az elsőben, majd a 2. és a 3. szerintem játszanak "rendesen". A 4. sokszor már mindegy mindenkinek...

Folyt....

Üdv.
Zs.
:laugh:
Sok pénzt és időt ne öljél bele, azt gondolom, nem ebből leszel milliomos, majd rájössz, amikor 3 perc alatt 2 pontot dobnak, vagy ha a underen leszel, és tolnak egy 20 pontos utolsó másfél percet

Idézetet írta: zsuk500 Dátum augusztus 09, 2013, 11:32:54
Üdvözlet!

Az automatikus pontátlag gyanús nekem is, de van amikor kicsit késlekedve módosítanak, de mivel én is átlagot számolok valahol egy irányba számolunk, számolok velük. Az óra az egy érdekes pontja a dolognak. Nekem néha meggyőződésem, hogy direkt hagyják futni az órát, mintha tényleg valóban telne az idő, majd miután kiszámolom mennyi az annyi és megteszem a tétet, visszaugrik 1,5 percet, és máris rossz a számítás... :(
Akkor jó az élő ha látom a valós futó órát a meccsen. Azt is megfigyeltem, néha alig láthatóan villog, vibrál az óra a bet-en... Ennek még nem jöttem rá az okára, de figyelem tovább...

Az egész mecces átlag valóban jó ötlet lehet irányadónak (mint a banki alapkamat)...

Azért hanyagolom az 1. és a 4.-et mert van amikor neki esenek egymásnak az elsőben, majd a 2. és a 3. szerintem játszanak "rendesen". A 4. sokszor már mindegy mindenkinek...

Folyt....

Üdv.
Zs.
:laugh:

Én abban látok fantáziát, hogy a változás irányát találod el, tehát hogy nőni vagy csökkenni fog a ponthatár.
Ahogyan te is írod, hasonlóan számolsz, mint az iroda, csakhogy így nem tudod megverni őket!
Ha mondjuk egy időben sikerül kiszámolnod velük az új átlagot, még akkor is kell vagy 8-10 mp, amíg élőben elfogadják a fogadásodat.
Ez alatt bőven változhat a szorzó, a ponthatár, még akkor is, ha nem esett kosár ezen idő alatt.
Ezért is fontos a meccs követése, mert látjuk, mikor áll a játék csere, időkérés vagy egyebek miatt.

Ráadásul az iroda óráját össze lehet vetni az élőkép órájával!
Ha megnézed több irodánál a közvetítést, esetleg műholdas tévécsatornán is, akkor látni fogod, hogy több másodperces különbségek is vannak!
Nyilván ott kell követni a meccset, ahol a leggyorsabban jön.

Üdvözlet! :cya:

Köszönöm az építő hozzászólásokat. :)

Olvasgatok még tovább. Talán lesz jobb stratégia...

Abban biztos vagyok, hogy csak kitartóan és következetesen lehet sikereket elérni. Ez viszont már lerágott csontnak tűnik, hiszen ezt mindenki tudja.

Egy kicsit más téma, remélem nem baj, hogy itt írom le:

Hurkabálint naplójában olvastam (ha jól emlékszem): Ha nézel egy meccset, végül is mindegy milyet, és van egy érzésed, gondolatod, hogy pl a 2,5-es v. 3,5-es odds ellenére meg kéne tenned az eseményt, tedd meg.....

Tegnap este tenisz meccs... Női. 6. kiemelt 1. szettet hozta, másodikat elvesztette, majd jött a 3. előtt a gondolat, hogy kéne tenni az ellenfélre, igaz "csak" 2,5-re adták... ;).......

Az ellenfele nyert 6:2-re simán.....

További Szép és Eredményes Napot!!!!

Zs.

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Historikus adatokat keresek, ahol fel van tüntetve az adott mérkőzés végeredménye, illetve az azt megelőző oddsok a meccsre (hazai, döntetlen,vendég). Elsősorban nagyobb európai futballligák (angol, spanyol német, olasz) érdekel. Ha tudnátok segiteni, akkor nagyon hálás lennék.


R

Idézetet írta: roley05 Dátum október 10, 2013, 15:15:46
Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Historikus adatokat keresek, ahol fel van tüntetve az adott mérkőzés végeredménye, illetve az azt megelőző oddsok a meccsre (hazai, döntetlen,vendég). Elsősorban nagyobb európai futballligák (angol, spanyol német, olasz) érdekel. Ha tudnátok segiteni, akkor nagyon hálás lennék.


R

Én itt mindent megtalálok:

http://www.oddsportal.com/results/#soccer

Sziasztok. Véleményeket,tanácsokat várok a már tapasztaltabbaktól. A kérdésem az lenne,hogy szerintetek melyek a leggyorsabb stratégiák? Vagyis melyek azok,amelyek a leggyorsabb módon növelik a bankod a lehető legkisebb kockázattal?

Idézetet írta: Bakos Rudolf Dátum október 11, 2013, 13:31:18
Sziasztok. Véleményeket,tanácsokat várok a már tapasztaltabbaktól. A kérdésem az lenne,hogy szerintetek melyek a leggyorsabb stratégiák? Vagyis melyek azok,amelyek a leggyorsabb módon növelik a bankod a lehető legkisebb kockázattal?

Egyértelműen a Várda64 féle stratégiát tudnám neked javasolni, amit megtalálsz az előbb említett úr aláírásában:
"Pistikém! Minden meccsnek van végeredménye. Azt kell eltalálni és nyersz!" by M.B.

Nem viccnek szántam, tényleg ilyen egyszerű. Ha eltalálod a megfelelő eredményeket, gyorsan meglehet gazdagodni.