Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#1680 február 21, 2015, 16:51:30, KT76
Nem is futtatnám párhuzamosan, ez csak egy elméleti lehetséges állapot, ami utólag lehetne.
Jó de a fogadó megérzéseit az egyre több nyerés befolyásolja, mert nő az érzelmi faktor is.
Az all in miatt nem kell semmit se számolni a botnak. Küldök neki egy parancsot, belép , kikeresi és minden összeget rárak, oké és kilépés kész.
20 alkalommal megcsinálom és utána nézem meg, lehet a 2.-nál elbuktam.  ;D
Ebben az esetben is hat a kétely és bizonytalanság érzése negatívan, mert ott a fejben, hogy mi van ha már nincs is pénz és a bizonytalanságot sokáig senki se bírja. :D

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy egy ember tovább tudna menni, mint egy program ami akár véletlenszerűen választ, vagy valami logika szerint.

Idézetet írta: KT76 Dátum február 21, 2015, 16:47:26
Nem is futtatnám párhuzamosan, ez csak egy elméleti lehetséges állapot, ami utólag lehetne.
Jó de a fogadó megérzéseit az egyre több nyerés befolyásolja, mert nő az érzelmi faktor is.
Az all in miatt nem kell semmit se számolni a botnak. Küldök neki egy parancsot, belép , kikeresi és minden összeget rárak, oké és kilépés kész.
20 alkalommal megcsinálom és utána nézem meg, lehet a 2.-nál elbuktam.  ;D
Ebben az esetben is hat a kétely és bizonytalanság érzése negatívan, mert ott a fejben, hogy mi van ha már nincs is pénz és a bizonytalanságot sokáig senki se bírja. :D

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy egy ember tovább tudna menni, mint egy program ami akár véletlenszerűen választ, vagy valami logika szerint.

a rulettel ne hasonlitsátok össze az előfordulási arányokat, évekig kaszinóztam /nem gépi/ a profi krupié nagyjából be tudja határolni, hova fog dobni
a gépi rulett is hozzávetőlegesen meghatározott helyre pörget, ha nem is teljes pontossággal
de ha ti otthon pörgetgettek a magatok rulettjén, az persze más :)

Sziasztok!

Tudtok olyan netes fogadóirodákat, ahol 15 perces idő-intervallumokban lehet fogadni arra, hogy lesz-e gól? Van egy stratégiám, ami ezen alapul, még kezdetleges, idővel formálgatom.
Eddig két irodát találtam, ahol van ilyen, a SportingBet és a Bwin, utóbbi magasabb odsszokkal operál, ezért azt használom a teszteléshez.

Köszönöm előre is a segítségeteket

Idézetet írta: rakottkrumpli Dátum március 14, 2015, 16:57:15
Sziasztok!

Tudtok olyan netes fogadóirodákat, ahol 15 perces idő-intervallumokban lehet fogadni arra, hogy lesz-e gól? Van egy stratégiám, ami ezen alapul, még kezdetleges, idővel formálgatom.
Eddig két irodát találtam, ahol van ilyen, a SportingBet és a Bwin, utóbbi magasabb odsszokkal operál, ezért azt használom a teszteléshez.

Köszönöm előre is a segítségeteket

WilliamHill.

Sziasztok!

Egy érdekes ötlet motoszkál a fejemben. Az alapötletem a következő. Naponta egy darab általam mini sorozatnak keresztelt sorozatot kéne lejátszani ami 3 fogadásból áll. Minden napra van egy alaptét ami a példa kedvéért 1 birodalmi márka.

Tehát minden nap kockára teszünk 1 darab birodalmi márkát összesen 3 darab fogadásra 1,20-1,30-as szorzón úgy, hogy minden egyes nyertes fogadás után a nyereménnyel megnövelt tétet teszük fel a következőre.

Mivel Titti is huzamosabb ideje valami hasonlót játszik méghozzá eredményesen ezért gondolom, hogy ki lehetne találni erre valamit. Szigorúan be kell tartani a napi 1 sorozat szabályt így kiszámolható a maximális veszteség.

A probléma mindössze a tippek :D vagyis, hogy milyen típusú fogadással lehet ezt elérni. Amin gondolkodok a félidő over fogadások fociban illetve a tenisz deuce fogadások.

Ötlet?

Idézetet írta: mezrajaed Dátum március 16, 2015, 19:23:03
A probléma mindössze a tippek :D vagyis, hogy milyen típusú fogadással lehet ezt elérni.

Akármilyennel :) Van elég példa mondjuk a maradj talponban.
Tehát minden napra kb. egy birodalmi márka profit a cél. Vesztes tipp esetén mi a terv?

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 17, 2015, 00:35:25
Akármilyennel :) Van elég példa mondjuk a maradj talponban.
Tehát minden napra kb. egy birodalmi márka profit a cél. Vesztes tipp esetén mi a terv?

vesztes tipp esetén még nem tudom pontosan mi a terv. Vagy rögtön még maximum 1 sorozat (amivel kihozható nullára vagy pici pluszra az adott nap) vagy arra a napra vége és folytatás holnap.

Üdv Sporttársak!
Újonnan regisztráltam ide, hosszú kihagyás után térek vissza a sportfogadás világába, régebben hobbiból fogadtam inkább, kis tétekkel nagy kötésben, nyilván nem túl eredményesen... Most viszont elhatároztam, hogy komolyan fogok foglalkozni a kérdéssel, így hát elkezdtem beleásni magam a fórumokba, figyelek rengeteg csoportot, Tippstert, stratégiát keresek, amivel nyereségessé válhatok. Sajnos mindenütt a Martingale-re épülő megoldásokkal találkozni, ezt ruletten próbáltam, igen jól is ment, aztán...
Viszont elgondolkodtam valamin, kíváncsi lennék az álláspontokra! Ahogy figyelem, igen sokan játsszák a Martingale módszert jégkorong döntetlenre, nyilván nem hasraütésszerűen választott meccsekkel, hanem ahol esély is van rá. Amit nem értek viszont, s a Martingale nagy buktatója, hogy minden veszteség után duplázza a tétet, ergo nagyon komoly bank kell hozzá, hogy akár egy 10-es bukó szériát is kibírjunk. Emellett ha körülnézek, általánosan kb 4,00-es oddsokat adnak egy jégkorong döntetlenre. S itt vetődik fel a kérdés, miért duplázzuk a tétünket minden vesztes tipp után? Hisz még az alaptétünkkel játszva is, háromszor azt feltéve még mindig egy teljes alaptét nyereségünk van ha a 3. talál (első kör 1 egység, ha nyer 1*4,00, profit 3 egység, ha veszít, második kör 1 egység, ha nyer 1*4,00, profit 2 egység, ha veszít, harmadik kör 1 egység, ha nyer 1*4,00, profit 1 egység). Ha 3. tétünkkel sem nyerünk, 4. alkalommal duplázzuk a tétet, itt ugyan már nem tarthatjuk 3 körön át, csak 2, de még mindig ritkább a duplázás, mint az általános esetben, minden vesztes tipp után. S ez állandósul is, hogy minden második körben kell duplázzunk. Ebben az esetben, ha a duplázáskor azonnal nyerünk, akkor nagyobb a nyereményünk, míg ha a duplázott téttel 2. megjátszásnál nyerünk, akkor csupán az alap egy egység, viszont minél hosszabb a szériánk, a mindenkori duplázás utáni első esetben, egyre nő a nyereségünk, példának okáért a 12. körben 33 egység, viszont csupán 5-ször dupláztuk a tétünk, a normál 12 helyett, így sokkal hosszabb időszakot kihúz a bankunk. Nézzünk egy NHL statisztikát, a mai napig a szezonban 77-80 meccset játszott minden csapat a szezonban, a legkevesebb döntetlen 13 amit egy csapat játszott, de 30 fölötti számok is akadnak. Nyilván utóbbi csapatokat érdemes kiválasztani, főleg egymás ellen a stratégiához, és mindenképpen 4,00-es odds vagy fölötti szükséges, azonban ezt nem nehéz megtalálni (a mostani kínálatban 8 mérkőzésnek magasabb a döntetlen oddsa 4,00-nél, akad még 5,25-ös is, s csak 4 meccsnek alacsonyabb a szorzója 4,00-nál), hozzáteszem az első 3 körben elég a 3,00-as feletti odds, mint ahogyan a duplázások utáni első tétnél is, ugyan a nyereségünk kevesebb lesz, ugyanakkor ezzel is védekezhetünk egy hosszú sorozatban, hogy egy esélyesebb döntetlenre fogadunk. Közel 20%-os döntetlen statisztikával az NHL-ben, nem könnyű olyan szériát kifognunk, hogy nagyon magasra szökne a tét duplázva, hisz az alap Martingale srtat-tal szemben, itt 17 kör alatt mi csak 7-szer dupláztuk alaptétünk, amit sokkal könnyebben elbírhat a bankunk, mint 17 duplát!
Várom az építő jellegű kritikákat, véleményeket, ill ne kövezzetek meg, ha ez már másban is felmerült, mint gondolat!
Üdvözlettel
Whiskey-s

Idézetet írta: Whiskey-s Dátum április 04, 2015, 22:50:18
Üdv Sporttársak!

Üdv köztünk!

Ha tömör akarok lenni akkor azt mondom felejtsd el a mártingélt, megkíméled magad. Kizárólag elméletben működhet hosszútávon, élesben csak hosszabb-rövidebb ideig, de a vége mindig ugyanaz lesz. Ahogy te is írtad, igen komoly bank kell hozzá, nagyon sok pénzt kockáztatsz nagyon kevésért. Lehet hogy minimális az esélye egy nagyon hosszú bukó szériának, de a hosszútáv alatt be fog következni. Ha tényleg jó találati arányt tudsz produkálni jégkorong döntetlenekből, akkor szingliben is megpróbálhatod, 30%-os találati aránnyal már pluszban leszel. Ráadásul a bankod csak egy kis százalékát fogod kockáztatni. Úgyis hamarosan vége az NHL-nek, a kövi szezonig van idő átgondolni.

Sok sikert  :ok:

Sokkal biztonságosabb (szerintem) ezt focival játszani az olasz lega pro ligákban, figyelni kell a középcsapatokat és ha 5-6 meccset elér valamelyik zsinórban x nélkül, beszállni. 10-12-nél nagyobb sorozathoz nagy csoda kell, de semmi sem lehetetlen... ezt vissza is lehet ellenőrizni több évre.

A magam részéről nem vagyok híve a Martingale-nek, mint írtam ruletten próbáltam, 1$-os alaptéttel, az elején kiszámolva, talán 7-8. bukókörhöz szükséges bankkal, a WilliamHillnél... Befizetési bónusz volt, így elkezdtem. Egy napig nyomtam, kb harmincpárezer befizetéssel. Bármilyen hihetetlen, 1200$ körülig tudtam felmenni vele, igaz az is, hogy szabtam pár saját megkötést hozzá. Minden nyert kör után színt váltottam, ill ha 0 jött, elkönyveltem a bukót s új kört kezdtem, emellett több ízben a 128$-os kört már nem tettem fel, elkönyveltem a bukót, így újra kellett termelnem a 127 addig feltett $-t. Természetesen jött a fordulat, a hosszabb szériák, s a türelmetlenségem, így nem nyeltem már be a bukást, rövid időn belül többször, tovább emeltem, nem jött, vége teljes nullázás. Sportfogadásban sem vagyok híve, azonban rengeteg helyen látom ezt jégkorongra specializálva, mégpedig az oddsok miatt. Fociban a döntetlenesélyes meccseken bizonyosan nem lesz 4,00-es a szorzó, míg jégkorongban ez igen általános. Én azt nem értem, hogy akik erre utaznak, miért dupláznak mindig, hisz mindenképpen folyamatosan csökken az összes addig feltett tét s a lehetséges nyeremény aránya, így ha ezt mindenképpen elfogadjuk, akkor miért nem a biztosabb, kevesebb duplával járó, hosszabb ilyen szériát elbíró módot választják? 20 meccsnél nagyon nem volt több NHL-ben az X mentes széria, amit minden duplával képtelenség finanszírozni, míg az általam felvázolt módon még 20 meccsnél is csak 9 tétduplázás kellett, igaz a végső nyereményünk arányaiban még kevesebb az összes feltett pénzünkhöz képest, mint minden körben duplázva, de biztosabb, hogy kibírja a bankunk, s elnézve az NHL meccsek döntetlen arányát, ritka lesz az ilyen hosszú széria, tavaly mindössze két csapat produkált 20 meccs körüli döntetlen nélküli sorozatot, de nyilván a tényeket s elemzéseket nem figyelmen kívül hagyva választjuk meccseinket, hanem azokra teszünk akik a 77 meccsükből 20-25szor döntetlennel zártak, több ilyen team is van az idei szezonban. Én Martingale-t csak így alkalmaznék. E fórum kb felét olvastam végig ezidáig ma, s voltak szimpatikus elgondolások, letöltöttem pár igen hasznosnak tűnő táblázatot. Mindemellett én inkább a jó eseményválasztással, napi tutik megtételével képzelem el a dolgot, s itt nem az 1,10-es oddsokra gondolok... Célom minden nap találni 4-8 jól elemzett esélyes tippet, lehetőleg 1,60-2,00-es odds környékén, ezeket single-ben megjátszani, s kis téttel minden nap kombiban is, nyilván általában nem fog mindegyik tipp bejönni egy nap, viszont a szórásnak köszönhetően, ha már 60-70%-os találati arányt nézünk, lesz olyan, amikor egy nap mind talál, ami a kombinak köszönhetően szépen hoz, akár 20-50-es szorzóval. 50K-s bankrollal kezdek bele, 5%-os tétlimittel, a tippek erősségétől függően kiválasztva a konkrét tétet. A kombiknál az utolsó eseménynél való ellenfogadás zseniális, kár, hogy erre eddig nem gondoltam magam is, már ezért megérte végigolvasni eddig kb 60 oldalt e témában, ha így tettem volna, valószínűleg nem hagyok fel évekre a fogadással... :D

Azért van értelme duplázni, mert egy óriási bankkal annál jobb a fogadónak, minél később nyer. Minél hosszabbra nyúlik a döntetlen nélküli sorozat, annál nagyobb az esélye minden lépcsőnél, hogy végre jön az x, így a leghosszabb sorozattal lesz a legnagyobb a haszon.

Én ezt értem, hogy minél hosszabb a sorozat annál jobb, ugyanakkor nem létezik akkora bank ami ezt kibírná... Még az olyan fogadóirodáknál sem hinném, hogy megoldható, ahol nincs minimum tét, sem maximum. Kezdhetünk mondjuk 1ft-tal, na de akkor az átlag, amikor nem 20 meccs után jön csak egy döntetlen nem hoz szinte semmit. Ha pedig akár 500-1000ft téttel nyitunk, hát, a 10. körben már 256-512K a tét, s ez lehet ritka, de elég ha egyszer bejön s úszott több, mint 1 millió akár, s mint írtam 20 meccses X mentes széria is előfordult pl NHL-ben tavaly. Közösségi oldalak fogadócsoporjait figyelem rengeteget, ezzel a stratégiával most járnak a 7. körnél a Chicago meccsein, igaz az utolsó kettőnél az utolsó percben ment el a döntetlenük, de már igen meleg a pite, főleg azoknak akik csak elkezdték követni a tippstert, s nem feltétlen elég a bankjuk hozzá, már ha a tippster (aki mellesleg fizetős VIP csoportot működtet) egyáltalán megtette maga is amit kiírt, de ha így is van, profi létére esélyes, hogy több milliós bankja van hozzá, ha ilyenbe belefog...

Idézetet írta: Whiskey-s Dátum április 05, 2015, 02:59:31
igaz az utolsó kettőnél az utolsó percben ment el a döntetlenük

Ilyet ma már csak a legostobábbak csinálnak, papíros tippmix szelvénnyel a kezükben izgulnak tétlenül a gép előtt....
Ezért hoztam a lega pro-s példát, ott 6. körben beszállva sosem lesz 20-ig tartó sorozat, vagy úgy 99.9%, hogy nem. De ilyenkor összeállhatna egy csapat is, akik összedobják mindig a következő szint tétjét :)

Valóban nem jó ötlet belefogni, alapjában véve a Martingale-be... De ha már csinálja valaki, legalább annyi esze lehetne, hogy ha 4,00-es oddsok vannak, akkor ne a profitot akarja maximalizálni a minden körben duplával, hanem a duplák számát minimalizálni, hogy ha egyszer bejön a nagyon hosszú, akár 20 meccses (megjegyzem az átlag embernek bőven elég 10 is) sorozat mikor nem jön a várt eredmény, ne csődöljön be. Persze a végén nem nyer annyit, mint ha végig duplázna, na de nem valószínű, hogy végig tudja duplázni, még az általam említett módon sem a 20 meccset, normál módon pedig képtelenség, még ha tizen is dobják össze... Én semmi esetre sem választok ilyesfajta tétemelő szisztémát, a rulett elég volt tanulópénznek e tekintetben.