Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sosincs fent az egész bankom, mert 3-4 napra felteszek 10% ot, utána megint annyit
én nem játszok meg 3000 meccset, most 3 nap alatt 3 meccset tettem, végignézem a kínálatot és a számomra legbiztosabbakat játszom meg.
A belinkelt táblázat szintén nagyon kiszámíthatatlan hiszen azok az első meccsek voltak sajnos buktam is, ott pont a Galatasarayt tettem DNB-ben.

Szóval itt megnézve ezeket a meccseket, a Kairatra nem tettem volna egy forintot sem a Skenderbeu ellen
A Maccabi várható volt, hogy nyer, de nem éreztem 100% biztosnak
A Bröndbyre sem tettem volna hiába a kicsit odds, ez nyert is
Apollon - Zaria Balti sima 3-0 ezt meg is játszottam, ez amire azt mondják tuti meccs
Valetta - Utrecht, erre sem tettem pénzt, idegenben 1.30 ért Málta azért nem egy San Marino és az Utrecht sem egy Ajax, 0-0 is lett
Trencin - Yehuda, itt nem értem az alacsony szorzót a hazaira
Aberdeen - Siroki, ez nálam hazai, de olyan mint a Maccabi hogy nem játszottam meg, mert nem voltam benne biztos.

Itt megjátszottam az Apollont meg az AEL Limasszolt (a luxemburgi ellenfelét egy góllal verte)
valamint a Galatasarayt ami elvitte a kötést.

A mai kínálatból egy az az egy meccset tettem: a Galatasaray - Östersund hazai, mellette volt hajnalban az USA - Salvador és még egy keddi BL selejtezőn gólszám.
És mondjuk ott van egy Levszki Szófia - Hajduk Split magas szorzókért, de nekem az olyan mint amikor ruletten pörög a kerék... nem csak a szorzó miatt, hanem mert tényleg olyan meccs... majd ha jön az Olasz A meg a Bundesliga és a Premier League ott azért lehet szedni magasabb szorzókat de itt nem igazán van olyan, ugyanis itt nem ismerjük a játékosokat, a csapatokat nincs annyi információ :)

Sziasztok!

Elolvastam a topic egy részét, és sok érdekes és hasznos dolog van itt.

Idén januártól elkezdtem egy olyan stratégiát, amihez nem kell semmi, szó szerint semmi. Napi 2-3 perc és eddig eléggé plusszos a dolog. Igaz még csak táblázatban vezetem, de ha bejön, akkor 2018.  január elsejétől élesben is használni fogom.

Leírom az eddigi idei eredményeket 2017. júl. 31-ig , mert nem semmi, legalábbis szerintem.
----------------------
Fogadások összesen: 363 egység (201+161)

Nyereség összesen: 497,44 egység (272,67+224,77)

ROI: +37,03%
----------------------
Ez havi átlagban 363/7/= 52 fogadás, napi 1,7 fogadás. Azaz napi 2 perc munka.

Megígérem, ha az év végén is pluszban lesz, akkor megosztom mindenkivel.

Addig is majd leírom a hátralévő hónapok eredményeit is ide.

Esetleg akinek van kedve találgathat, mi lehet ez ;D

"elkezdtem egy olyan stratégiát, amihez nem kell semmi, szó szerint semmi. Napi 2-3 perc"

;D ;D Kurv@ nagy strategia lehet. En mar vagom a centit ev vegeig  :)


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 09, 2017, 13:42:50
"elkezdtem egy olyan stratégiát, amihez nem kell semmi, szó szerint semmi. Napi 2-3 perc"

;D ;D Kurv@ nagy strategia lehet. En mar vagom a centit ev vegeig  :)

Olyan dolgokra gondolj, hogy utánanézni, megnézni hogy hány döntetlent játszott, statisztika, ilyesmi.
Na ezek a dolgok nem kellenek hozzá :)

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 09, 2017, 13:49:51
Olyan dolgokra gondolj, hogy utánanézni, megnézni hogy hány döntetlent játszott, statisztika, ilyesmi.
Na ezek a dolgok nem kellenek hozzá :)

Akkor tuti, hogy kosárlabda, mivel ott nincs döntetlen.  ::)  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 09, 2017, 14:17:59
Akkor tuti, hogy kosárlabda, mivel ott nincs döntetlen.  ::)  ;D

Nincs is ennyi értelmes kosármeccs egy évben:D
Tehát nem kosárlabda.

Mivel értelmes tenisz meccs sincsen egész évben, ezért marad a foci. Ha komolyabban nem kell utánanézni, akkor marad a gólok száma páratlan/páros. Esetleg valami élő underes vagy overes stratégia, de ahhoz is azért nem árt utána nézni a dolgoknak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 09, 2017, 14:51:48
Mivel értelmes tenisz meccs sincsen egész évben, ezért marad a foci. Ha komolyabban nem kell utánanézni, akkor marad a gólok száma páratlan/páros. Esetleg valami élő underes vagy overes stratégia, de ahhoz is azért nem árt utána nézni a dolgoknak.

Nem kosár és nem tenisz és nem foci.

Lóverseny lesz az,de hát ez így elég nagy kérdőjel.

Idézetet írta: betg Dátum augusztus 09, 2017, 15:22:07
Lóverseny lesz az,de hát ez így elég nagy kérdőjel.

Nem is kellett sokat várni arra, hogy valaki eltalálja:) Szép volt:) Igen. Elég nagy kérdőjel. De kiegyenesedik az a kérdőjel  ;)

Akkor meg is van a 2 perces lovi-strategia. Elolvasni secretariat elemzeseit a fooldalon, belepni a fogadooldalra, megkeresni az esemenyt, beirni a tetet, majd megnyomni a gombot. Tadammm  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 09, 2017, 16:31:25
Akkor meg is van a 2 perces lovi-strategia. Elolvasni secretariat elemzeseit a fooldalon, belepni a fogadooldalra, megkeresni az esemenyt, beirni a tetet, majd megnyomni a gombot. Tadammm  :great:

Az is könnyű lenne de secrtariat sztem nem hoz évi 600 tippet:D

Csak egy érdekesség.

Megnéztem a Real Madrid kosárcsapatának idei meccseit. 47 db meccset játszott. Eddig.

Bet365-ön 1,9-es szorzót adnak arra, hogy páros illetve páratlan lesz a végeredmény. Én most a teszt kedvéért a páros eredményre fogadtam. Miért? Mert legtöbbször 2 pontos kosár van, és a büntetők sem mennek be mindig, és a 3 pontosok sem.

Fibonacci számsorral számolva, nyerő tipp után újra 1 egységre visszaugorva: 83 egység feltett tétre 90,4 egység jött be, +8,91%.

Azért ehhez sem kell sok ész, és talán még ráció is van benne.