Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 10, 2017, 08:43:05
Csak egy érdekesség.

Megnéztem a Real Madrid kosárcsapatának idei meccseit. 47 db meccset játszott. Eddig.

Bet365-ön 1,9-es szorzót adnak arra, hogy páros illetve páratlan lesz a végeredmény. Én most a teszt kedvéért a páros eredményre fogadtam. Miért? Mert legtöbbször 2 pontos kosár van, és a büntetők sem mennek be mindig, és a 3 pontosok sem.

Fibonacci számsorral számolva, nyerő tipp után újra 1 egységre visszaugorva: 83 egység feltett tétre 90,4 egység jött be, +8,91%.

Azért ehhez sem kell sok ész, és talán még ráció is van benne.

Az én olvasatomban ez nem sportfogadás, hanem szerencsejáték. Olyan, mintha ruletten játszanál...

Csak legalább a ruletten kisebb a ház előnye és egy pörgetés lemegy kb. fél perc alatt.  ;D

Jól hallom valaki megint feltalálta a " tuti nyerő" szisztémát?  :redchug:

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 10, 2017, 08:43:05
Azért ehhez sem kell sok ész, és talán még ráció is van benne.
Na végre egy okos ember ;D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 09, 2017, 22:33:27
Az is könnyű lenne de secrtariat sztem nem hoz évi 600 tippet:D
árulni is fogod?
engem csak akkor érdekelne! :great:
:beerchug:

Idézetet írta: ede Dátum augusztus 10, 2017, 11:59:42
Na végre egy okos ember ;D

Úgy értem, nem kell hozzá matematikusnak és statisztikusnak lenni, és mindenféle képletekkel excel táblázatokat csinálni.

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 10, 2017, 12:16:39
árulni is fogod?
engem csak akkor érdekelne! :great:
:beerchug:

Nem fogom árulni, mivel az én véleményem szerint aki pénzért árul tippeket az egyszerűen undorító. Ha nem tudja magának megkeresni amennyi neki kell a fogadásból, miért árulja pénzért a tippjeit?
Gondolom nem megy neki és kell a pénz, de akkor sem tartom elfogadhatónak....

ez úgy butaság ahogy van, a kosárlabdában rengeteg büntető van, ez nagyon lutri...
akkor lenne értelme ha 2.20 körül adnának oddsokat, de így 1.90-1.90 ígyis úgyis buksz.
a tétemelés nagyon veszélyes dolog.
akkor inkább már ha kosár akkor 2.00 feletti hazaiakat érdemes tenni, mert olyan sokszor van hogy a kisebb csapat nyer otthon, de ez a páros/ páratlan olyan hülyeség :D

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 13, 2017, 21:39:39
ez úgy butaság ahogy van, a kosárlabdában rengeteg büntető van, ez nagyon lutri...
akkor lenne értelme ha 2.20 körül adnának oddsokat, de így 1.90-1.90 ígyis úgyis buksz.
a tétemelés nagyon veszélyes dolog.
akkor inkább már ha kosár akkor 2.00 feletti hazaiakat érdemes tenni, mert olyan sokszor van hogy a kisebb csapat nyer otthon, de ez a páros/ páratlan olyan hülyeség :D

mindenfajta stratégia lutri. mindenben van nyerő széria, utána meg bukás.

nincs nyerő stratégia, el kell fogadni. szerencse van. van akinek nincs, másnak van. ennyi. lehet csinalni 200000meccses elemzéseket, adatbázist. akkor is csak a szerencséden fog múlni nyersz-e. vannak itt páran akik csinaltak adatbazist, eszerint valogatnak. egyik honap szép plussz, másikban visszabukják az egészet. hosszútávon többet ért volna ha nem is fogadnak hanem ezt az időt plussz munkával töltik, és még biztos több pénzt is kerestek volna.

Ez is butaság, plusz munkával olyan komoly összegeket nem lehet csinálni, hacsak nem olyan munkád van. De ha igen akkor kalapot emelek. Van aki ebből él.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 14, 2017, 01:45:56
mindenfajta stratégia lutri. mindenben van nyerő széria, utána meg bukás.

nincs nyerő stratégia, el kell fogadni. szerencse van. van akinek nincs, másnak van. ennyi. lehet csinalni 200000meccses elemzéseket, adatbázist. akkor is csak a szerencséden fog múlni nyersz-e. vannak itt páran akik csinaltak adatbazist, eszerint valogatnak. egyik honap szép plussz, másikban visszabukják az egészet. hosszútávon többet ért volna ha nem is fogadnak hanem ezt az időt plussz munkával töltik, és még biztos több pénzt is kerestek volna.

És ha én bebizonyítom hogy lehet stratégiával nyerni??? Hm... akkor az olyan mintha kiderülne, hogy van Isten?:D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 14, 2017, 13:47:09
És ha én bebizonyítom hogy lehet stratégiával nyerni??? Hm... akkor az olyan mintha kiderülne, hogy van Isten?:D

Én bírom a szkeptikus csávót! amit nem lattam, az nincs... :D

https://www.youtube.com/watch?v=VU9uC4MZ6iU

00:35...  Senki se latta, es megis...

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 14, 2017, 01:45:56
mindenfajta stratégia lutri. mindenben van nyerő széria, utána meg bukás.

nincs nyerő stratégia, el kell fogadni. szerencse van. van akinek nincs, másnak van. ennyi. lehet csinalni 200000meccses elemzéseket, adatbázist. akkor is csak a szerencséden fog múlni nyersz-e. vannak itt páran akik csinaltak adatbazist, eszerint valogatnak. egyik honap szép plussz, másikban visszabukják az egészet. hosszútávon többet ért volna ha nem is fogadnak hanem ezt az időt plussz munkával töltik, és még biztos több pénzt is kerestek volna.

Kicsit úgy érzem ebben engem is leszóltál.
Szerentéd látni az adóbevallásom vagy a skrill számlám, hogy elhidd lehet nyerni?!
Az, hogy neked nem megy másnak sikerülhet és nem csak a szerencsén múlik...
Mindig elmondom, hogy nem fél év alatt jutottam el erre a szintre, hanem szeptemberben lesz 9 éve, hogy feladtam az első szelvényemet. Ezt a tapasztalatot senkinek nem lehet átadni, hanem meg kell szerezni.
Ha megszerezted, megtanulod használni akkor nyerhetsz. Ez fejben dől el, nem pedig csak a szerencsén múlik.
Legutóbb ajánlottam egy könyvet, aki nem hiszi, hogy nem a fejben dőlnek el a dolgok az olvassa csak el.
Címe: David Eagleman - Az Agy

Na pancsi van ;)
Tomka

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 14, 2017, 18:16:32
Kicsit úgy érzem ebben engem is leszóltál.
Szerentéd látni az adóbevallásom vagy a skrill számlám, hogy elhidd lehet nyerni?!
Az, hogy neked nem megy másnak sikerülhet és nem csak a szerencsén múlik...
Mindig elmondom, hogy nem fél év alatt jutottam el erre a szintre, hanem szeptemberben lesz 9 éve, hogy feladtam az első szelvényemet. Ezt a tapasztalatot senkinek nem lehet átadni, hanem meg kell szerezni.
Ha megszerezted, megtanulod használni akkor nyerhetsz. Ez fejben dől el, nem pedig csak a szerencsén múlik.
Legutóbb ajánlottam egy könyvet, aki nem hiszi, hogy nem a fejben dőlnek el a dolgok az olvassa csak el.
Címe: David Eagleman - Az Agy

Na pancsi van ;)
Tomka

Szia,

Én szivesem látnám azt a Skrill számlát, remélem most már be is kerül ide ha már igy felajánlottad, mert legtöbb esetben csak szájhösködés szokott menni, mint oviba... tudod mennyivel tettem ?? 200-300 ezer, aztán meg ha kéri valaki a szelvényt vagy valami akkor a csend...

Csak halkan jegyzem meg, hogy volt már egy nyerő stratégiám, még 2015-ben. Sajnos új munkahelyem lett, így az ausztrál lovakat el kellett felejtenem, mivel sem időm sem energiám nem volt megtenni a lovakat. Sajnálom ezt, mert most az email-em közt találtam ezt a 2015. 07. 26-i képet. Ez egy nap fogadása volt. Most nem írom le milyen szisztéma alapján ment, de néztem az indulókat, az oddszokat stb. és 3-as valamint 4-es befutóra tettem, 50 Ft-os alaptéttel. Rendszeresen jöttek az ehhez hasonló napok. Persze volt bukó is, de összességében nagyon sokat nyertem....

A kép nem phoshoppolt, nyugodtan vizsgáljátok meg mindenféle programmal.

Aki nem hiszi el azt sajnálom....

U.I. : ezeknek a fogadásoknak köszönhetem hogy 2 hétre eljutottam Floridába, valamint 2 hétre Fokvárosba a feleségemmel. Én erre költöttem a nyert pénzem.