Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerencsére gyorsan visszajött, de én szeretek bukni is, mert abból tanul az ember

Amúgy én a Liverpoolra mondtam nem a Fenerre de sebaj :D

Meg ki mondta hogy 100% hogy nyer? én azt mondtam hogy amin 1.05 van azoknál van így.
Ez egy 1.14 es meccs volt, matematikailag kb 90% esélye volt hogy jön és én is annyit adtam volna érte.
A saját hülyeségem hogy 1-0 nál nem vettem ki a pénzt.
Sokat vaciláltam a Dinamo és a Fener között de én inkább a törököket játszottam  :bash:



Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 21:37:09
Szerencsére gyorsan visszajött, de én szeretek bukni is, mert abból tanul az ember

Amúgy én a Liverpoolra mondtam nem a Fenerre de sebaj :D

Meg ki mondta hogy 100% hogy nyer? én azt mondtam hogy amin 1.05 van azoknál van így.
Ez egy 1.14 es meccs volt, matematikailag kb 90% esélye volt hogy jön és én is annyit adtam volna érte.
A saját hülyeségem hogy 1-0 nál nem vettem ki a pénzt.
Sokat vaciláltam a Dinamo és a Fener között de én inkább a törököket játszottam  :bash:

drdzolik: szokták mondani, hogy a fagyi visszanyal.

Én nagyon sajnálom, hogy a fogadásod vesztes lett, de ez is bizonyíték, hogy nincs biztos tipp/fogadás. Egyszerűen ezt töröld a gondolatodból. Ezt nem csak mi mondjuk, hanem bárki is aki jártas a sportfogadásban.

1.001-es szorzó is bukta lehet. Elegendő csak egy tenisz Grand Slam torna első fordulóját átnézni. Ott látható, hogy mennyire biztosak az 1.05-ös szorzók.

A javaslatom, hogy térjünk vissza a témához (sportfogadás stratégiák) és konkrétumokról beszéljünk.

Ugyanakkor javaslom neked (drzdolik), hogy nyiss egy naplót, ahol vezetheted fogadásaid.  :cya:

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 24, 2017, 21:37:09

Meg ki mondta hogy 100% hogy nyer? én azt mondtam hogy amin 1.05 van azoknál van így.

Szóval akkor az 1.04-es elmehet, meg az 1.06-os is, de az 1.05-ösöknek jönnie kell?
Annyira szeretném érteni!    :)

van naplóm, itthon írom egy füzetben, de időm nincs két helyen vezetni.
egy ideig írtam itt is.

Kedves naplóm!
Elöször is elnézést a csunya írásért.....

Teljesen más; nem tudtam hová írjam.

Korábban is olvastam, hogy a Leicester eléggé 'betett' a szorzóknak (így a fogadóknak) és a bukik csökkentik a long-term fogadások oddsait. Valahol realizálták, valahol pedig szerintem talán már a realitás alá is mentek.

Közben egy cikket meg is találtam:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-a-leicester-bajnoki-cime-megvaltoztatja-a-sportfogadast-2499099

,,A fogadóirodák soha többé nem adnak ötezerszeres oddsot semmire" – mondta a Coral PR-igazgatója."

És lásd, Koszovó (!!!) VB 2018 nyertes: 4500 ;D


Sziasztok!

Ígértem, hogy augusztus végén megírom a stratégiám állását hónapról hónapra.

Eddig akkor 2017. január 1-től augusztus 31-ig összesítve. 201 egység feltett tét, 258,37 visszajött nyeremény, +57,37 egység tiszta nyereség, +28,54% ROI.

Nem rossz..:)

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 01, 2017, 11:40:47
Sziasztok!

Ígértem, hogy augusztus végén megírom a stratégiám állását hónapról hónapra.

Eddig akkor 2017. január 1-től augusztus 31-ig összesítve. 201 egység feltett tét, 258,37 visszajött nyeremény, +57,37 egység tiszta nyereség, +28,54% ROI.

Nem rossz..:)

Szia!

Nagyon megtetszett amit írtál! Fel tudnám valahogy venni veled személyesen a kapcsolatot? Végre sikerült eladnom két hízó malacot jó áron, gondoltam befektetném. Kérlek írj!  :cya:

Én most azt próbáltam ki, hogy pár órája nem fogadtam. Eddig nem buktam vele.

Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak nekem támadtak szarkasztikus gondolataim a "fogadási guru" kommentje láttán... ;D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 09, 2017, 13:32:38
Idén januártól elkezdtem...
...eddigi idei eredményeket 2017. júl. 31-ig , mert nem semmi, legalábbis szerintem.
----------------------
Fogadások összesen: 363 egység (201+161)

Nyereség összesen: 497,44 egység (272,67+224,77)

ROI: +37,03%
----------------------


Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 01, 2017, 11:40:47
Sziasztok!

Ígértem, hogy augusztus végén megírom a stratégiám állását hónapról hónapra.

Eddig akkor 2017. január 1-től augusztus 31-ig összesítve. 201 egység feltett tét, 258,37 visszajött nyeremény, +57,37 egység tiszta nyereség, +28,54% ROI.

Nem rossz..:)

Most ezt én nem értem, vagy én nem értem? A júliusig megtett 363 egységes tétből hogyan lett augusztusra 201? Utólag töröltek néhány eseményt?  :o Gyorsan felnézek a betfairre, hátha mínuszban van az egyenlegem :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 24, 2017, 16:13:04
Te vagy a kiválasztott.  ;D  :great:

Vasárnapi tuti: Franciaország - Luxemburg (hazai győzelemre 1.01)  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 04, 2017, 00:00:58
Vasárnapi tuti: Franciaország - Luxemburg (hazai győzelemre 1.01)  :D

Franciaztak a hetvegen egyet a sportfogadokkal :D Igazi szopisztem... :D