Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Jólvan oké  ;D

Szóval véleményem szerint ez a döntetlenes taktika eddig a legjobb amit valaha valaki mondott nekem focival kapcsolatos sportfogadás terén. Téma lezárva. Majd mindig update-elek.

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 08, 2017, 12:50:18
Jólvan oké  ;D

Szóval véleményem szerint ez a döntetlenes taktika eddig a legjobb amit valaha valaki mondott nekem focival kapcsolatos sportfogadás terén. Téma lezárva. Majd mindig update-elek.

No offense

Megspórolok neked pár évet meg pár millió befizetést, ha megfogadod a tanácsom, de persze tudom hogy nem fogod..én se tettem anno mikor mondták hogy nincs értelme.
Felejts el minden tétemeléses baromságot. Fizess be X összeget mondjuk 10.000ftot, minden tipped minden esetben legyen 500ft, játszd 3 hónapig, ha az egyenleged pluszba kerül akkor jó úton haladsz, ha mínuszba akkor változtatnod kell a tippjeid kiválasztásán. Egy módon fogsz valaha is pénzt csinálni hosszú távon fogadásból, ha mindig azonos egységnyi tétekkel játszva pluszba tudsz kerülni. Ez az én véleményem amit kb 15 éves fogadói múlttal szűrtem le. Nem azt mondom hogy nem lehet értelmes keretek között tétet emelve pénzt csinálni, biztos van pár ember akinek van rá stratégiája, de amit te írsz az a legegyszerűbb tétemelés, ami előbb fog elmenni minthogy visszahozza a bankod, ha ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ezen a forumon se több ezer félbehagyott bezárt fogadói napló... és nem, nem azért hagyták őket félbe mert mindegyik meggazdagodott hanem azért mert mindenki idővel bebukott mindent. Részemről ennyi, mindenki a saját életének kovácsa.

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 08, 2017, 13:07:46
No offense

Megspórolok neked pár évet meg pár millió befizetést, ha megfogadod a tanácsom, de persze tudom hogy nem fogod..én se tettem anno mikor mondták hogy nincs értelme.
Felejts el minden tétemeléses baromságot. Fizess be X összeget mondjuk 10.000ftot, minden tipped minden esetben legyen 500ft, játszd 3 hónapig, ha az egyenleged pluszba kerül akkor jó úton haladsz, ha mínuszba akkor változtatnod kell a tippjeid kiválasztásán. Egy módon fogsz valaha is pénzt csinálni hosszú távon fogadásból, ha mindig azonos egységnyi tétekkel játszva pluszba tudsz kerülni. Ez az én véleményem amit kb 15 éves fogadói múlttal szűrtem le. Nem azt mondom hogy nem lehet értelmes keretek között tétet emelve pénzt csinálni, biztos van pár ember akinek van rá stratégiája, de amit te írsz az a legegyszerűbb tétemelés, ami előbb fog elmenni minthogy visszahozza a bankod, ha ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne ezen a forumon se több ezer félbehagyott bezárt fogadói napló... és nem, nem azért hagyták őket félbe mert mindegyik meggazdagodott hanem azért mert mindenki idővel bebukott mindent. Részemről ennyi, mindenki a saját életének kovácsa.

Én ezt először papíron kezdtem. Úgy ment, gondoltam 5000 ft nem a világvége. Nyilván ha nem jön be a 9. meccs nem fogom erőltetni, nem vagyok hülye, akkor maradnak a lovak. De most ugy látom, hogy ennek igenis van értelme.
Még egyszer mondom, ha elbukom akkor nem erőltetem.

U.I. : hidd el én sem ma kezdtem a sportfogadást:)

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 08, 2017, 12:50:18
Jólvan oké  ;D

Szóval véleményem szerint ez a döntetlenes taktika eddig a legjobb amit valaha valaki mondott nekem focival kapcsolatos sportfogadás terén. Téma lezárva. Majd mindig update-elek.

Szia,

A saját személyes tapasztalataid egy naplóban vezesd és ne ebben a témában.

Az általad említett stratégia úgy gondolom teljes mértékben ki volt vesézve. Mindenki elmondta róla a véleményét (előny/hátrány), viszont mikor már elkezded bemásolni a tippjeidet az már naplózás. Azt nem itt kérjük szépen.  :cya:

Szvsz a tétemeléses stratégia olyan mint az önkielégítés: egyszer mindenki kipróbálja :D
Igazából nem "csak" az a hátránya egy ilyen rendszernek, hogy nagyot lehet rajta bukni, hanem az, hogy egy-egy bukással hetek vagy hónapok munkája mehetnek ki a kukába. Mondom én ezt úgy, hogy nálam számítógép fogad napi szinten elég sokat, és ígyis 2-3 hét után jön a bukó, ami nem dönti be a bankom, de visszatesz egy 3 héttel ezelőtti egyenleghez. De szerencsére nem az én időm ment kárba, max az a bosszantó benne, hogy mennyi idő telt el feleslegesen...
Nekem muszáj használni bizonyos szintig a tétemelést, hogy a gép által látott "zajokat" kicsit kompenzáljam.
Nemrégiben elkezdtem komolyabban nézni a fogadási statisztikáját a gépemnek (ez kb 20000 esemény) és néha baromi érdekes dolgokat vettem észre bennük. Bár az eseményválasztás ész nélkül történik, mégis vannak benne néha olyan törvényszerűségek, hogy én is csak néztem. Persze még mindig nem profitáltam ebből az egészből semmit, de már csak 1 lépés tudjátok :D

Ehhez a döntetlenes témához annyit fűznék hozzá, hogy a döntetlenek kb. 10-ből 8, 0-0 vagy 1-1, elég ritka ha 2-2 vagy 3-3 esetleg több. Ezért nem értem, hogy minek erőltetik a sima döntetlent mikor van olyan opció, hogy döntetlen és 2,5 gól alatt. Mai példa, gyorsan kikerestem az első meccset, City-Liverpool, sima dönti odds 4, dönti és 2,5 gól alatt 6. Ez ésszerűbben hangzik! Persze nem minden meccsél van ilyen opció!

Idézetet írta: langerius Dátum szeptember 09, 2017, 08:31:19
Ehhez a döntetlenes témához annyit fűznék hozzá, hogy a döntetlenek kb. 10-ből 8, 0-0 vagy 1-1, elég ritka ha 2-2 vagy 3-3 esetleg több. Ezért nem értem, hogy minek erőltetik a sima döntetlent mikor van olyan opció, hogy döntetlen és 2,5 gól alatt. Mai példa, gyorsan kikerestem az első meccset, City-Liverpool, sima dönti odds 4, dönti és 2,5 gól alatt 6. Ez ésszerűbben hangzik! Persze nem minden meccsél van ilyen opció!
Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy a pontos eredmény 1-1-nek az oddsa 8,5 és a bet365-nél visszaadják a tétet, ha 0-0 a végeredmény. Azt hiszem bármelyik focimeccsre.

Mindket elottem komentelo nem veszi figyelemben h a Sitty-Pool mecs nagyon overes , ertelem szeruen dontetlen oddsza magas szorozva az under oddszaval megmagasabb. Aki dontetlent jatszik az tobbnyire underes mecseket keres es ott nem fogsz 6os oddszot talalni egy hasonlo parositasnal.   

A tétemeléseshez dologhoz:

Valaki itt írta, hogy a maradj talpon játékban lehetne a játékosok ellen fogadni, ha 1.20-1.30 oddsokat húznak, akkor nekem a tipp ellenkezője alsóhangon 3.00. Szóval ha valaki eljutotott 7-8 jó tippig mint, most a játékben lévő 2 ember, akkor én nyugodtabban fogadok ellenük, mint bármilyen döntetlenekre. Olyan ez mintha egy csapatot választanék ki minden héten X-re. Csak ők ugye minden nap játszanak és előbb utóbb buknak, mert emberek. Itt sem ajánlott tétet emelni?
Mégegyszer nyomatékosítom, ha már 6-7-8 kört lenyomtak jó tippekkel.
Haverom szokta mindig mondani hogy duplázza a pénzét és felviszi 2000-ből 30.000 ezerig, de ritkán sikerül neki, ez is olyan hogy az ember hibázik, ők is hibázhatnak hiába 1.20-1.30 odds.
Amikor  már csak 4 en voltak bent is ketten buktak, azért nem tudtam megtenni mert dolgoztam és nem érkezett meg a 4. tipp amivel teljes lett volna a történet. tehát akkor 4 nek az ellenkezője volt 3.50 körül = 4x 1 egység, abból 2 bukó, a másik kettő nyerö (amikor a játékos bukott, esetemben az a nyerő ugye az underdog tipp) és akkor lenne 7 egységem.

Ennek az buktatója ha a játékos nem ír ki időben tippet én nem tudom megtenni az ellentetjét, vagy ha neadjisten 2.00 szorzót ad én azt csak 1.90 el tudom fogni, és akkor minuszos vagyok...

Vélemények?  :)

Idézetet írta: drzdolik Dátum szeptember 09, 2017, 13:25:37
A tétemeléseshez dologhoz:

Valaki itt írta, hogy a maradj talpon játékban lehetne a játékosok ellen fogadni, ha 1.20-1.30 oddsokat húznak, akkor nekem a tipp ellenkezője alsóhangon 3.00. Szóval ha valaki eljutotott 7-8 jó tippig mint, most a játékben lévő 2 ember, akkor én nyugodtabban fogadok ellenük, mint bármilyen döntetlenekre. Olyan ez mintha egy csapatot választanék ki minden héten X-re. Csak ők ugye minden nap játszanak és előbb utóbb buknak, mert emberek. Itt sem ajánlott tétet emelni?
Mégegyszer nyomatékosítom, ha már 6-7-8 kört lenyomtak jó tippekkel.
Haverom szokta mindig mondani hogy duplázza a pénzét és felviszi 2000-ből 30.000 ezerig, de ritkán sikerül neki, ez is olyan hogy az ember hibázik, ők is hibázhatnak hiába 1.20-1.30 odds.
Amikor  már csak 4 en voltak bent is ketten buktak, azért nem tudtam megtenni mert dolgoztam és nem érkezett meg a 4. tipp amivel teljes lett volna a történet. tehát akkor 4 nek az ellenkezője volt 3.50 körül = 4x 1 egység, abból 2 bukó, a másik kettő nyerö (amikor a játékos bukott, esetemben az a nyerő ugye az underdog tipp) és akkor lenne 7 egységem.

Ennek az buktatója ha a játékos nem ír ki időben tippet én nem tudom megtenni az ellentetjét, vagy ha neadjisten 2.00 szorzót ad én azt csak 1.90 el tudom fogni, és akkor minuszos vagyok...

Vélemények?  :)

Öreg hiba, mikor azt hiszi az ember, hogy a megelőző eseményeknek bármi köze van a következőhöz. 7-8 nyertes tipp után pont ugyanakkora az esélye, hogy elmegy a következő, mint a legelsőnél. Mint aki ruletten martingale-ezik, és azt hiszi, hogy 5 fekete után nagyobb az esélye a pirosnak. Nem, pontosan 49 egész valamennyi százalék, mint 5 vagy 25 vagy 125 piros vagy fekete vagy 0 után.

mennyi volt a rekord maradj talponban amugy?hany nyero?

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 09, 2017, 13:50:17
mennyi volt a rekord maradj talponban amugy?hany nyero?

Az a baj, hogy nem találtam erről statisztikát.

Idézetet írta: drzdolik Dátum szeptember 09, 2017, 14:11:03
Az a baj, hogy nem találtam erről statisztikát.

LosGabosnak köszönhetően itt találsz minden egyes körről statisztikákat:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14724.0.html

Ezt olvastam, akkor valószinüleg a nevük után a szám jelzi azt, ebből kellene egy átlagot számolni, de ahogy látom ez lehet 10en felül lesz  :o

a 103 játékot figyelembe véve 12 játék után van vége ÁTLAGOSAN!