Jègkorong martingale

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jègkorong fogadásokat fogok kötni. A lènyeg az lesz, hogy csak harmad 1,5gól fölött fogadást teszek meg. Első szűrőm az lesz, hogy minimum 2,2-2,3as oddsnak kell lennie. Ha lesz 1,5gól az első harmadban, akkor nincs is mit tenni megvan a meccs. Ha nem akkor a masodik harmadra teszek, de itt az alap tèt 2,5szörösèt, mert itt azèrt kisebb lesz az odds. Ahogy nèztem olyan 1,9-2,00 között megcsíphető. Ha jön akkor megvagyunk, ha nem akkor ugyanez a harmadik negyedre. Lesz mèg utána több szűrőm is, de ez a minimum odds, amit rakok. Ez alattiakkal nem is foglalkozom. Volt egy hasonló napló, de sajnos a szerzője már nem vezeti.

#1 december 29, 2021, 12:28:46, Bentley0917
Nekem az alap tètem egyenlőre 500forint lesz így tesztelès alatt. Bet365 lesz a termem, ahogy nèztem a többi teremben ezeket nevetsègesen kisebb oddsokkal.

Tehát a tètem elosztása:
500
1.250
3.125

Így ha elmegy teljesen egy meccsem, akkor 4.875ft minusz. Akkor az azt jelenti ahogy nèzem átlagosan 700forint körül fog hozni minden meccs, persze lesz hogy többet de átlagot nèzve. Akkor ha minden 8.menne teljesen mellè, akkor lennèk 0án. Tegnap nèztem egy napot ès 13/13 lett volna, csak ma töltöttem fel sajnos a számlámat. Szóval teljesíthetőnek tűnik. Mondjuk ez annyira nem minta, kell 1-2hónap minimum. 500meccs ami már talán èrtèkelhető minta, de inkább 1000.

12.29.

Szibir - Neftehimik
1.harmad 2,40

Itt mi történt Bentley? Egy tipp után megálltál?

Jobban át kell majd ezt nèzni, illetve számolni, mert sokkal kisebb oddsal adják a 2.harmadot mint amennyire èn gondoltam az elsöhöz hasonlítva.