Robesz Tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 június 28, 2010, 18:52:54, jrobi13
Az utóbbi két napban csekély hullámvölgyben vagyok, remélem ma visszatér a szerencsém.


Betclic:

  Hollandia - Szlovákia   H   1.45  :ok:
  Brazília - Chile   H   1.50  

Eredő odds:   2,18
Tét:   1000 Ft
Várható nyeremény:   2180 Ft

Ebben nagyon bízom eléggé fix meccseknek tűnnek, így emeltem a téten.


Novak Djokovic - Lleyton Hewitt 1,80
Tszvetana Pironkova - Marion Bartoli 1,28  :noway:   
Tét: 500,00 Ft    
Odds.: 2,30    
Várható nyeremény: 1150,00 Ft
:redchug:

Erre a kombira Cesc tett fel, majd 200.000-et, így 500Ft-al én is megtámogatom  ;)



Betfair:


Na Li - Agnieszka Radwanska :ok:
Odds.:1,81
Tét:2 EUR

"A kínai Na Li (12. a világranglistán) a tavalyi évhez hasonlóan, idén is remekül menetel a füves borításon. 2009-ben döntős volt Birminghamben, idén pedig meg is nyerte azt a tornát, nem mást, mint Maria Sharapovát verve a döntőben. Nagyon magabiztosan jutott el idáig. Chanelle Scheeperst, Nara Kurumit és Anastasia Rodionovát búcsúztatta mindezidáig. Ezt a tettet szettveszteség nélkül hajtotta végre. Az idei évben igazán megbízható teljesítményt tud felmutatni szurkolóinak a kis kínai. A nagy tornákra pedig még jobban is sikerül felszívnia magát. Az idei Australian Openen csak az elődöntőben búcsúzott el (Serena Williams két tie-break-es szettben verte), míg a Roland Garroson Francesca Schiavone búcsúztatta a harmadik körben. Agnieszka Radwanska (9. a világranglistán) is viszonylag simán menetelt el idáig. Ő is csak két szettet töltött mindhárom ellenfele ellen a pályán. Czink Melinda, Alberta Brianti és Sara Errani voltak a szenvedő felek. Mindezek ellenére úgy gondolom, hogy Radwanska még mindig nincs világverő formában. Játszott már ő sokkal jobban is élete során. Az előző két évéhez képest még azért idén nem úgy megy a lengyel lány szekere. Fog ő még jobban játszani ismét, hisz fiatal (még csak 21 éves), de majd később. Linek van mit törlesztenie, hisz pont füvön verte őt jelenlegi ellenfele két ízben is tavaly. Egyértelműen az összeszedetteb Na Li győzelmét várom ettől az összecspástól. Ezzel kiegyenlítené az egymás elleni mérlegüket is a kis kínai hölgy. Akinek sikerült már idén legyőznie Hantuchovát, Wozniackit, Venus Williamst, Rezait és Sharapovát, annak nem jelenthet gondot egy mostanság teniszező Radwanska búcsúztatása sem." Ricardo21

Vera Zvonareva - Jelena Jankovic
Odds: 2,15
Tét: 2 EUR
:ok:

"Jankovic az idén annyiszor járt már túl az eszemen, hogy kezdek tartani tőle, de ezt a meccset nem hagyhatom ki. Most őt hozzák ki esélyesnek az irodák úgy, hogy szerintem veszteni fog. Persze azért ez nem ilyen egyszerű dolog, de most először lesz olyan ellenfele a tornán, akinek komoly esélye van nyerni ellene. A szerb nem készült rá füves pályán Wimbledonra, ennek ellenére eddig simán mentek a dolgai, míg az orosz próbálkozott egyet Eastbourne-ben, de ez erősen a felejtős kategóriába tartozik (Martinez Sanchez ellen 1-2 az első fordulóban). Egyébként régi nagy ,,harcostársakról" van szó, eleddig összesen 11-szer találkoztak és szoros 6-5-ös vezetésben van a szerb lány. Zvonareva viszont olyan lendületben van, hogy mindenképpen képes lehet kiegyenlíteni kettejük párharcának állását."
Micuka

Kim Clijsters - Justine Henin :noway:

Odds: 1.97
Tét: 2 EUR


"A nyolcaddöntő legrangosabb párosításának nézünk elébe e két játékos meccsét illetően. Már sok-sok éve tart a rivalizálásuk, rengeteg meccset játszottak egymás ellen, vagyis már meglepetést nem tudnak okozni a másik számára. Döntetlen a mérleg nem meglepő módon, bár ez inkább Clijsters-re nézve hízelgő, hiszen Henin egyértelműen a sikeresebb kettejük közül. Az utóbbi 2 meccsüket mégis elbukta (az első nem sokkal a visszatérése után volt, ahhoz képest eléggé megszorította vetélytársát) bár mindegyiket csak döntő szett tie-break 8-6-ra. Ilyen arányban most nem veszíthet a szabályok értelmében, bár szerintem nem is jutnak el ilyen magasságokig, hogy az utolsó szettben nagyon sokáig kelljen küszködni. Füvön ugyanis egyértelműen Justine javára billen a mutató, hiszen eddigi 4 összecsapásukból hármat ő nyert, egyet pont Wimbledonban. Ez a borítás közelebb áll az ő játékához, bár lehetne talán ezzel vitatkozni, hiszen Kim erőteljes alapvonal ütései is a gyorsabb pályákra termettek. Mégis, a statisztikák önmagukért beszélnek, na meg az is, hogy Henin az összes idei zöld gyepen rendezett mérkőzését megnyerte, Clijsters mutatójába 1 vereség belerondít. Szoros küzdelemre van kilátás, viszont számomra megnyugtató az a tény, hogy nem véletlenül vezet Henin 7-2-re a GS-győzelmek terén, ő szokta jobban bírni az izgalmakat az ilyen nagy tornákon. Ez most se fog másképp történni. "Virpi Kuitunen

Betclic Live

Novak Djokovic
- Lleyton Hewitt 2,00
Tét: 386FT
Várható nyeremény: 772FT[/color] :ok:

A tegnapi nap végre rendbe vágta az egyenlegemet. Reménykedem benne, hogy végre ez egy pozitív széria első állomása volt és továbbra is jön a many:P

Betclic: 12.952 HUF
Betfair: 18 EUR

#32 június 30, 2010, 10:08:52, jrobi13
Kombinált
Kim Clijsters - Vera Zvonareva 1,20) Tenisz, Wimbledon, férfi páros
Lu / Tipsarevic - Melzer / Petzschner 1,33 Tenisz, Wimbledon, férfi páros
Benneteau / Llodra - Chela / Schwank] 1,20   
Tét: 500,00 Ft    
Odds.: 1,92    
Várható nyeremény: 960,00 Ft  :noway:


Spanyolország - Portugália  :noway:
Tét: 300 HUF
Odds.: 4.00
Várható nyeremény 1200 HUF

Igazából nálam is Spanyolország a mérkőzés esélyese, de annyira jónak ítéltem a Portugálok oddsát (4x), hogy nem tudtam ellenállni... Portugália hosszú idő után végre jó formát mutat, ami bizakodásra ad okot. Spanyoloktól eddig nem láttam olyan meggyőző teljesítményt, h azt mondhassam egyértelmű esélyesei lennének a mérkőzésen. A 4szers pénz szerintem túlzott, ennyivel nem jobbak a Spanyolok. Ha Svájcnak sikerült Portugáliának, miért ne sikerülhetne?
Még egy rossz formában lévő Portugália is képes lehet egy meccsen bárkit legyőzni. Nincs is akkora teher rajtuk, ha kikapnak nem fogják a fejüket követelni, ami nem igaz a Spanyolokra, nekik van inkább idegeskedésre okuk.
Méltán nevezhetjük, ezt a vb-t eddig a Meglepetések Világbajnokságának. Nem lepeődnék meg, ha ma este jönne a következő  ;D
   

#33 július 02, 2010, 18:41:29, jrobi13
Betclic:

Kombinált
    
Roger Federer - Tomas Berdych 1,15
Novak Djokovic - Yen-Hsun Lu 1,15
Robin Soderling - Rafael Nadal 1,55
Moodie / Norman - B. Bryan / M. Bryan 1,12
Williams S / Williams V - Vesnina / Zvonareva 1,06   
:noway:

      

#34 július 02, 2010, 21:23:06, jrobi13
Betfair


Tomas Berdych - Novak Djokovic

Tét: 2 EUR
Teljes yereményszorzó táblázat: 2,0
Lehetséges kifizetés: 4 EUR :ok:


Betclic

      Futball, Világbajnokság 2010
Uruguay - Ghána
Továbbjutó  :  Ghána    400,00 Ft    2,55    1020,00 Ft