Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Geradossz Dátum szeptember 24, 2014, 12:37:53
amugy a bet365 nem hiszem, hogy kivonulna, bár ők elvileg nem is küldtek emailt a blokkolásról, hogy hogy érhetjük el őket. vagy igen? nem voltak vmi segítőkészek tudtommal.

Mindenki kapott értesítést. Lehet, hogy csak te nem?

Egyébként jelenleg nincs blokkolás, minden iroda elérhető minden domainjén  :D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 24, 2014, 17:51:00
Mindenki kapott értesítést. Lehet, hogy csak te nem?

Hát momentán én sem kaptam tőlük semmit.

Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 24, 2014, 18:51:52
Egyébként jelenleg nincs blokkolás, minden iroda elérhető minden domainjén  :D

És tényleg :D



Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 24, 2014, 18:51:52
Egyébként jelenleg nincs blokkolás, minden iroda elérhető minden domainjén  :D

Ez nem biztos, hogy jó jel, a 10bet is így indult. Lekerült a listáról, és kivonultak!

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 24, 2014, 20:27:44
Ez nem biztos, hogy jó jel, a 10bet is így indult. Lekerült a listáról, és kivonultak!
Az összes? :D

Mifolyik itt Gyöngyösön? :)

Az összes iroda elérhető az eredeti címén és tényleg! Közös akció lenne és mindenki átpakolta új íp címre az oldalt vagy a nav-nál bakiztak? Szerintem utóbbi! Ti mit gondoltok???

Nem hiszem hogy valaki olyan hibát talált volna a törvényen, ami miatt visszakozzanak :D . Ennél nagyobb horderejű dolgokban sem szoktak, tehát inkább baki. Vagy egyetemes szolgáltatói oldalon, vagy valakik előidézték.  :-X

Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 25, 2014, 08:14:38
Mifolyik itt Gyöngyösön? :)

Az összes iroda elérhető az eredeti címén és tényleg! Közös akció lenne és mindenki átpakolta új íp címre az oldalt vagy a nav-nál bakiztak? Szerintem utóbbi! Ti mit gondoltok???
NAV-nál bakiznak mert nem ip-re megy a blokkolás hanem domainre. Vagy csak szimplán bedöglött a routing tábla :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 25, 2014, 08:49:39
NAV-nál bakiznak mert nem ip-re megy a blokkolás hanem domainre. Vagy csak szimplán bedöglött a routing tábla :D
szerintem o. v. elkezdett arbolni :D majd ha lekorlatoztak mindenutt akkor ujra blokkl :D

Rájöttek, hogy az árnyékbokszolásból nem lesz KO.
Persze nem gondolom, hogy letettek az eredeti tervről, inkább más fogást próbálnak találni.

Nálam invitel van nem tölti be az oldalakat, simán üresek az oldalak.
Navos szöveg csak sportingbet oldalára adja be.

Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 24, 2014, 18:52:43
Hát momentán én sem kaptam tőlük semmit.

Az "allsports"-ra kaptál nem? Én arról beszéltem.

Attól mert megjelenik az szf.hu-n a közlemény, nem azt jelenti, hogy másnap a fogadóiroda már jelentkezik is az új címmel. Miért is tenné, hisz van rá 15 napja, ameddig hatályba lép a rendelet.

Amikor felkerül a blokkolt honlapokra, akkor meg jön az új cím. Ennyi.  :ok: