US Open 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 06, 2020, 22:25:31

Dettó.  ;D

Rá is googleztam hátha jön valami friss hír, de aztán inkább átkapcsoltam a tvt ás pont Wilander elemezte.

Hajrá  Szása Zverev, ahogy Kaplár F mondja.
Én is úgy kapcsoltam oda mondom,hogy csak mutatják vagy szó lesz róla.
Aki Djokovicot megtette végső győzelemre annál is lehet úgy repült a tv mint Djoko labdája ;D

Meglepődnék, ha nem Medvedev nyerné így.

Idézetet írta: Rwilla Dátum szeptember 06, 2020, 22:45:37
Meglepődnék, ha nem Medvedev nyerné így.

Also agon kemeny elodonto lehet a Medve - Thiem, szerintem az ottani gyoztes huzza a veget is..

Goffin - Thiem döntő, utóbbi a győztes.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 06, 2020, 23:54:36
Goffin - Thiem döntő, utóbbi a győztes.

Goffin már biztos, hogy nem. ;)

Osaka belendült a második hétre

Ezúttal is megnézzük, hogy mennyi break várható az összecsapáson. Olvasd tovább


Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 06, 2020, 22:23:07
Nevetni fogtok,de először csak az eredménye.comon láttam hogy Megáll. er. meg Kizárás azt hittem valamelyikőjüknél meccs közben jött a teszt eredmény hogy vírusos.Babosék indokalatlan kizárása után mondom már minden lehet.(persze láttam mostmár én is hogy mi történt.Mostmár biztos hogy olyan nyer Grand Slamet aki soha nem nyert még.Férfi mezőnybe óriási lehetőség.

Nagyjából hasonlóan jártam én is. Ma reggel olvastam az NSO-n a címeket, ahol csak annyit írtak, hogy Djokót kizárták. Természetesen (Babosék esete után) nekem is rögtön az ugrott be, hogy biztos a vírus kavart be. Aztán elolvastam a cikket, majd megnéztem a videót, és nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.
Én mindig is inkább Federer-párti voltam (és a legkevésbé sem Djoko-fan), de most azért sajnáltam egy kicsit. Ez egy ártatlan (de nagyon szerencsétlen) ütés volt. Ha nem találja el a vonalbírót, valószínűleg még büntetőpontot sem kapott volna.
Még szerencse, hogy nem fogadtam a végső győzelmére (bár sokáig gondolkodtam egy Djokovics-Osaka szelvényen).

Idézetet írta: HT Dátum szeptember 07, 2020, 11:11:27
Nagyjából hasonlóan jártam én is. Ma reggel olvastam az NSO-n a címeket, ahol csak annyit írtak, hogy Djokót kizárták. Természetesen (Babosék esete után) nekem is rögtön az ugrott be, hogy biztos a vírus kavart be. Aztán elolvastam a cikket, majd megnéztem a videót, és nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.
Én mindig is inkább Federer-párti voltam (és a legkevésbé sem Djoko-fan), de most azért sajnáltam egy kicsit. Ez egy ártatlan (de nagyon szerencsétlen) ütés volt. Ha nem találja el a vonalbírót, valószínűleg még büntetőpontot sem kapott volna.
Még szerencse, hogy nem fogadtam a végső győzelmére (bár sokáig gondolkodtam egy Djokovics-Osaka szelvényen).
Szerintem is elég szerencsétlen egy szituáció volt és én is úgy vélem,hogy semmi retorzió nem lett volna ha nem talál el senkit.

Putintseva Y.-Martic P.:az első szettben 5-0-ig nem is volt a pályán Martic ki nem kényszerített hibák gyűltek csak a neve mellett nyerő 0 darab volt.Majd varázsütésre elkezdett okosan játszani nagyon jól variálta az ütéseket.Feljönni feljött de már akkora előnye volt a kazahnak amelyet nem tudott visszahozni.Azonban már ő uralta a játékot minden elemében.A 2.szettben ez tovább folytatódott.Azonban a kazah lány egy undorító lépésre szánta el magát 4-2 MArtic vezetésnél és ahelyett hogy várta volna az adogatást fogta magát és leült,hogy ő ápolást kért,de semmi baja nem volt se előtte se utána.Majd a 2.szett végén elvonult 10 percre amelyért egyértelműen már a bíró felelős,mert teret engedett ennek.Minimum figyelmeztetnie kellett volna,mert túllépte az időt.Azt meg kell jegyezni,hogy a 3.szett elején nagyon jól játszott a kazah.Kitűnő rövidítéseket ütött jól variálta az ütéseit,jól védekezett ha az kellett.Aztán újra eljátszották az első szettet lényegében és hiába jött föl ezt követően Martic nyerte sorra a gameket ez már késő volt.

A múlt héten volt egy férfi mérkőzés, amikor egy hasonlóan kivitelezett ütés eltalált egy kameramant. Lehívták a supervisort és a jatékos megúszta egy ejnye-bejnyével (sajnos nem emlékszem, hogy melyik találkozón volt). Érdekes, hogy két ellentétes döntés születhet egy hasonló helyzetben, de itt már semmin nem szabad meglepődni.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 07, 2020, 12:11:22
A múlt héten volt egy férfi mérkőzés, amikor egy hasonlóan kivitelezett ütés eltalált egy kameramant. Lehívták a supervisort és a jatékos megúszta egy ejnye-bejnyével (sajnos nem emlékszem, hogy melyik találkozón volt). Érdekes, hogy két ellentétes döntés születhet egy hasonló helyzetben, de itt már semmin nem szabad meglepődni.
Melyik napon volt?( ha esetleg eszedbe jut :ok:)Ugyanúgy le kellett volna léptetni akkor azt a játékost is véleményem szerint,de a US Open szervezői már a Cincinatti tornán elvesztették véleményem szerint a kontrollt (Osaka tüntetése kapcsán) azóta pedig csak gyűlnek az érthetetlen esetek.

Medvedev-Bedene meccsen volt, és Bedene volt

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 07, 2020, 12:50:07
Medvedev-Bedene meccsen volt, és Bedene volt

Igen, az a mérkőzés volt. Köszönöm!  :)

Megnéztem a videót akit esetleg érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=F0NuCOpmkg8
Valóban szinte ugyanolyan szituáció volt.Ő is csak beleütött nem is figyelte hogy hova megy a labda.A szervezők részéről óriási hiba volt.A szabály vagy mindenkire vagy senkire ne vonatkozzon szerintem.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 07, 2020, 12:57:27
Megnéztem a videót akit esetleg érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=F0NuCOpmkg8
Valóban szinte ugyanolyan szituáció volt.Ő is csak beleütött nem is figyelte hogy hova megy a labda.A szervezők részéről óriási hiba volt.A szabály vagy mindenkire vagy senkire ne vonatkozzon szerintem.

Sőt, ha nagyon kötözködni akarnánk, akkor ez egy picivel még durvább is volt, mint Djoko esete, ugyanis itt a játékos szemben állt a kamerás csókával, míg a szerb szinte háttal volt az általa eltalált vonalbírónak.