Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 15, 2012, 09:27:51
5 ingyen pörgetés

Hol: Letölthető Kaszinóban ingyenes játékoknál
Játék: Wild Pirates
Ingyenes pörgetések száma: 5
Nyerővonalak száma: 7

0,15 €  Továbbra is elég bőkezű!  ;D



0.12+0.04 bónuszjátékon

Skacok! A sportingbeten hol tudom megnézni, hogyan is áll a bónuszkiforgatásom? A bet365-ön tök egyértelmű de itt sehol sem találom.

Idézetet írta: Mefisto Dátum április 16, 2012, 08:59:09
Skacok! A sportingbeten hol tudom megnézni, hogyan is áll a bónuszkiforgatásom? A bet365-ön tök egyértelmű de itt sehol sem találom.

Tudtommal ők nem írják ki azt külön. Én mindig a "nyereményigénylésnél" nézem meg...van ott egy olyan hogy "felhasználható összeg"... na ha az megegyezik a számlád egyenlegével, akkor teljesítetted a forgatásokat.

spitfire:
Köszi a gyors választ. Azért ez elég nagy lámaság. Nem létszükséglet de szerintem nem árt ha az ember pontosan tudja hol is tart.....

Mai promó:
Ha ma legalább 5-ször fogad 3000 Ft értékben, kap tőlünk egy bónuszt!
Fogadjon ma legalább 5-ször mobilon futballra minimum 3.000 Ft-os tétekkel és adunk Önnek egy bónuszt melynek értéke megegyezik a fogadás tétjeinek átlagával egészen 15.000 Ft-ig.

Kérdem én, ha a firefox böngészősávjába beírom a https://humobil.sportingbet.com/novo/application/hu_HU/sportingbet/wap/mainMenu címet, akkor működik a dolog?

Nem szoktam mobilon fogadni, de ugye tudjuk, hogy bet365-nél a mobilfogásbónuszt PC-ről is simán ki lehetett forgatni.

Itt sportingbeten mi a helyzet?

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 16, 2012, 09:39:07
Mai promó:
Ha ma legalább 5-ször fogad 3000 Ft értékben, kap tőlünk egy bónuszt!
Fogadjon ma legalább 5-ször mobilon futballra minimum 3.000 Ft-os tétekkel és adunk Önnek egy bónuszt melynek értéke megegyezik a fogadás tétjeinek átlagával egészen 15.000 Ft-ig.

Kérdem én, ha a firefox böngészősávjába beírom a https://humobil.sportingbet.com/novo/application/hu_HU/sportingbet/wap/mainMenu címet, akkor működik a dolog?

Nem szoktam mobilon fogadni, de ugye tudjuk, hogy bet365-nél a mobilfogásbónuszt PC-ről is simán ki lehetett forgatni.

Itt sportingbeten mi a helyzet?

Nekem addig működött, míg ki nem zártak a promócióból.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum április 16, 2012, 10:01:50
Nekem addig működött, míg ki nem zártak a promócióból.

És miért zártak ki?  :o

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 16, 2012, 10:04:00
És miért zártak ki?  :o

Ezt a választ kaptam:

A marketinges kollégák a Bónusznaptár részvételi feltételeinek 5-ös és 7-es pontja szerint, nem tudják Önnek a bónuszt jóváírni a számláján.

"Az összes promóciót szabadidős játékosainkank készítettük, és így fenntartjuk a jogot egyes számlatulajdonosok bónuszának visszavonására."
"A promócióval kapcsolatos minden döntés a Interactive Sports (CI) Limited hatáskörébe tartozik, a döntés végleges és kötelező érvényű."

Az igen.
És ezt hogy sikerült elérned? Csináltál valami viasszaélést?

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 16, 2012, 09:39:07
Nem szoktam mobilon fogadni, de ugye tudjuk, hogy bet365-nél a mobilfogásbónuszt PC-ről is simán ki lehetett forgatni.

Itt sportingbeten mi a helyzet?

Kb egy hete én is pcről nyomtam, és kifizették, szval itt is működik

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 16, 2012, 10:11:04
Az igen.
És ezt hogy sikerült elérned? Csináltál valami viasszaélést?

Nem csináltam semmi visszaélést. Lehet, hogy az volt a baj, hogy sokat fogadtam és minden nap elvittem a max. bónuszt.