Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum február 18, 2013, 22:15:26
Mekkora sutyerák vagy:D:D

;D . Úgy értettem, hogy ha nem engedélyezik, a befizetés után egy perccel, hogy kivegye a pénzét, akkor fogadgat egy kicsit a pénzével ilyen 1,01-ekre, majd pár perccel-órával később kikéri. 

Én flopapának írtam...ez nem a tippmix öcsém,hogy 500-at befizetsz:D:D

Miert nem fizetthetne be 500ft-t?? ::)
Akar 100ft-al is lehet jatszani....

Idézetet írta: artur33 Dátum február 19, 2013, 18:20:00
Miert nem fizetthetne be 500ft-t?? ::)
Akar 100ft-al is lehet jatszani....

Itt 250 ft a minimum tét, nem?
A bet365 enged 50 ft-ot is és vannak pár centes irodák is...

vivarobeten például 10cent a min deposit, és a min fogadás

10 ingyen pörgetés a Sherlock Holmes-on, a letölthető kaszinóban. Tudom, hogy ez nem a kaszinó helye, de ezt a  topikot többen olvassák  :)

Na kérem szépen! Visszatértem ehhez az irodához, ahol újraértelmezték az "élő mérkőzések" fogalmát! (ha bíró épp belefújt a sípba, mondjuk szabadot ítélve és áll a játék 2.7 másodpercig, az nem élő fogadás kérem szépen, mert nem zajlik a játék!)
Hát ha dob valamit kárpótlásul a múlt havi szarakodásért!
Végül kaptam ezen a játékon négy eurót! De ekkor még nem volt vége a meglepiknek!
Belépek a főszámlára és ott meg egy 1500-as ingyenfogadás kupon van.
Nem vágom mire fel kaptam. A bónuszprogramban nem hiszem, hogy elértem a kettes szintet, visszanézni meg nem tudom. Értesítést ímélben semmiről nem kaptam.
Na mindegy. Nem keresem az okát tovább...

#1042 február 21, 2013, 14:46:08, ncis88
Kijött 3Euró, kicsit több mint 800, gyorsan fel is toltam egy teniszre 3-6 2-3nál, 5,50ért..Most már az én csajom van breakelőnyben :) Lenne 5k a semmiből ha nem baszná el. :)


*Háhá, ahogy lennei szokott, elkiabáltam. 3-3 0-40nél nem hozta le a fogadójátékot... :bash:


Köszönöm.Ott pont nemrég nulláztam az egyenlegem,de sikerült 5K-t nyernem



Nekem a szokásos: 10 pörgetésből semmi: 0.0 Ft  :noway:

10 ingyen pörgetésből 6 eu plusz játszottam még belőle a kaszinőban így most 13 eu-nál vagyok :)

Nekem nem adott semmit!  :'(