Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum július 10, 2014, 20:27:10
Aztaku... az nem semmi :D Köszönöm szépen :)

És még egy rossz hír: csak a Scarface-en lehet kipörgetni :(



Nem is szabad pénznek lennie a számlán egy ilyen akciónál!   ;D

0.05 jött a pörgetésekre  :D :crazy: Ezt még csak forgatni sem lehet  :)


0.65centből :beerchug:-3000ft-ot forgattam :beerchug: :ok:

Nekem 0.4E ból sikerült 33-at kivenni..Első saját pénzesre 2 Wild..Játék plusz ingyenpöri..A játék csak 3 eurót adott de az eslő free Spin beadott még 15 free spint:DÍgy könnyű volt nekem

Nem tudom volt-e már szó róla valahol, de ma ezt kaptam a sportingbettől :


Sportingbet   
SPORT       KASZINÓ       JÁTÉKOK       PÓKER

Új webcímünk: hu.sportingbet158.com

Kedves Játékosunk!

Ha bármiféle technikai problémát tapasztal a hu.sportingbet.com oldal használatával, akkor kérjük használja a hu.sportingbet158.com címet szolgáltatásunk elérésére, mely 100%-ban egyezik meglévő oldalunkkal. Mentse el a címet a könyvjelzőkbe, hogy bármikor hozzáférhessen!

A Sportingbet a GVC Group részeként a Londoni Tőzsdén jegyzett cég, a világ számos országában kínáljuk szolgáltatásainkat, és a nemzetközi szabályoknak megfelelően mindent megteszünk azért, hogy ügyfeleink adataihoz és számláihoz harmadik fél ne férhessen hozzá. Ha bármi kérdése van a fentiekkel kapcsolatban, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot!

Elérhetőségünk:
[email protected]


Üdvözlettel,

A Sportingbet csapat



Még működik a régi cím is!

Sziasztok,

Tudja valaki miért nem elérhető az oldal?

Idézetet írta: geostar Dátum július 15, 2014, 05:58:48
Sziasztok,

Tudja valaki miért nem elérhető az oldal?

Én elérem.

Remelem a technikai problema alatt a blokkolast is ertik :D

Skrillre kérnék kifizetést de a jelszót nem fogadja el, gondolom kifizetéskor nem a skrill jelszót kell megadni?

Holnap 19-én, azaz ma éjféltől 10 freespins a Wild Waterre. 35X-ös forgatási követelménnyel és csak ezen a játékon érvényes a kipörgetés.

Sok szerencsét!

Idézetet írta: Thomaschan Dátum július 15, 2014, 22:49:25
Skrillre kérnék kifizetést de a jelszót nem fogadja el, gondolom kifizetéskor nem a skrill jelszót kell megadni?
A sportinbetes jelszót kell megadni.

Idézetet írta: Thomaschan Dátum július 15, 2014, 22:49:25
Skrillre kérnék kifizetést de a jelszót nem fogadja el, gondolom kifizetéskor nem a skrill jelszót kell megadni?

Sportingbetes jelszavad kell megadni.

Fizettél be Skrillel?