Unibet - Ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mekkora nyerő szériát tudsz felépíteni tippjeiddel az Unibetnél?

Fogadj bármilyen sportra, majd válaszolj sorban helyesen az Unibet napi kérdéseinek valamelyikére, hogy ingyenes fogadásokat szerezz és részesülj a nyolc millió forintos nyereményalapból.
Minél előbb kezded el a játékot, annál hosszabb nyerő szériát lesz esélyed felmutatni. Legyél te a legjobb játékos.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Fogadj 1800 forint értékben bármilyen sportra, majd válaszd ki a napi kérdést a listából.
  3. Építs fel egy nyerő szériát és nyerj ingyenes fogadásokat, illetve készpénzt.
  4. A három leghosszabb nyerő szériát felépítő játékos osztozik a nyolc millió forintos nyereményalapon.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021. január 22-én kezdődik és 2021. február 7-én 23:59-kor (BST) ér véget.
A promócióban új és már meglévő játékosok is részt vehetnek.
Egy adott játékos számára csak egy bejegyzés megengedett.
A részvételhez a játékosoknak először érvényes fogadást kell tenniük legalább 1800 Ft értékben bármilyen sporteseményre. A mimimum odds 1.40.
Csak a készpénzes fogadások érvényesek; az ingyenes fogadások, valamint a bónusz alapokkal és profitnövelőkkel kötött fogadások nem számítanak bele a promócióba. A cash out fogadások szintén nem érvényesek.
A játékosoknak a játékban feltett kérdésekre kell válaszolniuk - naponta egy vagy két kérdés lesz, ezekből kell választani.
A végső nyertes az lesz, aki a leghosszabb győzelmi szériát hozza össze a promóció 17 napja alatt.
Ha a játékos rossz választ ad egy a kérdésre, a széria újra indul a következő napon.
Az új szériák száma nem limitált a promóció 17 napja során. Ha a játékos újraindítja a szériáját, akkor újra kezdheti a játékot és továbbra is jogosult lehet ingyenes fogadásra/készpénznyereményre.
A játékosoknak lehetősége van módosítani a tippjeiket egészen az adott esemény kezdetéig.
A jackpot nyereményeket a promóció végét követő 30 napon belül jóváírjuk.
A nyerő széria ranglistája az "Élboly" menüre kattintva elérhető.
Ha kimarad egy nap promóciós periódusban, a nyerő széria nem veszik el, hanem folytatható a következő napokban.
Egy játékos egy nap csak egy kérdésre adhat választ.
Ha egynél több nyertes van, akkor a pénznyeremény elolszlik a leghosszabb nyertes szériával rendelkező játékosok között.
A promóció során ingyenes fogadások is nyerhetők, de csak akkor, ha a játékos zsinórban legalább három napon keresztül helyes válaszokat ad.
Az aktiválást követően az ingyenes fogadások hét (7) napig érvényesek.
Az ingyenes fogadásokat azután írjuk jóvá, miután az adott körök lezárultak. Bővebb információ a díjazásról a "Nyeremények" menüben található.
A ranglista minden nap frissül, az adott kör lezárulása után.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A sportesemények eredményeit az adott liga/szövetség hivatalos weboldala alapján hitelesítjük.
Fenntartjuk a jogot arra, hogy bármikor kizárjuk a játékost a promócióból és korlátozzuk a tevékenységét a weboldalon, illetve visszatartsuk a nyereményét, amennyiben alapos gyanú van arra, hogy a játékos megszegte a felhasználási feltételeket, megpróbált több felhasználónévvel bejelentkezni, vagy bármilyen gyanús, illegális tevékenységet végezett. Ebbe beletartozik a részvételi joghatóságban törvénysértő részvétel is. Mindez független attól, hogy a játékos bármilyen díjat nyert volna-e vagy sem, az említett tevékenységek a felsorolt szankciókat vonják magukkal.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót. Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Immár a tét az utolsó négy közé jutni. Fogadj és szurkolj ez alkalommal is.

Fogadj kockázatmentesen a férfi kézilabda-világbajnokságra

Amennyiben legalább 3500 forint értékben egy élő fogadást kötsz a Franciaország – Magyarország vb negyeddöntő alatt és esetleg nem jön be a tipped, akkor az Unibet 3500 forintos bónuszpénz formájában visszatéríti tétedet, amelyet aztán szabadon felhasználhatsz bármilyen sportfogadásra. Olvasd tovább!


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

NFL-tippjáték extra lehetőséggel

Válaszolj ingyen és helyesen az Unibetnél a Super Bowl LV eseménnyel kapcsolatos kérdésekre és 1,6 millió forintból veheted ki részed. Majd ezután növeld esélyeid és fogadj legalább 1500 forint értékben a Bucs - Chiefs összecsapásra és újra tippelhetsz.
A Tampa Bay Buccaneers vagy a Kansas City Chiefs lesz az idei bajnok? A Buccaneers az első olyan csapat, amely otthoni pályán léphet fel a Super Bowl alkalmával. Tom Brady tizedjére szerepel az NFL-fináléban.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Adj helyes válaszokat az NFL-fináléval kapcsolatos kérdésekre.
  3. A részvétel ingyenes.
  4. Újra tippelhetsz, ha előbb egy legalább 1500 forintos előzetes fogadást kötsz a Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs mérkőzésre.
  5. Amennyiben több helyesen tippelő lesz, akkor a nyertesek osztoznak a pénznyereményen.
  6. A nyertesekkel a játék vége után 30 napon belül kapcsolatba lépnek.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021/02/04 16:00-tól 2021/02/08 00:30-ig (CET), vagyis a mérkőzés kezdetéig érhető el.
Egy adott felhasználó számára csak egy bejegyzés megengedett.
A játékosoknak pontos választ kell adniuk a játékban szereplő kérdésekre.
Az a játékos nyer, aki minden kérdésre helyesen válaszol.
Ha egynél több nyertes van, akkor a nyereményalapon azok a játékosok osztoznak, akik az összes kérdésre helyesen válaszoltak.
Ha senki nem válaszol helyesen az össze kérdésre, akkor a nyereményalap nem lesz kifizetve. A nyereményalap 1,6 millió Ft.
A kérdések megválaszolás után a játékosoknak lehetőségük van újra tippelni, ehhez viszont előbb egy legalább 1500 Ft értékű előzetes fogadást kell kötniük a Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs mérkőzésre.
A legalább 1500 Ft értékű előzetes fogadás megkötése után lehetőség van újra válaszolni a hat feltett kérdésre.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít. A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
A nyertesekkel a mérkőzést végét követően 30 napon belül felvesszük a kapcsolatot.
Az eredmény megtekintéséhez lépj a "Tippjeim" menüpontra.
Az eredmények a hivatalos "NFL" oldalról lesznek hitelesítve.
Amennyiben egy mérkőzést elhalasztanak, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Legyél te az Australian Open fogadás bajnokság nyertese

Fogadj az Unibetnél az teniszidény első Grand Slam-tornájára és gyűjtsd a ranglistapontokat nyertes tippjeiddel, hogy a tabella minél előkelőbb helyére kerülj.
A top 250 játékos 16 millió forint extra nyereményen osztozik a bajnokság végén. Ne feledd, hogy a Melbourneben zajló mérkőzéseket élőben követheted az Unibet TV-n.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetnél!
  2. Iratkozz fel a fogadás bajnokságra.
  3. Fogadj előzetesen vagy élőben az Australian Openre.
  4. A nyertes fogadásaid után ranglistapontokat kapsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A nyertesek pénznyereményét 2021. február 24-én 18:00-ig jóváírjuk.
A részvételhez előbb fel kell iratkozni.
A feliratkozás előtt megtett fogadásokért nem járnak ranglistapontok.
Csak az Australian Open tenisztornára kötött nyertes fogadásokkal szerezhetők ranglistapontok, illetve kizárólag az erre a tornára 2021. február 8. 00:01 (CET) és február 21. 23:59 (CET) között kötött fogadásokkal lehet részt venni a promócióban.
A kombinációban/többszörösen megtett fogadások kizárólag az Australian Open tenisztornára vonatkozhatnak ebben a promócióban. Amennyiben a szelvényen más események is szerepelnek, akkor az nem számít érvényes fogadásnak.
Cash out fogadásokkal nem lehet részt venni a promócióban, nem lehet ranglistapontokat szerezni.
A ranglistán legtöbb pontot gyűjtő top 250 játékos részesül díjazásban a promóció végén.
A fogadás bajnokság ranglistája naponta frissül és az előző nap lezárt, nyertes fogadásai alapján számoljuk a pontokat.
Ahhoz, hogy igazságos legyen a ranglistapontok számítása, euróban számolunk és az összes más pénznemet euróba váltjuk át.
Amennyiben két játékos ugyanazt az eredményt éri el a ranglistán, akkor a sorrendet a nyertes fogadások száma határozza meg. Hogyha a nyertes fogadások száma is egyenlő, akkor az a játékos kerül előrébb, aki magasabb oddson nyert a promóció alatt.
A ranglistát a promóció ideje alatt minden hétköznap 16:00-kor (CET) frissítjük.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor visszavonja, vagy megváltoztassa a promóciót.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció felhasználási feltételeit.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Valaki megtudná mondani, hogy az Unibet magyar oldalán a Nyerő Szériában, hogy áll most az élmezőny?


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 07, 2021, 21:36:27
12,11,10 az elso 3nak.
a harmadik helyezett monogramja nem A.B. véletlen?

Román Unibet oldalán néztem a szabályzatot, a pénznyeremény Romániában:
1. hely=7500 RON kb 1500 eur
2. hely=5000 RON kb 1000 eur
3. hely=2500 RON kb 500 eur
Itt a tabella úgy áll, hogy első helyezett M.T. 12 tipp, második hely M.B. 11 helyes tipp, harmadik hely A.B. 10 helyes tipp és a többi mindenki 9 pontos. Az első kettő már hibázott, ők nem tudják tovább növelni az előnyük, illetve a harmadik helyen abba a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem sikerült összehozni, ráadásul a mai meccsekről Chelsea 2.5 gól overt választottam, ami által pontegyenlőséggel második helyen sikerül zárnom a ma záruló fordulót, amivel így is egy nagyon szép nyeremény ütheti a markom, hisz ha minden igaz 500 euró üti a markom ami nagyon szép nyeremény.
Csak hát kiváncsiságból felléptem az angol és a magyar unibet főoldalára, s ott vettem észre, hogy Magyarországon ezek a nyeremények úgy alakulnak, hogy: 1. hely 4,1 millió (kb. 11 500 eur) 2. hely 2,5 millió HUF (kb. 7 ezer euró) 3. hely 1,2 millió HUF (kb 3.3 ezer euró), angol siten nem kaptam pontos helyezés utáni nyeremény rangsort, csak annyit, hogy össz dijazás 25 ezer euró.
Mondanom sem kell, eléggé lehangolt, mennyire más mércével van mérve a román piac díjazása, illetve a magyar és nemzetközi piacé, főleg akkor, ha a tabella egy és azonos minden Unibet felhasználónak, mert így a román fejesek zsebébe vándorol a nyeremény nagy része, s köszönik szépen.  :bash:


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 07, 2021, 21:53:44
Román Unibet oldalán néztem a szabályzatot, a pénznyeremény Romániában:
1. hely=7500 RON kb 1500 eur
2. hely=5000 RON kb 1000 eur
3. hely=2500 RON kb 500 eur
Itt a tabella úgy áll, hogy első helyezett M.T. 12 tipp, második hely M.B. 11 helyes tipp, harmadik hely A.B. 10 helyes tipp és a többi mindenki 9 pontos. Az első kettő már hibázott, ők nem tudják tovább növelni az előnyük, illetve a harmadik helyen abba a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem sikerült összehozni, ráadásul a mai meccsekről Chelsea 2.5 gól overt választottam, ami által pontegyenlőséggel második helyen sikerül zárnom a ma záruló fordulót, amivel így is egy nagyon szép nyeremény ütheti a markom, hisz ha minden igaz 500 euró üti a markom ami nagyon szép nyeremény.
Csak hát kiváncsiságból felléptem az angol és a magyar unibet főoldalára, s ott vettem észre, hogy Magyarországon ezek a nyeremények úgy alakulnak, hogy: 1. hely 4,1 millió (kb. 11 500 eur) 2. hely 2,5 millió HUF (kb. 7 ezer euró) 3. hely 1,2 millió HUF (kb 3.3 ezer euró), angol siten nem kaptam pontos helyezés utáni nyeremény rangsort, csak annyit, hogy össz dijazás 25 ezer euró.
Mondanom sem kell, eléggé lehangolt, mennyire más mércével van mérve a román piac díjazása, illetve a magyar és nemzetközi piacé, főleg akkor, ha a tabella egy és azonos minden Unibet felhasználónak, mert így a román fejesek zsebébe vándorol a nyeremény nagy része, s köszönik szépen.  :bash:
a live chatnek mikor felvázoltam a nyeremények közötti különbséget, csak annyit mondott, hogy érdekes a nyeremények közötti különbség, és továbbítja az illetékeseknek, és majd emailben választ kapok... hát kiváncsian várom mi lesz

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 07, 2021, 21:53:44
mert így a román fejesek zsebébe vándorol a nyeremény nagy része, s köszönik szépen.  :bash:

Kikre gondolsz? Román Unibet csapat képviselőire?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 08, 2021, 09:04:16
Kikre gondolsz? Román Unibet csapat képviselőire?
Nem tudom őszintén, csak érdekesnek tűnt, mikor megláttam a pénz nyeremény különbségeket, tekintve, hogy a tabella az egy és ugyanaz az összes Unibet felhasznalónak. 11 nyertes tippel lettem pontegyenloseggel második, így román szabályzat szerint kapok 500 euró nyereményt, s magyar szerint kapnék 3000 eurót, s ez egy kicsit szíven ütött. Örülök persze ennek a nyereménynek is, mert ez is szép összeg, csak ott van bennem a kis ördög, hogy hoppá ez máshol másnak többet ért volna

Ha két 2. van akkor van 3.is? Versenyeknel, pl olimpian nincs.
Mert szerintem ilyenkor a ket nyeremenyt osszevonjak es elosztjak kettovel, tehat 750eurot nyersz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 09:52:56
Ha két 2. van akkor van 3.is? Versenyeknel, pl olimpian nincs.
Mert szerintem ilyenkor a ket nyeremenyt osszevonjak es elosztjak kettovel, tehat 750eurot nyersz.
szabályzat szerint pont egyenlőség esetén elosztják az adott nyereményt az egyenlő sorozatban levő játékosok között, viszont a kérdésem nem erre vonatkozott, hanem ha a tabella egységes Unibet szinten, akkor a nyeremény mért változik régiónként :) :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 08, 2021, 10:03:40
szabályzat szerint pont egyenlőség esetén elosztják az adott nyereményt az egyenlő sorozatban levő játékosok között, viszont a kérdésem nem erre vonatkozott, hanem ha a tabella egységes Unibet szinten, akkor a nyeremény mért változik régiónként :) :beerchug:
Én ugy tudom nàluk elvileg az angol verziònak kellene a hivatalosnak lennie..ha ott is jòval több,akkor egy reklamàciòt megér a dolog..