VB Döntő - Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Németország-Argentina 4-1  Müller.

Németország - Argentína: 1-1, Lionel Messi

Németország - Argentína: 1-1, Neuer

Németország - Argentína 1-0, Lahm

Németország - Argentína  2-3  Higuain

Szó mi szó elég későn kapcsoltatok a játékot illetően.Voltam párszor fent tegnap az oldalon, de épp abban az intervallumban nem, amikor tippelhettem volna.Azt már le sem írom mi lett volna a tippem.Annyit segítek, hogy az MVP-t én sem találtam volna el.
Sebaj,majd máskor.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 14, 2014, 09:43:50
Szó mi szó elég későn kapcsoltatok a játékot illetően.Voltam párszor fent tegnap az oldalon, de épp abban az intervallumban nem, amikor tippelhettem volna.Azt már le sem írom mi lett volna a tippem.Annyit segítek, hogy az MVP-t én sem találtam volna el.
Sebaj,majd máskor.

Nem akarok vitatkozni, de mégis honnan tudod, hogy pont nem így terveztük?

Emailben nekem jött róla értesítő 18:43-kor.
A vb döntő előtti percekben meg egyébként is "kötelező" gép előtt lenni.  :)

(már csak azért is, mert a hivatalos összeállításokat nem árt minél korábban megtudni)


Idézetet írta: misk@ Dátum július 13, 2014, 19:17:23
Németország-Argentína 1-3, Lionel Messi

Íme a nyertes, sorsolás során.

Gratulálunk misk@:beerchug:

Ne haragudj Milan, de miért? Én és csatarid eltaláltuk a végeredmény 0-0. Én Mascherano-t, ő Romero-t tette MVP-nek. Egyik sem jött be, de miért olyan nyer, aki 1-3-at tippelt, és semmit sem talált el. Szerintem a felezés lenne a korrekt rendezés, de ezt semmiképpen sem értem...



Idézetet írta: Hores Dátum július 16, 2014, 15:37:04
Ne haragudj Milan, de miért? Én és csatarid eltaláltuk a végeredmény 0-0. Én Mascherano-t, ő Romero-t tette MVP-nek. Egyik sem jött be, de miért olyan nyer, aki 1-3-at tippelt, és semmit sem talált el. Szerintem a felezés lenne a korrekt rendezés, de ezt semmiképpen sem értem...

Mindenki azt tartja jónak, ami neki kedvező, de... a játék felhívása az volt, hogy találd el mind a kettőt.

Mivel senki nem találta el, így az összes résztvevő közül sorsoltunk. Nem veszünk figyelembe "félig helyes tippeket".

Idézetet írta: Milan Dátum július 16, 2014, 16:20:32
Mindenki azt tartja jónak, ami neki kedvező, de... a játék felhívása az volt, hogy találd el mind a kettőt.

Mivel senki nem találta el, így az összes résztvevő közül sorsoltunk. Nem veszünk figyelembe "félig helyes tippeket".

Te magad írtad, hogy a helyesen tippelők között sorsolunk. Nem ezt tetted.

Nem akarok Veled vitatkozni, de elmondom a véleményemet. Tudom, hogy ennek az oldalnak Te vagy a tejhatalmú ura (amivel nincs is semmi baj), ezért biztosan nem lesz változtatás, de a jövőre nézve talán érhet valamit.

Ezt írod: Nem veszünk figyelembe "félig helyes tippeket". Kérdem én! És a semennyire sem helyeseket miért veszitek figyelembe? Ha 10 perc alatt kell megcsinálni valamit, és én 10 perc 10 másodperccel a leggyorsabb vagyok, akkor nem én vagyok a legjobb? Ha én és még valaki 9-est lő 10-es helyett, de mindenki másnak csak 7-es sikerül, akkor is sorsolni kell? Amikor dolgozatot írtunk az iskolában és egy feladatot félig jól csináltunk meg, de aztán elszámoltuk magunkat és rossz lett a végeredmény, de a tanár nem adott részpontot, akkor nem anyáztál? Én igen! Ha kettőből 1-et, vagy 1-ből egy felet eltalálok az semmi? Nem volt kikötve, hogy csak az nyerhet, aki mindkettőt eltalálja.

Azt mondod:Mindenki azt tartja jónak, ami neki kedvező, de... Ez rendkívül lealacsonyító. Szerintem sohasem reklamáltam még. De ne várd azt, hogy jó pofát vágjak, ahhoz, hogy amiért "megdolgoztam"/eltaláltam/bemákoltam azt más viszi el (aki még csak a közelében sem járt a dolognak). Úgy hogy egy random generátor dönt az észszerűség és az igazságosság helyett.

Nem az 5000/10000 Ft miatt lázad az ember (igaz az sem rossz jutalom), hanem az igazságtalanság miatt. 70-80 ember közül KETTŐ! találta el a végeredményt, és ezt Te semmibe veszed. Lehet ezt magyarázni, de akkor sem korrekt az eljárás.

"Mindenki azt tartja jónak, ami neki kedvező, de..."

Általánosságban írtam.

Köszönöm építő jellegű hozzászólásod/javaslatod.