Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: F_Kazarian Dátum december 07, 2010, 19:50:46
Mit játszik eddig a Szolnok, te Úristen! Fantasztikus 57-36 a szünetben le a kalappal!
Fantasztikus volt a Szolnok! :great:   88-72-re verték az orosz bajnokság 2. helyén álló Szentpétervárt. A szurkolók is fantasztikus atmoszférát teremtettek! Remélem minél többen nézték a meccset, a sport2 élőben adta. :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 07, 2010, 20:42:35
Az Euroliga az 1. számú sorozat, olyan, mint fociban a BL. Az Eurocup a 2. számú sorozat, olyan, mint fociban a régi UEFA-kupa volt, az Eurochallenge pedig a 3. számú sorozat, ami kb. a régi KEK-nek felelne meg. Persze teljesen mások a kvalifikáció feltételei, mint a labdarúgásban.
Igen, az erőviszonyokat nagyjából tudtam is. Kvalifikáció hogy megy ezeknél?

Idézetet írta: stdavid Dátum december 07, 2010, 20:53:33
Igen, az erőviszonyokat nagyjából tudtam is. Kvalifikáció hogy megy ezeknél?
Húú ez elég bonyolult és sokszor változik. Függ a bajnoki helyezéstől, az elmúlt 5-10 év nemzetközi szereplésétől, a csarnok befogadó képességétől, a lobbitól stb. Általában azok indulnak az Euroligában akik ezekben a mutatókban a legjobban állnak (+1 az Eurocup előző kiírásának győztese), a középmezőnyben elhelyezkedők az Eurocupban, a maradék pedig az Eurochallengeben.
Röviden: pénzkérdés az egész. :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 07, 2010, 21:03:36
Húú ez elég bonyolult és sokszor változik. Függ a bajnoki helyezéstől, az elmúlt 5-10 év nemzetközi szereplésétől, a csarnok befogadó képességétől, a lobbitól stb. Általában azok indulnak az Euroligában akik ezekben a mutatókban a legjobban állnak (+1 az Eurocup előző kiírásának győztese), a középmezőnyben elhelyezkedők az Eurocupban, a maradék pedig az Eurochallengeben.
Röviden: pénzkérdés az egész. :)
Értem, köszi. Nem gondoltam volna, hogy e tekintetben tisztább az Uefa, mint a Fiba :)

Szerintetek vállalható ma egy Besiktas győzelem  a Hemofarm ellen idegenben?
Iverson miatt tolnám csak. ;D 2.2-ért.

Iverson sérült, így nem játszik

Idézetet írta: Szurki Dátum december 14, 2010, 13:25:18
Szerintetek vállalható ma egy Besiktas győzelem  a Hemofarm ellen idegenben?
Iverson miatt tolnám csak. ;D 2.2-ért.
Én nem tenném. Már a Göttingennél és az Asvelnél is verettem őket (amiből szépen profitáltam, bár a németek elleni meccset valamiért újrajátszatják), mert gyenge csapatnak tartom a Besiktast, az irodák meg jó oddsokat kínálnak ellenük Iverson miatt, aki egyébként 9-10 pontokat dobál, amit egy átlagos amcsi légiós is megdobna negyed ennyi pénzért is...
A Hemofarm se tud semmi extrát, de hazai pályán hozhatják ezt a meccset, bár szoros meccsre számítok. 1 hónapja Törökországban már sikerült nekik diadalmaskodni.

#67 december 14, 2010, 13:59:28, F_Kazarian
A Göttingen meccset azért játszák újra, mert volt egy kis bibi az órával. Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=0fvBieac6k0

Tehát az óra megállt 10.1-nél 83-83-as állásnál, majd a Göttingen 11-nél több mp múlva dobta a győztes kosarat, amit a bírók megadtak. Érdekessége, hogy pont egy német-török párharcban történt

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum december 14, 2010, 13:53:57
A Göttingen meccset azért játszák újra, mert volt egy kis bibi az órával. Íme:
http://www.youtube.com/watch?v=0fvBieac6k0

Tehát az óra megáált 10.1-nél 83-83-as állásnál, majd a Göttingen 11-nél több mp múlva dobták a győztes kosarat, amit a bírók megadtak. Érdekessége, hogy pont egy német-török párharcban történt
Köszi! Na még jó, hogy van itt más is, aki szereti az európai kosárlabdát. :ok:
Egyébként nem lett volna ez a huzavona, ha a németek nem szórakozzák el a végét, mert egész meccsen vezettek 8-12 ponttal, aztán a végén valami megtört náluk. Szerintem hozzák a 2. meccset is :)

Köszönöm az infót Iverson sérüléséről!
Így felejtős a meccs.
Ha már ennyire "él" a topik, akkor mit gondoltok ma a Szolnok játékáról? Csábító az oroszok oddsa, de ennyiért lehet nem tennék egy számukra tét nélküli meccsre.

Én a Szolnokra tettem egy kis aprót, ugyanis vagy most nyernek vagy elbúcsúznak a sorozattól szerintem. Bízom bennük és egy próbát 2,8-ért megért...

Cantu - Varese 1
Virtus Bologna - Teramo Basket 1

Ez a két meccs hiányzik (ha nyer a Larvik). Holnap lesz mindkét meccs. Mi a tippetek, véleményetek?

Volna egy kérdésem. Kosárlabdánál lehet fogadni hendikepesen is. Ha mondjuk -4-vel teszem meg az első csapatot és pont néggyel nyer, akkor mi a stájsz? Hosszabbítás is számít?

A hendikep a meccs végeredményével együtt értendő, azaz a hosszabbítás is beleszámít (ha külön nem jelzik, hogy nem így van). Ha pont 4-gyel nyer, akkor tudtommal bukod.

#74 május 19, 2011, 22:33:34, F_Kazarian
Kétféle hendifogadás van:
1., 2 esélyes hendi, tehát -4-el hazai, +4-el vendég
Ilyen esetben 4 pontos különbségnél visszajár a téted
2., 3 esélyes hendi, tehát -4-el hazai, -4-el döntetlen, +4-el hazai
Ilyen esetben bukod a tétet, mert a döntetlen kimenetel a nyertes

Általában beleszámít a hosszabbítás is, de pl. Fortunawinen nem számít bele.
Remélem érthető voltam