Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 08, 2011, 20:13:42
Holnap, férfi EB selejtező:

Portugália-Magyarország, mit gondoltok, meg tudjuk lepni a Portugálokat? Szoros meccsre számítok, aminek a végén véleményem szerint mi örülünk majd!!!! Hajrá! :beerchug:
Szerintem nyerhetünk, nem is lenne az meglepetés, ilyen oddson pedig feltétlenül megér egy próbát. Majd holnap délelőtt írok pár sort a főoldalra, arról, hogy mit gondolok erről a meccsről.

Ilyen mentalitással, ahogyan a 4. negyedben a "kulcsjátékosok" játszottak semmi esélyünk nem volt a győzelemre, de ha ez igy folytatódik, akkor nem is lesz. Botrányos volt amit pl. Báder meg Hanga művelt! :bash: Elkeseritő, hogy ilyenekben bízik a szurkoló!

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 10, 2011, 00:37:32
Ilyen mentalitással, ahogyan a 4. negyedben a "kulcsjátékosok" játszottak semmi esélyünk nem volt a győzelemre, de ha ez igy folytatódik, akkor nem is lesz. Botrányos volt amit pl. Báder meg Hanga művelt! :bash: Elkeseritő, hogy ilyenekben bízik a szurkoló!
Sajnos nem játszottunk jól, de temetni sem kell 1 meccs alapján a csapatot, fognak ők sokkal jobban is játszani. A továbbjutást még mindig simán meg lehet és meg is kell szerezni. Ha ezeket nem verjük a szolnoki oroszlánbarlangban min. 6 ponttal, akkor nem is érdemeljük meg az EB-t, de szerintem nem lesz ezzel probléma. Jobb csapat a magyar, a portugáloknak a tripláik nyerték meg a meccset, azok meg nem fognak mindig ilyen jó %-kal beesni, akkor pedig ezek tehetetlenek, egyedül a kinti dobásaikban bízhatnak. Szóval a tippem: Itthon egy tizest gond nélkül közé rakunk.
Viszont pénteken még verni kell a finneket is hazai pályán, ők talán a pótselejtező favoritjai, de a szolnoki katlanban ütni kell őket is! Hajrá fiúk! :ok:

A továbbjutás még meglehet, de amilyen lélektelenül játszottunk, az felháborító...

Amúgy olyan hülyék vagyunk, hogy állandóan bizakodunk, hogy majd az adott versenyre
- a női kosarasok kijutnak a németek ellen,
- a női kézisek kijutnak a németek ellen,
- a férfi kosarasok kijutnak a finnek - portugálok ellen,

Erre kapjuk a pofánkba a nagy semmit...

Én már nem reménykedek többet... Itthon a helyünk...


Durant is Európába tart

Kevin Durant ügynöke az ESPN-nek elárulta, előrehaladott tárgyalásokat folytatnak a török Besiktas együttesével. Az Oklahoma City Thunder pontgyárosa hasonló szerződésre törekszik, mint a klub által már korábban megszerzett Deron Williams, vagyis a kontraktus csak az esetleges lockout idejére szólna. A Besiktas Kobe Bryant megszerzésével is kacérkodik.

A játékost képviselő Aaron Goodwin hozzátette, Spanyol- és Oroszországból is van megkeresése a világbajnok kosarasnak, azt azonban kizártnak tekinti, hogy védence Kínában pattogtatna majd a jövőben.
Durant mindenközben különböző bemutató meccseken lép pályára a nyár folyamán.


Úgy néz ki a Besiktasnál még a lábtörlő is aranyból lehet... :D  Valahol olvastam, hogy szponzori szerződést kötöttek a legnagyobb török légitársasággal. Ők fizetik Williams bérét, és a vezetők Kobe fizuját is rájuk szeretnék hárítani. Gondolom Durant esetében is hasonló lenne a felállás, bár az azért meglepne, ha mindkét szupersztár náluk folytatná.

Mi na véleményetek a mai finnek elleni meccsről?
Ha ezt bukjuk akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülünk. Előfordulhat az is, hogy mire elérkezik a Portugál-Finn meccs addigra eldőlnek a dolgok, és "leadják" a finnek a meccset. Szóval nekünk ma mindenképpen nyerni kellene, de a finnek elég erősnek tűnnek az eredményeiket böngészve.
Mit gondoltok érdemes Hangáékra tenni?

#96 augusztus 12, 2011, 14:17:56, Pisti1987
Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 12, 2011, 12:16:09
Mi na véleményetek a mai finnek elleni meccsről?
Ha ezt bukjuk akkor nagyon nehéz helyzetbe kerülünk. Előfordulhat az is, hogy mire elérkezik a Portugál-Finn meccs addigra eldőlnek a dolgok, és "leadják" a finnek a meccset. Szóval nekünk ma mindenképpen nyerni kellene, de a finnek elég erősnek tűnnek az eredményeiket böngészve.
Mit gondoltok érdemes Hangáékra tenni?
Egyetértek, ha ma nem nyerünk, akkor már mások kezében a sorsunk. Annyiból szerencsénk van, hogy a legutolsó meccsünk a finn-magyar lesz, aztán már ha az tét nélküli lesz a finneknek, akkor esetleg nem fognak teljes erőbedobással küzdeni... :) De persze nem lehet erre játszani, győzni kell ma, ami nehéz lesz, de egyáltalán nem lehetetlen.
Szurki, szerintem kisebb téttel mehet a dolog, de a kombimba mondjuk nem tenném be (ellentétben a hazai portugál meccsel, azt tuti megjátszom majd). Ők tűnnek a csoport favoritjának, van 2 amerikai származású játékosuk (főleg a center Lee veszélyes) és több Euroligás klubot is megjárt, spanyol, olasz csapatokban profiskodó embereik is (Rannikko, Koponen, Möttöla), Koponent pl. 2007-ben draftolta is a 76ers, de ezek ellenére ha kulcsembereink feljavulnak a keddi találkozóhoz képest, akkor verhetjük őket. A szurkolókon semmi nem fog múlni, Szolnokon biztosan pokoli hangulat várja majd a hűvös északiakat. Remélhetőleg a szakmai stáb sem követi el újra azokat a hibákat, amiket Portugáliában, attól meg nem tartok, hogy a játékosok hozzáállásával baj lesz. Szóval a házad ne dobd rá, de kisebb téttel szerintem vállalható ez. :)

Természetesen minden magyar szurkoló reménykedik abban, hogy a játékosok "odateszik" magukat, hajtanak és koncentrált, jó játékkal, valamint a szakmai stáb jó taktikájával hozzáteszik a hazai pálya adta lehetőséget, és a finnek esélyessége ellenére győzni fognak. Én is ebben reménykedek, de egy fillért sem kockáztatok meg erre a meccsre, mert az előzmények arra utalnak, hogy kevés az esély arra,hogy minden összejöjjön.
Bár ne lenne igazam....

Sajnos nagyon balfasz a csapatunk.
42-37-nél kimegyek a konyhába, mire visszajövök 48-59...nah ott ki is kapcsoltam.
Vége 73-75, úgy hogy vezettünk.
Szép...ennyit Európáról.

Magyar - Portugál?
Itt azért már csak nyerünk, nem?
1,32 a bwinen most.

Sziasztok!

Csak én látom úgy, hogy a bet365-ön nem lehet fogadni a Magyar-Portugál kosármeccsre???  :o
Én vagyok béna, vagy ez tényleg nem szerepel a kínálatukban?

Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 17, 2011, 17:48:22
Sziasztok!

Csak én látom úgy, hogy a bet365-ön nem lehet fogadni a Magyar-Portugál kosármeccsre???  :o
Én vagyok béna, vagy ez tényleg nem szerepel a kínálatukban?

Még nem tették ki.
Én is várom, hogy milyen oddsot adnak már hétfő óta, de a mai meccseket is csak délelőtt 10 körül tették fel.

bet365 hihetetlenül mostohán kezeli ezeket a kosár és kézi eseményeket. Ha van ami negatívum velük kapcsolatban, akkor ez az! Néha magyar női NB1-re (kézi) is meccs előtt 1-2 órával dobják fel az oddsokat, ha épp eszükbe jut. De azt is mondanám, hogy kivárnak  8)


Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 18, 2011, 09:40:47
Felkerült, 1,3.

Elég gyengus. Viszont a -7-es hendi 1,86ért már jobb.