Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért én nem lennék annyira biztos. Valóban kemény csapat, de hát ez mindig is így volt,s mégsem volt mindig fényes a játékuk...

Griffin's INSANE dunk of the year!

Ez nem semmi...még jó, hogy fent maradt a palánk!

Ventspils-Olaj a legjobb nyolc között

Az utolsó középdöntős csoportmeccsén, kedden este, a Bonn ellen, hazai pályán 96-94-re győztes szolnokiak a második helyen zártak a J csoportban, így kapták meg ellenfélül az I jelű négyesben első letteket.

Az egyik fél második sikeréig tartó negyeddöntős párharc első felvonására március 13-án kerül sor Lettországban.

egy kis szerncsével még innen is tovább lehet lépni!!!  :great:


Idézetet írta: gerry Dátum február 29, 2012, 11:04:35
Ventspils-Olaj a legjobb nyolc között

Az utolsó középdöntős csoportmeccsén, kedden este, a Bonn ellen, hazai pályán 96-94-re győztes szolnokiak a második helyen zártak a J csoportban, így kapták meg ellenfélül az I jelű négyesben első letteket.

Az egyik fél második sikeréig tartó negyeddöntős párharc első felvonására március 13-án kerül sor Lettországban.

egy kis szerncsével még innen is tovább lehet lépni!!!  :great:

a kis szerencse megvolt, pedig egyáltalán nem bíztam a fiúkban!

Gratulálok nekik!!!


FÉRFI KOSÁRLABDA EUROCHALLENGEAZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA

Szolnoki Olaj KK–Besiktas Milangaz (török)
Élan Chalon (francia)–BC Triumph Ljuberci (orosz)

Az elődöntőt április 27-én rendezik, a döntőt és a bronzmérkőzést április 29-én játsszák. A final fournak az egyik résztvevő ad otthont, amelyről csütörtökön határoz a FIBA.

(forrás: NSO)


Férfi Kosár, Eurochallenge Kupa: Debrecenben lesz a négyes döntő!

Debrecen ad otthont a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa áprilisi négyes döntőjének, amelyben a Szolnoki Olaj is érdekelt lesz.

Az európai szövetség (FIBA Europe) hétfőn jelentette be döntését a helyszínről, miután vezetősége hétvégi, stockholmi ülésén áttekintette a három pályázati anyagot. A négy résztvevő klub közül a magyar bajnok mellett a török Besiktas és a francia Chalon jelezte lebonyolítási szándékát.
"Hosszú tárgyalássorozat előzte meg ezt a döntést, melynek eredményeképpen Debrecen egy Magyarországon példátlan kosáresemény házigazdája lesz – tájékoztatta az MTI-t Bodrogváry Iván, a FIBA Europe irányítótanácsának magyar tagja. – Innentől kezdve a szolnoki fiúkon a sor, bízom benne, hogy a debreceni közönség mindkét napon megtölti a Főnix Csarnokot."

A kedden, lettországi bravúrgyőzelmével elődöntőbe jutott Szolnoki Olaj otthona, a Tiszaligeti csarnok nem felel meg a nemzetközi előírásoknak, ezért a magyar bajnok szerdán úgy döntött, hogy a debreceni Főnix Csarnokkal pályázza meg a rendezést.
A Final Fourra április 27-29-én kerül sor az egyik résztvevő otthonában, a Szolnok mellett a Besiktas, a Chalon és az orosz Ljuberci harcolta ki a részvételt. A magyarok elődöntős ellenfele az isztambuli együttes lesz.

Magyar részről férfi vonalon eddig csak a Budapesti Honvéd játszott elődöntőt nemzetközi sorozatban még 1958-ban, akkor a fővárosiak végül bronzéremmel zártak a BEK-ben.

Magyarországon legutóbb 2004-ben került sor európai kosaras kupadöntőre, akkor Pécs adott otthont a női Euroliga négyes fináléjának. A házigazda együttes bronzéremmel zárta a tornát.

(MTI)

:great: :beerchug:

Na erre, akkor kimegyek szerintem. 8) Hacsak nem lesznek 10.000 ft feletti jegyárak ;D

#174 március 26, 2012, 18:47:02, csacsi1899
Idézetet írta: Lufu Dátum március 26, 2012, 18:43:26
Na erre, akkor kimegyek szerintem. 8) Hacsak nem lesznek 10.000 ft feletti jegyárak ;D

Nekünk is ott a helyünk, hamár munka miatt a magyar-német kéziről lemaradtam, és csak a barátnőm tudott kimenni. Remélem erre, meg a Davis kupára kijutok én is... :)
Szerintem 5000 Ft/nap lesz maximum.

Idézetet írta: Lufu Dátum március 26, 2012, 18:43:26
Na erre, akkor kimegyek szerintem. 8) Hacsak nem lesznek 10.000 ft feletti jegyárak ;D
Helyfüggő a dolog, de szerintem 5-7 ezerért már lesz olyan hely, ahonnan látni is fogsz valamit. ;D


A Besiktassal játszik a Szolnok az elődöntőben. Meglepett volna, ha nem a legerősebbnek adják a leggyengébbet...
De magyar rendezésnek hála legalább így a magyar közönség is láthat élőben, testközelből NBA-ben megfordult játékosokat is. Bár Carlos Arroyo éppen sérült, de Trotter úgyis levenné a pályáról. ;D

Ott a helyem nekem is.

Nem ártana összehozni egy gyors-fórumtalálkát Debrecenben. Akár mehetnénk a meccsre közösen is.

Mit szóltok?

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum március 26, 2012, 18:53:11
A Besiktassal játszik a Szolnok az elődöntőben. Meglepett volna, ha nem a legerősebbnek adják a leggyengébbet...
De magyar rendezésnek hála legalább így a magyar közönség is láthat élőben, testközelből NBA-ben megfordult játékosokat is. Bár Carlos Arroyo éppen sérült, de Trotter úgyis levenné a pályáról. ;D

Kár, hogy Iverson nem lesz már  ;D ;D. Ha játszana még 20.000ft-os jegyárat is kiperkálnának szerintem rengetegen, hogy láthassak és esetleg egy autogramot elkérjenek tőle.  :)

Idézetet írta: Tomihmv Dátum március 27, 2012, 15:46:29
Kár, hogy Iverson nem lesz már  ;D ;D. Ha játszana még 20.000ft-os jegyárat is kiperkálnának szerintem rengetegen, hogy láthassak és esetleg egy autogramot elkérjenek tőle.  :)
Egy Deron Williamssel is sokan beérnék (ugye ő ősszel még náluk játszott), sőt tervbe volt Kobe vagy Durant leigazolása is, de aztán mégis elkezdődött az NBA. :)

Egyébként a tegnapi jegy kérdéshez annyit, hogy tavaly Oostendében 40 euró volt a napi jegy és 75 a 2 napra szóló. Mivel már egy Magyar-kupa FF-ra is 6 ezer lesz a belépő, így elképzelhető, hogy itt is hasonló árak lesznek, mint tavaly Belgiumban voltak...